Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Na ilyen se volt még, hogy egy animében szinte az egész szereplőgárdát ellenszenvesnek találjam. Köszönhető ez annak, hogy a főbb karakterek egytől egyig vagy szemétládák, vagy szánalmasak, és emiatt nem igazán tudtam együttérezni velük, sőt, kifejezetten irritáltak. A mű pedig, ami ezt váltotta ki belőlem, természetesen nem más, mint a White Album.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Senjougahara Hitagi a Bakemonogatariból ha csak megszólal már már viszketni kezd tőle a tenyerem, olyan leereszkedő beszédstílusa van a csajnak. És bár tsunderének vallja magát, inkább csak tsun, mert habár elvileg együtt járnak Araragival, ha volt öt mondatnyi jó szava a sráchoz, akkor sokat mondok.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Általában a tipikus shoujo-hősnőket rühellem, pl. Yukit a Vampire Knightból. Idegesítő kis ribanc.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Yuriko-chan írta:Na ilyen se volt még, hogy egy animében szinte az egész szereplőgárdát ellenszenvesnek találjam.
NGE :vigyor:
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

outsyder írta:NGE
Komolyan? :shock:
Én ott csak Asukától másztam falra.
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

zebra írta:
outsyder írta:NGE
Komolyan? :shock:
Én ott csak Asukától másztam falra.
Nézzetek őrültnek de szerintem Asuka a legtündéribb karakter. Imádom szerelmes vagyok belé. :lol: Az a szemét Shinji tette tönkre. :evil: Így van csak figyelni kell!
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: outsyder »

számomra Misato volt az egyetlen normális karakter, de ugye azért ő sem volt teljesen 100as, a csöppkispici szexmániáját-vagy-mijét (emlékeim szerint) figyelembe véve^^;
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ridley44Lev írta: Nézzetek őrültnek de szerintem Asuka a legtündéribb karakter. Imádom szerelmes vagyok belé. :lol: Az a szemét Shinji tette tönkre. :evil: Így van csak figyelni kell!
Asuka egyedül akkor keltett bennem szimpátiát, amikor bemutatták a gyermekkorát...
Shinji-t viszont nagyon bírtam: szeretem a szerencsétlen anti-hősöket, sztem teljesen emberi volt a viselkedése.
outsyder írta:számomra Misato volt az egyetlen normális karakter, de ugye azért ő sem volt teljesen 100as, a csöppkispici szexmániáját-vagy-mijét (emlékeim szerint) figyelembe véve^^;
A szexmánia miért baj? :twisted:
Én Shinji, Rei, Kaworu szimpatizáns vagyok. :roll:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: outsyder »

egy szóval sem mondtam, h baj ;) :vigyor:
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

outsyder írta: egy szóval sem mondtam, h baj ;)
Már kezdtem volna meglepődni. :)
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

zebra írta:
Ridley44Lev írta: Nézzetek őrültnek de szerintem Asuka a legtündéribb karakter. Imádom szerelmes vagyok belé. :lol: Az a szemét Shinji tette tönkre. :evil: Így van csak figyelni kell!
Asuka egyedül akkor keltett bennem szimpátiát, amikor bemutatták a gyermekkorát...
Shinji-t viszont nagyon bírtam: szeretem a szerencsétlen anti-hősöket, sztem teljesen emberi volt a viselkedése.
outsyder írta:számomra Misato volt az egyetlen normális karakter, de ugye azért ő sem volt teljesen 100as, a csöppkispici szexmániáját-vagy-mijét (emlékeim szerint) figyelembe véve^^;
A szexmánia miért baj? :twisted:
Én Shinji, Rei, Kaworu szimpatizáns vagyok. :roll:
Én is Rei szimpatizáns voltam, de hamar Asuka oldalára pártoltam magam, igaz ehhez kellett az is, hogy lássam a Director's cut epizódokat és megismerkedjek Asuka angol hangjával. :)
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Áh, a normál sorozatban szereplők már senkik, én a "You're (not) alone" subos változatát várom, ahol már "Lagannizálták" őket, szóval van tökös Shinji, normálisabb Asuka, szocializáltabb Rei, meg egy (majdnem) Kamina nőben az új szereplő személyében. :D
Kép
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Titkos írta:Áh, a normál sorozatban szereplők már senkik, én a "You're (not) alone" subos változatát várom, ahol már "Lagannizálták" őket, szóval van tökös Shinji, normálisabb Asuka, szocializáltabb Rei, meg egy (majdnem) Kamina nőben az új szereplő személyében. :D
Pontosan úgy van ahogy mondod, nekem nagyon bejött az új Asuka a Rebuild filmekben. Kisebb öröm hír, hogy jövő márciusra meglesz nekem az első Rebuild film Blu-Ray lemezen. :lol:
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Áh, a normál sorozatban szereplők már senkik, én a "You're (not) alone" subos változatát várom, ahol már "Lagannizálták" őket, szóval van tökös Shinji, normálisabb Asuka, szocializáltabb Rei, meg egy (majdnem) Kamina nőben az új szereplő személyében.
:wtf: Nem gondolod, h ez azért erős volt?!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ne hagyd, hogy az EVA-fan éned eluralkodjon rajtad. XD Csak arra céloztam, hogy a TV sorozathoz képest a Movie-s karik nekem sokkal jobban bejönnek, mondhatni emberközelibbek. :) (Sőt, speciel az egyetlen ellenszenves karakter a TV-ből nekem Asuka volt, a többi szereplővel semmi bajom, csak kb. totál semlegesek, és tényleg mindnek van valami olyan zizije, amitől Freud boldog lenne.)
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:totál semlegesek, és tényleg mindnek van valami olyan zizije, amitől Freud boldog lenne.)
Azért sztem Te sem lennél egy Terminátor szintű kemény legény, ha egyszer odaállnának eléd, h vezesd már ezt a bazinagy "gépet". Azt sem tudod, miért, mi a cél, ki az ellen, nem találod a helyed, anyád nincs, apád jobban szeret egy vadidegen lányt, mint Téged, ráadásul, ha nem csinálod, csak még inkább utálni fognak. Senkit nem érdekel, h Te mit akarsz. Lesérülhetsz, sőt, le is sérülsz. És miért?

Én örülök, h mindenkinek megvan a saját élettörténete, tragédiája, "zizje", és nem egy hoolywood-i szart toltak a képünkbe.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: anubys »

Számomra is Asuka volt a sorozatban az egyedüli ellenszenves szereplő.
Valamint a Kensuke & Touji páros zavart néha.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Már értem miért járja az a mondás animés körökben, hogy "Sose vitázz EVA-fannal!" ^^" Pedig eskü nem is provokációnak szántam.

Szóval: Én csak a tényt írtam le, hogy az EVA széndékosan van úgy megírva, hogy mindenkinek legyen valami agybaja. A mecha-vezető gyerekek egy dolog, de pl. felsoroltuk a többi dolgot, Misato szexmániája és apakomplexusa, Ritsuko meg leszbi, stb. OK, nem mondom, hogy az egész Nerv egy diliház, de azért alakul. XD Ezzel nem a sorozatot akartam minősíteni, semmi bajom azzal, ha neked tetszik, főleg, hogy én sem utálom, csak szimplán meguntam a fele körül, pont amiatt, amiért neked meg bejön, különbözőek vagyunk, ennyi. Ezek tények, olyan mintha azt írtam volna, hogy a Lagannál meg arra ment rá a Gainax, hogy a szereplők 90%-ka irreálisan GAR legyen (amúgy bevallottan "anti-EVA"-nak készült a sorozat), és ezen valaki megsértődne.

Amúgy persze, nem mondtam, hogy én aztán nagyon élveznék Shinji helyében lenni, sőt. Valószínűleg el sem vállalnám, pont azért, amiket felsoroltál. Apám elhagy kicsiként, évekig rám sem bagózik, aztán egy levélben magához hív, egy tök idegen nőt küld elém a reptérre, útközben majd' meghalok, aztán amikor végre megérkezem, lenéző képpel odaszól, hogy vezessek egy bazi nagy izét, és persze csak közben tudom meg, hogy ha pl. levágják a mecha karját, azt én is érzem. Menjen a fenébe, legkésőbb az első bevetés után hagynám ott, főleg, hogy van neki még minimum két másik pilótája, szórakozzon azokkal, pláne ha úgy imádja azt a kékhajú csajt! :D XD (Na kb. valószínűleg így reagálnék. XD) De amúgy többek között pont ezért ajánlom neked is a You are (not) alone-t, Shinji is eltér a TV-s jellemétől, de azért nem lett terminátor sem, csak épp nem emózik, vagy legalábbis tizedannyit sem. Az új szereplőt meg direkt az ilyenek miatt hozták be, mint én, amennyire eddig hallottam, neki a hozzállása kb. olyan, mintha az egész angyal-irtás egy számítógépes játék vagy hasonló lenne. XD Fun, na. :D
Kép
Avatar
Konomi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.10.18. 09:08
Nem:
Tartózkodási hely: Nagoya

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Konomi »

anubys írta:Számomra is Asuka volt a sorozatban az egyedüli ellenszenves szereplő.
Neee :dirr:
Pedig Asuka EPIC WIN!!
Kép
「それにアタシには霧笛な呪文が有るじゃないか ~ぜったい大丈夫~」
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Már értem miért járja az a mondás animés körökben, hogy "Sose vitázz EVA-fannal!"
Az még hagyján, de ha a Lain-t fikáznád... :twisted:
Titkos írta:Ezzel nem a sorozatot akartam minősíteni, semmi bajom azzal, ha neked tetszik, főleg, hogy én sem utálom, csak szimplán meguntam a fele körül, pont amiatt, amiért neked meg bejön, különbözőek vagyunk, ennyi. Ezek tények, olyan mintha azt írtam volna, hogy a Lagannál meg arra ment rá a Gainax, hogy a szereplők 90%-ka irreálisan GAR legyen (amúgy bevallottan "anti-EVA"-nak készült a sorozat), és ezen valaki megsértődne.
Engem sem zavar, ha neked nem tetszik, ami nekem tetszik, de erősnek éreztem az eredeti karik lealázását, miközben az újabb verzióik viszont tetszenek. Láttam a You are (not) alone-t amúgy, a többi részt is meg fogom nézni, de csak utána nyilatkozom. Addig nekem csak egy remake marad, semmi több, amíg nem virít vmit.
A Lagan-t meg nem láttam, de nem is hiszem, h nekem való lenne...
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Épp kapóra jön a thread, ugyanis sikerült a minap összeszednem a 10 legellenszenvesebb anime karaktert, szal copy-paste ftw! (Természetesen "HATEHATEHAT"-ről szó sincsen, mielőtt itt valaki nekiállná vizsgálgatni a prioritásaimat... ^^")

1. Uchiha Sasuke (Naruto; Szerintem ezt nem kell magyarázni. Egy minden téren visszataszító, k*cs*g fangirl-nedvesítő emo, kiállhatatlan karakterrel és "verd szét a képem" külsővel.)
2. Kagami Oori (Shikabane Hime; Zéró karakter a tizenkettő-egytucat shounen-főhős kategóriából és emellett még a fotelnél is unalmasabb...)
3. Masahiro (Shounen Onmyouji; 26 részen át irritált, asszem bőven elég indok, hogy harmadik legyen.)
4. Mika (Gungrave; Idegesítő, nyávogó, cselekvésképtelen buta liba. 'nuff said!)
5. Rossiu (TTGL; IMO Simonnak hagynia kellett volna, hogy Spoiler:
szétlője a fejét. Tipikus politikus és vezetőnek is egy nagy nulla!)
6. Shippou (Inuyasha; Mondtam már, hogy nagyon utálom az ilyen "csak van" típusú karaktereket?)
7. Raki (Claymore; Mint Oori és Masahiro: Egy tipikus semmitérő izéé...)
8. Emiya Shirou (FSN; Egy újabb töketlen, jellemtelen, agyatlan főhős...)
9. Zero (Vampire Knight; Egy "non-stop fetrengek az angstben" lúzer. Ennyi nekem bőven elég...)
10. Suzaku (Code Geass; Bár volt egy-két értékelhető pillanata, de azért így is kedvem lett volna beletérdelni az arcába...)

Nos, kábé ennyi. :3 Természetesen senkit nem állt szándékomban megbántani az általam felsorolt karakterekkel + az indoklással sem, de ezt már nagyon régen kiszerettem volna adni magamból.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Egyetértek: Sasuka és Mika.
Rossiu-t meg már én akartam megfolytani saját kezüleg...nagyon messzire ment a csávó.
Shippou sux főleg ha még Steiner (Homár) Kristófot is adunk hozzá.
Suzaku is borzasztó volt néha...de azért Lulu se volt semmi...
Többit nem ismerem szerencsére.

Nekem pillanatnyilag legidegesítőbb karakter Excel az Excel Sagaból.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sasukét kb. egy mondatban jól összefoglaltad (XD), viszont ezt a Suzaku-Rossiu unszimpátiát sosem értettem, mintha mindenki csak azért utálná őket, mert "a tömeg nyomása". ^^" Suzakut pl. szerintem szimplán azért utálják sokan, mert ugye Lulu az imádott főhős, és hogy jön ő ahhoz, hogy beleköpjön a levesébe. OK, volt 1-2 durva megmozdulása, ahol én is néztem, hogy "WTF? O_O", de mibe, hogy ha mondjuk az ő szemszögéből követtük volna végig az animét, akkor most Lulut érné a "népharag"? :D (Meg mondjuk az ő mégértéséhez az lenne az igazi, ha az első szériát rendező fickó valamilyen módon elmesélhetné a saját változatát, mert ugye azt tudjuk, hogy az R2 teljesen más úton haladt, mint ami az eredeti terv volt.) Mondjuk én lehet azért sem találtam ellenszenvesnek, mert volt benne pár sokkal idegesítőbb karakter számomra, pl. "Ukeboy-Niisan" Rolo, "Iamyoursemefanservice!" Gino, valamint psycho lesbian Nina. XD (Tényleg most jut eszembe, Rolo milyen ellenszenves volt, még ontopic is vagyok. XD) Amúgy Suzaku nagy vonalakban ugyanazt akarta elérni, mint Lulu, csak nem erőszakkal, hanem "belülről megváltoztatva a rendszert". Persze, hogy mennyire működött volna, arról lehetne vitatkozni szerintem is, de pl. akkor ennyi erővel Euphie-t is lehetne utálni, aki Suza ötletét maximálisan támogatta.

Ami Rossiu-t illeti, szintén volt pár elég durva húzása, nem mondom, hogy a szívem csücske lenne, viszont ha pl. Simon kivégzését nem jelenti be, akkor valszeg meglincselték volna a teljes "parlamentet" az egyesült ember-beastman népfelkelők. XD Emlékezzetek, elsőre az emberek lázongtak, hogy "Ki ezért a felelős? Állítsátok elő Simont!" stb. Hát Rossiu megtette... ^^" A Catedra Terra pedig megint egy olyan akciója volt, hogy akkor az ő szemszögéből az egyik legjobb megoldásnak tűnt. Persze, én sem tagadom, hogy tipikus politikusként viselkedett, de Kinon is mondta, hogy nem azért csinálta, mintha baromira élvezné, ez abból is látszik, amikor ott sírt Simon elítélésénél, meg ugye az egész "akkor én most megyek, és főbe lövöm magam" akcióján. Szóval legalább önmagával szemben is kritikus volt, akkor is azt mondta, hogy "valakinek mindig vállalnia kell a felelősséget". Bár nála az is közrejátszik, hogy a Lagannból aztán tényleg egyetlen karaktert sem utáltam, Rossiunál meg kifejezetten örültem, hogy 16 résznyi tengés-lengés után végre kapott valamilyen szerepet, mégha az nem is a legszimpatikusabb. XD (Persze így valóban ő lett az egyetlen "negatív jófiú" a sorozatban, és emiatt eléggé kilógott a sorból.)

Amúgy lehet őket utálni felőlem is, nem mondom, hogy nekem a kedvenc karaktereim, csak néha már érhetetlen számomra ez a közutálat, ami övezi őket. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Suzakut pl. szerintem szimplán azért utálják sokan, mert ugye Lulu az imádott főhős, és hogy jön ő ahhoz, hogy beleköpjön a levesébe. OK, volt 1-2 durva megmozdulása, ahol én is néztem, hogy "WTF? O_O", de mibe, hogy ha mondjuk az ő szemszögéből követtük volna végig az animét, akkor most Lulut érné a "népharag"? :D (Meg mondjuk az ő mégértéséhez az lenne az igazi, ha az első szériát rendező fickó valamilyen módon elmesélhetné a saját változatát, mert ugye azt tudjuk, hogy az R2 teljesen más úton haladt, mint ami az eredeti terv volt.) Mondjuk én lehet azért sem találtam ellenszenvesnek, mert volt benne pár sokkal idegesítőbb karakter számomra, pl. "Ukeboy-Niisan" Rolo, "Iamyoursemefanservice!" Gino, valamint psycho lesbian Nina. XD (Tényleg most jut eszembe, Rolo milyen ellenszenves volt, még ontopic is vagyok. XD) Amúgy Suzaku nagy vonalakban ugyanazt akarta elérni, mint Lulu, csak nem erőszakkal, hanem "belülről megváltoztatva a rendszert". Persze, hogy mennyire működött volna, arról lehetne vitatkozni szerintem is, de pl. akkor ennyi erővel Euphie-t is lehetne utálni, aki Suza ötletét maximálisan támogatta.
Én nem vagyok Lulu fan meg úgy általában Code Geass fan sem, de Suzaku engem is irritált, mondjuk feleannyira sem, mint az általad említett másik két szereplő, Nina és Rolo (Jézus, de idióta neve volt!), de azért idegesített rendesen. Már kapásból Suzaku háttérsztorija tök hiteltelen volt, persze majd egy tízéves gyerek a nemzeti érdeket szem előtt tartva megöli az apját, anélkül hogy bárki is felbuzdítaná erre, ráadásul később ez volt a legfőbb mozgatórugója a történet folyamán, egyre nagyobb és nagyobb hülyeségeket csinált, csak azért mert már nem mert visszakozni és bevallani, hogy tévedett. Mondjuk legaláb következetes volt. ^^
Euphie meg szerintem azért egy kicsit más elbírálás alá esik lévén, hogy ő brit arisztokrata és neki hatalma is volt ahhoz, hogy kivitelezze a tervét, míg Suzaku csak egy gyerekes álmodozó volt, aki gyak. a saját népét mészárolta, pusztán azért mert jót akart nekik, ez nekem már túl durva ellentmondás volt.

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy engem Euphie is idegesített, de ő inkább a személyisége mint a tettei miatt.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na igen, az apás rész nekem is sántított mondjuk, ezért írtam, hogy jó lenne egyszer látni az "orignal R2-t", hátha kiderül, hogy ott is több minden történt, mint annyit az első sorozat flashbackjei elárultak, főleg, hogy pl. az is a kukában landolt, hogy Suzaku és a Geass milyen kapcsolatban vannak, pedig az első szériában még eléggé utalgattak rá. (Pl. amikor csak hozzáér a mechához, amiben CC ül, és rögtön mindenféle víziói lesznek.) Na mindegy, ezt már sosem fogjuk megtudni, de annyit pl. elárultak, hogy eredetileg Rolo sem egy ilyen nyámnyila szolgalelkű gyerek lett volna, hanem szintén a királyi család tagja, és Lulu ikertesója. (Hogy ebben mennyi visszaélési lehetőség lett volna... :D)
Kép
Válasz küldése