Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Kashim írta:Ga-Rei Zero
Junchi nagy kedvence, egyébként egy full középszerű anime, az élvezhető fajtából. =)

Yuri... most mit vársz, Japánok. ::^_^:: Amúgy bennem se mozgat meg semmit ez a téma.

Ha jó "kardozós" anime, akkor Berserk.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Titkos írta:(Pocky-s jelenet rulez. :3 Ha majd végignéztem, tudok róla bővebben is nyilatkozni. XD)
http://mizunoyuutsu.files.wordpress.com ... =400&h=329
Most erre mit mondhatnék? :D
Amúgy majd mond el Titkos neked ,h jött át.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Péter írta:Junchi nagy kedvence
Ugyaaaan, csak háromszor láttam eddig. :3

Btw Kashim imho nagyon korrekt volt, nem is fogok belekötni, a CG pedig jah, elképesztően igénytelen, ezt kár is lenne tagadni.

Mondjuk, ha már itt tartunk, engem nem is ez a démonos/szörnyes téma fogott meg benne, hogy őszinte legyek, hanem a két főhős, és az, hogy hogyan is jut végül kettejük sorsa oda, ahová. Berserkben is ez a Gutts - Griffith szál tetszett a legjobban, és "ezt" itt is kiválóan tálalják Yomi és Kagura segítéségével, arról már nem is beszélve, hogy nem tesz különbséget az anime "jó" és "gonosz" karakterek közt - hullik itt mindenki szép számmal.

A yuri-fanservice meg igenis kell. :-P

---

One Piece: Én is szépen-lassan, de haladgatok vele, most épp Thriller Bark van terítéken , ami az elején félelmetesen szar volt, de a legutóbbi részek már kezdenek végre érdekelni. Also: Ryuma's design is over 9000!!! :thumb:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Péter írta:Yuri... most mit vársz, Japánok.
Jó jó tudom, de csak azért írtam róla ennyit, mert azért nem olyan sorozat 80%-át betöltő esetről van szó mint sok más filler sorozatban.Itt azért az nagyon flash ,h a sorozat készítői viszonylag elvarrták ezt a szálat azzal ,h yominak van egy vőlegénye, kagurának meg ott van a gizda szemüveges gyerek. :D
Junchi írta:hullik itt mindenki szép számmal.
Jah csak az a kis gennyláda pillangós gyereknek nem áll vízszintbe az EKG-ja.Na pont ez volt ami arra sarkalt ,h végigtoljam a mangát, bár a vége olyan EVA filling volt, ezzel a világnak vége mindenki semmivé lesz, mert ez így van elrendelve cuccal.
Junchi írta:a két főhős, és az, hogy hogyan is jut végül kettejük sorsa oda, ahová
Áh tipikus Star Wars eset volt.Csak a Mustafart átcserélték arra a erdőszerűségre, a Battle Of Heroes zenéjét meg kivették alóla. :vigyor:
Junchi írta:is over 9000!!!
Látom Vegita régi aranyköpése még napjainkban is feltűnik.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Kashim írta:Jah csak az a kis gennyláda pillangós gyereknek nem áll vízszintbe az EKG-ja.
Mert annak a kis genyának nem ez volt a "szerepe" ebben az animében. :) Most ha jobban belegondolsz, csak nagyon kevesen tudtak róla, konkrétan Mei és Yomi + az elején Tohru és Kagura faterja, de őket meg idő nap előtt eltakarították az útból. Szal neki igazából csak annyi volt a szerepe, hogy a kő segítségével és az egyes karakterek aktuális gyengeségét felhasználva szépen átállítsa Yomit (és Meit) a sötét oldalra a háttérben kivárva, hogy mi lesz végül.

Olyan volt, mint egy jó bábjátékos és még az identitása is rejtve maradt.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Junchi írta:Olyan volt, mint egy jó bábjátékos és még az identitása is rejtve maradt.
Igen nagyon csótány volt, de mégis az ilyen karakterek akik olyan érinthetetlennek és elpusztíthatatlannak tűnek olyan idegesítőek.Jó lenne egy olyan "Aizen" eset amikor az ilyen "tetűket" lekapják a magaslóról és jól megtapossák mint egy rovart.
Spoiler:Mondjuk a gyereket, majd a saját feltámasztott anyja öli meg a mangában, úgyhogy eléggé méltó halált találtak neki.

Ja amúgy most tűnt fel még egy dolog, Kagura apja a 11-ik részben úgy néz ki felső "pulcsi" nélkül akár Hulk Hogan (gyúrunk v...e!) :LOL:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Péter írta:Yuri... most mit vársz, pasik. ::^_^::
Fixed. :vigyor:

Azért nem minden perverziót a japók találtak fel, emlékezzünk csak a t.a.t.u. nevű ruszki formációra néhány évvel ezelőttről. A férfiak nagy része bevallottan bukik az ilyesmire, függetlenül attól, hogy néz-e animét vagy sem, ti ketten vagytok a kivételek, akik erősítik a szabályt. :wink:
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Maron »

Hetalia movie - Paint it, White!

Egy óra agymenés, amit nem lehet komolyan venni. Szerintem ezzel a készítők sem törhették magukat, a történetből ítélve. :lol: De szórakoztató, csak ne gondoljon bele az ember a részletekbe. Reálisan 7/10 az értékelésem, de a rajongók ettől még nagyon is élvezni fogják. :D Az ending meg egyszerűen aranyos. ^^
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kashim írta:http://mizunoyuutsu.files.wordpress.com ... =400&h=329
Most erre mit mondhatnék? :D
Én tudom: Jól bevált módszeren minek változtatni? XD
Kashim írta:Amúgy majd mond el Titkos neked ,h jött át.
Oksa, feltétlenül, ha odajutok. :) Az a baj, hogy mindig legalább háromszor annyi néznivaló anime van, mint amennyi időm. XD
Kashim írta:Jah csak az a kis gennyláda pillangós gyereknek nem áll vízszintbe az EKG-ja.Na pont ez volt ami arra sarkalt ,h végigtoljam a mangát, bár a vége olyan EVA filling volt, ezzel a világnak vége mindenki semmivé lesz, mert ez így van elrendelve cuccal.
Csak szerencsére az EVA-val ellentétben ennek happy end lett a vége. :) (többé-kevésbé...XD)
Kashim írta:Látom Vegita régi aranyköpése még napjainkban is feltűnik.
Az 4chan meme lett már egy ideje, méghozzá olyan szinten, hogy amikor az amcsi szinkronszínészt meghívták valami reggeli műsorba, ott is kérték, hogy ordítsa már be az ominózus mondatot. XD Mondhatni, ez lett élete alakítása. XDDDDDDD
Mariko írta:Azért nem minden perverziót a japók találtak fel, emlékezzünk csak a t.a.t.u. nevű ruszki formációra néhány évvel ezelőttről. A férfiak nagy része bevallottan bukik az ilyesmire, függetlenül attól, hogy néz-e animét vagy sem, ti ketten vagytok a kivételek, akik erősítik a szabályt. :wink:
Pontosan. :)

Más: Az Infinite Stratos-t nézi valaki? (Talán mintha scineram írta volna korábban, de megesküdni nem mernék rá.) A Sankakus screenshotgyűjtemények egyre inkább kezdenek meggyőzni arról, hogy minimum egy próbát tennem kéne a sorozattal (mármint: "háremcucc 6-8 csajjal, és ezekből szinte egyik sem loli? O_O mi ütött a japánokba? XD"), de azért valami véleményezést szívesen várnék, mert egyrészt még lolik nélkül is szépen el lehet szúrni az ilyesmit (lásd Freezing, hogy egy friss példát mondjak), másrészt érdekelne, hogy az alapvető fanservice mellett valami minimális sztorival is rendelkezik-e a cucc? (Nem kell túlspilázni, egy Star Driver szint már tökéletesen elegendő, csak a legtöbb ilyen jellegű sorozat még odáig sem jut el. XD)
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

One Piece: Én is szépen-lassan, de haladgatok vele, most épp Thriller Bark van terítéken , ami az elején félelmetesen szar volt, de a legutóbbi részek már kezdenek végre érdekelni. Also: Ryuma's design is over 9000!!! :thumb:
a Thriller Barknál én majdnem abba is hagytam. viszont az arc közepe felé nagyon beerősödik, és itt is eposzi méreteket ölt a csata a végén. Nagyon jó arc lesz az is (és még utána, hujjujj :) )
Sajnos viszont be kell ,hogy valljam hogy annyire awesome villain, mint crocodile, nem került elő azóta sem... (ok, Lucci súrolja talán)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Junchi írta:A yuri-fanservice meg igenis kell. :-P
Inkább ne... =)

Egyébként nem rossz a Gai Rei, egyszer meg lehet nézni, szórakoztató, de semmi extra.
Mariko írta:Azért nem minden perverziót a japók találtak fel, emlékezzünk csak a t.a.t.u. nevű ruszki formációra néhány évvel ezelőttről. A férfiak nagy része bevallottan bukik az ilyesmire, függetlenül attól, hogy néz-e animét vagy sem, ti ketten vagytok a kivételek, akik erősítik a szabályt. :wink:
És ki mondta, hogy ők találták fel? =) Tatu… igen, akikről aztán szépen kiderült, hogy kamu az egész, amit már addig is lehetett sejteni. Hogy ki-mire bukik, magánügy, bár ettől még tény, hogy biza a rajfilm világban a Japcsik azok akik előszeretettel dobják be az ilyesmit... hasonlóan járnak el az Amcsik, amikor valamelyik középszerű sorozatnál csökken a nézettség, bedobnak egy leszbit/párost. Ketten lennénk? Ugyan, vannak azért még egy páran. =)
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Titkos írta:Én tudom: Jól bevált módszeren minek változtatni? XD
Pocky = mindig kell valami burkolt eszköz mint pl: a FMP Fumoffu-ban, amikor a bonta banánnal támadt Tessára a zuhanyzóban stb.....
Titkos írta:sak szerencsére az EVA-val ellentétben ennek happy end lett a vége. :) (többé-kevésbé...XD)
Most viccelsz?Többé kevésbe szinte minden szereplő életben maradt, vagy emberként, vagy pedig szellemként aki tud kommunikálni az emberekkel.
Spoiler: http://www.mangafox.com/manga/ga_rei/v12/c052.5/10.html
Most őszintén a kép egy szomorú befejezésről árulkodik? Kétlem.
Titkos írta:az amcsi szinkronszínészt meghívták valami reggeli műsorba, ott is kérték, hogy ordítsa már be az ominózus mondatot.
http://mobilarena.hu/dl/upc/2010-05/193 ... statue.jpg
Beszéljen inkább a kép helyettem.OMG
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kashim írta:Pocky = mindig kell valami burkolt eszköz mint pl: a FMP Fumoffu-ban, amikor a bonta banánnal támadt Tessára a zuhanyzóban stb.....
Tudom, én is kb. ezt írtam, a közös Pockyevés egy burkolt csóknak felel meg, amit sikeresen alkalmaznak évtizedek óta. XD
Kashim írta:Most viccelsz?Többé kevésbe szinte minden szereplő életben maradt, vagy emberként, vagy pedig szellemként aki tud kommunikálni az emberekkel.
Spoiler: http://www.mangafox.com/manga/ga_rei/v12/c052.5/10.html
Most őszintén a kép egy szomorú befejezésről árulkodik? Kétlem.
Most akkor leírtad, amit én is? XD Pont az volt, hogy te írtad, hogy olyasmi volt a vége, mint az EVA-nak, én meg erre írtam, hogy ja, csak a Ga-Rei mangában happy end lett, nem úgy, mint az EVA-ban, ahol őslevessé változott a teljes emberiség, a két főszereplőt kivéve. (Ja, itt az End of Eva-ra gondolok, mivel a rendező is arra mondta, hogy az a hivatalos befejezés. A TV vége úgy tudom, ott is pozitív, de azt nem láttam.) Erre visszaírsz, hogy ne vicceljek már, hogy lenne negatív a Ga-Rei vége, miközben ilyet nem is írtam. XD A "többé-kevésbé" rész arra vonatkozott, hogy azért a mangában is ment sokáig a "sírás" Yomival kapcsolatban, meg arra, hogy amikor én olvastam a manga végét, még nem készült el az általad linkelt epilógus, ami alapján már én is úgy találom, hogy abszolút happy lett a vége. :) (Az epilógusig pl. nem emlékszem, hogy lett volna ez a "tökmindegy, ki halt meg, még mindig tudunk velük beszélgetni" húzás. XD)
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Titkos írta:Más: Az Infinite Stratos-t nézi valaki? (Talán mintha scineram írta volna korábban, de megesküdni nem mernék rá.)
Én nézem természetesen (bár gondolom nem mondok semmi meglepőt azzal, hogy animét nézek), és kifejezetten szórakoztatónak találom. A hárem tagjai szeretnivalóak, optimálisan osztották el a tsun-tsun és a dere-dere jeleneteiket. Különösen jó az, hogy csütörtökön van, amikor jól esik "a darkos a doomos és az angsty" animetrió után ez a limonádés felüdülés.

gy.k.: darkos=Yumekui Merry, doomos=Madoka Magica, angsty=Hourou Musuko
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

paTKany írta:Én nézem természetesen (bár gondolom nem mondok semmi meglepőt azzal, hogy animét nézek), és kifejezetten szórakoztatónak találom. A hárem tagjai szeretnivalóak, optimálisan osztották el a tsun-tsun és a dere-dere jeleneteiket. Különösen jó az, hogy csütörtökön van, amikor jól esik "a darkos a doomos és az angsty" animetrió után ez a limonádés felüdülés.

gy.k.: darkos=Yumekui Merry, doomos=Madoka Magica, angsty=Hourou Musuko
Köszönöm, akkor minimum egy próbát én is teszek vele. :)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Igen nézem. Azért is nem freezingelem, mint a Freezinget, mert kevesebb az oversized oppai, és már az első rész alapján sokkal értelmesebbnek tűnt az egész bagázs és a háttér is. Tehát ha azt dobtad, az ne legyen irányadó. Ettől függetlenül közel se várj Star Driver szintű történetet, ezidáig maximum magkezdeményeket szórtak el. De ahogy paTKany mondta, a hárem+school bullshit egész jól elviszik az egészet. A legtöbb karakter fele se olyan idegesítő, mint elsőre gondoltam. Próbát tehát mindenképpen megér.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Igen nézem. Azért is nem freezingelem, mint a Freezinget, mert kevesebb az oversized oppai, és már az első rész alapján sokkal értelmesebbnek tűnt az egész bagázs és a háttér is. Tehát ha azt dobtad, az ne legyen irányadó. Ettől függetlenül közel se várj Star Driver szintű történetet, ezidáig maximum magkezdeményeket szórtak el. De ahogy paTKany mondta, a hárem+school bullshit egész jól elviszik az egészet. A legtöbb karakter fele se olyan idegesítő, mint elsőre gondoltam. Próbát tehát mindenképpen megér.
Köszi, ez biztatóan hangzik. :) A Freezinget amúgy nem annyira irányadóként írtam (reménykedtem is, hogy azt a szintet azért nem üti meg a Stratos XD), csak példának, hogy az oppai + fight önmagában még csúfosan megbukhat, és hogy nyugtassatok meg, hogy ezen túl is van benne valami, ami szórakoztató, de úgy látom, van. :)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kaiji
Nagyon izgalmas sorozat volt, lehetett rajta körmöt rágni rendesen. A kedvencem a hidas rész volt, az valami félelmetesen zseniális volt, gyakorlatilag egy ültő helyemben néztem végig.:vigyor:
A karakterdizájn nagyon fura volt, mintha direkt mindenkit rondára rajzoltak volna, viszont meglepően hamar hozzászokott a szemem a dologhoz. ^^
Kaiji eleinte nem volt szimpatikus, viszont szépen lassan belopta magát a szívembe, és idővel azon kaptam magamat, hogy már izgulok a sorsa miatt. Iszonyatosan nagy lúzer volt, viszont ennek ellenére (vagy talán épp ezért?) szerethető figura. A végén szerencsétlen jól megszívta, pedig az a szadista vénember megérdemelt volna minimum egy pofára esést. Esetleg olvasta valaki a mangát, lehet tudni, hogy mi lett Kaiji fülével és az ujjaival, vissza tudták varrni neki őket?
Az anime egyetlen hibája az volt, hogy néha már túlságosan húzták a dolgokat, gondolom a feszültséget akarták fokozni ezzel, de átestek a ló másik oldalára, és ettől helyenként kissé vontatott lett a sorozat.

9/10 (mindenképp nézni fogom a második szezont)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko: Ha jól emlékszem, még amikor korábban zebráék beszéltek a sorozatról, valaki említette, hogy a mangában az ujjai már a helyén vannak, lehet a füle is, de inkább nyilatkozzon valaki olyan, aki olvasta is a mangát.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Péter írta:Ha jó "kardozós" anime, akkor Berserk.
+1.
És Claymore! Hogy én azt mennyire megszerettem! A fene se gondolta volna, h ennyire fog tetszeni. :3

Nahh, de amiért lényegében idetoltam a képem:
Mariko írta:Nagyon izgalmas sorozat volt, lehetett rajta körmöt rágni rendesen. A kedvencem a hidas rész volt, az valami félelmetesen zseniális volt, gyakorlatilag egy ültő helyemben néztem végig.:vigyor:
+1. Azt meg is könnyeztem anno. :oops:

Tovább olvastam a mangát, de nem akartam lelőni magamnak az összes poént így a 2. szezon előtt, szóval nem fejeztem be a lefordított chap-eket.
A kérdéseidre azért tudom a választ: az ujjait visszavarrták, de elég frankenstein-esen néz ki, szóval kesztyűt hord. A fülét takarja a haja, de van egy olyan érzésem, h ezt is sikerült visszakapnia. Erre mondjuk nem emlékszem pontosan.
Mariko írta:Az anime egyetlen hibája az volt, hogy néha már túlságosan húzták a dolgokat, gondolom a feszültséget akarták fokozni ezzel, de átestek a ló másik oldalára, és ettől helyenként kissé vontatott lett a sorozat.
Fuhh, nekem egyedül az Espoir-os részek voltak embert próbálóak, egyébként az Akagi sokkal durvább ilyen szempontból, mivel ott még a játékszabályokat is csak kapiskáltam. :drop:
Mariko írta:A karakterdizájn nagyon fura volt, mintha direkt mindenkit rondára rajzoltak volna, viszont meglepően hamar hozzászokott a szemem a dologhoz. ^^
Minden művére ez a jellemző, ez a mangaka védjegye. :3

Szerk.: Pontosan, Titkos, az konkrétan én voltam. :)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kösz az infót zebra! Örülök, hogy annyira azért nem volt kegyetlen vele az író. ^^
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

zebra írta:Claymore! Hogy én azt mennyire megszerettem!
Nekem nem tetszett a Claymore, de ha már feljött a Berserk és a Claymore is:

Berserk Anime >>>>> Berserk Manga
Claymore Anime <<<<< Claymore Manga
Claymore Manga >>>>> Berserk Manga
Claymore Anime <<<<< Berserk Anime
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Berserk anime után akkora :wtf: érzés fogott el, h gyorsan fellapoztam a "befejezést" (a fenéket az, inkább egy kínzó cliffhanger) követő 1-2 chaptert, h legalább azt megtudjam, ki maradt életben. :D Egyébként nem szándékozom tovább olvasni... A készülő mozikat viszont tűkön ülve várom. ::^_^::

Claymore anime bejött, de a manga sokkal jobb, ez való igaz! Olvasom is szorgalmasan tovább. :3

Mindkét anime nagyon tetszett, viszont a Berserk valóban intelligensebbre sikerült. Úgy értem, a feszültséget mindvégig fenntartja, amit egy középkori birodalomelfoglalós történetnek álcázva tálal, aztán BUMM, az arcodba robban a végén valami egészen más. Engem ezzel kilóra megvettek. :thumb: A Claymore-ban egy ideig éreztem hasonló potenciált, azonban ott egy elkapkodott zárást kaptam, ami miatt végül inkább a mangát választottam. Jó volt az is, de hiába vártam, hogy meglepjen a végén. Ezért szintén egyet kell értsek veled, a Berserk anime jobb.

Várjunk csak... Egyetértek Péterrel? :shock: :vigyor:
Mariko írta:Kösz az infót zebra! Örülök, hogy annyira azért nem volt kegyetlen vele az író. ^^
Szívesen. :mosoly: Engem nem zavart volna, mondjuk.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Péter írta:Berserk Anime >>>>> Berserk Manga
Claymore Anime <<<<< Claymore Manga
Claymore Manga >>>>> Berserk Manga
Claymore Anime <<<<< Berserk Anime
Ezzel akkor most így 100%-osan egyetértek. :3

>Mariko

Ezúton is üdvözöllek a Kaiji-fanok igencsak szerény táborában. :D (Jó látni, hogy másra is ekkora hatással volt ez a remekmű.)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

zebra írta:Várjunk csak... Egyetértek Péterrel? :shock: :vigyor:
Néha előfordulnak ilyen balesetek is. =D
Junchi írta:Ezzel akkor most így 100%-osan egyetértek. :3
Mostanság egyre többször fordul ez elő... :vigyor: Kérdés ki változik, mindketten? ::^_^::

Egyébként a Berserk manga valami szégyenletes failé vált. Az ilyen 20+ éve futó mangáknál mindig felmerül az bennem, főleg ha valami komolyabb hangvételű, tartalmasabb dologról van szó, hogy mi a jó fenét lehet még ennyi idő után bemutatni? Mert hogy a fanservicen kívül semmit, az is biztos.

Apropó Bastardnél nem tudom mi a helyzet manga fronton, de gyanítom, hasonló.
Kép
Válasz küldése