Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én is csak annyit tudok róla, hogy katasztrófa + Bones. És ez nekem nyerőpárosításnak tűnik. :)
Elhaym írta:Pandora Hearts és a 07-Ghost sem? Mindkét anime egyre jobb, de a tavaszi szezonból nálam a Valkyria a favorit.
A Pandora Hearts egész jónak tűnt, volt benne egy kis "betegség-faktor", de annyira nem fogott meg, hogy folytassam, a 07-Ghost-tól meg bevallom, messzire menekültem, túlzottan Shounen Ai gyanús volt nekem. ::jcrazy::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

anubys írta: túlzottan Shounen Ai gyanús volt nekem. ::jcrazy::
Szerencsére semmi ilyen nincs benne.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:...a 07-Ghost-tól meg bevallom, messzire menekültem, túlzottan Shounen Ai gyanús volt nekem. ::jcrazy::
Nem több benne a shounen ai, mint mondjuk a Narutóban. Bár tény, hogy nincs túl sok női szereplője, a többiek meg mind bishik, de szigorúan csak plátói kapcsolat van köztük. XD

BTW: azt hiszem én is megnézem a Tokyo Magnitude 8.0-át, egyébként sincs semmi más a szezonban, ami nagyon érdekelne és gondolom minden fórumon ez lesz majd a beszédtéma. :D
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: outsyder »

a TM8.0ba én is tervezek belenézni, meg a Needles-be, de leginkább a Bakemonogatari-t várom, lévén Akiyuki Shinbo rendezi, és a GA-t, ami remélem lesz egy ilyen Sketchbook szinten :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elhaym írta:Szerencsére semmi ilyen nincs benne.
Annyira azért ettől függetlenül sem keltette fej az érdeklődésem, hogy folytassam.
Persze nem egyszer volt olyan, hogy amit simán, egy rész után abbahagytam, később hallottam, hogy mennyire jó. (Igaz ez sem vitt rá, hogy folytassam azokat. :) )

Az újak közül,a kémia iránti érdeklődésem miatt az Element Hunters-be is bele fogok nézni, bár nem várok tőle semmi komolyat.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

07 ghost. nekem főleg 3 dolog miatt tetszik. Fantasy, jók a zenék, főgonosz hangja Sho Hayami.

De a tavaszi szezon legjobbja mindenképp a Valkyria Chronicles. Jól kidolgozott világ, sok szimpatikus szereplő, nagyon jó hangulat, fordulatos sztori, gyönyörű grafika. vannak benne jó poénok, dráma, szerelem. stb. Szóval minden benne van amitől egy sztori csak jó lehet.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az elmúlt pár szezon olyan volt, hogy talán 1-2 cím érdekelt belőlük, és azok sem a "húhahúha!" kategóriába estek (jó, kivétel az új FMA XD), viszont most ősztől megkapom, amire régóta vártam. :D Az Inuyasha Kanketsu-hen nálam három sorozattal felér, akit érdekel még az a sztori, ami 5 éve abbamaradt, az ne legyen rest nézni most ősztől. :wink:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most ősszel lesz néhány sorozat, amire már fenem a fogam:

Darker than Black: Ryuusei no Gemini
Kuuchuu Buranko

És amit gyanítok, hogy a kedvencem lehet:

Aoi Bungaku Series

Ezek mellett még vagy 5-6 sorozatba bele fogok nézni, de azoktól nem várok sokat.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Kuuchuu Buranko
Láttad már a 2. részt? Ha igen, kíváncsi lennék, mit mondasz az esetről, mi okozta/okozhatta az erekciózavarát.

Sztem a gyermekkorban keresendő az ok, egy túlkontrolláló anyára gondolok, párom pedig a válást, mint fel nem dolgozatlan krízist említette. Vagy mind a kettő. :)

Amúgy nézi még valaki?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már lejött a második epizód, de még nem néztem meg. Majd utána mondok véleményt. :)
Amúgy ez pont tökéletesen beillik a pszichológiai animék közé, úgyhogy majd ott lesz a válaszom, ha megnéztem. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Oké! ::^_^:: Jó lenne már kibeszélni a Trapaze-t itt, a fórumon is. :) Minél több ember véleményét hallom, annál jobban színesedik a kép.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már kezd összeállni a januári felhozatal.

Amibe mindenképp belenézek:

Dance In The Vampire Bund
Ookami Kakushi
Katanagatar (Ezt már régóta várom.)
Sora no Oto
Dyurarara!!

Aztán mire oda jutunk, biztosan felkerül még pár cím a listára. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Meglepett, hogy nem olvastam semmit az idei Aniloque fesztiválról a fórumon. Volt rajtam kívül valaki? Ma néztem meg a Tövisek Ura, illetve az Előörs című nagyszerű alkotásokat. Szívesen elbeszélgetnék a látottakról olyanokkal, akiknek volt szerencséjük megtekinteni. (A Tövisek Urát ezen alkalommal mutatták be előszőr nagyközönségnek. A Tokioi premier csak ezután lesz).
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én is ott voltam a tegnapi vetítésen. :)
Később fogok hosszabban is véleményt írni róla (kérdések is lesznek benne :wink: ), egyelőre csak annyit, hogy ma este 7-kor még egyszer leadják a Toldi moziban, aki csak teheti, menjen el megnézni!
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is voltam, igazából már péntek este elkezdtem, mivel a Tengen Togga Gurren Lagann: Gurren-hen/Childhood's End, vagyis az első TTGL film került vetítésre. Nagy élmény volt szélesvásznon, még úgy is, hogy a sorozatot erősen lerövidítették benne, és épp ezért "fesztiválfilmnek" nem ajánlanám, de rám talán ez volt a legnagyobb hatással a három film közül, pedig már másodjára láttam. XD

A Tövisek Ura szintén fantasztikus lett, neki is estem gyorsan a mangának, és persze közben folyamatosan agyalok, hogy kb. mindent helyretegyek, de legalább még egy megnézés feltétlen szükséges lesz ehhez. (Ami persze odébb van, lévén még japán premier sem volt, és kb. fél évre rá szokott jönni a DVD.) Amúgy gyönyörű karakterdizájn, animáció (Sunrise, na :D), és zene jellemezte, a karakterek is egész jók voltak, a történet nagyon tetszett, és a sztori/akció is kb. pont egyenlő arányban lett elosztva. :)

Az Előörs nélkül ellenben tudtam volna élni, sikerült egy Zs-kategóriás II. VH-s filmet csinálniuk, amibe aztán beleszőtték a létező összes klisét. Volt gonosz náci okkult szekta, akik 5 varázsigével szellemlovast idéznek, mire az oroszok válaszul a túlvilágba vívő gépbe ültetik a parafenomén csajt, aki aztán a halott haverjait visszahívva lenyomja a gonosz lovast, és zombi seregét, viszont végül a fickó elmenekül. A túlvilág amúgy jó röhej volt (kb. mint a "nyócker" éjszaka XDD), kedvencem az ottani fegyverbolt, ha Ichigóék tudnák, hogy a szellemeknek mennyi gépfegyvere van, nem kardokkal szenvednének Soul Society-ben. :lol: Amúgy érdekes volt, hogy egyfelől a film végén kiírták, hogy "bárminemű hasonlóság a valósággal csupán a véletlen műve", másfelől minden ötödik percben egy létező történészt/háborús veteránt/pszichológust vágtak be, aki azt bizonygatta, hogy márpedig milyen komoly, és valóságalapú az egész film. (Ezek közül a legjobb az volt, aki mondta, hogy ő látta a lányt fehér lovon, illetve akinek az arcát sem merték mutatni, és a sötétből tanúsította, hogy részt vett a túlvilágba vivő gép gyártásában. :dirr:) Pozitívum, hogy kb. 70 perces volt mindössze, valszeg a készítők is itt fogytak ki végleg az ötletekből.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én csak a Tövisek urát néztem, de ezek szerint jól döntöttem. :) (Hozzáteszem, nem vagyok TTGL-fan, így nem voltam motiválva, hogy moziban nézzem a moviet.)
Viszont lenne Titkos egy kérdésem:
Engem is elkezdett érdekelni a manga, viszont sehol nem találtam angol fordítást belőle. Egy linkért módfelett hálás lennék. :D :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Viszont lenne Titkos egy kérdésem:
Engem is elkezdett érdekelni a manga, viszont sehol nem találtam angol fordítást belőle. Egy linkért módfelett hálás lennék. :D :wink:
Sajnos ahol én is olvastam, az speciel most pont döglődik, de amúgy itt van: http://www.mangafox.com/manga/king_of_thorn/

Persze nem muszáj online olvasni, itt van pár csapat, aki elvileg fordítja: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=467 :)
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

A Tövisek Urát még nekem is párszor meg kell néznem, ugyanis nem teljes a kép egyelőre. A vége sokmindent megkavart, ennek ellenére az animáció, a képi világ, a zene vitt mindent. Hamisítatlan 2009-es termék a jó értelemben. Kíváncsi vagyok a nagyközönség hogyan fogadja. Nem tűnt túl hosszúnak, bár az "It's Marco" egy idő után elég unalmas volt, pláne, hogy minden egyes alkalommal kényszeresen felnevetett a közönség. Viszont én nem éreztem benne azt a fajta érzelmi töltöttséget, amit a rendező szeretett volna, hogy érezzek. Nagyon tetszett, le a kalappal, de annyira nem gyakorolt rám komoly hatást, mint akármelyik Makoto Shinkai. PErsze ez nem jelent semmit, mindenkinek csak ajánlani tudom. Megnéztem fent a kiállítást is. Nagyszerű volt látni hogy lesz a mangából anime, még akkor is ha csak képeket látott az ember:) Szerintem rövidesen megjelenik a kritikám egy oldalon (nem csak a filmről, hanem a rendezvényről). Amennyiben szabad ugy belinkelem majd.

Az Előörsöt gyengének véltem én is, bár az ötlet sztem nagyszerű. A mokumentarista jelleg meg a sztori is működött volna, csak elkúrták. Nem volt csata sem igazából, a tulvilág gagyi, és az egész olyan volt nekem, mintha egy feljavított Niels Holgerson (?) animét látnék képivilág szempontjából. Az openingnél még reménykedtem. Az eléggé Cowboy Beebopposra sikeredett:)
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Belenéztem pár cuccba, amik a téli szezonban érdekesnek tűntek. Hááát, egyelőre azt kell mondanom, ez a szezon nem hozott semmi kiemelkedőt, de legalább lesz idő pótolni az elmaradásokat.

Ookamikakushi

Örömmel látom, hogy nem maradunk az Umineko első szezon vége után sem Ryuukishi07 nélkül. A megvalósításnak már nem örülök ennyire. Lássuk, mi is a gond.
Történet az első részben: Egy fiatal srác új helyre költözik családjával, egy kisvárosba. Itt megismerkedik többek között egy kedves lánnyal, aki láthatóan rajong érte, de a többiek is szívesen fogadják. Ám hamarosan rájön, hogy valami nincs rendben a faluval: van egy helyi isten, akit a helyiek a falu védelmezőjeként tisztelnek, ám ez eléggé titokzatos dolog, összefüggésben áll egy, az istennek szentelt ünneppel. Az egész gyökere abban rejlik, hogy a régi falu életét megbolygatta egy esemény, amit a régi lakosok elleneztek, és ez egy szakadást okoz a régi lakosok és többiek között...

Most komolyan, vagy ez az év átverős kezdése, vagy Ryuukishinek nem volt jobb dolga, mint elővenni egy régi higurashi-draftot, és csinálni rá egy hasonló történetet. Azért nem tudok ez esetben elnéző lenni, mert a srác az Uminekoval megmutatta, hogy képes eredetit alkotni úgy, hogy abszolút nem a kitaposott ösvényt követi. Persze nézem tovább, de ez a kezdés minden, csak nem szívderítő...

Dance in the vampire bund

Emiatt mondjuk én vagyok a hibás, mert ha nem tűnik ígéretesnek egy trailer alapján, biztos hogy bele se kezdek. Úgy voltam vele, hogy oké, lolivámpíros dárkpózőr cucc, ílyet nem nézek alapvetően, de akár még el is találhatták a hangulatát. Hát, az első rész alapján, ezt nem sikerült. Az ötlet alól is kilóg a lóláb, de a megvalósítás kritikán aluli. Hangulat 0 közeli, az animáció szintén, szóval még azt sem lehet mondani, hogy azért nézze valaki, mert szép. És nem hinném, hogy a loli-fanokat le fogja nyűgözni, mert nem volt benne fanszervíz sem, szóval nem tudom kinek készült ez. Nekem nem, az biztos.

Chu-bra!

Ezt a vicc kedvéért kezdtem el nézni, nem hittem el ugyanis, hogy valaki egy egész sorozatot fel fog tudni építeni a "pantyshot" motívum köré. Jópont, hogy a szereplők végre nem 10 évesnek vannak rajzolva, rossz pont, hogy annyi a fanszervíz, ami már nem is fanszervíz. Pantyshot helyett lehetne a műfaj neve "pantycamera". És annyira még nem is vicces. Igazán nagy baj nincs vele, de annyira jó se, hogy az ember ne találjon jobb néznivalót. De lagalább nem mondom azt, hogy kár érte, mert erre a koncepcióra alapból nem voltak elvárásaim.
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Sephiroth írta:Ookamikakushi
wolf loli
Sephiroth írta:Dance in the vampire bund
vampire loli
Sephiroth írta:Chu-bra!
pure fanservice

FAIL

A szezonból Koizumi az abszolút befutó. :vigyor: A promó rész után méginkább ezen a véleményen vagyok. ::^_^::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Sephiroth írta: Ookamikakushi...
Teljesen egyetértek. Kedvesemmel néztük, kb. tízszer pózoltuk le, nyögtünk be valami higus poént és kezdtünk el röhögni. Mindenesetre az erős természfölötti vonulat miatt gyanítom, hogy hamar el fogunk térni ettől. Vagy legalábbis merem nagyon nagyon remélni.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sephiroth írta:Ookamikakushi
Na ez nekem kimaradt, még csak nem is hallottam róla, pedig a Higuval/Umival kapcsolatban nagyjából képben vagyok. Viszont az írásod alapján pár képnél/videónál többet nem hiszem, hogy nézni fogok belőle, mivel tényleg egy Higurashi copy-paste az egész. ^^"
Sephiroth írta:Dance in the vampire bund
Ez elsőre tényleg érdekesnek tűnt, eleve kíváncsi voltam, hogy vajon okkal hívják-e a csajt Mina Tepesnek, vagy csak megint úgy nyúltak a japánok a Drakula sztorihoz, mint pl. a keresztény témához szoktak. Aztán megnéztem a trailert, amiben egy loli vámpír ugrált meztelenül, miközben ontotta a vért, és rögtön be is ugrott, hogy "Jé, tiszta Elfen Lied, csak itt még a hősnő korából is lejjebb vettek!", szóval az eléggé negatív irányba tolta el az érdeklődésemet, de úgy voltam vele, hogy majd úgyis meglátjuk, mi lesz. De mivel azóta azok is csak rosszat írtak róla, akik mégis bele mertek vágni, ezért szerintem így látatlanban is dobom.
Sephiroth írta:Chu-bra!

Ezt a vicc kedvéért kezdtem el nézni, nem hittem el ugyanis, hogy valaki egy egész sorozatot fel fog tudni építeni a "pantyshot" motívum köré.
Én is. XD Ezzel úgy voltam, hogy: *elolvassa az ismertetőt* OK, ilyen nincs... *beleolvas a mangába* Hmm...mégis van. OK, erről ennyit, lássuk a következő címet! XD
Cruel Angel írta:Kedvesemmel néztük, kb. tízszer pózoltuk le, nyögtünk be valami higus poént és kezdtünk el röhögni.
Na igen, az ilyen sorozatok ha másra nem is, kb. ennyire jók. XD Baráttal/barátnővel végigröhögi/szenvedi az ember. XD
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Katanagatar
Egész érdekes az art, ebbe majd belenézek. ::^_^::
A csajszi arca tisztára olyan, mint Lunáé a Casshern Sins-ből. :o_O:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nagy lendülettel nekiálltam a szezonnak, de eddig nem túl nagy a lelkesedésem.

Eddig négy sorozatba néztem bele (Ookami Kakushi, Sora no Oto, Dance In The Vampire Bund, Chuu Bra!!), de egyiket sem folytatom. Még a Durarara! és a Seikon no Qwase lesz, amikkel megpróbálkozom, de igazán csak a Katanagatarit várom (igen zebra, tényleg emlékeztet egy kicsit Lunára). A promo alapján simán bekerülhet a kedvencek közé.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Eddig négy sorozatba néztem bele (Ookami Kakushi, Sora no Oto, Dance In The Vampire Bund, Chuu Bra!!), de egyiket sem folytatom.
Nem lepődöm meg, h nem folytatod őket. Ezekbe én bele sem néztem. :D
anubys írta:Seikon no Qwase
Ott figyelni kell, mert a censored verzió élvezhetetlen, azt mondják a hozzáértők...
anubys írta: A promo alapján simán bekerülhet a kedvencek közé.
A promó nekem is felkeltette az érdeklődésem. Remélem, jó lesz. ::^_^:: Apropó, a Koizumi-val hogy állsz? Nézd meg a kedvcsináló párperces kis szösszenetet belőle, hátha bejön. :wink:
Válasz küldése