Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ahogy egyre jobban haladok előre az Inuyashában, egyre inkább megutálom Shippot. Az egy dolog, hogy kis szellem, és nem tudja magát megvédeni, amivel nem lenne baj, de ha ilyen nagy pofával párosodik, amilyen neki is van, az már kicsit nagyon baj. Egyik openingben is Inuyasha fején táncoltatta a jojót, de amint Inuyasha visszavágott, már ment is a sírás-rívás, és Kagome mindig Inuyashát bünteti meg. Milyen igazságtalan! ::pirate::
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Ahogy el kezdtem olvasgatni ki melyik karakter nem szereti, nem egyszer fennakadtak a szememim :shock:
KKJ-ből én nagyon szeretem Chiaki-t, sztem egy jópofa szereplő, az X-ből hát mivel az egyik nagy kedvencem...Mindenkit szeretek benne... :oops:
Na ami a nem kedvelteket illeti:
Ugyan nem sokat láttam a Slayers-ből de azt a Martina nevezetű csaj, nah őt nem bírom elviselni.A hideg futkos tőle a hátamon...

Kimiga N.E. - bármennyire is logikus Takayuki döntése, Mitsuki-t utálom
D.N.Angel - Harada testvérek egyikét, a hosszú hajút, gomen nem jut eszembe mi a neve...Idegbajt kapok tőle mikor azt kiáltja h NIWA-KUN!!
Slayers - Martina
NGE - Asuka-ért sem nagyon vagyok oda...
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Aion a Chrono Crusade-ből. :? Eleinte még valahogy nem is zavart, de a sorozat előrehaladtával egyre inkább kezdett a Nakago/Naraku gonoszok nyomvonalán haladni (értsd: sz*rba sem nézek senkit, még a saját embereimet sem, valamint a háttérből folyamatosan lelkileg terrorizálom az embereket), aztán amikor már Rosette-t uszította Chrono ellen, akkor elszakadt bennem a cérna. >__< (Mellesleg rossz az ízlése, Rosette-nek egyáltalán nem állt jól az a gothloli szerelés, amit ráadott, és ezt még azzal sem teheti jóvá, hogy egy nekomimi-meganekko mix asszisztenscsajjal dolgozott együtt. :dirr:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2007.03.20. 22:10-kor.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Aion-ra gondoltál, nem? ^^"
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sister Tenshi írta:Aion-ra gondoltál, nem? ^^"
De, és gomen, javítva. ^^" (Bleach-et sem nézek többet. XD)
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Mostanában Narutot nézek és Sasuket nem nagyon bírom!A viselkedésétől néha az agyvérzés kerülget... De eddig a bogaras(Shino talán? ^^') srác a legunszipmibb. :?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

raz86 írta:De eddig a bogaras(Shino talán? ^^') srác a legunszipmibb. :?
Ugyan már mi a baj vele, scared of the bugs? XD De most tényleg azonkívül hogy bogár fan?
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A bogarakkal alapból semmi bajom de az hogy már bennem éljenek na az már brrr!
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Na, most hogy az Utenában végére értem a Fekete Rózsa történetszálnak, és nagyjából fel is fogtam, mi történt (vagy legalábbis remélem ^^") asszem ideje megemlítenem Ootori Akio-t. Egy utolsó, szemét dög- mondjuk nagyon coolos is, szóval megértem, ha sok fangirlje van. :dirr:
(Persze történhet még olyasmi, amitől kevésbé érzem majd ellenszenvesnek, de ez azért elég valószínűtlen... ^^")
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Heh. Akio egy bastard, de istenem, micsoda bastard. :3 És ami azt illeti, nem véletlenül ilyen - ahogy az Utenában elég sokan, ő is két lábon járó archetípus, úgyhogy neki az a "dolga", hogy dögös mocsadék legyen. :3 (Érdemes odafigyelni a vele kapcsolatos szimbolikára.)

Kép
Huuuuuuhuhuhu. Kép
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én mindig is kikyot utáltam... meg a FMP-bol Tessa-t. ezek idegesítenek a legjobban. minden villain-nél jobban utálom azokat akik a kedvenc párosaim közzé állnak :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Tessa Utálók Fanclubjába várom a kedves érdeklődőket! ::jthrill::
Aztánmég.... ki nem állhattam Krad-ot! ::jwar::
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Tessa?! Mit lehet benne utálni? :D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

A stílusát, a viselkedését, a személyiségét!
Gatyába kéne rázni azt a csajt! :mrgreen:
Váá, olyan izé....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hehe, én sem szeretem nagyon Tessát... Nekem kezdetben legellenszenvesebb karakter Light Yagami volt :( Nem tudom, valahogy olyan idegesítő volt ez az állandó Istenné válok mánia :)

Kikyou -val is úgy voltam, hogy nem szerettem, de most már a kedvencem :) Ízlések és pofonok XD
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

ak írta:Tessa?! Mit lehet benne utálni? :D
még h mit? mindent... olyan kis nyávogós nemtommi..

grrrrr... még ha rá gondolok akkor is mérges leszek :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ak írta:Tessa?! Mit lehet benne utálni? :D
A mondat második felében található a fangirl-igazság, amit matsuo-chan nagyon jól összefoglalt. :wink: :arrow:
matsuo-chan írta:én mindig is kikyot utáltam... meg a FMP-bol Tessa-t. ezek idegesítenek a legjobban. minden villain-nél jobban utálom azokat akik a kedvenc párosaim közzé állnak :P
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Narumi írta:Ahogy egyre jobban haladok előre az Inuyashában, egyre inkább megutálom Shippot.
Te vagy az én emberem! Én se nagyon kedvelem, főleg amit művelt nem rég a mangaba. Az IY-ból még Kouga-t nem kedvelem, egyszerüen nem tudom mire olyan nagy legény?!

Kaleido Star:Hát amikor Sora a depis hangulatába van akkor nagyon szívesen kiírnám valamint Mayt is utána küldeném ha csak az első egypár szereplését kellene néznem.

Spiral: Kanon. Annyira nem értem miért sajnáltatja magát és ezért a testvéreivel is végezni akar csupa jó indulatból.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Titkos írta:A mondat második felében található a fangirl-igazság, amit matsuo-chan nagyon jól összefoglalt.
Es mily igaz, ez elkerulte a figyelmemet. :wink: Kapitannyak nem tul jo valasztas, de mint atlag csaj nincs benne semmi ellenszenves (legalabbis reszemrol :) ).
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

ak írta:mint atlag csaj nincs benne semmi ellenszenves (legalabbis reszemrol :) ).
Hát részemről se. ::jhihi::
És ha ez még nem lenne elég, még csak nem is átlagos, lásd: raw IQ. :lol:
Kép
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Hát én Narakutól tudok a falra mászni, ha csak megjelenik, teljesen kész vagyok.
Az Utenában pedig Touga az, aki nagyon nem szimpi. Bár, néha az, de nem tartozik a kedvenceim közé. Akio-ra pedig a Fekete Rózsa részek után kezdtem igazán haragudni.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Furubából a Yuki fangirl csapattól kapok idegbajt- sose értettem az ilyen libákat :weh:
fullmoon animében (manga más tészta) meg Madokának tudtam volna valami nagy és nehéz dolgot leerőltetni a torkán néhány pillanatban
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Cloud: méztől csöpögő nyálas CGIbishi,
és ott a végén ahogy felugrik, benyomja azt a szöveget (fujj), majd überkeményvégsőpusztító csapást hajt végre...:neutral:

Shuichi: egy lila ugráló, irritáló kiskutya. zavar.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

- Chibiusa a Sailor Moon-ból. -_-' Leginkább amiatt, amit az R sorozatban művel...
- Sae a Peach Girl-ből (de a sorozat végére megbűnhődik, szinte már sajnáltam is).
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Én Kikyou-t nem szívlelem az inuyashából. Nem azért mert Kagome fan vagyok, hanem egyszerűen nem szimpatikus. De attól függetlenül tök jó elnézni Kikyout, mármint olyan szép meg minden :D XD
A Kaleido starból még idegesít Leon, mert olyan mindenki kedvence és a kinézete is zavar. Néha Layla is eléggé idegesít. Sora annyira odavan tőle. Eléggé túlzásba viszik Layla istenítését.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Válasz küldése