Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

-OJ- írta:Anime készül Kawahara Reki Sword Art Online című light novelből.
Víí. Már egy ideje úgy is olvasni akartam volna a light noveljeit. Így egyszerűbb lesz.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Bizony el kellene már egy jó, fantasy-virtuális világban játszódó anime.


A SAO-t az A-1 Pictures (Valkyria Chronicles, Kuroshitsuji, Ao no Exorcist, Kannagi, Ano Hi Mita...) készíti majd.


Accel World Teaser PV
Ezt pedig a Sunrise.



Bejelentették a Dog Days 2. évadát :thumb:
Official HMV Twitter
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fate/Zero 1. rész:
*o*
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Saber megidézése nekem jobban tetszett a FSN-ban, de minden másban: tökéletes kezdés.
Waver pedig az új Shirou lesz :drop:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

-OJ- írta:Waver pedig az új Shirou lesz :drop:
Ameddig valaki nem buta és végtelenül naiv, és nem csinál butaságokat, addig nincs gáz.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

^ Szerintem ez egész jól jellemzi Waver-kunt is. Sanyi pedig az ultimate bro-ja lesz :vigyor:

Maji de Watashi ep1
Sokkal jobb lett, mint vártam. Végig látványos, élvezetes és teljesen agyatlan fight anime, jópofa reakciókkal (az az elfenekelés) és teljesen légből kapott fordulatokkal. A szinkronhangok pedig hatalmasak, majd ledőltem a székről, mikor 'Cookie' Jun Fukuyama hangján szólalt meg, és úgy néz ki mint Char Aznable Zeongja :shock:
Ráadásul még Kuki Agehát is betették a KimiAru - They Are My Noble Masters-ből egy cameo erejéig.
Ez tuti nézős :cool:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Kyoukai Senjou no Horizon ep1

Fogtam magam, nyitottam egy word-ot és a cuccal párhuzamosan kiírtam az összes reakciómat. Íme:

Testament era… Biztos nagyon kúlosak szerettek volna lenni,
Idióta vigyorú főhős check,
Opening végén a csoportkép = ATYAÉG, ki az a piros, pucér ürge ott a bal szélen?
Karakterdesign: facepalm.gif
A szöszi mellei… előbb néztem seggnek, mint dudának.
A barna hajú csaj mell-szörnyetegei szöszit is überelik… WHAT THE FUCK AM I WATCHING?
Boing-boing,
Doing-doing,
Ocsmány mecha-design check!
Is that you, Bomberman?
Zseléember wat?
A csávó fején csak nem Kyuubey csücsül?
A lilás-kékes hajú csaj HAJA! Mikor először mutatták, azt hittem, valami felfújható fotelon ül, hátulról pedig méretes karalábékra asszociáltam.
Persona-kun lol,
WTF, világ?
Mizajlikitt.jpg
Egy feldúlt, négykarú ördögöt láttam kijönni a raktárból? Oké, most már én is kérek abból, amit az alkotók szívtak. xDD
Shitty censored shit is shit,
A végén hablaty a nagy semmiről + tsundere kick.

Most komolyan, mit mondjak erre? Ez egy lulz-aranybánya, amit jó eséllyel vagy követni fogok vagy már most ásom neki a sírt, de egy biztos: ilyen undefined whatever-randomságot nem lát mindennap az ember. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:A szöszi mellei… előbb néztem seggnek, mint dudának.
A barna hajú csaj mell-szörnyetegei szöszit is überelik… WHAT THE FUCK AM I WATCHING?
Boing-boing,
Doing-doing
Na én ezért ejtettem a cuccot már a trailer megnézése után. ^^
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én a grandiózus seiyuu-gárda miatt csaptam hozzá a plan to watch listámhoz, csak aztán a fene se gondolta volna, hogy egy ekkora kakiban még az ő ragyogásuk se látszik. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kimi to Boku
Volt egy-két aranyosabb pillanat, főleg az ovis flashback, de összességében unalmas első rész volt. Ráadásul tartok tőle, hogy az ikrek monoton beszédstílusától hosszabb távon a falnak fogok menni. Jövő héten még kap egy esélyt, de ha a második rész is ugyanilyen lesz, akkor inkább hanyagolom a sorozatot.

Chihayafuru
Ez már ígéretesebb volt, szimpatikus a főhősnő, és a seiyuu gárda is tetszett. A karuta viszont nem tűnik egy bonyolult játéknak, és fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne szórakoztatóvá tenni a nézők számára. Mondjuk a szemüveges srác eléggé Yagami Light stílusban nyomta a kártyafelkapást. XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Mashiro-iro Symphony 1.rész
A szokásos hárem-vígjáték eroge-adaptáció. Első részben megjelent az összes lány, és aki először találkozik a sráccal (vagyis itt a tsundere Sena) az lesz a végén a befutó, vagy nyitott marad a befejezés
A rajzolás viszont kimondottan szép, a szinkronhangok is jól hozták a karaktereket, a férfifóbiás tanárnőn (Moé!) pedig hangosan felnevettem.
Nézem tovább ::^_^::
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

Mirai Nikki
Kinek hogy tetszik? Mangát olvastátok?
Én két körben elolvastam a mangát és nagyon tetszett, szóval az anime is biztos jó lesz. :) Hogy maradt ki nekem ez? :weh: Szerintem szinte minden van/lesz benne, ami kell. Romantika, izgalom, őrültség, dráma.
Kivételesen az endinget meghallgattam, és szerencsére jó lett, Faylan-tól nem is csoda. :thumb:
Mariko írta:Kimi to Boku
Volt egy-két aranyosabb pillanat, főleg az ovis flashback, de összességében unalmas első rész volt. Ráadásul tartok tőle, hogy az ikrek monoton beszédstílusától hosszabb távon a falnak fogok menni. Jövő héten még kap egy esélyt, de ha a második rész is ugyanilyen lesz, akkor inkább hanyagolom a sorozatot.


Második rész alapján nem hiszem hogy sokkal másabb lesz a sorozat. Cuki fiúk hétköznapjai, iskolai életük. Én is csak azért nézem, hogy legyen egy nyugisabb, hétköznapi anime. :)
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Michiyo1188 írta:Mirai Nikki
Még valamikor régebben elolvastam az első fejezetét, akkor tetszett és legalább a Yunno-val kapcsolatos yandere fan artokat, és poénokat értettem, de valahogy sose folytattam. De mióta tudom, hogy indul az anime megakarom nézni.
Az első rész nagy meglepetést nem okozott. :) De biztos folytatom.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Michiyo1188 írta:Második rész alapján nem hiszem hogy sokkal másabb lesz a sorozat. Cuki fiúk hétköznapjai, iskolai életük. Én is csak azért nézem, hogy legyen egy nyugisabb, hétköznapi anime. :)
Tényleg nem lett jobb, se dráma, se humor, csak cuki fiúk csinálnak cuki dolgokat -> moe for girls. Lapátot is kapott a sorozat.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Két rész után én nem tudom hova tenni a Kimi to Bokut. Ez komédia akar lenni? Életvágás? Dráma?

A Chihayafuru ellenben DO WANT! Éljen a tradicionális Jugijó!
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Michiyo1188 írta:Mirai Nikki
Kinek hogy tetszik? Mangát olvastátok?
Igazából a képek és a sztori alapján már gondoltam, hogy jó lesz ez, csak a mangához valahogy nem volt türelmem/időm leülni. XD De az animét nagyon vártam, és még jó is hogy szóltál, rögtön kaptam is lefelé. :D
Michiyo1188 írta:Én két körben elolvastam a mangát és nagyon tetszett, szóval az anime is biztos jó lesz. :) Hogy maradt ki nekem ez? :weh: Szerintem szinte minden van/lesz benne, ami kell. Romantika, izgalom, őrültség, dráma.
Kivételesen az endinget meghallgattam, és szerencsére jó lett, Faylan-tól nem is csoda. :thumb:
Én csak annyit tudtam az egészről eddig, hogy a telefonjuk megmondja a jövőt, illetve, hogy ki kell nyírniuk egymást, ezen kívül semmit, és így eléggé ütött az első rész. :D (Egy kissé őrültebb is az egész, mint vártam, de annyi baj legyen... XD) Az ED win, még egy hasonló openinget a jövő hétre, és akkor teljes a boldogságom. :) Igazából pont azért is "veszélyes" most ez, mert az első rész alapján eddig simán 10/10 nálam, de persze az első részre mindig rágyúrnak, szóval nem is annyira a kezdés a nagy szám, hanem hogy sikerül-e tartaniuk ezt a színvonalat. Alapanyagnak ott van a manga, ami ráadásul már rég be is fejeződött, szóval itt tényleg csak az anime készítőin fog múlni, hogy mennyire szúrják el. (Én örülnék, ha végigvinnék a mangát. Az mindenesetre biztató, hogy kapásból 26 részesre tervezik ANN szerint, már herótom volt a sok 13 részes "próbálkozástól". :))

Btw, csodálom, hogy eddig rajtunk (meg Junchin, őt érdekelte még XD) kívül más nem harapott rá, a legjobb agyalós cuccnak néz ki a Death Note/Code Geass óta, persze azért más jellegű, de engem erre a párosra emlékeztetett. Plusz végre egy olyan sorozat, amit nem azért kezdtem el, illetve fogok folytani, mert "csak meg kéne már nézni, ha a csapból is ez folyik, és mindenki agyonisteníti", hanem mert érdekel, mert szórakoztató, mert feelinges, és mert jónak tűnik. Gondoltam is, hogy nyitok neki egy topicot, de egyelőre ráér, még nem nézzük annyian, magammal beszélgetni meg tudok a saját fejemem belül is, ahhoz nem kell topic. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mirai Nikkit én is láttam, dicsértem is az első részt orrba-főbe, de úgy tűnik, itt még nem tettem akkor meg. :D

Szal jó volt, Asread-ék ezzel most nagyon megleptek; szinte tök ugyanaz volt, mint a manga első fejezete. Egyedül talán az animáció volt helyenként meh, meg Yuki hangjától a falnak megyek, de ez inkább egyéni szoc problem. :3 A többi része okés, főleg Yuno, akinek már most várom a HC-yandere pillanatait. Ja, és Deus hangja Wakamoto papa!!!!44 (Bár CG!Deus imho elég gáz, de majd megszokom úgyis.)

Kíváncsi leszek, tudják e tartani ezt a színvonalat, ami Asread-éknél már komoly haladás lenne (és persze, hogy marad e olyan goreful végig, mint a mangó).
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

Mariko írta:Tényleg nem lett jobb, se dráma, se humor, csak cuki fiúk csinálnak cuki dolgokat -> moe for girls. Lapátot is kapott a sorozat.
scineram írta:Két rész után én nem tudom hova tenni a Kimi to Bokut. Ez komédia akar lenni? Életvágás? Dráma?
2 rész után csak lesz még vmi (eleve még az állítólag legvidámabb v milyen srác még nem jelent meg), pontosabban kiderül normálisan, hogy ez milyen lesz. De szerintem ez csak egy sulis, hétköznapi anime, amiben talán lesz egy nagyon kis dráma, humor. Bár ha jobban belegondolunk, 12 v 13 részes, szóval nagyon nagy dologra nem lehet számítani ennél... Vki olvassa a mangát véletlenül?
Titkos írta:Igazából a képek és a sztori alapján már gondoltam, hogy jó lesz ez, csak a mangához valahogy nem volt türelmem/időm leülni. XD De az animét nagyon vártam, és még jó is hogy szóltál, rögtön kaptam is lefelé. :D

Én csak annyit tudtam az egészről eddig, hogy a telefonjuk megmondja a jövőt, illetve, hogy ki kell nyírniuk egymást, ezen kívül semmit, és így eléggé ütött az első rész. :D (Egy kissé őrültebb is az egész, mint vártam, de annyi baj legyen... XD) Az ED win, még egy hasonló openinget a jövő hétre, és akkor teljes a boldogságom. :) Igazából pont azért is "veszélyes" most ez, mert az első rész alapján eddig simán 10/10 nálam, de persze az első részre mindig rágyúrnak, szóval nem is annyira a kezdés a nagy szám, hanem hogy sikerül-e tartaniuk ezt a színvonalat. Alapanyagnak ott van a manga, ami ráadásul már rég be is fejeződött, szóval itt tényleg csak az anime készítőin fog múlni, hogy mennyire szúrják el. (Én örülnék, ha végigvinnék a mangát. Az mindenesetre biztató, hogy kapásból 26 részesre tervezik ANN szerint, már herótom volt a sok 13 részes "próbálkozástól". :))

Btw, csodálom, hogy eddig rajtunk (meg Junchin, őt érdekelte még XD) kívül más nem harapott rá, a legjobb agyalós cuccnak néz ki a Death Note/Code Geass óta, persze azért más jellegű, de engem erre a párosra emlékeztetett. Plusz végre egy olyan sorozat, amit nem azért kezdtem el, illetve fogok folytani, mert "csak meg kéne már nézni, ha a csapból is ez folyik, és mindenki agyonisteníti", hanem mert érdekel, mert szórakoztató, mert feelinges, és mert jónak tűnik. Gondoltam is, hogy nyitok neki egy topicot, de egyelőre ráér, még nem nézzük annyian, magammal beszélgetni meg tudok a saját fejemem belül is, ahhoz nem kell topic. XD
....

Mangához én is kicsit lusta vagyok általában, de ez nagyon elkapott, mikor elkezdtem. :) Szerintem megpróbálkozhatsz a mangával te is, arra legalább nem kell egy-egy hetet várni. :D Meg ki tudja hogy csinálják meg az animét. Kihagynak e dolgokat v nem tudom. 26 rész is lehet, hogy kevés lesz. De ha nem szúrják el, akkor nem csak az 1. rész lesz nagy, hanem az egész sorozat és lehet tényleg lesz kb olyan híres mint a Death note!

Topikot meg nyiss hozzá, így is hátha ismertebb lesz. ^^
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Un-Go 1.rész

Egy teljesen átlagos detektív anime, a szokásos normál srác és szuperképességű lány(/srác) párossal. A rejtély persze ezúttal is fájdalmasan gyenge volt, kapásból ki lehetett találni a gyilkost, egyedül a motiváció tartogatott egy kis meglepetést, de az se volt túl kreatív. Inga srác alakjától pedig feláll a szőr a hátamon, annyira visszataszítóan b*zis az egész viselkedése és kinézete.

Egy epizód elég volt belőle. Ebben az egészben esetleg Shinjurou története lesz érdekes, de azt úgyis az utolsó részekre hagyják.



Guilty Crown 1.rész
Elég klisés (és kicsit Geass-os) kezdés, de attól függetlenül minden a helyén.
Az animáció és zene pedig kiemelkedően jó lett :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én pont fordítva vagyok vele. A Guilty Crown csili-villi, de semmi eredeti sincs benne. Egyelőre a badass, szöszi srác az egyetlen motiváló tényező, hogy nézzem. Az UN-GO-nak ezzel szemben tetszett a hangulata, és sci-fi világa. A tettes kiléte ugyan nekem sem volt túl nagy meglepetés, de talán ez csak felvezetés volt, és a későbbi ügyek bonyolultabbak lesznek.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Deadman Wonderland OVA

Ha már a sorozatban nem sok szerepet kapott, az OVA kizárólag Senji/Crow karakteréről és rendőr múltjáról szólt. Egyébként teljesen filler az egész, amely időben jóval azelőtt történhetett, mint amire Crow a Rarival vívott harc során visszaemlékezik, de ezzel legalább nem sérti a manga eseménysorát sem.
Maga a történet elment, elég klisés, kellőképpen durva és véres, de a végén jobban örültem volna, ha felnyársalja Ugachit (erre vannak az anime-originál karakterek)

6/10
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Akkor én fogom most játszani a nevető(?) harmadik felet, ugyanis sem az UN-GO-tól, sem a Guilty-től nem estem hanyatt. Lehetőség van bennük, nem azt mondom, de... meh! Ennél azért többet, ha lehet.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ben-to - wtf is this awesome? Nem tudom még, de epikus lehet. Egy részen keresztül húztak, de azért csak megkaptuk a fightot. Mostmár nagyon érdekel a TÖRTÉNET is. A kiscsajba meg máris bele vagyok zúgva.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Az a vicces, hogy még szerintem sem volt rossz, pedig abszolúte nem az esetem sem a stílus, sem a design. :D

Mondjuk ismerve magamat, úgy is az lesz, hogy három-négy rész után kukázom, de addig hátha letud valahogy kötni.

(ZOMG, hányadik posztom ez ma? Már-már aktívnak érzem magam. : P)
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Közben megnéztem a második részt is, és továbbra is hozta a crazy hangulatot. Egy újabb kedvenc van őszről.

Másrészről olyan sokat aláztátok, én csak most kezdtem el a Kyoukai Senjou no Horizont. Hogy a faszba lehet valamit ennyire szarul megírni? Két rész után fogalmam sincs, kik a karakterek, és mit akarnak, gőzöm sincs, mi történik világban, egyáltalán mi ez, közben folyamatosan nyomatnak valami dumát a történelemről meg birodalmakról vagy mikről, miközben egy repülő városon utaznak akárhova. De ha már posztapokaliptikus világmegváltó izé, helyezzük középiskolai környezetbe, ahol óra közben a fight, a pozőrködés, a tits and ass groping. A Kimi to Bokuról legalább levettem, hogy untatni akar. De ez mi ez?
Kép
Válasz küldése