Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

A téli szezon nekem eddig elég harmatos, még amihez nagy reményeket fűztem, az sem nyűgözött le. Na de majd a tavaszi!
Szerintem azok közül fognak kikerülni az évi személyes kedvenceim.

Moshidora - Ez igazából azért érdekel, mert valami extrém mennyiségben értékesítik az alapjául szolgáló light novelt.

Gyakkyou Burai Kaiji: Hakairoku Hen - El sem tudom mondani, ennek mennyire örülök. Nem is nagyon reménykedtem benne, hogy kapunk még a kalandjaiból. :)

C - Olyan gárda van mögötte, hogy ha csak rágondolok, indul a pavlovi-reflex.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

anubys írta: Moshidora - Ez igazából azért érdekel, mert valami extrém mennyiségben értékesítik az alapjául szolgáló light novelt.
Mivel üzleti témájú, lehet szélesebb réteget érdekel, mint egy átlag light novel. Én is a "Business" részlegen szoktam látni, nem a regényrészlegen. (Épp ezért nem is érdekelt, hiába volt az eladási toplistákon XD)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:C - Olyan gárda van mögötte, hogy ha csak rágondolok, indul a pavlovi-reflex.
Ezt én is nagyon várom már, pedig szinte alig tudok róla valami, de akkor is. :D

Amit nagyon várok még az a szintén sokatmondó című No.6 lesz a nyári kínálatból. ^^
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Jelenleg pár cím van amiről már előre tudom hogy nézni szeretném: Usagi Drop, Ikoku Meiro no Croisee és Carnival Phantasm. Legalábbis ennyit tudok most kapásból.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Yumekui Merry ep01

Miért is nem néztem ezt eddig? o.O

Szimpatikus főhősnő, szimpatikus főhős (OMG!), Nakata Józsi hangján felszólaló maszkos démonmacsek egy mini-guillotine-nal, dreamworld, tetszetős grafika, érdekes sztori.

Jöhet a többi!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Amit nagyon várok még az a szintén sokatmondó című No.6 lesz a nyári kínálatból. ^^
Na ige, eddig csak a tavaszi felhozatallal szemezte, de az is egy titkos favorit bennem. Aztán ne legyen hatalmas pofára esés belőle. (A'la DTB s2)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

A mordályos nyul írta:Usagi Drop
Ezt miért fanolják ennyien már most?
A mordályos nyul írta:Ikoku Meiro no Croisee
Ez nekem is tetszik.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mert olyan Aishiteruze Baby felnőttkiadás. Mármint josei kategória. Érdekesnek hangzik az alapszitu, és remélem hogy komoly anime lesz. Szegény kislányt már előre sajnálom. :( Szóval én nem ismerem a mangát, csak az ajánló keltette fel az érdeklődésem.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én már a mangáról is csak jókat hallottam, plusz az Aishiteruze Babyt is szerettem. ^^
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

scineram írta:Amagami...
LOL!
Akkor ezek szerint azon kevesen közé tartozom, akiknek nem okozott problémát, hogy nem jöttek össze. :mosoly:
Viszont ha azt várta szinte mindenki, hogy összejönnek, akkor ezek szerint e VNben össze lehetett hozni őket?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Natsume Yuujincho harmadik szezon még az idén! ::sugoi::

Plusz anime mozi kézül Midorikawa Yuki egy korábbi mangájából a Hotarubi no Mori e-ből is. Aki a Natsumét szereti, annak ajánlom ezt is. ^^
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kore wa Zombie desu ka? : magical-girl ruhába átváltozós srác lol XD Ezt gyakran csinálja amúgy? Korábbi részeket nem láttam.
Meg a démonmikulás is lol. XD
:lol:

Majd a Dragon Crisisről is írok szerintem egy kis véleményt, bár eddig sok változás nem történt a véleményemben. :)
Szerk: szerintem előbb kivárom a végét aztán majd akkor.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mordályos nyul 2011.02.28. 05:01-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:
scineram írta:Amagami...
LOL!
Akkor ezek szerint azon kevesen közé tartozom, akiknek nem okozott problémát, hogy nem jöttek össze. :mosoly:
Viszont ha azt várta szinte mindenki, hogy összejönnek, akkor ezek szerint e VNben össze lehetett hozni őket?
Hitlerrel értek egyet. :dirr: Amúgy anubys, volt, aki szintén azt mondta, hogy pont azért tetszett neki az az arc, mert végre szakított a "hagyományokkal", és csak barátok lettek a csajjal, amiben szintén van igazság, de a másik tábornak meg kissé kiábrándító volt, hogy ilyen "izé" vége lett az egész arcnak, amikor az lenne a lényeg, hogy összejöjjenek. ^^" (Pedig nem is ő volt a kedvencem, de nála főleg szenyaságnak tartottam ezt a befejezést, ott szenvedett a fogyókúrával, meg minden...:() Persze nem baj az, ha szakítanak a klisékkel, csak néhány "alapklisét" nem árt megtartani, különben "műfajidegennek" fog érződni az egész, és a dating simekben, meg az ezekből készült cuccokban az az "alapklisé", hogy jöjjön össze a főszereplő páros a végén. XD (Tudod, mint ahogy Supermantől is elvárják, hogy mindig győzzön a végén. :dirr:) Egyébként fogalmam nincs, hogy a játékban mi az ő route-jának a vége, szóval én attól függetlenül húztam a számat a vége miatt. XD
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

belenéztem a Yumekui Merrybe.... nem is rossz (lollihoz képest) a háttérgafikájával meg vagyok elégedve, meg a mozgatás is jó, de mega a grafikája....a szemet a Higurashiból is kivehettük volna, sőt az egész fejüket (kicsit talán K-on), de az arányokkal abszolúte meg vagyok elégedve.
a történet: fánk.....az erősen odavágott, amúgy jó! az álmok sosem múlnak el. bár ez az ölünk vagy postolunk csávókat dolog kicsit zavaros.
összasségében tetszik!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hakuma Riyuichi írta:belenéztem a Yumekui Merrybe....
Hakuma Riyuichi írta:összasségében tetszik!
:thumb:

Meg se állj vele a 8. részig. :3
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Hakuma Riyuichi írta:belenéztem a Yumekui Merrybe.... nem is rossz (lollihoz képest)
Loli? Hol? :shock:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

hát szentem olyan lollifejük van...

a 9.részt nem találom sehol. ha látta valaki linkelje már lécci! (de ne letöltést, mert tele van a gépem)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Natsume Yuujincho harmadik szezon még az idén! ::sugoi::
Na ennek kifejezetten örülök. Igaz, most jóval hosszabb volt a szünet, de így még inkább jó lesz látni a már ismert szereplők újabb kalandjait. :vigyor: Gondolom, legkorábban az őszi szezonra várható....
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most, hogy közeledik az április, nekiálltam a téli szezonnal való ismerkedésnek. :hammer:

Gosick - Ezt ugye nem is nagyon kérdéses, hogy folytatom, kellőképp hozzám nőttek a LN során a szereplők.
Mahou Shoujo Madoka Magika - Ezen eléggé meglepődtem. Twisted moe? Annyira elborultnak tűnik, hogy muszáj lesz folytatnom.
Rio: Rainbow Gate! - A pachniko-ból anime ötlete eléggé elborultnak tűnik. Vagy egyszerűen tényleg ennyire nincs feldolgozandó anyag? (Mondjuk ez Hollywoodra szintén jellemző, lásd Torpedo, Pac-Man és egyéb hasonló kaliberű filmek...) Az animáció elég szegényes, jellemekről nagy jóindulattal lehetne csak beszélni, ráadásul a percenkénti panty-shotokra sem vagyok ráhangolódva (mint máskor sem).
Wolverine - Egy újabb olyan sorozat, amibe nem is tudom pontosan, miért néztem bele. Pont olyan, mint az Iron Man. Ennek ellenére tudom, hogy a Blade és az X-Men animébe is bele fogok nézni. Csak tudnám, hogy minek? :roll:
Level E - Ezt az első rész után nem tudom még hova tenni. Azt se tudom, merre fog haladni, mi lesz vele a céljuk. Viszont annyira látok benne potenciált (a magam számára), hogy még megpróbálkozom egy-két résszel.
Fractale - Ezt az első képek óta vártam, ehhez képest még mindig csak az első részen vagyok túl. :hammer: Viszont az határozottan tetszett. Főleg a színek és a karakter-design miatt, de van egy olyan érzésem, hogy a történettel is elégedett leszek. :)
Dragon Crisis! - A főszereplő lánykát látva erőteljes Nyuu deja vu-m lett. És ez bizony határozottan nem jó jel. Biztos vagyok benne, hogy ez más lesz, de azt már nem fogom látni. :D Inkább a light novelt kérném.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Rio: Rainbow Gate! - A pachniko-ból anime ötlete eléggé elborultnak tűnik. Vagy egyszerűen tényleg ennyire nincs feldolgozandó anyag? (Mondjuk ez Hollywoodra szintén jellemző, lásd Torpedo, Pac-Man és egyéb hasonló kaliberű filmek...) Az animáció elég szegényes, jellemekről nagy jóindulattal lehetne csak beszélni, ráadásul a percenkénti panty-shotokra sem vagyok ráhangolódva (mint máskor sem).
Bevallom én még gondolkodom rajta, hogy talán elkezdem, aztán majd kiderül, hogy van-e benne elég érdemi fanservice ahhoz, hogy folytassam (mert mást én sem nézek ki belőle XD), vagy csak a Sankaku ügyes, és mindig összeválogatja belőle reklámnak a legjobb képeket. XD Végülis csak 13 rész, és igazából ez a szerencsejáték-setting megfogott. (Persze gondolom nem használják ki a benne rejlő lehetőségeket, pedig vetkőzős pókeren át "a házamat is felteszem tétnek!"-rulettig itt aztán sokmindent lehetne játszani. XDDDD) Na, de majd kiderül. :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Level E - Ezt az első rész után nem tudom még hova tenni. Azt se tudom, merre fog haladni, mi lesz vele a céljuk. Viszont annyira látok benne potenciált (a magam számára), hogy még megpróbálkozom egy-két résszel.
Én már túl vagyok 10 részen, de én sem tudom hová tenni a sorozatot. Van amikor poén, máskor viszont csak simán erőltetett, de voltak olyan részek is, amikben semmiféle humort se véltem felfedezni. Asszem ez is az a fajtája lesz a japán humornak, ami nem nekem való.
anubys írta:Fractale - Ezt az első képek óta vártam, ehhez képest még mindig csak az első részen vagyok túl. :hammer: Viszont az határozottan tetszett. Főleg a színek és a karakter-design miatt, de van egy olyan érzésem, hogy a történettel is elégedett leszek. :)
Annyira nem lett nagy dobás, mint amire az első rész alapján számítottam, de szerintem még így is ez a legjobb ebből a szezonból. Csak a "Clain perverz" jellegű poénokat hangolhatnák végre.
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Level E: nekem nagyon tetszik, bár kétségtelenül az első 3+1 rész a legerősebb. utána enyhül már az újdonságfaktor, könyebb elfogadni a wtf-ségeket :) (bár a kapitány végig remek humorfaktor)

Fractale: nekem bejön, de ez is erősebben kezdett, mint ameddig eljutott idáig. a kiscsaj pervert-felkiáltásai már régen túllőtték mondjuk a tolerálható szintet. Nessa viszont pure <3.
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Úgy tűnik, én vagyok az egyetlen ember, aki Phrynét jobban bírja mint Nessát. :3

Bár így is eltörpülnek az aktuális Merry - Vicy páros mellett. :D
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Junchi írta:Úgy tűnik, én vagyok az egyetlen ember, aki Phrynét jobban bírja mint Nessát. :3
Ez nem igaz!
Nem véletlenül töltök föl ilyen képeket:-1- -2- :D

Level E
Ezen a héten megint Yukitaka lesz az ?áldozat.
Persze, hogy most nincs időm megnézni. :)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Válasz küldése