Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Star Driver 01

A sztoriról nem nagyon tudok nyilatkozni egy rész után, de nem is az a lényeg!
Ez az anime annyira F-A-B-U-L-O-U-S és :wtf: egyszerre, hogy egyszerűen muszáj folytatnom. :vigyor: Totál elmebetegség az egész. Azért egy mecha animében nem számítana az ember "galactic pretty boy" néven emlegetett kiválasztottra, bazinagy, darázsderekú, tolldíszes mechára, mahou shoujo módon átváltozó cuncifiúra, meg a GAR szövegek helyett "Your galaxy will dhine!" és hasonló borzalmakra...

Leírhatatlan élményt nyújtott önmagában ez az egy rész is - mi lesz még itt később? :LOL:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én is szénné röhögtem magam az első részen. Feminin mechákkal már találkoztam, úgyhogy az nem volt új nekem, de ez a Ginga Bishounen szöveg! XD Ez a sorozat egészen új szintre emeli a pozőrség fogalmát! XDD

Az első rész alapján a Shinrei Tantei Yakumo egész hangulatosnak ígérkezik, bár úgy néz ki, hogy inkább krimi lesz, mint horror. A Tegami Bachi 2 ott folytatja, ahol az első szezon abbamaradt. A Otome Youkai Zakuro viszont meglepően shoujo lett, ahhoz képest, hogy seinennek írják, a férfi főhős ripacskodásban és idiotizmusban is méltó párja az Ouranos Tamakinak. XD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Amiket az őszi szezonból egyenlőre nézni fogok:

Bakuman - a történet eddig igen jónak ígérkezik, lehet, mangába is belekezdek. Az egyik arc feje tiszta Rájtó.

MM! - elég érdekes a mazo srác, a rész vége jó kis wtf volt. Inkább szimpi, mint nem, majd meglátjuk a többit.

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai - nahát, ez óriási első rész volt. Végre egy élvezhető moe cucc. Láttam sankakun, már port is kavart odakinn. Nem csoda, hogy szerintük a szezon animéje. Ezt várom legjobban.

Panty & Stocking - elszórakoztatott a maga módján, volt pár jó poén. Meglátjuk, akarnak-e történetet, és hogy elkurvul-l a végére Stocking is. :dirr:

Yosagu no Sora - sikerült az iskolás szerelmi drámák összes kliséjét összegyűjteni, majd a legelviselhetetlenebbekből még egy adaggal bele. Szinte az összes karakter halálra idegesít. És a végére még némi incest meg fanservice. Érzem, szeressük majd egymást.

Kami nomi zo Shiru Sekai - kissé klisés megvalósítás, a koncepció se túl eredeti, de időtöltésre jó. A végén a kibúvót nagyon sajnáltam, úgy a történet érdekesebb lehetett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára scineram 2010.10.08. 00:03-kor.
Kép
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Most néztem bele a Otome Youkai Zakuro animébe. Nekem csak a szőke gyerek "csillogásaival" van bajom. Valami idétlen egy karakter. Elég érdekesek ezek a youkai szörnyek. Valószínű hogy követni fogom hetente.

Amúgy ma, vagy holnap kezdődik a Toaru Majutsu no index 2. évadja? *nagyon kíváncsi már*
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

scineram írta:Yosagu no Sora - Szinte az összes karakter halálra idegesít.
Engem valamiért nem (egyelőre?). Talán mert volt már dolgom sokkal rosszabbakkal is, pl. a White Album szereplői tényleg egytől egyig tenyérbemászó hülyék. A sok fanservice viszont nekem sem tetszik (de ezt már írtam az animeajánlós topicban is), de olyan szép környezetben játszódik az anime (magát a helyszínt illetően és grafikailag egyaránt), és a szexuális jelenetek nélkül olyan jó hangulata lenne, hogy most még semmiképp nem adom fel a reményt, hogy ebből még valami jobb is kisülhet. Talán.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

_Anime Wynter_ írta:Most néztem bele a Otome Youkai Zakuro animébe. Nekem csak a szőke gyerek "csillogásaival" van bajom. Valami idétlen egy karakter.
Szerintem pont az a karakter lényege, hogy totál idétlen! XD Nekem eddig nagyon szimpi. :D
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Tudom, hogy az Ore no Imouto wa Konnani Kawaii Wake ga Nai egy regénysorozat adaptáció, de csak most jutott eszembe, hogy én bizony már olvastam a mangát.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A Panty & Stocking utáni sokkból felépülve megnéztem a Star Driver első részét, és ha ez végig ilyen lesz, akkor asszem megvan a kedvencem a szezonból. XD Mit is láthattunk?

1. Rulez fanservice, azon ritka sorozatok egyike, ahol lolik helyett még nők szerepelnek. Természetesen próbálják valami sztoriféleségbe ágyazni, de mindenki tudja, hogy pl. a "feloldom a papnőn a pecsétet" rész mégis mire utal... XD

2. Az anime láthatóan kész elmebetegség, a sztori, a gonoszok, meg a főhős is ezt a feelinget árasztja magából. Szerintem ezt a készítői sem vehették túl komolyan.

3. Nem semmi, hogy már az első részben átmentek egy Gurren Lagann-szerű galaxisos dimenzióba. XD

4. FABULOUS-pillanatból valóban volt egy rakattal, de én jókat röhögtem, olyan kellemesen pozőr/gay, mint pl. a Kuroshitsuji is. XD

5. A szövegek ütöttek, amiket zebra írt ("Your galaxy will shine" meg "Galactic Pretty Boy"), azokon én már nagyon röhögtem. XD

6. Az egész olyan, mint valami TTGL x Code Geass ("Lelouch of the Rebellion" helyett volt "Takuto of the Radiance" XD) x Mai Hime, elsőre kapásból azt hittem, hogy a Sunrise csinálta, aztán megnéztem, hogy a Bones, akik csináltak már jót és rosszat is, meglátjuk, ebből mi sül ki. :)

Szóval lesz mit várnom hétről-hétre, a következő részben onsen várható, iskolai marhulás, még több fanservice, aranyróka mascot, domina nők gyülkezete, illetve mivel Orange-kun fiát kirúgták az eheti részben azért Mr Wonderful most a Kenshinből ismert Sanosuke-vel mérkőzik meg. :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Orange-kun fiát
LOL! Ezek szerint nem csak engem emlékeztetett Orange-kunre. :D Már várom hogy mikor fog habzó szájjal visszatérni, hogy bosszút álljon. XD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nálam a Star Driver nem váltott ki különösebb hatást azon kívül, hogy egyelőre egy nagy wtf a sztori.

Ellenben a Soredemo Machi wa Mawatteiru nagyon lolra sikeredett. Nem vagyok maid café rajongó, de, talán pont ezért, ez a paródia bizony kedvencnek néz ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára scineram 2010.10.11. 22:52-kor.
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Titkos írta: 1. Rulez fanservice, azon ritka sorozatok egyike, ahol lolik helyett még nők szerepelnek.
Ez így nem igaz, lolik sosem szerepeltek nagy részben az animékben, és most sem.
Abban egyetértek, hogy túl sok az idióta moeblob, de lolik? Bizony elég kevés, bár általában kis szerepekben mindenhol előfordulnak, pontosabban nem is lolik, hanem ezek a nagyon egyedi 17éves-vagyok-de-mégis-10-nek-látszok bigyók; gondolom azért hogy a loliconokat becsalizzák (és ez nincs máshogy a Star Driverrel sem, ott a kötelező "loli").
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ez így nem igaz, lolik sosem szerepeltek nagy részben az animékben, és most sem.
Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt. :vigyor:
Panty & Stocking utáni sokkból felépülve
Én képtelen voltam megnézni az 1. részt, pedig 2x is megpróbáltam... :drop:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Star Driver Kagayaki no Takuto
Mindig örömmel tölt el, ha bejelentenek egy új Bones produkciót, mivel hagyományosan magas színvonalat képviselnek a stúdió munkái. Az elôzetes után már kevésbé voltam lelkes. Jópár nô (hárem potenciál?), mahou mecha érzet, valamint furcsa mech-design. Aztán egy rész alatt sikerült annyi pozôrködést belenyomni, ami egy egész szériának becsületére válni. A “köztes tér” igazán szép volt, felért egy LSD-trippel, de ez sajnos akkor is kevés. Majd ha ökörködôs mecha baromságra leszek kihéhezve, talán elôveszem, hogy röhögjek egy jót. De gyanítom, hogy erre nem fog sor kerülni. Ami pozitívum, hogy érzôdik, hogy a készítôk sem gondolják ezt komolyan.

Sora no Otoshimono Forte
Az elsô sorozatot ismerve túl sok meglepetés nem ért. Tomoki még mindig perverz, Sohara még annál is inkább, a “történet” pedig ott folytatódik, ahol véget ért az elsô széria. Továbbra is az általam egyik legjobbnak tartott ecchi/fanservice sorozat, úgyhogy várom a további részeket.

Bakuman.
A Death Note alkotóinak jelenleg is futó mangájából készítik az adaptációt. Az eredetiben nem is kezdtem bele, inkább megvártam a sorozatot. Ezúttal teljesen más stílusról van szó, mint a DN esetében, így nem is kell várni azokat a dolgokat, amik a DN-t jellemezték, viszont a színvonal nem tûnik alacsonabbnak. A történet elég hamar elindul. Dióhéjban akár életrajzi ihletésûnek is mondhatnánk, két fiatal diákról szól, akik elhatározák, hogy mangaka-k lesznek. Már az elsô epizódban volt pár kikacsintós poén, gondolom, ez a továbbiakra is állni fog. A szereplôk máris szimpatikusak, minden a helyén van, látszik, hogy a studió nagy hangsúlyt fektet erre a sorozatra. Remélhetôleg ez a további részeken is érzôdni fog. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

BSW írta:
Titkos írta: 1. Rulez fanservice, azon ritka sorozatok egyike, ahol lolik helyett még nők szerepelnek.
Ez így nem igaz, lolik sosem szerepeltek nagy részben az animékben, és most sem.
Abban egyetértek, hogy túl sok az idióta moeblob, de lolik? Bizony elég kevés, bár általában kis szerepekben mindenhol előfordulnak, pontosabban nem is lolik, hanem ezek a nagyon egyedi 17éves-vagyok-de-mégis-10-nek-látszok bigyók; gondolom azért hogy a loliconokat becsalizzák (és ez nincs máshogy a Star Driverrel sem, ott a kötelező "loli").
De szerintem a "17éves-vagyok-de-mégis-10-nek-látszok-bigyók" is kb. ugyanannyira lolinak tekinthetőek. XD Erről már volt vita más fórumon is (most nem az U-betűs, zebra... :-P ), az egyik fél arra esküdött, hogy "de nem loli, mert már 17 is elmúlt", a másik felük pedig úgy volt vele, hogy ez a "marketingfogás", így szépen megrajzolják gyerektestben, és simán rámondják, hogy "ő már hivatalosan majdnem felnőtt!", így nem érheti szó a ház elejét, a loliconoknak meg úgyis a megrajzolás lesz a lényeg, nem a csaj adatlapja. XD Én az utóbbi "párttal" értek egyet. Abban teljesen igazad van, hogy a Star Driver-ben is megjelent már az első részben is a "kötelező loli karakter", de ha mondjuk hat nőből csak az egyik loli, annak már manapság örülni kell, sok más sorozatban fordított az arány. XD
zebra írta:Én képtelen voltam megnézni az 1. részt, pedig 2x is megpróbáltam... :drop:
Nekem az még lement, de így a második rész letöltése után már rájöttem, hogy ezt inkább dropolom. Hiába értettem a Szex & New York utalást pl., valahogy nekem ez már túlontúl amerikai, és mivel rákaptam a Star Driver-re, még azt sem mondhatom, hogy a megalol-iránti igényeimet elégíteném ki Panty-ékkel, szóval számomra itt véget ért az angyalkák kalandja. XD (Btw, jó a dőltbetűs aláírásod, a shining legyen velünk. :D Avagy mindig tudtam, hogy a csillogást Edward Cullennél színvonalasabban is elő lehet adni. XD) Az ED továbbra is rulez mondjuk, abból várom a teljes változatot. :D

anubys írta:Sora no Otoshimono Forte
A manga pár fejezetén kívül semmit nem láttam ebből a sorozatból, de a Forte openingje valami zseniális paródiája lett az első szezon OP-jának, azon szakadtam. XD (Altestből elötőrő szárnyak rulz! XD)
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

A Bakumant én is nézem, a topikjában már írtam is. Nekem nagyon tetszik, a mangát is a kezdetektől követem, azóta az egyik első számú kedvenc, és kíváncsi vagyok, hogy fogják megoldani a 25 részt. A J.C. Staff jó stúdió, tehát annyira nem aggódom a minőség miatt, de remélem minél hűebbek maradnak majd a mangához. Én leginkább Eijit meg Fukudát várom. :)

Shinrei Tantei Yakumo 1. rész
Amolyan Ghost Stories és Ghost Hunt összegyúrva, kiegészítve egy kis Code Geass-el. Annyira nem volt izgalmas az első rész, pedig már ezt is nagyon vártam. Yakumo, a főhős srác kissé visszahúzódó, meg közönséges, nem finomkodik senkivel, szóval láttunk már máshol ilyen karaktereket. Az animáció és a karakterdizájn tetszett, az eleje olyan Death Note-os szürkeséggel indult. Mondom, az első ügy nem volt különösebben bonyolult, vagy izgalmas, így várakozó állásponton vagyok, de mivel a Ghost Huntot már láttam, így valami egyénit is várok (várnék :-P ) a sorozattól.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ez a Ghost Hunt annyira nagy szám? Már több ember is ehhez a sorozathoz hasonlította a Yakumót, sőt volt olyan is, aki egy rész alapján kijelentette, hogy a Yakumo gáz, mert nem olyan mint a Ghost Hunt. :roll:
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Nem annyira nagy szám, bár nekem tetszett. Amúgy a kettő tényleg nagyon hasonló, legalább is így első ránézésre. Azt, hogy a Yakumo gáz, elég elhamarkodott lenne kijelenteni egy rész után, bár én sem voltam az első rész után annyira elájulva tőle. Amúgy is, miért kellene olyannak lennie, mint a Ghost Huntnek? Én épp abban bízom, hogy más lesz. Nagyságrendekkel egyáltalán nem jobb a GH, mint a Yakumo, de mivel már az hamarabb ellőtte ezt a misztikus nyomozgatós szálat, így ennek nehezebb dolga lesz. Azért írtam, hogy én nem szeretnék egy közel hasonló sorozatot végignézni, és remélem ebben is lesz valami egyedi.
Kép
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Corot »

Nekem tetszett a Yakumo első része és nem értem ezt a hasonlítgatást. Miért nem lehet csak egyszerűen élvezni egy új anime bevezető részét és miért kell mindjárt az első rész után messzemenő következtetéseket levonni!? - ez költői kérdés volt.
Mielőtt még magadra vennéd, ez a "kifakadás" nem neked szól Dark-san, de több helyen (fórumon) is láttam, hogy leszólták az első epizódot, de a legfurcsább az volt, hogy minden második hozzászóló összevetette egy másik animével. Mintha kötelezően hasonlítania kellene valamilyen más misztikus sztorihoz vagy mintha bűn lehet hogy van benne olyan elem ami más történetben is megtalálható.
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:Ez a Ghost Hunt annyira nagy szám?
Hm, eddig még csak az op/ed párosig jutotam, az animét nem néztem meg. Azok zseniálisak (LSD tripre főleg), mivel a "windóz képernyőkímélő + zene" képlettel leírható mindkettő. :vigyor:
Titkos írta:Erről már volt vita más fórumon is (most nem az U-betűs, zebra... :-P )
Erről mindenhol van vita, ahol felütöd a fejed, Titkos. :-P
Titkos írta:Abban teljesen igazad van, hogy a Star Driver-ben is megjelent már az első részben is a "kötelező loli karakter", de ha mondjuk hat nőből csak az egyik loli
Él olyan ember a Földön, aki amiatt a random evil loli miatt nézi, és nem a F-A-B-U-L-O-U-S mechákért és Galactic Pretty Boy-ért?! Eretnekség. Mintha a HoTD-t vki a story miatt nézte volna, no hiszen.
Titkos írta:Rulez fanservice
Azért a mezítlen leányzó, akit háttal láthattunk, nem volt éppen vmi szépen kidolgozva. Később mondjuk már normalizálódott a helyzet.
Titkos írta:mindenki tudja, hogy pl. a "feloldom a papnőn a pecsétet" rész mégis mire utal
A bélyeggyűjtemény sci-fis verziója. :)
Titkos írta:jó a dőltbetűs aláírásod, a shining legyen velünk
:thumb:
Titkos írta:Az ED továbbra is rulez mondjuk, abból várom a teljes változatot. :D
Az ED-ben a csillogó hang a legjobb. XD Nekem mondjuk az OP jobban tetszik - a gg szivárványos karaoke-ján meg szénné röhögöm magam minden alkalommal. :)

Jahh, és Star Driver 02
Mechák magassarkú design-nal!!! I'm soooo lovin' it!
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Alakul ez a Star Driver, de van még hova fejlődnie. A magassarkú mechák majdnem megöltek. Amúgy a rész végén melyik sorozat dvdjét reklámozták a sajátjuk után?

A Mazochista Macsó! msodik része után már határozottan tetszik, bár az arc néha még fáraszt. Mindenesetre alakul valami értelmesebbje történet.

Az Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai pedig két rész után simán a szezon legjobbja! Nem gondoltam, hogy fenn tudják tartani a színvonalat, de a második rész is überepic volt. Az otakuk közti szópárbaj mindent vitt. Kelleni fognak a regények.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Amúgy a rész végén melyik sorozat dvdjét reklámozták a sajátjuk után?
Szerintem az a Kara no Kyoukai lesz.

Amúgy nem hittem hogy a Ginga Bishounent lehet überelni, de a Glittering Crux Brigade még fájdalmasabb! XD
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Soredemo Machi wa Mawatteiru

Imádom! De ez ki fog készíteni:
- Shiraishi Ryouko ilyen szerepben ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
- Omigawa Chiaki eddig minden szerepét hallottam, pedig nem a kedvencem, bár mintha kezdene egyre jobb lenni. De mindig eszembe jut Nazunaként, mért nem kap több olyan szerepet!
- a fő szolgálóleány :-P

Viszont nagyon sok értelemben véve is frissítőileg hat. LOL
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Iron Man
Értelemszerûen nem vártam tôle túl sokat. Lehet, hogy csak nekem furcsa, de nem tudtam hozzászokni, hogy Tony Stark japánul beszél. Amúgy egy meglehetôsen közepes kis sorozatnak ígérkezik, annyira nem mozgat az Iron Man-univerzum sem, hogy emiatt folytassam.

Hyakka Ryouran: Samurai Girls
Bakker, hogy miért kellett ezt így elrontani? Az animáció a jellege miatt rögtön lenyûgözött, a vastag kontúrok, a tinta-pacázás nagyon egyedi jelleget ad neki. Volt egy pár dark-flash is benne, az alternatív történeti vonal is tetszik, a szezon egyik legjobbja is lehetne, ha ezen a vonalon haladnának, de ehelyett agyoncsapjá az egészet tonnányi fanservice-el. Talán még megpróbálkozom pár résszel, de sok reményt sajnos nem fûzök hozzá.

Togainu no Chi
Jajj. A yaoi eredet ellenére gondoltam, teszek vele egy próbát, Japánban is eléggé meg volt reklámozva, gondoltam, odateszik a készítôk magukat. Viszont az anyagiakat már kevésbé. Legalábbis olyan volt sokszor a rajzolás, mintha a fanokat kérték volna fel, hogy rajzoljanak már nekik. Ráadásul a karakterek is unszimpatikusak, a történet pedig rettenetesen indul. Bishi-rajongók csorgathatják esetleg a nyálukat, de másra szerintem nem nagyon alkalmas.

MM!
Meglehetôsen betegnek induló sorozat, egy mazochista, egy szadista és egy traveszti fôhôssel. Tényleg annyira súlyosnak indult, hogy még az is megfordult egy pillanatra a fejemben, hogy esetleg folytatom. De aztán hamar lebeszéltem magam róla. :dirr:

Panty & Stocking with Garterbelt
Újabb jajj! Amerika-behatású förmedvény. A "kifinomult" humora nagyon nem nekem való, egyedül az animációban volt egy-két villanás, amikor a Dead Leaves-re emlékeztetett, de ez bizony édes kevés ahhoz, hogy akár csak megfontoljam, hogy még egy részt megnézzek.

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Az otaku-sorozat. Van benne incest, visual-novel, minden, amire egy jó otakunak megindul a nyálelválasztása. :D Viszont az a helyzet, hogy jól csinálják, amit csinálnak, úgyhogy ezzel is megpróbálkozom még legalább pár rész erejéig.

Psychic Detective Yakumo
Lehet, hogy ez lesz az elsô Bee Train project, ami tetszeni is fog? Ugyan messze nem volt legyûgözô az elsô rész, de annyira volt jó, hogy simán megérje folytatni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Togainu no Chi
Jajj. A yaoi eredet ellenére gondoltam, teszek vele egy próbát, Japánban is eléggé meg volt reklámozva, gondoltam, odateszik a készítôk magukat. Viszont az anyagiakat már kevésbé. Legalábbis olyan volt sokszor a rajzolás, mintha a fanokat kérték volna fel, hogy rajzoljanak már nekik. Ráadásul a karakterek is unszimpatikusak, a történet pedig rettenetesen indul. Bishi-rajongók csorgathatják esetleg a nyálukat, de másra szerintem nem nagyon alkalmas.
Jaj, erről már én is akartam írni. A grafika tényleg kritikán aluli, de ami még rosszabb, hogy cenzúráznak is rendesen. Az élénkpiros vér ömlik literszám, viszont minden vágást fekete sáv takar ki, hogy megóvják a fangirlök érzékeny lelkivilágát a gore jelentektől. :roll:
A sztori meg elég klisésen indul, de egyenlőre még nem írom le, persze könnyen meglehet, hogy tényleg csak a bishikért lesz érdemes nézni.
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

anubys írta:Togainu no Chi
Fura, nekem nem volt különösebb gondom a grafikával, igaz, nem is olyan tetszetős, mint a játékban. Ha az akcióvonalat lovagolják meg, akár még izgalmas is lehet, bár kétlem, hogy még így is a játék nyomába fog érni. Azért is vagyok szkeptikus, mert mostanában nagyon azt hiszik a készítők, hogy néhány bishivel, és időnként egy-egy langyos akciójelenettel már mindent sikerre lehet vinni, lásd Uraboku (bizonyos rétegnél lehet is) :roll: . Nagyon esélyes, hogy a Togainu no Chi is e gödör felé rohan teljes sebességgel. De ne legyen igazam. :)

Otome Youkai Zakuro

Hát, eddig nem nagyon fogott meg, igaz nem is riasztott el, de annyira nem élveztem az első részt. A férfi nézőket nyilván a neko-fétissel, a nőket meg a katonai egyenruhákkal akarják megfogni. Nem hiszem, hogy sok időt fordítok majd rá, hacsak valami döbbenetes nagy dobás nem lesz a következő néhány részben. Az alapszituból túl sokat nem nagyon nézek most ki.
Szerk.: a második rész után még annyit, hogy elég jó kis poénok vannak benne (gyertya :vigyor: ), úgyhogy tovább nézem. A grafika is nagyon tetszik és az aláfestőzenék is hangulatosak.
Kép
Válasz küldése