Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Naraku - Inuyasha
Kodachi - Ranma
Miyako-KKJ
:-P
Kép Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Andro írta:- Schuldig, Farfello, Takatori Reiji (Weiss Kreuz)
Egyet értek. Farfellot egyenesen gyűlölöm!!!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hmmm... nekem egy olyan ellenségem van akit meglátok: Allen... BLEEEEE! még a neve is undorító.... :osbleh: és ha egy képen meglátom legszívesebben lelőném!!! :wviolent: ( az ott Allen és én meg leégetem a randa szőke haját.. grrrrrr! )

de van több olyan anime szereplő akikel nem lennék jóban... sztem minden animében van egy rossz szereplő...
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Incognito a hellsingből. Valahogy nálam ez a felsőfokú egoizmus nem jön be :?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Aion ( Chrno Crusade )
Sasuke ( Naruto )
Kabuto ( Naruto )
Griffith ( Berserk )

egyenlőre ők jutnak most eszembe
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Hoc írta:Incognito a hellsingből. Valahogy nálam ez a felsőfokú egoizmus nem jön be :?
van benne valami.. bár engem Integra nagybátyja (ugye ő volt az? :weh: ) jobban zavart..
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

nOOdle írta:Kodachi - Ranma
Ha már a Ranma-nál és a Kuno családnál tartunk: a "drága" papa (az iskola igazgató) engem mindig is idegesített. :wink:
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Titkos írta:
nOOdle írta:Kodachi - Ranma
Ha már a Ranma-nál és a Kuno családnál tartunk: a "drága" papa (az iskola igazgató) engem mindig is idegesített. :wink:
Nini, jó, hogy említettétek őket, a familíát sem nagyon bírom.
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

kawai neko írta:van benne valami.. bár engem Integra nagybátyja (ugye ő volt az? :weh: ) jobban zavart..
Igen, a nagybátyja volt, engem nem nagyon zavart, hamar múlt időbe tették :twisted:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Így a Shaman King 54. része után teljsen kifordul a gyomrom Lyzergtől és az X-Laws-tól... Ritka undorító alakok...
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hát lássuk csak...

Kezdeném Ashitare-val (FY). No comment.
Aztán Kikyo és Naraku (IY), de nemtom eldönteni melyikőjüket utálom jobban.^^" Aztán Fuuma (X) (akivel az a nagy bajom, hogy Kakyo-t taperolja..>______>; egyébként nem utálnám, de ez mindig felhúz.) és Kotori, szintén az X-ből...
Aztán ott van Asuka (NGE), akire túlzás lenne azt mondani, hogy utálom, de nagyon nem bírom elviselni... -_-; És végül, de nem utolsósorban Miakáért (FY) se vagyok oda. -_-;
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ez lehet, hogy sokakat meglep majd, de a legellenszenvesebb karakter számomra Griffith a Berserkből. Már az elején sem volt szimpatikus, és valahogy nem tudtam sajnálni a kínzókamrában sem, sőt a lelkem mélyén örültem is, hogy oda jutott az a rohadék... Az Eclipse aztán igazolta feltevéseimet... Igen, tudom, hogy remek karakter, blablabla, de lehet bármilyen zseniális, akkor is útálom.
Én is. Főleg a kinézete idegesít. Igaz, hogy nélküle nem is lenne történet, de akkor sem kellett volna ilyen rondára rajzolni...
Piracy is charity.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Shiho-chan (My Hime)
Lehet, hogymostanában az a divat, hogy szeressük a testvérünket. Házasodjunk össze. Csináljunk ... (na mindegy).
Ez itt nekem nem jön be, de nagyon.
Reito-sensei (My Hime)
F**kalap! Kapásból headshot!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

t-motion írta:Reito-sensei (My Hime)
F**kalap! Kapásból headshot!
Izé. Reito nem tanár, ő max. Reito-senpai lehet.
Nem inkább Ishigami-senseire gondoltál?
Kép
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

paTKany írta:Izé. Reito nem tanár, ő max. Reito-senpai lehet.
Nem inkább Ishigami-senseire gondoltál?
A félreírásért gomen. De a vélemény marad...
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Ami-chan írta:És végül, de nem utolsósorban Miakáért (FY) se vagyok oda. -_-;
Végre még egy ember. Én sem szeretem Miakát sőt nagyon is az agyamra megy -_- Ennyire egy idegesítő szereplőt még nem láttam... Főleg az örökös kaja mániájával....
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Ami-chan írta: Aztán Kikyo és Naraku (IY), de nemtom eldönteni melyikőjüket utálom jobban.
Én meg pont őket kedvelem.Ha ők szerepelnek az adott részben,akkor az már biztos nem unalmas.

Én csak a komolytalan szereplőket nem tudom kedvelni.
PL:Sakano,Ryuichi,(Gravitation)
Ashton(Star ocean ex)

De amikor ők nem idétlenkednek,akkor birom őket.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nalam nagyon, nagyon ritkan fordul elo, hogy kifejezetten utalok egy anime(manga/konyv/film/akarmi)-szereplot... jo, most itt van Francika, de rajta kivul eppen senki. Olyan se gyakran van, hogy egy-egy szereplo alapbol ellenszenves (meg ha nem is ertekelem a celjaikat), de azert megis elofordul...

- Epinay-i Szent Ferenc (Gankutsuou). Az egy dolog, hogy tipikusan olyan karakter, akit ki nem allhatok (az omgpoorsweetie archetipus, aki azert letezik, hogy sajnaljuk), plusz hogy o Mr Tokeletes, aki mindent tud elore es mindig mindent megmond es mindig igaza van de szegenykere nem hallgat soha senki, de aztan vegul hosiessegeben szentte avatodik meg minden... de hogy ezt ennyire a nezo orra ala dorgolni, foleg mas, fontosabb karakterek karara, na az vegkepp megbocsathatatlan. >_>
- Paul von Oberstein (LoGH). Ha nem a LoGH-rol lenne szo, Obe tipikusan az a karakter lenne, akit az ember imad utalni ^^;; de mert a LoGH annyira fajdalmasan realisztikus, Oberstein egeszen egyszeruen ijeszto es ellenszenves.
- Job Truniht (LoGH), minden demagog, alszent, nyalas es simulekony politikusok atyja. Hanyok tole. Reuentahl bemocskolta vele a kezeit. >_>
paTKany írta:Továbbá van egy számomra ellenszenves szereplő akit név szerint is megneveznék. Ő pedig nem más, mint Anthony a Candy Candyből.
Mondjuk úgy, hogy nem igazán kedveltem azt a tökéletesre idealizált mindenféle jellemhibától mentes nyálbishounen virágkertész szőke herceget...
Egyetertek, egyetertek. xD Anthony vhogy..... meh. Orulok, hogy vegul kiderult, hogy Albert volt "herceg" es nem o.
Arashi írta:Én spec. a Count Cain mangában utálom nagyon Alexist, Cain apját, abszolúte nem bánnám, ha történne vele néhány kellemetlen dolog (bár lehet, h. fog, de ott még nem tartok ).
Megnyugtatlak: FOG. xD Nehany kifejezetten nagyon kellemetlen dolog. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Ellenszenves szereplők...Először is Kikyo...nem tudom...akárhogy is próbálom elfogadni, NEM megy!!Feláll a hátamon a szőr ha meglátom..
Aztán...eleinte még próbáltam mentegetni, de Lyserg egyre jobban idegesít..azt néha csak simán meg kéne pofozni...hülye az a gyerek.
Meg Alen(az Escaflowne-ból)Továbba, lehet hogy az nem anime, viszont akit tényleg de, TÉNYLEG már annyira utálok, hogy még egyszer a mangát sem bírtam tovább olvasni miatta, az Aoe Reiji APJA volt.( Love Mode)Az az ember egy....huhh...még csak a 10-es chap-ek környékén tartok, de... :osscar:
És Fuuma-ban sem bírok vmit. Nem láttam az X összes részét, és nem tudom hogy Fuuma mitől kattant úgy ki, de még ha ő is a nagy fanservice gyártónk, Akkor is elviselhetetlen. Simán...egy b**om. más ellenszenves egyén hirtelen nem jut eszembe. Egy lélegzetvételre ennyi.
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Tényleg, Miakát és Anthonyt is utáltam, ha már így szóbajöttek. ^^
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayase írta:És Fuuma-ban sem bírok vmit. Nem láttam az X összes részét, és nem tudom hogy Fuuma mitől kattant úgy ki, de még ha ő is a nagy fanservice gyártónk, Akkor is elviselhetetlen. Simán...egy b**om.
Na azért... ^^" Szóval nekem sem kedvencem Fuuma, de nem azért mert "csak egy sima b**om". Inkább nézd végig, mert nem "csak úgy kikattant"... ^^" Ettől függetlenül nem kell szeretni (én se szeretem, de mondom, nekem csak azzal van bajom, hogy folyton taperol más pasikat ^^""" Oké, fanservice, jól néz ki, de azért ne fűvel-fával -_-" Ez pedig ilyen téren abszolúte nem Fuuma hibája mint karakter, hanem Clampéké, szóval...)

Nyah, egyébként Anthony-t én se szerettem >_> (Én Terrys voltam, azóta is kiütközik néha az állógallér mániám ld. Gankutsuou X]).

Miakával nincs bajom, néha tényleg idegesítő, de szerepében igenis fontos, hogy ilyen "hiperaktív nagyszájú". Sokszor ezzel ment meg sok szereplőt, akárhogy is nézzük... Ettől persze még lehet utálni ^^, aláírom hogy néha rettentően idegesítő.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem semmi bajom nem volt Anhonyval.(Egyszer olyan magyar verziót is láttam,ahol Barnabásnak hívták)Amikor meghalt az anyukámmal sírtunk is.

Én inkább Nielt nem kedveltem és azt a nőt se akinél lakott.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nagoya Chiaki - KKJ szigorúan csak az anime. Egszerűen rosszul vagyok tőle.
Aion - Chrno Crusade sztem azért, amiért az egyik külföldi mangafan is utálja. Nem olvastam a mangát, de Aion egyszerűen visszataszító.
Yagami Taichi - Digimon. Nem tudom, egyszerűen nem bírtam az egyéniségét. Sokszor éreztem, h beolvashatna vki már neki... *elnézést minden fantól!*
Nem olyat akarok mondani, akit utálok, hanem olyat, akit utálok és eleve ellenszenves vmiért...
Ja, megvan nálam a csúcstartó:
Chichi - Istenem, hogy hányszor akartam felképelni ezt a házisárkányt. XD A mai napig nem rajzoltak olyan anime karaktert, aki ennyire ronda, elviselhetetlen, idegesítő stb. lenne...
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Sister Tenshi írta:Ja, megvan nálam a csúcstartó:
Chichi - Istenem, hogy hányszor akartam felképelni ezt a házisárkányt. XD A mai napig nem rajzoltak olyan anime karaktert, aki ennyire ronda, elviselhetetlen, idegesítő stb. lenne...
Jujj, őt én sem bírtam >_< Ő az a szereplő akire anyám is rámondta a házisárkány jelzőt, mikor egyszer belenézett.
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Annyival had változtassam meg a véleményemet Miakáról, hogy ANIMÉBEN nem szeretem. Mangában a 14es kötettől vhogy kezdtem megkedvelni...továbbra se szeretem, csak az utcsó 5 kötet alatt, vhogy pozitív vélemény is kialakult róla bennem... :wink:

Hmm..Chichi-vel semmi bajom nem volt, sztem tök poén szereplő.^^""
Főleg amikor Goku úgy hátbacsapja, hogy kiszáll a házból. XDDDD
Kép
Válasz küldése