Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Xelloss írta::woff: Szerintem Helsinki-szindrómára gondoltál. :woff:
Mármint úgy érted, Stockholm szindróma... xD;;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

:woff: nos nekem is a helsinki rémlik / a die hard első részében mondja is a riporter ha jól emlékszem.. na de mindegy már azt is meg kéne nézni :D / Ha már ellenszenves anime szereplők, akkor megemlíteném Griffithet a Berserkből, és a Green Green-ből Yuusuke-t..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

miért pont Yuusuke :?:
Matyi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.15. 19:15
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Matyi »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rage írta:Edit: Tudom, hogy Sergaynek valamelyest más személyisége van (nem mintha az meghatott volna :p), mint Tate-nek, de attól még ő Tate Otome-beli alakja.
Ez szerintem több dolog miatt sem igaz: nem ugyanaz a seiyuu, nem ugyanaz a keresztnevük (meg a vezeték sem, csak az másnál is megváltozott), és egyébként is Sergey legalább 3 nővel kavart a sorozat alatt, Mai már kicsit túlzás lett volna. XD Ezt a tér-idő kontiinumot meg nem értem, szerintem ilyenről szó sem volt. Tate volt Mai szerelme, aki valószínűleg meghalt (bár ezt sem magyarázták meg pontosan), ettől Mai "megtört" (vagyis a legenda szerint, mert amúgy Arika is mondta, hogy nem látszik rajta XD), és leköltözött a Black Valley-be. Sergey meg nagy valószínűséggel nem is ismerte Mai-t, csak a könyvekből, mint az egyik legendás otome. Egyébként Tate és Sergey személyiségében sem veszek észre sok hasonlóságot. (Jó, Mashiro és Midori is totál mások lettük, mint a HiME-ben, de a külsejük és nevük megmaradt. Sergey-ről viszont nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy Tate lenne. Hasonlít rá kicsit, de ennyi szerintem.)
Matyi írta:Például, nem engedte Inuyashának, hogy megöljön egy lényt, aminek a fő tápláléka az ember. De biztos stockholm szindrómás volt, vagy túl fiatal és nem felelős a tetteiért.
Erre most nem emlékszem mikor volt, de ha nem animés filler rész, akkor biztos jó oka volt rá, és megmagyarázta. Kikyou-ról egyébként már az IY topicban is írtam, hogy a mangában sokkal jobb, vagyis ott meg lehet érteni a cselekedetei lényegét, míg az animében sokszor egy "hibbant tyúkot" csináltak belőle. (Animében sem utálom, de a manga kellett hozzá, hogy megértsem, ott Rumiko nagyon jól végigvezeti a jellemfejlődését.)
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nos. azért Yuusuke mert egy balek :D és már nem is vicces az a szint, amit ő képvisel :D az elején még elment de a vége felé.. pfff tudod ki tiltakozna ha egy jó nő rá akarna mászni.. :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Kurotsuchi Mayuri a bleachből!Ahogy az alkapitányával bánik meg ahogy kinéz,sőt a viselkedésétől is agybajt tudnék kapni!
Matyi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.15. 19:15
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Matyi »

Titkos írta: Erre most nem emlékszem mikor volt..
Mikor Kouga elrabolta Kagomét. Azért engedte futni Kougat, mert megmentette az életét. Nyilván meg lehet érteni mit miért tesz, csak most arról van szó, hogy ellenszenves-e. De lehet, hogy ez csak engem zavar, és akkor velem van a baj.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Doom írta:Nos. azért Yuusuke mert egy balek :D és már nem is vicces az a szint, amit ő képvisel :D az elején még elment de a vége felé.. pfff tudod ki tiltakozna ha egy jó nő rá akarna mászni.. :D
ezzel nem tudok vitatkozni, bár engem "csak" súlyosan fárasztott.. a másik 3 jobban idegesített>_>
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

raz86 írta:Kurotsuchi Mayuri a bleachből!Ahogy az alkapitányával bánik meg ahogy kinéz,sőt a viselkedésétől is agybajt tudnék kapni!
És a hangjától a falat kaparom.És büdös is... :) De komolyan,ha meglátom,valami émelyítő szagot érzek.
Hanatarou desu.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Matyi írta:Mikor Kouga elrabolta Kagomét. Azért engedte futni Kougat, mert megmentette az életét. Nyilván meg lehet érteni mit miért tesz, csak most arról van szó, hogy ellenszenves-e. De lehet, hogy ez csak engem zavar, és akkor velem van a baj.
De az Kagome volt, nem Kikyou...^^" Amúgy is megígértette Kouga-val, hogy többet nem eszik embert. :) Amúgy meg persze, hogy utálhatod, én sem bírok néhány olyan szereplőt, akik másoknak a kedvencei, de legalább tegyük tisztába a dolgokat. :wink: (A "mit miért tesz" részt azért nem árt érteni, mert ha az ember megért egy karaktert, már nem biztos, hogy utálja.)
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Rühellem Kuwabarát a YYH-ból. Totálisan hülye, nagy a szája, teljesen egoista, és még csak nem is néz kis jól. xP
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Szerintem épp azért jó karakter, mert... lökött( :D), egyszerűen nehéz komolyan venni, tehát csak nevetni lehet rajta. :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nekem meg inkább fájdalmasan hülye... Nem tudom az ennyire lökött embereket komálni.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Matyi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.15. 19:15
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Matyi »

Titkos írta:De az Kagome volt, nem Kikyou...^^"
:hammer: :hammer: :hammer: és még a nevét is leírtam. :troll:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

jelenlegi "kedvenc": Gaara & Orochimaru-vagy-mi

--------
EDIT: elnézést. az egész homokos banda.. >_>
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Otani Yuri Az Alien 9-ból.
Még csak az első részt néztem meg, de elképesztően irritáló egy karakter. Nagyon szerencsétlen; amikor az a bikaféleség nekitámadt, ő meg csak sírt, úgy éreztem ordítani tudnék :mad:
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Engem Naraku "taszított" el. Az a férfi mindent megtesz, hogy kiigtasa
Inuyashát. :osmad1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csemi andi 2006.08.25. 07:45-kor.
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

nos, ide is leirom :cool:

DB,DBZ,DBGT - ChiChi..... még soha egyetlen anime szereplő nem idegesített fel mint ő....... ezzel asszem mindent elmondtam :-P
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

csemi andi írta:Engem Naraku "taszított" el. Az a férfi mindent megtesz, hogy kiigtasa
Inuyashát. :-P
Mégha csak IY-t "iktatná".... De akivel valaha kapcsolatba került, az mindig megszívta. :?
Kép
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Ez mondjuk igaz Titkos. Még Kikyout is meg akarta ölni. És Kagomét, meg
Sangot. Nahát TÉNYLEG IGAZAD VOLT! Kapásból eszembe jutott 3 ember akit meg akart ölni. Hihetetlen! Még észre sem vettem. ::japhaha::
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én annyira,de annyira szeretem a Honey and Clovert,hogy nincsenek rá szavak,de Hagu-chan... :( :( :(

Azért próbálom megszeretni...
Hanatarou desu.
Avatar
freeknight
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.08.25. 13:45
Tartózkodási hely: Terminus City

Hozzászólás Szerző: freeknight »

A legellenszenvesebb szerplőim a Pokemon komplett gárdája!!! Utálom azt az "animét". (mindenképpen idézőjelbe kellett tennem :cool: )
"Megyek már hercegem! Megyek a fejedért!"
Randall Flagg
"Hiába: egy tiszt a pokolban is tiszt!"
Diehard kapitány
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Talán rossz topikba írtál, és a "Legrosszabb animékhez" kellett volna írnod... :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

csemi andi írta:Ez mondjuk igaz Titkos. Még Kikyout is meg akarta ölni. És Kagomét, meg
Sangot. Nahát TÉNYLEG IGAZAD VOLT! Kapásból eszembe jutott 3 ember akit meg akart ölni. Hihetetlen! Még észre sem vettem. ::japhaha::
Nem beszélve a démon szövetségeseiről, azoknak is keresztbe szokott tenni. (Royakan, Abi-hime, stb.)
Kép
Válasz küldése