Melyik anime vége volt a legmegrázóbb? ~spoilerfest~

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jaaaj... Candy Candy... ne is mondd... annyit sírtam rajta annak idején... Meg volt régen egy anime, az RTL Klubon adták, autóversenyeztek benne... ja az volt a címe h Grand Prix vagy vmi ilyesmi. Amikor meghalt benne a lány, jaj az de rossz volt :cry:
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Setike írta:Ahogy olvasom a postjaitokat a CC-ről,rendesen így sírok rajta...szerintem nekem ez nagy traoma lesz, de nem érdekel, mostmár meg kell néznem...Amit írtatok, az egyszerűen gyönyörű! :cry:
Tényleg jó!! nagyon....így hogy mostmár leült bennem a dolog és még 3x megnéztem az utsó résszt...hát kész...isneti jó :) és a mostani véleményem mennyire eltér a 4 nappal ezelőttitől... tényleg jó... :) Setike : Nézd meg és légszi írd le nekem ::jnotes:: az első reakciódat amit érzel mikor épp vége az utsó résznek... :) naon kiwi vagyok.. mert lehet hogy csak nekem volt ilyen negatív véleményem...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Konomi írta:Jaaaj... Candy Candy... ne is mondd... annyit sírtam rajta annak idején... Meg volt régen egy anime, az RTL Klubon adták, autóversenyeztek benne... ja az volt a címe h Grand Prix vagy vmi ilyesmi. Amikor meghalt benne a lány, jaj az de rossz volt :cry:

abban meghal a lány?..nem is emlékszem.. hogyan?
Amúgy Candy vége nagoyn vacak volt...semmi értelme nem volt
Kép
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

Meroko írta:
Konomi írta:Jaaaj... Candy Candy... ne is mondd... annyit sírtam rajta annak idején... Meg volt régen egy anime, az RTL Klubon adták, autóversenyeztek benne... ja az volt a címe h Grand Prix vagy vmi ilyesmi. Amikor meghalt benne a lány, jaj az de rossz volt :cry:

abban meghal a lány?..nem is emlékszem.. hogyan?
Amúgy Candy vége nagoyn vacak volt...semmi értelme nem volt
hát a Candy télleg egy elég érdekes anime volt...
a Grand prixban nem az anyja halt meg, amikor kiszaladt a srácután az utcára, amikor az még kicsi volt, hoyg nehoyg elüssék?O_o...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Meroko írta:Amúgy Candy vége nagoyn vacak volt...semmi értelme nem volt
Hee? Hogyne lett volna. O___o Terry kirugodott a kepbol, mert ugyse lett volna belole jo ferj-jelolt, Candy meg vegre (remelhetoleg) osszejott Alberttel... es boldogan fog elni, amig meg nem hal. ^^; Szerintem teljesen jo vege volt, nekem nagyon tetszett. ^^
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

mufurc írta:Terry kirugodott a kepbol, mert ugyse lett volna belole jo ferj-jelolt
De én spec nagyon imádtam! T.T Szóval ezért nekem sem tetszett a befejezés, de mindegy^^"
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Meroko írta:
Konomi írta:Jaaaj... Candy Candy... ne is mondd... annyit sírtam rajta annak idején... Meg volt régen egy anime, az RTL Klubon adták, autóversenyeztek benne... ja az volt a címe h Grand Prix vagy vmi ilyesmi. Amikor meghalt benne a lány, jaj az de rossz volt :cry:
abban meghal a lány?..nem is emlékszem.. hogyan?
Amúgy Candy vége nagoyn vacak volt...semmi értelme nem volt
A srácnak volt asszem 2 barátnője/menyasszonya, és mind a 2 elhalálozott (az egyiket már nemtom hogyan, de elgázolta, a másik meg beteg lett vagy mi...)

Az apja elütötte az anyját egy motorversenyen (amit megnyert), és egy félreértés miatt (azt mondták neki hogy cserbenhagyta, pedig a feleség kérte hogy fejezze be a versenyt -- utána meg csendben összeesett)
a srác megutálta, emiatt az apja, látván hogy már semmi értelme az életének, felmászott a Kilimandzsáró tetejére (egyedül=halál...).
Ez azért volt drámai, mert a feleségével mindig oda akartak eljutni, de nem volt pénzük, és azon az ominózus motorversenyen nyerte volna meg az útiköltésget.........

A boxutcás csaj túlélte ^^ (de vele meg nem jön össze)

A vége pedig asszem nem volt happy end, de kevésbé megrázó mint a sorozat néhány másik része...

Najó elnézést ha fatális baromságokat írtam (az apja sztorijára 100% emléxem, a többi homály), nagyon régen volt, és eléggé szenilis lettem így 17 éves koromra "^^
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

mufurc írta:
Meroko írta:Amúgy Candy vége nagoyn vacak volt...semmi értelme nem volt
Hee? Hogyne lett volna. O___o Terry kirugodott a kepbol, mert ugyse lett volna belole jo ferj-jelolt, Candy meg vegre (remelhetoleg) osszejott Alberttel... es boldogan fog elni, amig meg nem hal. ^^; Szerintem teljesen jo vege volt, nekem nagyon tetszett. ^^

Terry pasi^^.És mivel szerette Candy-t jó férj lett volna belőle. De Albert fogadta örökbe Candy-t nem? és idősebb is nála. szóval nem jöhetnek össze.
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Meroko írta:Terry pasi^^.És mivel szerette Candy-t jó férj lett volna belőle. De Albert fogadta örökbe Candy-t nem? és idősebb is nála. szóval nem jöhetnek össze.
Terry csak megcsalta volna később Elizával Candyt. :-P

Albert volt Candy számára a második optimális választás (ha már egyszer Anthony tökéletességét a lova sem bírta).

Bár én szurkoltam Neilnek is, hogy sikerüljön neki házasságba kényszeríteni Candyt, de az láthatóan reménytelen próbálkozás volt. Neil nem volt túl okos ahhoz, hogy egy ilyen ármányt véghezvigyen. Neil és Eliza párosából egyértelműen Eliza volt az ész.
Talán azért is láttam volna szívesen egy Terry × Eliza párosítást, mert Terry még Elizánál is ravaszabb volt, le tudta volna igázni a "kis tyúkot". :)
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

paTKany írta:
Meroko írta:Terry pasi^^.És mivel szerette Candy-t jó férj lett volna belőle. De Albert fogadta örökbe Candy-t nem? és idősebb is nála. szóval nem jöhetnek össze.
Terry csak megcsalta volna később Elizával Candyt. :-P
:weh:
Ez sem semmi megközelítés.... :roll:

De ami a lényeg, Terry igazán illet volna Candy-hez, éshát igazán Toei-s befejezés lett az a végső "Kerek-Asztalos" jelenet, egyaszóval elcsesszintették már megint!
Ami a lényeg, Terry szerette Candy-t, csak Susan egy pióca volt, akit nemsikerült megszeretnem, éshát az a baleset rosszkor jött, de nemhiszem hogy Terry, és Elisa valaha is boldogan éltek volna, hisz egyoldalú volt a szerelem...
Picit undorító volt a dolog, de Terry igazi úriemberként viselkedett, mégha szíve szerint nem is ezt tette volna!
Bevallom szerettem Anthony-t is, és azon a részen, aminek a címe az volt:Akiért a harang szól! szétsírtam a buksimat..Aztán Albertet is imádtam, ha vele jön össze, akkor még talán egy kicsit örültem is volna, de legjobban Terry-és Candy összejövetele dobott folna fe!
Egyszóval Toei, ezt is jól el ******-d! :cry:

ui.:Okec, amint megnéztem a CC-t íbeszámolok! :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah jó, Terryt nem bántani ^^! Terry lenni életem első bishe *_* mellesleg meg egyáltalán nem csalta volna meg, mert Candyt sokkal jobban szerette Elizánál, sőt...! Az az egyetlen egy bűne volt hogy jótékonykodásból szakított Candyvel a másik csajért, amit sose lett volna szabad megtennie, ez nagy hiba volt... mert elcseszte az életét. De hát istenem... ettől függetlenül igenis jó karakter volt (imho Antonyval ellentétben akit nagyon nem szerettem ^^;), igaz Albert se volt rossz, de nekem se tetszett e miatt (és még pár másik tényező miatt) a vége...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Setike írta:De ami a lényeg, Terry igazán illet volna Candy-hez, éshát igazán Toei-s befejezés lett az a végső "Kerek-Asztalos" jelenet, egyaszóval elcsesszintették már megint!
IMHO nem illettek volna annyira jol ossze. Terry vegulis szinesz, es a szineszek/muveszek nem veletlenul nem "kivanatos" ferjjeloltek.. Egyebkent is, igen, szerettek egymast, de a szerelem azert nem mindig eleg.

Susanna... o csak a "harmadik" volt, aki eldontotte, hogy nem lesz az... es vegulis sikerult neki, bar igy is o lett az egesz ugy tragikus hose (hiszen csak remelheti, hogy Terry valaha is szeretni fogja). Amugy erdekes modon en pont ennel a resznel kedveltem meg Terryt, akiert egyaltalan nem rajongtam elotte. Ugyanis az egesz ugy alatt szinte vegig teljesen uriemberkent viselkedett, es ott maradt Susanna mellett. Candy... Candy ugysem tudott volna Terryvel maradni ugy, hogy tudja, Susanna kozben mennyire szenved (ezt asszem el is mondta/le is irta vhol), sz'al ennek igy kellett tortennie, igy volt nagy romantikus drama az egesz.

Juteszembe, meg reegesregen talaltam egy weboldalt, amiben a Candy regenyekbol volt par level amiket Candy irt mindenfele embereknek. Sajna nemt'om hova tettem oket, de emlekszem, hogy Susannanak vmi olyasmit irt, hogy Terry mar a mult a szamara, es orul, hogy jo dontest hozott akkor. (Terrynek is irt, hogy szerette meg minden, es mindig a legnagyobb fanje lesz, de mar azelott eldontotte, hogy szakit vele, hogy az egesz Susannas hazudozos balhe tortent.) Albertnek meg kifejezetten szerelmeslevelet irt. :D (yay!)
Setike írta:Egyszóval Toei, ezt is jól el ******-d!
Szerintem pont igy volt teljesen jo. :P Az animere pontosan nem emlekszem mar, de a mangaban egyertelmu volt, hogy Albert szereti Candyt, es Candy is ot, es boldogok lesznek egyutt.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Yo~!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Nekem a DNAngel meg a Furuba elég megrázó volt, ezen a kettőn tudtam csak sírni. :weh:
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

paTKany írta:
Terry csak megcsalta volna később Elizával Candyt. :-P

egy frászt csalta volna meg >.< Terry szerette Candy-t. és nem tett volna ilyet.
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Meroko írta:
paTKany írta:
Terry csak megcsalta volna később Elizával Candyt. :-P
egy frászt csalta volna meg >.< Terry szerette Candy-t. és nem tett volna ilyet.
Szerette igen. De a szerelem nem tart örökké, főleg mivel itt egy színészről beszélünk aki folyton úton van. Persze nem Elizával tette volna meg (az csak az én fantáziám) hanem akárkivel akivel összeakad útközben és megtetszik neki. A távkapcsolat nem jó dolog, még akkor se ha egy shoujo történetről van szó, amikben előfordul, hogy működik.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

mufurc írta: Egyebkent is, igen, szerettek egymast, de a szerelem azert nem mindig eleg.
Mihez?hi-hi-hi...Ahogy az anime-ben elnéztem őket, a boldogsághoz nekik eléglett volna, de igazat adok neked, nem lett volna ilyen romantikus dráma, hogyha minden úgy történik, ahogy a Nagy Könyvben meg vagyon írva!
Sokminden állt közéjük, ez tény, de tényleg nagyon szurkoltam nekik, meghát Skót földön olyan édesek voltak! ::bawl::
Emléxem Terry mindig a Régi Szépidőket Szájharmónikázta:-Ó gondolj, gondolj néha rám, a sors bár merre hajt,....néked küldöm kedvesem a régi régi dalt...Míly vígan szelte csónakunk a tónak kék vizét, s most Zőgó tenger habja választ tán örökre szét...
Szinte eljátszotta harmónikán a történetüket, merthát amikor a tavon csónakáztak, meg az első csók, meg a Skót erdők, patakok, és a végén egy "tenger választotta" őket szét... :sobsob:
mufurc írta:Amugy erdekes modon en pont ennel a resznel kedveltem meg Terryt, akiert egyaltalan nem rajongtam elotte. Ugyanis az egesz ugy alatt szinte vegig teljesen uriemberkent viselkedett, es ott maradt Susanna mellett. Candy... Candy ugysem tudott volna Terryvel maradni ugy, hogy tudja, Susanna kozben mennyire szenved (ezt asszem el is mondta/le is irta vhol), sz'al ennek igy kellett tortennie, igy volt nagy romantikus drama az egesz.Juteszembe, meg reegesregen talaltam egy weboldalt, amiben a Candy regenyekbol volt par level amiket Candy irt mindenfele embereknek. Sajna nemt'om hova tettem oket, de emlekszem, hogy Susannanak vmi olyasmit irt, hogy Terry mar a mult a szamara, es orul, hogy jo dontest hozott akkor. (Terrynek is irt, hogy szerette meg minden, es mindig a legnagyobb fanje lesz, de mar azelott eldontotte, hogy szakit vele, hogy az egesz Susannas hazudozos balhe tortent.) Albertnek meg kifejezetten szerelmeslevelet irt. :D (yay!)
Azzal hogy így kellett történnie nem értek 100%-ig egyet, de az biztos, hogy nagyon drámai, és szomorú lett az egész történet, dehát így imádtam, úgyhogy van benne valami...
Tényleg írt Candy-nek egy levelet, azt is végigsírtam, mert ahogy olvasta, és írta, lehetett érezni, hogy Candy-t szereti, és hogy legszívesebben repőlne hozzá, ha Candy kérné, de Candy sohasem kért volna ilyet, sőt ő ösztönözte Terry-t, hogy Susan mellett kell maradnia...ezt nagyon nbecsültem benne...Hogy nagyon szeretett valakit, szerelmes volt, és akármennyire is fájt neki, elengedte, hogy más, vagyő "boldoglehessen"! ::bawl::
ÁÁÁÁÁ...szerelmes leveleket írt Albertnek? Meg leveleket Susannak, meg Terry-nek?Nyúúúúúú......ha egyszer megtalálnád, onegaii gondolj rám!!! :eyes:
A legelső anime-m volt amibe beleszerettem, és mindent imádtam, imádok ami vele kapcsoolatos... ::daisuki::
mufurc írta:Szerintem pont igy volt teljesen jo. :P Az animere pontosan nem emlekszem mar, de a mangaban egyertelmu volt, hogy Albert szereti Candyt, es Candy is ot, es boldogok lesznek egyutt.
A próféta szóljon belőled, mert én is így vettem észre, csakhát a Toei tényleg carul fejezte be, az nem így volt jó!
Nem a drámával van a legnagyobb bajom, mert Candy már szenvedett eleget, akárhogy is, de megérdemelte volna már, hogy boldog legyen, hanem hogy az utolsó részt azzal az asztalos jelenettel képesek voltak lezárni!
Igaz Albert nagyon dögös volt a Skótszoknyában!!! ::hehe::
Minden barátja vele volt az asztalnál...na jó, bevallom sírtam ezen a részen is, de akkor sem így kellett voona, nagyon el lett *síp*-va!
Volt még egy rész amin szétsírtam a buksimat, amikor, nemtudom, hogy emlékeztek e még rá, de amikor Alister meghl a háborúbn...Akkor azthittem elvisz a szívroham, rendesen jobba sírtam mint Candy.... ::bawl::
Akkor voltam 11-éves...szipp* :sobsob:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

1) Szerintem akkor is teljesen jo lett az anime is es a manga is, semmi nem lett eltolva rajta. *shrug*

2) Teljesen veletlenul megtalaltam a CDt, amin a fent emlitett levelek voltak... ime. Susanna levele Candynek, Candy levelei Susannanak es Albertnek, Candy levele Terrynek. Bocs a crappy htmlert.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

mufurc írta:1) Szerintem akkor is teljesen jo lett az anime is es a manga is, semmi nem lett eltolva rajta. *shrug*
Az utolsó részre emléxel? :wink:

Arigatyó a linket! ::jbow::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Megszakítva a CandyCandy végének boncolgatását (gomen ^^;) igyexem valósághoz hű tapasztalatomat leírni a Scrapped Princess végével kapcsolatban:

-szétrágtam a körmeimet az utolsó 10-15rész alatt... :eyes:
-végig sírtam az egész végét (ehöm, konkrétan attól a bizonyos 18.résztől.... grrT_T) ::bawl::

... nagyon jó befejezés, igazán ütős, a sorozat felétől úgy beindulnak a dolgok, hogy a vége egyáltalán nem lett összecsapva, sőt...! Rég láttam már ilyen klassz anime befejezést, le a kalappal a rendező előtt... ::sugoi::
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ma fejeztem be az Utenát, s itt is volt egy pár meglepő történés a végén, bár pár dolgot előre ki lehetett találni..Azonban a jelenet, mikor Utena ki akarja szabadítani Anthy-t a koporsóból, nagyon szép volt....Azonkívűl az is még külön meglepett, hogy Akio nem halt meg, pedig mikor a kardok felé irányultak, már kezdtem örülni...No mindegy. A movie az folytatja Utena s Anthy történetét, egyébként?
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

LeWish írta: A movie az folytatja Utena s Anthy történetét, egyébként?
Nem. Picit alternatívabban ugyanezt a történetet mondja el, másfél órában kb. ^^
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:
LeWish írta: A movie az folytatja Utena s Anthy történetét, egyébként?
Nem. Picit alternatívabban ugyanezt a történetet mondja el, másfél órában kb. ^^
"Picit" alternativabban... xD tokjo film lenne amugy, ha nem lenne annyira egyertelmu, hogy az uccso 10 perc csak azert kell, hogy Ikuhara nyaladzhasson a hot lesbo actionre... .___. (marmint, ertem en a szimbolizmust meg mindent, de ez igenis fanservice, semmi mas :P) De eyecandynek mindenkeppen jo, gyonyoru az animacio es a rajz.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: "Picit" alternativabban... xD tokjo film lenne amugy, ha nem lenne annyira egyertelmu, hogy az uccso 10 perc csak azert kell, hogy Ikuhara nyaladzhasson a hot lesbo actionre... .___. (marmint, ertem en a szimbolizmust meg mindent, de ez igenis fanservice, semmi mas :P) De eyecandynek mindenkeppen jo, gyonyoru az animacio es a rajz.
Jóvannajóvanna... ^^ csak próbáltam körülírni olyannak aki még nem láttam =P egyébként az utolsó pár perccel kapcs.-ban szerintem is sajnos igazad van ^^;
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Most néztem meg a Kimi ga Nozomu Eien 2. részét...hát durva volt!!!!

Nézzétek meg nagyon ajánlom annak, aki szerete a Romantikus Drámákat ecchivel megfűszerezve, mert nagyon Jó! igaz kis elhatározás kell a gyenge első rész után hogy tovább nézd, de hidd el megéri!!!
Avatar
DarkstaAaR^.^
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2004.06.25. 00:05
Tartózkodási hely: Dujv

Hozzászólás Szerző: DarkstaAaR^.^ »

nem rég néztem meg a Chrno Crusade-et (a hétvégén)... hát nem vagyok elszállva a végétől... olyan furcsa, talán jobb is lehetett volna
ezelőtt pedig a Lain-t láttam.. nah annak a vége már jobban ütött
Válasz küldése