Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nemtom, nekem az első csapás alapból az volt, hogy csak 4 támadás lehet, ez pedig ha megfigyeljük, nem egészen így megy az animében... (Pikachu-nak kapásból min. 5 támadása van), a körök se ugyanúgy mennek meg érdekes volt asszem az első film elején, mikor Pikachu kapásból levert egy Golem-et egy elektromos sokkal, mikor az elvileg kivételnélkül hatástalan minden kőPokemon ellen... hú, de megyünk offba. :vigyor: """" Bocsánat. Inkább ne menjünk bele mégse. ^^" Befejeztem az offot. ^^"" (omg Pokemon játékról vitázok XD)
Amúgy nekem őő... 14-15 évesen is tetszett, mostmár csak a mozikat gyűjtöm be meg a játékokat. De továbbra se tartom rossznak, mint anime. Vannak dolgok, amiket nagyon szeretek benne, de azért annyira nem rossz, annak a korosztálynak, aminek készült, jó. Meg annak a célnak is megfelel, aminek készült. (És még mindig több értelmet látok benne, mint pl. a Yu-Gi-OH!-ban, amiből egymás után kemény 30 részt végig néztem és nem az elejéről és úgy, hogy kapcsolódtak egymáshoz és így se tetszik. ^^" Elnézést a fanoktól.)
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Pokémon... 2 perc elég, hogy teljesen kifektessen. Ez a világ egyik legkegyetlenebb kínzása! :wwall: :D
Szegény szülők már bele se mernek gondolni mennyi pénzt hagynak ott a boltokban a sorozat miatt...
arról nem is beszélve, hogy a gyerekek hány AGYSEJTET veszítenek részenként! :roll:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hm... Ugyanezt mondanád, mondjuk ha 8-10 éves lennél? Akkor még lehet, hogy szórakoztatna. :)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Tutira bejönne annyi idősen még a pika pika xDD
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

A.Hidekai írta:Tutira bejönne annyi idősen még a pika pika xDD
Ez a "pika korszak" nálam valahogy kimaradt :wink: Sajnos már nem tudnám megmondani mit néztem annyi idősen... Talán Boldit...
Na jó... arra emlékszem, hogy 6-7 évesen mi volt: 'Én Pici Pónim', de ne mondjátok el senkinek :mrgreen: :hee:
[Az viszont biztos, hogy nem vetettem a szüleimmel milliónyi pónis matricát, szőrmókot, táskát, videojátékot, satöbbiiiii... :)]
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Narumi írta:Hm... Ugyanezt mondanád, mondjuk ha 8-10 éves lennél? Akkor még lehet, hogy szórakoztatna. :)
Fölösleges ilyen kérdezni, mert észrevehetően nem 8-10 éves ^^ ez a "milenneha" dolog elég necces szerintem. És mondjuk ugyanezt mondanád az animékről, majd ha 80 éves leszel? ^^ ugye milyen buta kérdés? Nem lehet tudni biztosan a választ... lehet, hogy 8 évesen sem jött volna be. Mindazonáltal Pokémonnak kapcs. egyetértek :P

[OFF: My little Pony rulezZZZ...]
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Most jön a nagy beismerés: nekem tetszik a Pokémon (a rajzfilm, a kártya és a videojátékok is (GB-s verzióval játszottam csak még anno)) szerintem egy kellemes kis mesécske, messze nem annyira elborult és erőltetett, mint pl DigiMon, meg a Yugioh rettenetek. A kártya személyes élmények miatt nőtt a szívemhez, a játékok pedig egyszerűencsak jók. :D
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jó, én is megnéztem a Pokémont, meg ma is megnézem, ha olyanom van. Digimont azt nem bírtam nézni, az nekem nagyon gázos volt... A Yugioh-t is megnéztem, nem volt vele bajom igazán. Kellemes időtöltésnek megfelel.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Na jo.... Az hogy a Pokémon nem elborult sztem nagyopn szubjektiv...Sztem az... Még az eleje nézhetö, de amikor már mást sem csinálnak csak mennek mennek megállnak egy városban harcolnak mennek mennek és se vége se hossza :/ Sztem a Digimon újabb sorozatai japánul egyáltalán nem rosszak, Yugi-oh-nál pedig észvesztő mennyien hódolnak a kártyajátéknak és az animének is, bár én nem szeretem az izgalmas, megható és vicces sztori nélküli animéket. Vagyis... Ezek az animék mind egyetlen egy dologra alapszanak és tulképp más nem is történik bennük. Ha ezektöl eltekintünk, akkor az Ichi the killer és a Tsukuyomi volt még számomra emészthetetlen >.<
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Narumi írta:Jó, én is megnéztem a Pokémont, meg ma is megnézem, ha olyanom van. Digimont azt nem bírtam nézni, az nekem nagyon gázos volt... A Yugioh-t is megnéztem, nem volt vele bajom igazán. Kellemes időtöltésnek megfelel.
a pokémont én is nézem pedig az már olyan rég volt amikor én azt még szerettem....;_; de a Digimon 1-2-3-at azt szerettem mert az jó volt^^ a négy meg egy nagy sz@r .... a Yugioh meg egyszerűen jó :cool:
én pl. az olyan animéket nem szeretem mint pl. az F-zero.... :mad:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A Pokémont anno úgy a 100. részig láttam, utána már meguntam, hogy tényleg ugyanaz ismétlődik benne, csak időközben kitaláltak még újabb 150 szörnyet.
Digimonból az első két szezont és a Tamers-t láttam, azok szórakoztatóak voltak. :)
A Yugioh pedig egész érdekes, szerintem komolyabb, mint az első kettő, sajnos csak az A+-os részeket láttam, de egyes részek kifejezetten szórakoztatóak, és a szereplők közül is vannak szimpatikusak, + ugye ott vanak még az Ikonok... :) És nem bírom megunni, amikor Pegasus alázza Yugit, majdnem 5 részen keresztül. :twisted: A kártyajátékot pedig kifejezetten szeretem. :)
Ellenben, a Shin-chan-tól, az F-zero-tól, és a hasonló "wannabe anime"-ktől rosszul vagyok. ::jcrazy:: Akkor inkább nézek merchandise-okat, azokon legalább látszik, hogy anime. :wink:
Kép
snakekiller
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2005.03.28. 13:06

Hozzászólás Szerző: snakekiller »

Titkos írta:F-zero
na az már nálam is kicsapta a biztosítékot, pedig a Pokémon\Digimon\Yugioh-szerű dolgokat, még esküszöm élvezni is bírom néha, de EZT... a szinkronért pedig egy méretes maflás kijárna a készítőinek... (bár ez SZVSZ minden A+-os szinkronról elmondható az InuYashán kívül)
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Nemtom :/ Engem a Pokémonnal csak kínozni lehetne... A digimon (na jo a 4. sorozat tényleg csontos) sztem igenis élvezhető, de én most i a japán verzió mellett voksolok (nem a német vagy magyar mellett) és a movie-kat is élveztem.Mmmmm... Tárgyaljunk már ki más animét is :D Velem meg akarták nézetni a cukuyomit de az openingnél visszavonulót fújtam xDDDD
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Erre gondolsz? ---> Tsukuyomi

:dirr: hát nekem még nem volt hozzá szerencsém és ha szerencsém van, akkor nem is lesz...
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

KYAAAAAAAAA~~~~~
*runs away crying...towards a big hole...
Igen erre... Ismerősőm esküszik rá de mondom...Engem már az openingtől kirázott a hideg... >.< Remélem szerencsés leszel :D
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

I"s OVA
Béna zene, béna képek, béna történet. A manga meggyalázása.... ::argh:: ::argh::
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ishi írta:I"s OVA. Béna zene, béna képek, béna történet. A manga meggyalázása...
Iszonyat rossz lett, ráadásul nekem még dupla csalódás is volt, mert a manga az egyik legnagyobb kedvencem... -_-
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

szerintem a Tsukuyomi aranyos^^
na akkor a legrosszabb anime: Star Ocean EX
abszolút nulla az egész, a fõhõs lopja a támadásokat egy másik karaktertõl, és a fõhõs csaj mást nem csinál végig, mint a fõhõs nevét ismételgeti, 17 éves a csaj, de viselkedése, mint egy 8 évesnek

ezt az animét a ps1 játékból vették, a Star Ocean: Second Story-ból, de az sokkal jobb, mint ez
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerintem jó anime a Star Ocean EX .A játék tényleg részletesebb,de jó a kedvenc szereplőket anime grafikával viszont látni.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

látni jó, de ahogy bénán viselkednek, azt már nem szeretem nézni :/
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Bocsi amcsi de nekem tényleg nem jön be a Tsukuyomi^^" Mimi modu vagy mi xDDD NEEEEE!!! :-P
mmmm.... Ok most csatlakoztatom a nekem nem tetszö animék sorához (na jo nincs oan sok^^) a Saikanot is...Nem tudtam beleélni magam egyáltalán, zeneileg sem volt olyan jo, nem volt olyan lélekrajz amilyet egy jobb animétöl elvárnék hogy át lehessen élni a karakterek helyzetét és egy kis empátia is helyet kapjon. Lehet ezzel én vagyok igy egyedül^^" nekem nyem tetszett^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

yume_chan írta:Bocsi amcsi de nekem tényleg nem jön be a Tsukuyomi^^" Mimi modu vagy mi xDDD NEEEEE!!! :-P
mmmm.... Ok most csatlakoztatom a nekem nem tetszö animék sorához (na jo nincs oan sok^^) a Saikanot is...Nem tudtam beleélni magam egyáltalán, zeneileg sem volt olyan jo, nem volt olyan lélekrajz amilyet egy jobb animétöl elvárnék hogy át lehessen élni a karakterek helyzetét és egy kis empátia is helyet kapjon. Lehet ezzel én vagyok igy egyedül^^" nekem nyem tetszett^^
de csak egy részt láttál^^' na mind1, tudom, nem annyira egyforma az ízlésünk animékben
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Street Fighter igencsak gagyi
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Megint beletekintettem a Kanon-ba és rájöttem, hogy enyhén szólva sz*r... végignéztem már egyszer, pont Elfen Lied után, szal akkor azért tűnt jónak XD
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

pfff... mindegy... Saikano... óvakodjatok!!! :shock:
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Válasz küldése