Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Nem akarok offolni, bocsi... azt még megértem, hogy van, aki utálja Tessát, de Vash-t? O.o Kicsit a vigyorgó pacifista pofája mögé kéne nézni, és belátható, hogy sokkal összetettebb személyiség, mint amilyennek mutatja magát (de nekem a "peace"-es oldala is tetszik ^^)
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Nem azt írtam hogy utálom vash-t henamhogy utálom ha vinnyog.
Ja és Vaalgav nekem is marhára ellenszenves.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hosszú idő után újra sikerült kifogni egy ellenszenves kis görcsöt: Tokisaka Runa a Komugi-chanból. :ossick: Borzalmas -_-
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En eddig nem nagyon talaltam ellenszenves animeszereplot..de most sikerult Sagawashi Airi a Kage Kara Mamoru-bol..az egeszet elrontja..minden mozzanata irrital.. :?
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Satella a CC-ből... nem tudom megmagyarázni miért, de nagyon ellenszenves karakter... lehet, hogy a seyuu pocsék német kiejtése miatt? :wevil:
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Nem tudom neked Satella-val mi a problémád, szerintem egy egész érdekes és jó karakter.
Aki mostanság nagyon piszkálja a csőrömet az Tessa a Full Metal Panic-ból. Igaz, hogy régen láttam a sorozatokat, de az A+-on volt alkalmam bele nézni. Az oka igen egyszerű. Egyszerűen idegesítő a hangja (a japán is és a magyar is) és a viselkedése. Mind az első sorozatban, mind a TSR-ben. Állandóan így vagyok szerelmes Sousuke-ba meg úgy vagyok szerelmes Sousuke-ba. Egyszerűen unalmasan idegesítő. Néha be kellett volna neki olvasni, hogy álljon már le... *előkapja az ide lőjjetek Tessa fanok című táblácskáját*
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

:goodpost:
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Ayumi-chan:

Pontosan az a problémám vele, ami neked Tessával. Vagyis semmi, csak ellenszenves. Az antipátiát pedig nemigen könnyű megmagyarázni ^^''''
Tessához: nos, nem tudom, neked mi a véleményed, de szvsz pedig nem az a normális, amit Kaname művel. Egyértelmű, hogy mindketten szeretik Sousukét, Tessa félig-meddig bevallja, beszél vele, vonzódik hozzá, Kaname pedig leginkább... nos, üti. Ha szeretek vkit., elviselem a hibáit, és nem vágom fejbe egy téglával/újsággal/miegymással... szóval szerintem Kaname az idegesítő (időnként), én mégis szeretek minden karaktert a FMP-ból. Szóval csak nézőpont kérdése. ^^
Ha feltétlenül meg kéne magyaráznom, miért nem kedvelem Satellát, az: az önteltsége (értem, hogy nem volt könnyű élete, de ez nem ok az egoizmusra), a látszólagos flegmasága, a "ki-ha-én-nem" stílusa, az általánosítása (mpedig a démonok gonoszak, és én csakazértsem fogok együttműködni, és egyébként is, csak én vagyok normális és rajtam kívül senki más, blablabla), ami lehet, hogy később változik, de a sorozat elején ellenszenvessé tette. És ahogy már mondtam, idegesít a seyuu német makogása is... a "mutiger stier" egyenesen szánalmas... nem kéne erőltetni ezt a németet, német kifejezések nélkül is uolyan. látványosak lennének a támadások. (furcsa, például Asuka is szörnyen beszélt németül, az mégsem zavart, mert alapvetően szimpatizáltam a karakterrel)
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Tessa számomra is elég ellenszenves szereplő, mert elég fura hogy egy olyan karakter mint ő olyan bambán ártatlanul idióta legyen mint az anime romantikus megnyilatkozásaiban. Tény,hogy Kaname sem egy leányálom, de nem értem mi a gond azzal ahogyan rácsap Sousukéra, hiszen ilyen agresszív a lelkem. Lásd első rész. Kaname arroganciája nos mondhatni tökéletes:) Az önteltség és az egoizmus két különböző dolog. nem árt nem egy kalap alá venni őket. Satella tény hogy a sorozat elején nem a legszimpatikusabb karakter,de elég egyetlen rész hozzá,hogy meglássa az ember a lényeget a felszín alatt. Nagyon jól megcsinált szereplő pont a "flegmasága" miatt is.

A német meg nos... hagyjuk. Ezért nézem én feliratosan az animéket.

jahh és szerettem volna beírni ide, miután párom öccse végignézte nálunk a pokémon első filmjét,hogy számomra az összes pokémonszereplő ellenszenves. :lol:
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Kon-san írta:Tény,hogy Kaname sem egy leányálom, de nem értem mi a gond azzal ahogyan rácsap Sousukéra, hiszen ilyen agresszív a lelkem.
Tessa lelkem meg a "kis ártatlan". Nem értem, mi a gond vele. :roll:
Kon-san írta: Satella tény hogy a sorozat elején nem a legszimpatikusabb karakter,de elég egyetlen rész hozzá,hogy meglássa az ember a lényeget a felszín alatt. Nagyon jól megcsinált szereplő pont a "flegmasága" miatt is.


Eggen, ez tény, elég könnyű "a felszín mögé látni", éppen ezért nem túl érdekes szereplő. Az a tipikus "keménynek mutatjuk magunkat de valójában csak rossz sorsunk volt és kedvesek vounk mint a ma született bárány". Sablon.

EDIT: Ezért fölösleges szimpátiáról vitatkozni. Mindkét félnek igaza van :) Én csak a saját véleményem mondom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Raizen 2006.03.25. 21:02-kor.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Hm... Kanamével kapcsolatban nem nagyon értek veled egyet. Ugyanis nem minden ember ugyanúgy mutatja ki a szeretetét annak az embernek akit szeret. Nem azt mondom, hogy Kaname jól csinálja amit csinál és jogosan üti Sousukét, mert ez így nem igaz. Csak nem tudja nagyon kimutatni az érzelmeit. Meg azért néha Sousuke néha jogosan kap 1-2 taslit. De Kanamén is látni, hogy vonzódik Sousukéhez.
Satellához: Egyet étértek azzal, mit Konsan leírt az ez előtti postjában vele kapcsolatban.

edit:
azért Satella lehet, hogy hasonlít sok szereplőhöz, de sablonnak nem mondanám.
Tessával pont az a probléma (legalábbis nekem), hogy a 'kis ártatlan'. Ugyanis egy idő után eléggé idegtépők tudnak lenni az ilyen karakterek. És ha már itt tartunk, akkor ennyi erővel Tessa is lehetne sablon. Rengeteg ugyanilyen szereplő van. Szal jah... Tessa is csak egy sablon.
Mindenesetre ahogy szokás mondani, ízlések és pofonok.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Azért ha lehetne Kaname-val és Tessa-val bővebben a FullMetalPanic topicjában foglalkozzatok..

Egyébként meg:

A Maburaho 3 főszereplő csaja, nekem totál ellenszenves volt...
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Igen, éppen ezért írom pár sorral följebb, hogy fölösleges ízlésről vitatkozni. Engem idegesít Satella, mert szokványosnak, sablonszerűnek találom, és Kaname, mert (bár néha nagyon vicces, amit művel ^^) normális ember szvsz nem így mutatja ki az érzelmeit...
Nektek meg Tessa nem tetszik. Itt fejezzük is be szvsz, mert holnapig lehetne vitatkozni arról, ki miért sablon és miért nem, egyszerűen csak szimpátia kérdése az egész (egyébként szvsz a 16 éves, félénk tengeralattjáró-kapitány kevésbé sablonos, mint a nagyon antiszoc, de mélyen legbelül mégis kedves multimilliomos bűnüldüző nőci, de erre ne térjünk ki :lol: )
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Na, akkor itt a vége, fuss el véle. :dirr: Minden további Tessa vs. Kaname postot szó nélkül törölni fogok, ha kell, visszamenőleg is. Nem értem, miért nem lehet a témáról a saját topikjában társalogni...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Ha ide belefér az akit utálok szívből, akkor ideírom Precia Testarossa-t a Nanohából. Egyszerűen utálatos, nem sok gonoszt tudtam ennyire megutálni. Hogy annyira hogy lehet szemét amennyire, azt nem is tudom ^^"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Monsterből Johan. Azt a pszichopata állatot omg =/ Eddig 15 részt láttam ebből a damn long sorozatból és ez elég volt megutálni azt a beteg vadállatot =PP
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

K@e-chan írta:ah pedig Kouga tök jó fej :D
Nem tudom mitől jó fej... talán csak a magyar hangja miatt rühellem.
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

A Millenium Actress két riportere és főleg az operatőr. Olyan szinten rombolják le a hangulatot hogy néha a bőrt kapartam le az arcomról...
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
gurrisurye
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.24. 22:09

Hozzászólás Szerző: gurrisurye »

akiket én nagyon nem szerettem, azok a Wolf's Rainben a Nemesek. brr. azt hiszem, túl jól sikerültek... :x_x:
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Yu Yu Hakusho -ból az idősb Togurot,meg a bájos névrokonomat(már Karasu voltam,amikor először láttam,akkor támadt kedven nevet változtatni mondjuk Doraemonra :-P )
Bleach-Utagawa(a kígyós Bounto).A többi Bountoért se rajongok,de ezt a példányt kifejezetten rühellem.Ő is olyan mint egy kígyó,csak rusnyább.
Hanatarou desu.
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nekem a Naruto-ból Naruto volt eddig a legellenszenvesebb.Pedig Griffith(Berserk) se volt semmi.Naruto elérte,hogy 3 rész után abbahagyjam az egészet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

miért? Narutot nem lehet utálni. de sztem folytasd az anmét mert nagyon megéri. amúgy csak sasuke ellenszenves egy kicsit me szegény a végén teljesen meghülyül... ::jumph::
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nem tudom folytatni.Ha meglátom Naruto-t,elmegy a kedvem az egésztől.Max majd ha ő szerepel,letakarom a monitort :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Naruto-t lehet utálni :-P Jó, én nem utálom, csak egyszerűen nem szimpatizálok vele... De jósok Naruto-s karival így vagyok. Ezért sem nézem Naruto-t. Ezvan :cool:
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Maradok a Bleach-nél.Abban is van egy elég ellenszenves szereplő(Maki-Maki :D ),de ő se annyira vészes,mint Naruto.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése