Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én csak két sorozatot néztem ki magamnak ebből a szezonból. A Durarara!! első részét már meg is néztem, ez érdekesen indult, már most lehet elméleteket gyártani bizonyos dolgokról, csak azon fogom a fejemet, hogy kapásból bevezette nyolc szereplőt és OP alapján ez még nem is a teljes stáb.
A másik, amit még nézni fogok, a Nodame Cantabile utolsó szezonja, de az majd csak a héten fog startolni.

A Katanagatarival úgy vagyok, hogy érdekesnek tűnik, de ugyanaz jegyzi az eredeti regényt, mint aki a Bakemonogatarit és az is érdekesnek tűnt, egészen addig, míg nem kezdtek el szaporodni benne a félpucéran ziháló lolik és egyéb otaku fanszerviz elemek. Egyenlőre szkeptikus vagyok vele szemben, majd meglátom milyen reakciót vált ki a nézőkből.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:az is érdekesnek tűnt, egészen addig, míg nem kezdtek el szaporodni benne a félpucéran ziháló lolik és egyéb otaku fanszerviz elemek
Mariko írta:Egyenlőre szkeptikus vagyok
Hmm. Most már én is.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:ugyanaz jegyzi az eredeti regényt, mint aki a Bakemonogatarit és az is érdekesnek tűnt, egészen addig, míg nem kezdtek el szaporodni benne a félpucéran ziháló lolik és egyéb otaku fanszerviz elemek
Engem a Bakemonogatariban semmi nem zavart. Szerintem 13, hibátlan rész volt (csak jönne már végre az utolsó két rész).
Azt viszont nem tudtam, hogy ugyanaz a szerzője, mint a Katanagatarinak. Kösz az infot, így csak még inkább várom. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már egy ideje szemezgetek a felhozatallal, de most szerintem nem fogok annyira sok sorozatba belenézni (persze minden szezonnak így indulok neki. :dirr: ).

Ami mindenesetre kifejezetten érdekel:

Yojouhan Shinwa Taikei
House of five Leaves

Szinte biztos, hogy azért többe is bele fogok nézni, de csak ezektől várok bármit is.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Iron Man (öcsémmel közösen jóóó lesz)
Yojo-han Shinwa Taikei (a Kaiba alkotóitól - sztem ezzel mindent elmondtam)
Arakawa under the Bridge (hajléktalan lány egy ecchi-ben? Alap, h megnézem!)
Rainbow (Érdekes az art, bele kell néznem.)
Giant Killing (Izgalmas és egyedi sportanimének tűnik.)
House of Five Leaves (Elég betegnek tűnik, h megnézzem.)
Hakuouki (talááán megtekintésre érdemes lesz ez az ogrés anime, ki tudja.)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Amit biztosan nézni fogok az a Hakuouki és a Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru, csak hogy meglegyen a kövi szezonban is a kötelező bishi adagom. :D Tuti befutó még a House of Five Leaves, mert a mangájával már régóta szemezek, csak sajnos a kutya se fordítja, és az Arakawa under the Bridge, mivel a mangaka másik munkáját a Saint Young ment imádom, remélem ez is hasonlóan elmebeteg lesz.

Esélyes még a Yojo-han Shinwa Taikei és a Working!! is, de ezekről egyenlőre még nem sokat tudni, ráadásul valószínűleg nem is nagyon lesz időm rájuk. :(

Ja, meg persze a Hetalia folytatását is kötelező program, ha már láttam az első két szezont, bár a második már kicsit kezdet ellaposodni sajnos.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:a Saint Young ment imádom
Tényleg jó kis manga, én is bírom. Mondjuk, maga az anime azért érdekel, mert elég ritkaságszámba megy a hajléktalan főhősnő. ::^_^::
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Pár dologba megint belekezdtem, egy rész alapján még csak első benyomáskról tudok beszámolni, de mindenesetre most a helyzet kedvezőbb, mint a legutóbbi "merítésnél"

Durarara!

Ez lesz a szezon "szokatlan" sorozata. Az opening alatt kellemes "Blöff" érzésem támadt: sok szereplő, akiknek látszólag semmi közük egymáshoz, de valahogy mégis kapcsolódnak majd a történet során, ebben biztos vagyok. A szereplőgárda érdekes, bár ami a főszereplőt illeti, az egész rész alatt azt vártam, hogy mikor kiáltja el magát, hogy "PASTA!!!", de aztán ez elmaradt. A rajzolás szép, de nem kiemelkedő, a zenét szokni kell, de illik. A sztoriról érdemben nem tudok nyilatkozni, de már látszik, hogy ez is inkább hangulatanime lesz.

Katanagatari

A rajzolás még éppen a határát súrolja annak, amit hajlandó vagyok megnézni, bár szegény főszereplő srác annnyira buta, hogy még illik is hozzá ez a háromvonalas arcberendezés. Mint a Bakemonogatariban, itt is a szereplők fogják elvinni a hátukon a "történetet", bár mintha itt tényleg lenne történet. Persze, annó a Bakemonogatariról is azt hittem, valami tucatvámpíros böszmeség, de aztán szerencsére elkezdődtek a párbeszédek :). Egyelőre még nem sokat mutatott magából a sorozat, kiváncsian várom, lesz e ez is olyan jó (bár teljesen más jelleggel) mint a Bakemonogatari.

Sitrep: továbbra is nézem az Ookamikakushit, továbbra se tudom igazán, hogy miért. Idő sincs elgondolkodni a történeten, mert az ember arcába tolják a megoldást. Emellett Ryuukishihez mérten nagyon lassú és kiszámtható. De mondom, még mindig lehet, hogy ez lesz év átverése, és valami teljesen más dolog van a háttérben, mint az most látszik. Piszok szerencséje, hogy nem nagyon van mit nézni a téli szezonban amúgy, így elfér egy ilyen sorozat is, de egyelőre nem vagyok elégedett...
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amiket én várok (lehet lesz olyan cím is, ami ezen a plakáton momentán nincs rajta, de másikon már láttam):

To Love-Ru OVA 6: Jó tudni, hogy ezt hozzák ki szépen sorban, ha már a manga csúnyán végezte. ^^"

King of Thorn: A magyar premieren is ott voltam, az első letöltők között is ott leszek. XD Nagyon jó film. :)

Hetalia harmadik szezon + Movie: Anno az 5 perces epizódok miatt dobtam már az első sorozatát is, de helyes csinálják csak, majd ha jól felgyűlik, tartok belőle valami maratont. :D

Trigun Movie: Szép tőlük, hogy 4-5 évnyi ígérgetés után egyáltalán megjelenik. XD Amennyit a sztoriról olvastam, nem ütősebb, mint egy átlag filler rész az animében, ergo nem értem, hogy mit kellett ezzel ennyit várniuk. (Bár van egy olyan tippem, hogy ez most inkább csak egy "felmérés", hogy mennyire érdekli még az embereket, és ha pozitív a visszajelzés, talán belevágnak egy új sorozatba a manga alapján, mostanában divat az ilyesmi. :)) Persze mindenképpen várjuk, mert Trigun, és több, mint 10 év után újra animált formában. :D

Heroman: Egyrészt BONES, másrészt ebből akár még egy baromi jó amcsi szuperhős-paródia is kisülhet, főleg, hogy Stan Lee már a mangánál is ott figyel, mint társalkotó. :D

Angel Beats: Ennek csak az első pár részét, amúgy is kétlem, hogy tovább lekötne, de érdekel, hogy milyen egy olyan túlvilági szervezet, akik az Isten ellen harcolnak... XDDD

Arakawa under the bridge: A szokatlan alapsztori miatt amúgy is felkeltette az érdeklődésemet, és reméltem, hogy a hajléktalan témából komoly sztori helyett valami oltári paródiát csinálnak. Most, hogy tudom, hogy a Saint Young Men alkotójának munkája, ez a reményem annál inkább feltámadt. XD (Én is imádom azt a mangát. XD)

B Gata H Kei: És igen, a végére hagytam a szezon számomra "must watch" animéjét. :D Az eredetije egy 4 paneles seinen manga, és ha jól keverik a lapokat, ebből egy High School Girls szintű zseniális vígjáték is kisülhet. XD Egyrészt a "szűz középiskolás srác dugni akar" sztori már dögunalom, ezért most csavartak a dolgon, és egy lány a főszereplő, másrészt ebből kifolyólag valószínűleg nem valami pirulós moe-karakter lesz a főhősnő, így az egész jóval reálisabbra sikerülhet, ha jól csinálják. :) (A High School Girls-re is azért adtam 10/10-et anno, mert az elmebeteg poénok mellett szinte mind teljesen hihető is volt, egyszerűen semmi erőltetettség, simán elhitted, hogy ezek a dolgok megtörténhetnek velük.)

Amint látható, ez a szezon szerintem most nagyon jónak ígérkezik, nyoma sincs a téli felhozatal loli dömpingjének, ami kb. egy rossz vicc volt a szememben. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Bár van egy olyan tippem, hogy ez most inkább csak egy "felmérés", hogy mennyire érdekli még az embereket, és ha pozitív a visszajelzés, talán belevágnak egy új sorozatba a manga alapján, mostanában divat az ilyesmi. :))
Reméljük igazad lesz! És reméljük lesz annyira sikeres a mozifilm, hogy készítsenek egy teljesen mangahű adaptációt (nem mintha bármi bajom lenne a Trigun TV sorozattal).

BTW: a mozifilmekről teljesen el is felejtkeztem, a Trigun mozi természetesen nekem is must see, meg lesz egy Gintama mozi is, ami szintén kihagyhatatlan. ^^
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Számomra ez a szezon sem lesz különösebben izgalmas. Biztos bele fogok nézni több sorozatba is, de csak ezek érdekelnek komolyabban:

Sarai-ya Goyou
Yojouhan Shinwa Taikei

Valamint a később jövőkből van már pár, ami felkeltette az érdeklődésem:
Shiki
Bakuman.
Shinrei Tantei Yakumo

Valamint lesz nyáron egy sorozat, ami "valamire" emlékeztet a leírása alapján:
In the story, Nura Rikuo, a kid who is part human and a quarter youkai (demon), lives in a house full of spirits along with his grandfather. Trying to escape his fate of acting like a demon, he does good deeds in order to avoid becoming one — despite his grandfather's wish to succeed him as master of the Nurari youkai clan.
Mondjuk szinte garantált, hogy ezt nem fogom nézni...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Valamint lesz nyáron egy sorozat, ami "valamire" emlékeztet a leírása alapján:
In the story, Nura Rikuo, a kid who is part human and a quarter youkai (demon), lives in a house full of spirits along with his grandfather. Trying to escape his fate of acting like a demon, he does good deeds in order to avoid becoming one — despite his grandfather's wish to succeed him as master of the Nurari youkai clan.
Mondjuk szinte garantált, hogy ezt nem fogom nézni...
A Nurarihyon no Mago nem sokban hajaz az InuYashára, annyira a Natsume Yuujinchou-ra is hasonlít. ^^ Egyébként a mangája nem rossz, rétestészta shounen természetesen (elvégre a JUMP-ban fut :)), de ha az embernek tele van a hócipője Kubo aktuális agymenéseivel és kell valami Bleach pótlék, akkor megteszi, jópofa ahogy a youkaiok yakuza stílusban nyomulnak. XD

Azt az őszi hármast meg már én is kinéztem magamnak, plusz még a Tegami Bachi második szezonját, bár nem nagyon tudom, hogy az utóbbit miért, mert már az első sorozatot is sz@rrá fillerezték, de hát a remény hal meg utoljára. ^^
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Rainbow

Az első rész elég durva volt - de hát a fiatalkorúak börtönében játszódó sztoritól mit is várhatnánk? Az első benyomásom, hogy ez egy vérgőzös, szadista sorozatnak ígérkezik, telis-tele felesleges erőszakkal, és elég magas az OMFG DEEP DRAMA!!! jelzőfaktora is. Eleve imádom azt a klisét, hogy a börtönben/javítóban szinte csak jófiúk vannak + pár rossz fiú, aki őket megalázza (beleértve a börtönőröket is).
A srácaink természetesen 1. megélhetési bűnözők, 2. önvédelemből/mások védelme miatt gyilkoltak, bunyóztak.

AAAARRRRGGGGHHHHHH.

Mindegy, nézem tovább, hátha virít valamit, de sokat nem várok tőle. Eddig viszont sajna nagyjából egyenértékű a szememben a Riki-oh c. anime borzalmas live action verziójával, amit sikerült megtekintenem egy éve.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pedig az elsô képek alapján azt hottem, ez tényleg valami jó cucc lesz. Sebaj, azért teszek vele én is egy próbát.

Amúgy tudja valaki, a Bakuman. mikorra várható?
Érdekel már nagyon, hogy a Death Note alkotói mit hoznak össze teljesen más témakörben. Igaz, megpróbálkozhatnék a mangával is, de így is van most tonnányi, amit párhozamosan olvasok.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ha jól tudom a Bakuman majd az őszi szezora lesz várható. A manga nálam is listás, de szerintem most már bevárom vele az animét.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

K-ON!!

Az eddigi egy részt megkritizálva a végeredményem tömömören: jobb volt az első évad első része. ^^

OP és ED
Az OPening nekem most sem a legütősebb, akárcsak az elsőnél. Még ott az OPot tekertem át, mindig megnéztem az EDet, most viszont az EDet is átfogom tekerni. Korántsem olyan fülbemászó, mint a másik. Pedig maga, az ED animáció érdekes, ahogy egy sütiben mászkálnak és nem lolik.

Plot
a K-ON!!-ban most akkor arra játszanak, hogy sírjunk szomorúságunkban, nem nevettünkben? Az Azunyanos jelentekből meg a monológokból ez jön le. A mangában egyszer sem volt ilyesmi. Zavaró.

Aztán eddig azért is néztem az animét, mert ott hallhattad valamennyire, meg láthattad ahogy zenélnek, bezzeg ebből a szempontból követik a mangát, annyit látunk hogy kiállnak a színpadra és lejönnek a színpadról. :(

De attól még nézni fogom, mert remélem, az első részt meghazudtolva, majd megint énekelve röhöghetek.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Pedig az elsô képek alapján azt hottem, ez tényleg valami jó cucc lesz. Sebaj, azért teszek vele én is egy próbát.
Hehe, majd addig nézzük, amíg legalább egy igazi bűnözőt nem találunk. :vigyor: Olyan nincs, hogy a börtönök ártatlanokkal legyenek tele!
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Rainbow

Ez egyre inkább OMFG SOOOO DEEEEEP DRAMA, minden résszel egyre csak tetézi a szenvedéseimet. Ebben az animében minden felnőtt pedofil vagy/és szadista, minden egyes ember egy utolsó véglény a főhőseinken kívül. Nem gondolták, hogy ez már tényleg túlzás?!

Yojouhan Shinwa Taikei

Fantasztikus a látványvilág, de egyelőre történetileg nem túl érdekes: tulképp egy szürreális köntösbe bújtatott ecchi-szerűség kezd kibontakozni belőle. (Borzasztóan idegesítő hadarással!) Kár, hogy a szezonban már van egy szürreális ecchi animénk az Arakawa személyében. Sajnos, a 3. részben ott is leült a színvonal - remélem, ennél már csak jobb lesz.

House of Five Leaves

Érdekes a látványvilág, hangulat, soundtrack, karakterdesign. Személy szerint nekem nagyon bejönnek ezek a lapos békaszájú és kába tekintetű arcok. :vigyor: Eddig az első részt láttam, amiben az antiszociális ronin főhősünk csatlakozott egy Five Leaves nevű gangszta klánhoz, akik más családok gyermekeinek elrablásából élnek. Eddig jó. ::^_^::

Giant Killing

Ahhoz képest, hogy ez "csak" egy sportanime, komolyan ez a kedvencem ebből a szezonból.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

zebra írta:Személy szerint nekem nagyon bejönnek ezek a lapos békaszájú és kába tekintetű arcok. :vigyor:
Akkor nézd meg az egy évvel ezelőtt futott Ristorante Paradisót is, ugyanaz a mangakája. :wink:
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Köszi, ment is wishlistre!

Nyári szezon, 1. verzió:

http://chartfag.files.wordpress.com/201 ... export.jpg

Kinek mi tetszik így első blikkre?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Amit biztos nézni fogok, mert már régóta várom, az a Sengoku Basara 2, a Shiki és a Nurarihyon no Mago. Esetleg belekukkantok még az okkult akadémiás cuccba és talán a Legend of the Legendary Heroesba, bár az utóbbinak eléggé klisé az alapsztorija és gáz a címe.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ezt a két mozit várom igazán:
Akage no Anne
Colorful

Ezeket meg inkább csak just for fun, nem várok tőlük túl sokat:
High School of the Dead
Hen Zemi
Seikimatsu Occult Gakuin
Shiki

Black Lagoon: Roberta`s Blood Trail (Az első két évad tetszett, remélem, ezt sem szúrják el.)

Nameg, ha kijön a hypestorm BlackRock Shooter, abba is belelesek.

@Mariko: Jahh, legendásan közhelyesnek és gagyinak tűnik. Majd megvárom róla a véleményeket.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

zebra írta:Jahh, legendásan közhelyesnek és gagyinak tűnik. Majd megvárom róla a véleményeket.
Igazából minden attól függ, hogy mennyire akarja komolyan venni magát a sorozat, ha poénosra veszik a készítők, akkor még a kár szórakoztató is lehet. ^^
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én az Amagami SS-t néztem ki magamnak a napokban, attól függ, hány részes lesz (bár gondolom/remélem 12 körül).
Válasz küldése