Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Umineko no naku koro ni

A 12. rész fog következni (és ha jól tudom, ezzel vége a "második felvonásnak" a sztoriban), és eddig nagy királyság. :D Főleg így a Bake után jött jól egy olyan cucc, amiben értelme is van a sok mindfucknak, és a néző együtt agyal a szereplőkkel azon, hogy mi (pontosabban "ki") a jó franc történik éppen. :D Az első 5 rész ugyan még nem volt akkora nagy szám, olyan közepes, de az amúgy is csak a felvezetés, utána felpörögnek az események. :D A Battler-Beato elmeharcoknál meg kissé visszaköszöntek nekem a DN-es Kira vs. L fightok, amiket már ott is szerettem. :) Szóval eddig bejön, a részek színvonala kb. epizódonként egyre jobb, igazából nekem jobban tetszik eddig, mint a Higurashi. :) Ez meg csak egy apróság, és a történetben végülis nem kap nagy szerepet, de hátha másnál is bónusz, hogy a Gankutsuou után ez a második olyan anime (már azok közül, amiket én eddig láttam), ahol nem "Kenichi az átlagdiák" vagy "Józsi, a csóró salaryman" a "hősök", hanem egy dúsgazdag család, akiknek kb. annyi pénze van, hogy bármit megtehetnek. XD Nem mintha lenézném az "átlagszereplőket", csak animében ők annyira gyakoriak, mint amcsi filmekben a Brúszvillisz típusú egyszemélyes hadseregek, szóval néha jó valami más stílusú főhős. :) (Jó, kivéve az ilyen "goshujinsamás" ecchi cuccok, de ott kb. a "gazdagság" annyiban merül ki, hogy a "mesternek" jogában áll hülyére zaklatni a maid csajokat. :roll: )

Bővebb vélemény majd akkor, ha a végére értem, de eddig határozottan kellemes és egyedi darab.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elég régóta nem postoltam, miket fejeztem be, valmikor összegyûjtöm a nemrég elfogyasztott darabokat, addig is egy aktuális:

Bakemonogatari
Ahogy elnézem, alaposan sikerült megosztani az AoiAnime közönségét, én most jövök Junchi mellé, hogy kicsit helyrebillentsem az egyensúlyt.
Engem nagyon elkapott a hangulata, és hiába tudom, hogy javarészt tartalmatlan, ha egyszeûen süt róla az Awesomeness. Leginkább egy Tarantino-filmhez tudnám hasonlítani. Hosszan beszélgetnek lényegtelen dolgokról, úgy, mintha azok jelentôségteljesek lennének. Nincs lényegi tartalom, de módfelett szórakoztató. Egyetlen pillanatát sem untam, egyedül az rontott az élvezhetôségen, hogy abnormálisan elhúzták. Négy hónapot kellett várni a záró epizódra!!! Erre a jófej fansubber még el is kezdte darabolni. :roll:
Egyszóval minden hibája, tökéletlensége, tartalmatlansága ellenére is remekül szórakztam rajta.
9/10
Hozzáteszem, hogy a LN-t nem ismerem...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Junchi: Red Gardent láttad? Az még Gonzóék jobb sorozatai közé tartozik, nagyon jó karakterek vannak benne, csak kár, hogy a végére abban is elfelejtkeztek a sztoriról. :(
Uh, tényleg, Red Garden! Az se volt rossz, leszámítva persze az igénytelen karakter designt.

Btw örülök, hogy anubys révén csatlakozott valaki a Bakét kedvelők táborába. :3 Így már nem is vagyok magányos. ^^

Nah, de, hogy ON is legyek: Mostanában Escázok, szorgalmasan pótlom ezt a zseniális mesterművet, ami eddig valamiért kimaradt az életemből. Ugyan nem olyan EPIC, mint a Berserk vagy az Utena, de így is eséllyel pályázik az egyessel kezdődő, nullával végződő pontszámra.

Az újak közül meg:
Nurarihyon no Mago - YAAAAAWN! -.- Wat, Horie Yuit hallottam benne? Akkor egyelőre nem dobjuk. ^^
Highchool of the Dead - GOOOORE + fanservice + zombik + madhouse = win.
Ookami-san - Taiga felnőttben, jó poénok, wtf sztori. :3
Kuroshitsuji II - Ilyen ószom kezdés után remélem, a folytatást sem tolják el...

Egyelőre ennyi. Amagamiba szerintem még belekukkantok, talán a Shi-Kibe is, viszont a SengoBASA 2 jöhetne már, dammit!
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:Nurarihyon no Mago - YAAAAAWN! -.- Wat, Horie Yuit hallottam benne? Akkor egyelőre nem dobjuk. ^^
Még ne dobd! Az elején a manga is ilyen plönty volt, de aztán idővel szépen beindult. Mondjuk az sem segített a dolgon, hogy DEEN-éknek sikerül felhasználniuk kemény egy fejezetet az első epizódhoz. :roll: Remélem nem fogják ugyanazt játszani, mint a 07-Ghost esetében.

Kuroshitsuji: Eléggé LOL volt az első rész. Sztepp tánc és tálalókocsis üldözés! XD Viszont jó stratégiát használt a stúdió, így akármilyen sz@r is lesz a sorozat, a fanok már azt is értékelni fogják, hogy Seb és Ciel szerepel benne.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Kuroshitsuji: Eléggé LOL volt az első rész. Sztepp tánc és tálalókocsis üldözés! XD Viszont jó stratégiát használt a stúdió, így akármilyen sz@r is lesz a sorozat, a fanok már azt is értékelni fogják, hogy Seb és Ciel szerepel benne.
Tényleg, majd valaki mesélje már el, ha kiderül, hogy hogyhogy ők visszatértek, amikor tudtommal az első sorozat anime original lezárása az volt, hogy áthajókáztak a túlvilágra?
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:kissé visszaköszöntek nekem a DN-es Kira vs. L fightok
Amíg nem Near vs Kira, semmi gond. :vigyor:
Titkos írta:"Józsi, a csóró salaryman"
Hozzám ezek a szereplők közelebb állnak, de hát, ízlések és pofonok. ::^_^::

A Kobato-t nézte valaki? Mit gondoltok róla?
A sztorija alapján kellemes darabnak tűnik, Hikari ajánlója nagyon felkeltette az érdeklődésem.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Tényleg, majd valaki mesélje már el, ha kiderül, hogy hogyhogy ők visszatértek, amikor tudtommal az első sorozat anime original lezárása az volt, hogy áthajókáztak a túlvilágra?
Hát az első részben Ciel eléggé hullának tűnt, mármint Seb egy bőröndben cipelte magával. ^^ Gondlom a következő rész(ek)ben fogják majd valahogy visszahozni az életbe.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Hopsza, visszaolvasva látom, hogy régóta nem írtam, miket fejeztem be, úgyhogy most egy hosszabb felsorolás következik:



Toaru Kagaku no Railgun
Igen egyedi sorozatot sikerült alkotniuk. A sorozat cirka elsô harmadáig reméltem, hogy lesz valami története is, de pár részt leszámítva gyakorlatilag az egész mûsoridôt random ökörködésekkel töltötték ki. És ami még furcsább, hogy mûködik a dolog. Sôt, kifejezetten jobbak ezek a részek, mint mikor megpróbálnak valami plotot beleerôltetni. Viszont a végén ezzel próbálkoznak, így sajnos pont a kevésbé élvezhetô oldalát mutatva búcsúzik a sorozat.
Ennek ellenére, ha lesz újabb sorozat, amiben bepillantást nyerhetünk Misaka Mikoto és bajtársai mindennapjaiba (a Toaru Majutsu no Index-et leszámítva), akkor biztosan azzal is meg fogok próbálkozni.
7/10

Kobato.
Az elején még reménykedtem benne, hogy a cukiságon túl más is kap majd hangsúlyt, de végül nem. Ezzel együtt is remek választás volt kikapcsolódásra, bár sajnos a szereplôk meglehetôsen egysíkúak voltak. Aki egy kellemes, nyugodt, lassabb jellegû sorozatra vágyik, annak ajánlható.
7/10

Spring and Chaos
Ez annyira WTF volt, hogy nem nagyon tudtam vele mit kezdeni. Amúgy lehet, hogy nem rossz, de nekem nagyon nem jött át, hogy mi is volt az alkotók célja az elkészítésével...
5/10

Higurashi no Naku Koro ni
Elôször azt hittem, hogy hasonlóképp fogok játni vele, mint az Uminekoval. Elsôre nem igazán jött be, sôt ha nm tudtam volna, mekkora kultusza van, valószínûleg már az elsô rész után a kukában landol. Még 6-8 rész után sem igazán értettem, mit esznek rajta annyira, aztán szépen apránként kezdett a dolog átfordulni. Elkezdtük a történetet máshogy és mások szemszögébôl meismerni és engem is magába szippantott a világa. Sajnos az utolsó felvonás épp a kevésbe jól sikerültek közül került ki, így minimálisan ugyan, de keserû szájízzel vettem búcsút a sorozattól. A special pedig olyan semmilyen volt. Most kicsit inkább mive-ket nézegetek, de szerintem hamarosan terítékre kerül a Kai és a Rei.
8/10

Legend of Lemnear
Egy mindössze háromnegyed órás OVA-ról van szó, a 80-as évek végérôl. Ennek megfelelôen az animáció kissé már avítt, valamint az aláfestô zenék is idejétmúltak. Ehhez képest azért voltak olyan jelenetek benne, amik ma is megállnák a helyüket. A jelege viszont olyan volt, mintha egy két órás movie-t préseltek volna bele 45 percbe, ezért nagyon kapkodós hatása volt.
6/10

Sword of the Stranger
Átlagos történet, hibátlan kivitelezéssel társulva. A BONES hozta a színvonalat, úgyhogy simán újra lehet nézni akár többzsör is, legfôképp a kiválóan megkomponált harcjelenetek miatt.
8/10

Higurashi no Naku Koro ni Kai
Egy fokkal számomra haloványabb volt, mint az elsô széria, valahogy túl sokat vesztett a misztikus hangulatából, ahogy kezdett fény derülni a tettes kilétére. Ennek ellenére tetszett, bár kétlem, hogy még egyszer rászánnám magam.
7/10

Higurashi no Naku Koro ni Rei
Az eredeti történethez nem igazán adott hozzá, viszont érdekes mód itt pont azok a részek jöttek be inkább, ahol a hülyülésen volt a hangsúly.
7/10

Elfen Lied
Számomra az egyik legsiralmasabb sorozat volt, amit láttam.
Az animáció hihetetlen spórolós, egydimenziós, hiteltelen karakterek, abnormális motivációk, nevetséges történet. A hangok még úgy, ahogy rendben voltak. Egyetlen pont, ami hibátlan, az az opening. Az top10-es.
2/10
Plusz hozzá jön még egy special, az hasonló osztályzatot kapott tôlem.

Cossette no Shouzou
Azzal a reménnyel álltam nek, hogy talán kapok egy remek, elvont, mûvészi animét. Ehhez képest inkább egy zagyva, marha hosszú videoklipphez volt szerencsém, ahol tényleg mintha minden a zenének lett volna alárandelve.
4/10

Halo Legends
Nem tudom, a rajongóknak mennyire tetszett, de nekem egyáltalánn nem. Az animáció még rendben is volt, bár néhol engem zavart a retro-stílus, viszont a történetek számomra elég gyengék voltak. Hozzáteszem, egyáltalán nem merültem el a Halo-univerzumban, lehet, hogy aki mindhárom résszel játszott, annak nagy élmény volt. Bennem három dolog maradt meg a megtekintése után:
bumm-bumm-bumm
4/10

Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor
Az Akagi után elég nagy elvárásokkal indultam neki, és abszolút be is váltotta a reményeimet. Sôt, szerintem egy fokkal még jobb is volt, min az említett sorozat. Az egyik apró zavaró tényezô számomra a fokozhatatlan fokozása volt, ami visszaköszönt az Akagiból, a másik, hogy az utolsó meccsre az invitáció számomra túlzottan légbôl kapott volt. Viszont ahogy elsült, azt hiszen, soha nem fogom elfelejteni. Zseniális "lezárása" egy kiváló sorozatnak. Folytatást akarok!
9/10

Ayakashi - Japanese Classic Horror
Ajánlott megtekinteni azok számára, akiket érdekel a Japán folklór. Három különálló történetbôl áll, az elsô kettô számomra kicsit lassan indult be, de aztán azok is jók voltak, viszont amit igazán vártam, az a BakeNeko. Mivel a Mononoke az egyik kedvencem, így nagyon jó volt viszontlátni a Vajákos karakterét. Ez annyira jó volt, hogy képes volt az egész megítélését még pozitívabb irányba vinni.
8/10

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance
Sajnos nagyon lassan jönnek egymás után a Rebuild részei, de tény, hogy megéri várni rájuk. Míg az elsô movie szinte végig követte az eredeti sorozat eseményeit (egyedül a végén tûnt fel egy szereplô, akinek csak késôbb kellett volna bejönnie a képbe), ez már totálisan eltávolodott az eredeti vonaltól (még új szereplôt is kaptunk, akirôl gyakorlatilag semmit nem tudtunk meg). De nam is baj, annál jobban érdekel, mi lesz a folytatás. Az egyetlen negatívum talán, hogy nagyobb hangsúlyt kapot a pozôrködés mint az eredetiben.
9/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Az elején még reménykedtem benne, hogy a cukiságon túl más is kap majd hangsúlyt, de végül nem.
Remélem, nem fekszi majd meg a gyomrom a töméntelen moooooeee. :-P Az első rész alapján kedves sztorinak tűnik.

Alapvetően a téma miatt kezdtem el nézni: ha tudtok olyan animét, ami a segítésről (is) szól, mint mondjuk a Mushishi, akkor feltétlenül szóljatok. Nem feltétlenül misztikus dolgokra gondolok, slice of life is lehet, ha van mondanivalója.
anubys írta:Egyetlen pont, ami hibátlan, az az opening. Az top10-es.
Akkor ez is tetszeni fog:
http://www.youtube.com/watch?v=q10mdTNC ... re=related
"Találd meg az x különbséget!" játék indul! :vigyor:

Én anno azért is adtam magas pontszámot az EL-re, mert az volt az első anime, amit megnéztem. Ma már negyedannyira nem tetszik.
anubys írta:Cossette no Shouzou
Azzal a reménnyel álltam nek, hogy talán kapok egy remek, elvont, mûvészi animét. Ehhez képest inkább egy zagyva, marha hosszú videoklipphez volt szerencsém, ahol tényleg mintha minden a zenének lett volna alárandelve.
4/10
:goodpost: Én is rühelltem...
anubys írta:Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor
Az Akagi után elég nagy elvárásokkal indultam neki, és abszolút be is váltotta a reményeimet. Sôt, szerintem egy fokkal még jobb is volt, min az említett sorozat.
Én is így gondolom, nálam abszolút kedvenc lett a Kaiji.
anubys írta:Folytatást akarok!
+1. (A mangát fordítják az anime végétől, ha érdekel: http://www.mediafire.com/zawanons )
anubys írta:BakeNeko
Az de jó volt! ::^_^::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

zebra írta:
Titkos írta:"Józsi, a csóró salaryman"
Hozzám ezek a szereplők közelebb állnak, de hát, ízlések és pofonok. ::^_^::
Velük sincs bajom, csak tényleg uncsik tudnak lenni már sokadjára. ^^" Ráadásul ha ők a "hősök", akkor némileg kiszámítható, hogy mi lesz: végül minden csaj az övék lesz, minden ellenfelet ők nyomnak le, stb, szóval jól feltápolják őket. (Persze tisztelet a kivételnek, de legtöbbször tényleg vagy azt mutatják be, hogy egy lúzerból hogy lesz übermájer főhős, vagy lúzer marad, de mégis 10+ nő tapad rá már a vége felé. XD) Ellenben ha valami pénzzel kitömött fickó parádézik, mindjárt érdekesebb a dolog, elvégre mondhatjuk, hogy ő már mindent elért az életben, innentől vagy a bukását fogják bemutatni, vagy valami igen extrém sztorit, jó esetben olyasmit, hogy rájön, hogy egyes helyzetekben a pénze önmagában még semmit sem ér, vagy hasonló. (Lásd Ganku, na az rulzott, gazdag vs. gazdag "all out war", most meg Umiban eléggé úgy tűnik, hogy a papa meggazdagodása hozta az egész család fejére az "átkot", bár amilyen módon ott folyik a történet, a továbbiakban még vagy ötször megcsavarhatják. :D XD)

Edit: Ja, és az intrikák! :D Nem tudom, ez mennyire fedi a valóságot, de az ilyen arisztokraták közt játszódó animékben általában előveszik az "X Y ellen furkálódik, aki viszont Z-t akarná kinyírni, de X bevédi", és hasonló vonulatokat, szerencsére az Umiban sem zárták ki ezt a lehetőséget, a Ganku meg kvázi erről szólt. XD (többek között természetesen XD) Persze kellően csavaros történetet bármilyen típusú animében lehet kreálni, ha ügyesek a készítők, de ha a szereplők már kezdéskor is szinte korlátlan hatalommal bírnak, akkor nagyobb eséllyel garantált a szórakozás. XD
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Ráadásul ha ők a "hősök", akkor némileg kiszámítható, hogy mi lesz: végül minden csaj az övék lesz, minden ellenfelet ők nyomnak le, stb, szóval jól feltápolják őket.
A Kaiji más. :wink:
Titkos írta:Ja, és az intrikák!
Az még a koleszomban is van, ahol az emberek 90%-a szoctámból él... Én pl. leszbikusnak lettem kikiáltva, mivel csak is azért írhatok a melegekről szakdogát, mert jómagam is az vagyok, ugyebár. :wwall:

Rainbow 14
Itt be is fejezhetnék. Örültem, h a srácok észhez tértek, és nem ásták alá a jövőjüket. Természetesen halálra hatódtam, de ezt már megszokhattam volna. :-P

Junchi:
Mikor vették fel a srácok azt a monológot??? :o_O:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Kobato.
Az elején még reménykedtem benne, hogy a cukiságon túl más is kap majd hangsúlyt, de végül nem. Ezzel együtt is remek választás volt kikapcsolódásra, bár sajnos a szereplôk meglehetôsen egysíkúak voltak. Aki egy kellemes, nyugodt, lassabb jellegû sorozatra vágyik, annak ajánlható.
7/10
Akkor ezek szerint jól tettem, hogy mégse néztem meg. Tartottam tőle, hogy ez a sorozat csak a cukiságra fog építeni, de úgy tűnik jók voltak a megérzéseim.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

zebra írta:Junchi:
Mikor vették fel a srácok azt a monológot??? :o_O:
Wat? Milyen monológot? :D

Sorry, agyhalott üzemmódban onlánykodom épp... ^^""
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Nem akartam spoilolni - bár, nem hiszem, h rajtunk kívül sokan néznék itt, a fórumon.

Szóval, Pedoki vallomására gondoltam. Vagy a tengerparti affér nem álom volt?

Új avád van? ::^_^::

(Egész jól megy a drink and post. :vigyor: )
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

zebra írta:Titkos írta:
Ráadásul ha ők a "hősök", akkor némileg kiszámítható, hogy mi lesz: végül minden csaj az övék lesz, minden ellenfelet ők nyomnak le, stb, szóval jól feltápolják őket.
A Kaiji más. :wink:
Nekem is ez ugrott be rögtön. :D
Mariko írta:anubys írta:
Kobato.
Az elején még reménykedtem benne, hogy a cukiságon túl más is kap majd hangsúlyt, de végül nem. Ezzel együtt is remek választás volt kikapcsolódásra, bár sajnos a szereplôk meglehetôsen egysíkúak voltak. Aki egy kellemes, nyugodt, lassabb jellegû sorozatra vágyik, annak ajánlható.
7/10

Akkor ezek szerint jól tettem, hogy mégse néztem meg. Tartottam tőle, hogy ez a sorozat csak a cukiságra fog építeni, de úgy tűnik jók voltak a megérzéseim.
Én igazából egyáltalán nem bántam meg, hogy végignéztem, abszolút kellemes élmény volt. Hangulatilag engem a Natsume-ra emlékeztetett, csak az számomra lényegesen tartalmasabb volt.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Lina94
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010.07.12. 07:12
Nem:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Lina94 »

Én a Slayers a kis boszorkányt nézem azt nem tudom meguni :D de álltalában egyszerre több animét is szoktam nézni.:D
:D:D:D:DLina94:D:D:D:D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Én igazából egyáltalán nem bántam meg, hogy végignéztem, abszolút kellemes élmény volt. Hangulatilag engem a Natsume-ra emlékeztetett, csak az számomra lényegesen tartalmasabb volt.
Én is pont ezért szemeztem vele, mert a Natsume jutott róla eszembe, csak az a gond, hogy amíg a szentimentális dolgokat szeretem, addig a cukormáz meg szokta feküdni a gyomromat. ^^
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:n is pont ezért szemeztem vele, mert a Natsume jutott róla eszembe, csak az a gond, hogy amíg a szentimentális dolgokat szeretem, addig a cukormáz meg szokta feküdni a gyomromat. ^^
Ez esetben lehet, hogy jobb, ha kihagyod. :D
Tényleg jó sorozatnak tartom, de ez sem az év legnagyszerûbb alkotása volt, gondolom, hogy akad Nálad is mit nézni. :D

Két sorozatról lenne kérdésem:

Angel Beats!
Nagyon simán kivágtam egy rész után, mert valami borzasztó gagyinak tûnt. Ehhet képest mindenhol azt látom, hogy az egekig magasztalják. Ismét túl korán ítéltem, vagy csak nem hatott rám a hype?

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Mivel elégge egy idôben a mangával ért véget, felmerült bennem, hogy ez akkor most rendesen le lett zárva?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Mivel elégge egy idôben a mangával ért véget, felmerült bennem, hogy ez akkor most rendesen le lett zárva?
Ja-ja, információm szerint ez bizony egy 100%-osan mangahű adaptáció volt, befejezéssel meg mindennel. ^^
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Sztok!
Új vagyok az oldalon. Tudnátok nekem segíteni egy kicsit? ::jcrazy::
Szeretnék megnézni egy csomó animét, de nem tom hol keressek magyar vagy legalább angol feliratú sorozatokat.
Én a Kuroshitsuji 2. season-ját várom (csoro Ciel). ::jtears::
A Bakemonogatari-t már rég óta keresem és a Burst angellel is kétségbe vok esve.
Help!!!!plz ::jcrazy:: ::are:: ::jtears:: :!:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Hakuma Riyuichi írta:Help!!!!plz
Mivel ez nagyon-nagyon OFF, ezért a beszerzés, vásárlás/ anime letöltő helyekben válaszolok, jó?
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

JUUJJ
KILARI NAGYON VAD
EZ A NEKEM VALÓ ANIME!
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Szasztok!
Új vagyok az oldalon, falusi és kellőképpen tájékozatlan ezekben az animékben amiket felsoroltatok. De én is minden baromságot megnézek a Kilaritól kezdve a hellsingig.
Szová!
::japtoun:: :knife:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Tok egy két jó cuccot ajánlani én is.
Pl:Kuroshitsuji, (<ennek a folytatása)Monoshitsuji, Vampire knight, Bakemonogatari, Blood+ stb.....

Tud valaki mangát rajzolni, vagy eggyáltalán rajzolni köztetek?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Válasz küldése