Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kuwabarát nem szabad a kinézete alapján megítélni, amikor az openingben és az első 1-2 részben láttam, még engem is marhára idegesített, mert a szokásos örökösen agresszív és győzni akaró infantilis hülyegyerek archetípusra hasonlított, de aztán hamar bebizonyította, hogy a látszat nála is csal, azóta a kedvencem. :)
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

hé én végignéztem mindet és akkor se szimpi a feje MÍÉRT ÓÓÓ MÍÉRT...
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Biztos emlékeztet téged valakire akit, utálsz, csak ez nem tudatosul :wink: ...
Avatar
lambda00
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.04.14. 18:46
Tartózkodási hely: a bonta-kun-ban

Hozzászólás Szerző: lambda00 »

nekem sem volt a kedvencem :roll:
talán azért mert nem gondolkodott :roll:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

lambda00 írta:nekem sem volt a kedvencem :roll:
talán azért mert nem gondolkodott :roll:
Ezt már írtam a YYH topicba is asszem: hiába Kubawara tűnik a csapat "hülyegyerekének", még mindig ő az, aki harc közben a legtöbbet mérlegel. Yusuke és Hiei csak harcolnak amíg bírnak, de általában semmi taktika nincs bennük, Kurama meg a másik véglet, sokszor már addig gondolkozik, hogy majdnem leverik közben.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Saya az Uta-Katából. Tipikus "magas helyekről figyelem az eseményeket és titokzatos is vagyok" figura, de valamiért még ellenszenvesebb volt, mint általában az ilyen alakok lenni szoktak.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Lala es Togo a School Rumble-bol..utalat elso pillanatra..halisten nem szerepelnek sokat..Lala, a birkozo lany, akinek nincsenek erzelmei, es mindent komolyan vesz, nekem ez nagyon nem jon be, es meg vhogy viccesnek sem vicces, Togo meg a nagyszaju, "gizda"..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Asszem ideje, hogy itt is megemlítsem Mr Fanservi... izé, Zagit, a Juuouseiből. :3 Mocsadék pszichopata dög, mellesleg pedig úgy kell neki. :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Reito a Mai HiME-ből. Az odáig rendben lenne, hogy a szerepköre kimerül a szokásos coolos hallgatag bishounenben amit már milliószor láttunk mindenhol, de még emelett az a hobbija, hogy Mai-re hajt, mellékállásban pedig főgonosz is lesz. Tate a végső harc során igazán leszúrhatta volna, a végén úgyis mindenki feltámadt, de legalább lett volna egy Reito-haláljelenet, ahol kiélhetném magam. :twisted: Akane-channal bezzeg megjáratták a poklot. :? Persze erre lehet mondani, hogy Tate-részről Shiho csinálta ugyanezt, és nem állítom, hogy neki nem voltak szemét húzásai (ő sem volt épp a kedvencem), csakhogy őt valahogy sosem tekintettem Mai potenciális vetélytársának, csak egy kislány volt, aki féltékenykedett, Reito viszont komolyan nyomult.
Illetve ugyanebből a sorozatból Nao is elég ellenszenves volt, a "hobbija" (amikor pasikat kötözött le a Childjával és kifosztotta őket) még vicces is volt, viszont amikor kiderült, hogy a társaival is kb. úgy bánik, mint az utcáról felszedett pasijaival, onnantól kezdve elég ellenszenves lett. Nem bírom az ilyen szereplőket, akik akkor is feleslegesen csinálják a fesztivált, amikor épp elég baj van rajtuk kívül is. Mellesleg egy tisztességes harca nem volt, amikor vele egyenrangú felekkel kellett harcolnia, mindig alulmaradt. Midori elleni harcát a fél szeme bánta, Shizuru ellen pedig jóformán semmit sem tudott tenni.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

OFF/ Nekem Nao mindig is az egyik kedvencem volt a HiME-ből ^^ Szeretni szoktam a pszichopatákat ^^OFF/
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Arisa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.06.09. 15:33
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Arisa »

Raisu írta:Így a Shaman King 54. része után teljsen kifordul a gyomrom Lyzergtől és az X-Laws-tól... Ritka undorító alakok...

Egyetértek nekem sem jön be, ha valaki békéről papol és közben vérrel kövezi ki az oda vezető utat. Főleg Marco-t nem bírom. Szegény Lyserg-et én inkább sajnálom, a kis naív, de végül rájön, hogy Yoh-nak volt igaza és, hogy a barátság a fontosabb.
Arisa :)

„Nem láttam még vadat,
mely szánná magát!
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
De sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.”
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Arisa miért Wolfwood is egy kicsit ilyen a Trigun-ból mégis mki szereti :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Arisa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.06.09. 15:33
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Arisa »

Doom írta:Arisa miért Wolfwood is egy kicsit ilyen a Trigun-ból mégis mki szereti :)
Sajna azt a sorozatot még nem ismeren de pótolni fogom a hiányosságomat.
Arisa :)

„Nem láttam még vadat,
mely szánná magát!
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
De sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.”
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Wolfwood baromira nem ilyen, egy kicsit sem. Ő sose papolt a békéről - éppenhogy az idegesítette Vash-ban, hogy folyton ezzel jött.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Én se egészen úgy értettem ha így jobban belegondolok :) de végső soron pap volt, és azt mondta hogy minden áron meg akarja védeni a gyerekeket hogy nekik ne legyen olyan gyerekkoruk mint neki, csak hát ugye ő nem éppen úgy csinálta mint Vash, ő lazán megölte az embereket. Vash-nak tetszett a búrája amikor benyögte hogy-nem tudom megigérni hogy nem ölöm meg őket. Erre Vash- Hééé és arról nem hallottál még hogy ne bántsd felebarátodat?? Úristenn miféle pap vagy teeee? :drop: :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Kouta az Elfen Liedből kifejezetten az idegeimre megy...hogy miért,azt nem tudom,de nagggyon idegesít.
Hanatarou desu.
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Raizen írta:Nem akarok offolni, bocsi... azt még megértem, hogy van, aki utálja Tessát, de Vash-t? O.o Kicsit a vigyorgó pacifista pofája mögé kéne nézni, és belátható, hogy sokkal összetettebb személyiség, mint amilyennek mutatja magát (de nekem a "peace"-es oldala is tetszik ^^)
Nekem meg pont az nem tetszik ikor kerek képpel és kigúvadt szemekkel az vinnyogja hogy szeretet és béke. Amúgy nagyon stílusos szereplő.
Nekem még az tetszett mikor Wolfwood valami olyasmit mondott hogy: " Eddig benned hittem uram, de most már jobban hiszek Vashban."
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Lehet, hogy már említettem, de most újra eszembejutott, úgyhogy Tate (Mai-HiME). Komolyan mondom, nem is tudom, láttam-e nála ellenszenvesebb karaktert animében, pusztán miatta simán 1/10-et lehetne adni a Mai-HiMEre (és az Otomére is)...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

meg kell hogy nézzem
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rage írta:Lehet, hogy már említettem, de most újra eszembejutott, úgyhogy Tate (Mai-HiME). Komolyan mondom, nem is tudom, láttam-e nála ellenszenvesebb karaktert animében, pusztán miatta simán 1/10-et lehetne adni a Mai-HiMEre (és az Otomére is)...
Nem tudom, mi a gond vele. :) A legtöbb shounen animében van egy ilyen érzelmeit bevallani képtelen srác, és speciel ő még nem is a legrosszabb fajta. (Ha sorban történnének a furábbnál furább események, a szerelmem egy főnixen repkedne, és ahelyett hogy elmagyaráznák mi folyik itt, mindenki azt válaszolná, hogy "bízd ezt ránk, ne érdekeljen!", lehet én is kicsit türelmetlen lennék. :wink: ) Shiho elviseléséért meg aranyérmet adnék a srácnak. :D Ha valaki miatt 1/10-et érdemelne a Mai HiME, az Reito, minden idők legsablonosabb, legtenyérbemászóbb, és legidegesítőbb bishounenje. Semmi bajom az ötletes gonosz bishekkel (Griffith rulez :D), de Reito, mint főgonosz? O__O Még mellékszereplőnek is gyenge... Az Otomét meg végképp nem értem, hogyan kevered ide, Tate egy képkockát nem szerepelt benne. (jah de, amikor Mai volt szerelméről beszéltek, akkor bevillant a sziluettje, bár az sem 100%, hogy ő volt)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Titkos írta:Az Otomét meg végképp nem értem, hogyan kevered ide, Tate egy képkockát nem szerepelt benne. (jah de, amikor Mai volt szerelméről beszéltek, akkor bevillant a sziluettje, bár az sem 100%, hogy ő volt)
Sergay = Tate, a sziluett is ő volt, egy röhejes "time / space paradox" keretében. ;)
Btw, Reito imho nagyságrendekkel jobb volt Tate-nél, végig lehetett sejteni, hogy ő a főgonosz, Tate viszont egy mérhetetlenül sablonos shounen-karakter, borzalmas Tomokazu Seki-teljesítménnyel (ami nem sűrűn fordul elő vele egyébként) megspékelve. Mindegy, ez csak az én véleményem, ettől függetlenül lehet szeretni Tate-t, csak úgy tűnik, túl sok shounent láttam ahhoz, hogy ne Reito-t tartsam sablonosnak (félreértés ne essék, ő is az volt, de Tate-hez képest az eredetiség megtestesítője).

Edit: Tudom, hogy Sergaynek valamelyest más személyisége van (nem mintha az meghatott volna :p), mint Tate-nek, de attól még ő Tate Otome-beli alakja.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Soroljam?
-Harada Risa (D.N.Angel)
-Kikyou (Inuyasha)
-Senshui, Toguro (YYH)
-Zangulus (Slayers)
-Naruto (Naruto)
-Shinji Ikari (NGE)
-Belldandy (Aa!Megamisama)
-Reito (Mai HiMe)
Kb. ennyi, szerintem még van egycsomó csak nem jut az eszembe. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Belldandy, és Kikyou neve szentségtörés ebben a topikban... Kikyou még talán lehet ellenszenves, bár nem tudom, miért... talán a viselkedése miatt, vagy csak azért, mert még "él"? Pedig őt is meg lehetne érteni... Belldandy pedig egyáltalán nem ellenszenves...
Matyi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.15. 19:15
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Matyi »

Xelloss írta:Kikyou még talán lehet ellenszenves, bár nem tudom, miért
Például, nem engedte Inuyashának, hogy megöljön egy lényt, aminek a fő tápláléka az ember. De biztos stockholm szindrómás volt, vagy túl fiatal és nem felelős a tetteiért.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

:woff: Szerintem Helsinki-szindrómára gondoltál. :woff: Azonkívül Kikyou-t nem lehet egy cselekedet alapján megítélni, hiszen összetett személyiség, jó oka van arra, amit tenni szokott(bár néha nehéz megérteni...).
Válasz küldése