Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Igen, olvastam az ismertetőt, de egyszer végig akarom nézni a hack-ekekt. :)
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Na, most kicsit félretettem a hack-cuccokat, és nekiláttam a Wake Up Girls!-nek. Kellemes kis anime így a movie és négy epizód után. A lányok cukik, aranyosak, de az animáció nem mindig tetszik. Néha kifejezetten silánynak hat. A dalok és a történet viszont bejön. Szeretem az ilyesfajta animéket, bár az idol-világban nem vagyok jártas.

Egyébként itt jegyezném meg, hogy idol nemcsak lány, de fiú is lehet, hiszen vannak fiú/férfi idol-csapatok is, gondoljuk ilyenekre, mint SMAP, Arashi, News, KAT-TUN, stb. Sőt, szóló-énekes idolok is vannak. Elég ha mondjuk Tamaki Namie nevét említjük. Sokan tévesen hiszik, hogy az idolok kizárólag egy csapat cuki kislány, akik egy jpop-csapatot alkotnak (pl. Morning Musume), és mindenhová benyomják őket. Részben igaz, az információ mégis félig téves.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Uh... "Köszi" hogy szóltál, teljesen kiment a fejemből ez az izé :D Nem is tudom mi lett volna velem ha nem nézem meg a mostani remek epizódot (lett volna egy kellemes kedd estém? XD ). Pedig ez az iszonyú rendezés ellenére is egy fokkal még jobb volt mint a többi, mert legalább Mine volt a központban, aki talán az egyetlen olyan karakter Kurome után aki kivételesen nem a negatív tartományban tanyázik. Azért annyira nem vettem a szívemre a halálát, meg különben is hozta a szokott röhejfaktort ez a rész is, főleg hogy már megint előszedték ezt a húdenagyonkomoly "Eszüdeszü HALÁLOSAN SZERELMES Narut... izé Tatsumiba"-szálat. Hát LOL ilyenkor mindig beugrik hogy valami arénaviadalon választotta ki, meg kb 1 napot ha töltöttek egymás társaságában... Azért Budou is meglehetősen vicces volt azzal a GenkiDamával XD Komolyan nem tudom eldönteni hogy sírjak vagy röhögjek-e ezen a sorozaton... Majd szólj a jövőhéten is hogy nézzem meg, fix hogy megint el fogom felejteni XD

Szerencsére azért sikerült ellensúlyozni, mégpedig nem is akármivel, mert végignéztem a Ga-Rei: Zero-t. Ez a cucc 10/10-es, és nem érzem túlzásnak ezt az értékelést. Persze elkezdhetnék kötözködni ilyeneken hogy gagyi volt a CG vagy hogy a mellékszereplők nem túlzottan kidolgozottak, első részekben nyilvánvalóan fanszervíz a yuri meg hasonlók, de ez ebben az esetben EGYÁLTALÁN NEM ÉRDEKELT. Mert a két főszereplő egyszerűen olyan zseniálisan van megírva, hogy elviszik az egész sorozatot. Sőt, rövidnek is éreztem, elbírt volna még 12 részt simán. Ahogy felépítették Yomi és Kagura kapcsolatát, és ahogy Yomi alól kezdett kicsúszni a talaj... A legdurvább a kórházas rész volt, amikor már tudni lehetett hogy kb. semmije nem maradt, így valahol törvényszerű volt hogy csak a shessouseki-t választhatja. És igen, ide még kellett volna vagy 2-3 epizód, mert ez tűnt fel egyedüli hibaként ebben a sorozatban: Yomi "túl gyorsan" adta meg magát (persze logikus döntés volt, csak kicsit hirtelen) és ugyanígy túl gyors volt Kagura elhatározása is, hogy mindenképp leszámol Yomival. Meg azt kicsit jobban kifejthették volna hogy miképp hat a shessouseki, mert Yomi tudata időről időre kitisztul... Külöben egy az egyben Berserk-feelingem volt ezzel a sorozattal kapcsolatban - persze az egyetlen gondom is ezzel kapcsolatos: ott Griff győzött, itt meg Kazuhiro. És igen, dühös vagyok, rohadtul ideges, mert hiányérzetem van. Le is szedtem a mangát, mert ez egy előzménysztori, és látni akarom a fehérhajú kis férget szenvedni. Azt akarom hogy Kagura az agyával kenje ki az utcákat miközben a kitaposott beleiben gázol. :evil: A karadesign tetszetős, nincsenek idétlen világoskék hajak meg hasonlók, az animáció szintén, az opening meg 4 napja megy loop-ban és nem bírom megunni :D . Szal ja, AgK helyett inkább ezt kellett volna néznem már a múlt héten is.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Most gonosz leszek, de remélem a következő részek is ilyen retardált irányt vesznek, mert baromi szórakoztató mindkettőtök postjait olvasni. :lol:
Surci írta:Mert a két főszereplő egyszerűen olyan zseniálisan van megírva, hogy elviszik az egész sorozatot.
Üdv a klubban! :vigyor: Junchi és én már ideje rá vagyunk függve erre a sorozatra. Anno még Junchi blogbejegyzése miatt néztem meg, mert éppen valami igen "tartalmas" szezont fogtam ki és kellett valami ellensúly. Ja, amúgy a CGI ronda, de nézzünk meg pár mostani animét, abban se sokkal jobbak, pedig azóta már 6 év eltelt! Annyira nem mondanám yuri fannak magam, mégis Yomi és Kagura nálam no.1 párosnak számít ilyen téren. Szerintem ennek az animének van az egyik legtrollabb első része. Mármint, lazán elhittem, hogy az elején bemutatott páros lesz a főszereplő, aztán szépen kinyírtak mindenkit az epizód végére. :dirr:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tokyo Ghoul
Mivel többek pozitív véleménnyel voltak róla, megnéztem. Megint egy olyan cucc, ami iránt vegyesek az érzelmeim. Egyrészt nekem bejött a látvány, van egy-két szereplő, aki kifejezetten szimpatikus (Touka, Yoshimura, sőt Mado), voltak még ha nem is túlkomplikált de jól komponált drámai jelenetek. (Hinami édesanyjának halála, Touka vs. Mado csata vége, vagy akár az első rész omg nyomjunk le a torkunkon egy hamburgert jelenete) Másrészt viszont a setting nekem abszolút nem áll össze és utána olvasgatva a tokyo ghoul wikin eléggé el lettem keseredve.

Mi a problémám? Nem értem a világot. Honnét vannak itt ezek a ghoulok? Egyelőre nagyon úgy fest, hogy kb. mindig is voltak. Ha ez így van, akkor hányan vannak? Értem, hogy ez egy olyan sorozat, ami direkt rájuk koncentrál, de azt láttuk, hogy úton-útfélen mindenki ghoulokkal akad össze. (Vagy, hogy mást ne mondjak ott volt a gurman ghoulok gyülekezete, aminél implyolva volt, hogy ezek a "felsőtízezer" ghoulok, és csak azok ki tudták tölteni a lelátókat az arénában. Arról nem beszélve, hogy ekkora társoság, hogyan tud feltűnés nélkül összegyűlni? Hol volt az az aréna? Föld alatt? Város szélén egy villában? Gondolom nem gyalog jött mindenki, tehát hova tették a kocsikat?) Ha tényleg ilyen kb. minden 1000 emberre jut egy ghoul (saját sacc), és ezek emebereket esznek túlnyomó többsgében, ráadásul az éhség az max pár naponként rájuk tör, akkor, hogy hogy a társadalom úgy működik, mint a miénk? Mármint az első részben a főszereplőnk, aki ugyan igen naív egy lélek, de különösebb gondolkodás nélkül követi az alig ismert hölgyet éjszaka az elhagyatott sikátorba. Ha napi szinten százak halnának meg (a fenti szám táplálkozik) ghoul támadásokban, gondolnám, hogy "common sense", hogy nem bízunk a másikban?
Mindezekmellett azt sem értem, hogy hogyan van relatív sok ghoulnak pénze/tulajdona? Mármint láttuk, hogy pl. "Jasonnek" egy hatalmas terme van valahol, meg szolgálói, megintcsak ez hol van? Övé a telek? Ugyaíngy Touka apuka lakása, ahol ugye egy ghoul papa nevelte két ghoul gyerekét, hogy vette meg? Tudta magát igazolni valahogy?

Tudom, hogy kötözködésként hangzanak a kérdések, de valahogy nem tudom lenyelni ezt a világot ilyen formában. Ha nem lenne a hivatalos, állami "rendőrség", akkor lehetne azt mondani, hogy a vezetőség a ghoul felsőtízezer zsebében van és ezért tud mindenki hamis iratokat szerezni stb. (Lásd még kb. bármelyik jelenkorban játszódó vámpír történet sok vámpírral), de így nem érzem, hogy tudna működni a világ. Túl sok a ghoul na. XD

Parasyte
Követem, még mindig tetszik, főszereplőnk karakterfejlődése szerintem nagyon rendben van. Rui írta valahol, hogy ez a cucc is klisékből építkezik, de mégisjól van összerakva. Ez így kb. igazi is bár a legutóbbi rész vége kicsit felb*szta az agyam, a szemüveges lányka (és a bátyjának) a butasága.

Csaj: - Mi az a kép?
Báty: - Izé, az egy nyomozáshoz kell, de titok.
[pár nap múlva]
Csaj: - Bátyus elmesélsz nekem mindent arról a titkos nyomozásról, bár különösebb okot nem tudok mondani, hogy mi változott a múltkor óta?
Báty: - Hogyne, ezek idegen eredetű, alakváltó, veszélyes emberevő lények, akiket azért tartunk titokban, mert alig tudunk róluk bármit is, úgyhogy most mindent elmondtam neked róla, amit tudunk, jó?
Csaj: - Rendben, köszi bátyus, rendes vagy.
Báty: - Bárcsak láthatnánk egy példányt közelről.
Csaj: - Kár, hogy nincs egy évfolyamtársam, akit láttam volna kétszer is, hogy a fejét alakváltotta és épp ezért erősen gyanítanám, hogy nem ember és ez megmagyarázná feléd, hogy miért is kérdezősködtem újból.
Báty: - Értem, nem kérdezem meg, hogy miért kérdezted amúgy és miért hitted ezt mind el nekem szó nélkül.
[másnap az iskolában]
Csaj: - Most, hogy ide hívtalak egyedül egy eldugott terembe, had kérdezzem meg, ugye te nem tök véletlenül egy emberevő alakváltó szörnyeteg vagy, mert akkor azt szeretném, hogy menj haza és ne egyél többet embert.
Parazita srác: - De *tentacle rape face*
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Cruel Angel írta:Tokyo Ghoul
Tudom, hogy kötözködésként hangzanak a kérdések, de valahogy nem tudom lenyelni ezt a világot ilyen formában. Ha nem lenne a hivatalos, állami "rendőrség", akkor lehetne azt mondani, hogy a vezetőség a ghoul felsőtízezer zsebében van és ezért tud mindenki hamis iratokat szerezni stb. (Lásd még kb. bármelyik jelenkorban játszódó vámpír történet sok vámpírral), de így nem érzem, hogy tudna működni a világ. Túl sok a ghoul na. XD
Cruel, komolyan egyszer kezet csókolok neked vagy valami, mert már sokadjára látom, hogy sokkal fontosabb dolgokon tudsz agyalni, mint a nagy többség, aki negatívan nyilatkozott az adott cuccról. Egyébként már majdnem kijött az összes része BD-n, megvárhattad volna a cenzúrázatlan verziót. Az emberek 90%-a azon akadt ki, hogy Kaneki milyen rinyáló főszereplő, holott neki még volt is oka rá. (Sok SoL karakternek pedig nincs, nekik mégis elnézik, de mindegy.) Amúgy én se mondanám tökéletes animének, voltak/vannak sokkal jobbak ebben az évben.
Ami a problémádat illeti, egyelőre sajnos nem tudok segíteni. (Akkor meg minek írtam? :dirr: ) A mangát futólag áttanulmányoztam, de főleg azokat a részeket, amikről tudtam, hogy jelentősen eltértek az animében, illetve a Kaneki hajszínváltása utáni néhány fejezetet. Tervezem egyszer rendesen belevetni magam, főleg mivel indult egy Tokyo Ghoul:re című folytatás és tumblrnek hála kismillió dolgot lespoilereztem magamnak. XD Az már egy más kérdés, hogy mikor fogok eljutni az olvasásig. Úgyis fogok írni róla a mangás topicban, szóval stay tuned! :D
Amúgy nekem van egy olyan tippem, hogy ennek a "rendőrségnek" van valami köze ahhoz, hogy a ghoulok ennyire észrevétlenek tudjanak maradni. Többet még kifehérítve se akarok írni, mert erre az alap manga vége és az új első pár fejezete alapján következtetek.
Cruel Angel írta:Parasyte
Követem, még mindig tetszik, főszereplőnk karakterfejlődése szerintem nagyon rendben van. Rui írta valahol, hogy ez a cucc is klisékből építkezik, de mégisjól van összerakva. Ez így kb. igazi is bár a legutóbbi rész vége kicsit felb*szta az agyam, a szemüveges lányka (és a bátyjának) a butasága.

Csaj: - Mi az a kép?
Báty: - Izé, az egy nyomozáshoz kell, de titok.
[pár nap múlva]
Csaj: - Bátyus elmesélsz nekem mindent arról a titkos nyomozásról, bár különösebb okot nem tudok mondani, hogy mi változott a múltkor óta?
Báty: - Hogyne, ezek idegen eredetű, alakváltó, veszélyes emberevő lények, akiket azért tartunk titokban, mert alig tudunk róluk bármit is, úgyhogy most mindent elmondtam neked róla, amit tudunk, jó?
Csaj: - Rendben, köszi bátyus, rendes vagy.
Báty: - Bárcsak láthatnánk egy példányt közelről.
Csaj: - Kár, hogy nincs egy évfolyamtársam, akit láttam volna kétszer is, hogy a fejét alakváltotta és épp ezért erősen gyanítanám, hogy nem ember és ez megmagyarázná feléd, hogy miért is kérdezősködtem újból.
Báty: - Értem, nem kérdezem meg, hogy miért kérdezted amúgy és miért hitted ezt mind el nekem szó nélkül.
[másnap az iskolában]
Csaj: - Most, hogy ide hívtalak egyedül egy eldugott terembe, had kérdezzem meg, ugye te nem tök véletlenül egy emberevő alakváltó szörnyeteg vagy, mert akkor azt szeretném, hogy menj haza és ne egyél többet embert.
Parazita srác: - De *tentacle rape face*
Amit itt most spoilerben leírtál, tényleg fura, de úgy vagyok vele, hogy ennyi még bőven belefér. Lásd mondjuk a Btoom-ot, abban sokkal több hülyeség van, arra már nem tudnám azt mondani, hogy elnézek egy ilyet. Különben is Shinichi karaktere nagyon sok mindent ellensúlyoz a történetben, jól megírt szereplő na! A klisékről még annyit, hogy talán a mai világban jóval többnek tűnik benne az ilyesmi, pedig maga az alap már nem olyan fiatal, a manga a 90-es években futott. (Ezért is csodálkozom, hogy ~20 év elteltével elővették újra.) Szerencsére csak az elején voltak benne hülye poénok, ezek folyamatosan csökkennek, ahogy haladunk előre a történetben.
A szemüveges lány pedig felkészült, még mondta is magának, hogy az a fogó vagy mi túl nyilvánvaló lenne, ezért tette oda azt a löttyöt magához. A következő részben úgyis kiderül, hogy az nem csak sima víz.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Rui-chan írta:Cruel, komolyan egyszer kezet csókolok neked vagy valami, mert már sokadjára látom, hogy sokkal fontosabb dolgokon tudsz agyalni, mint a nagy többség, aki negatívan nyilatkozott az adott cuccról.
Kézcsókról lemondok, de azért köszi. :3
Kaneki tényleg egészen jól összerakta magát viszonylag hamar, kb. egyetlen botlást éreztem a fentin kívül (mivel az úgy érzem a settingből akart következni és nem a karakter hibája, még ha nem is értem a settinget), hogy megbízott a gurmand kék hajúnkban, miután közölve volt vele, hogy az egy "pest".
Egyébként attól, hogy fentebb felhoztam mint negatívum és sokat írtam nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem tetszett a cucc. (Ha nem tetszett volna, akkor nem néztem volna végig d: )
Rui-chan írta:A klisékről még annyit, hogy talán a mai világban jóval többnek tűnik benne az ilyesmi, pedig maga az alap már nem olyan fiatal, a manga a 90-es években futott. (Ezért is csodálkozom, hogy ~20 év elteltével elővették újra.) Szerencsére csak az elején voltak benne hülye poénok, ezek folyamatosan csökkennek, ahogy haladunk előre a történetben.
Igazad van, mindig elfelejtem, hogy az alap milyen régi. Meg erről is sikerült többet írnom a negatívumról, pedig amúgy leszámítva az elején lévő összesen kettő darab perverz poént és a legutóbbi részben a csaj butaságát kifejezetten tetszik.
Rui-chan írta:A szemüveges lány pedig felkészült, még mondta is magának, hogy az a fogó vagy mi túl nyilvánvaló lenne, ezért tette oda azt a löttyöt magához. A következő részben úgyis kiderül, hogy az nem csak sima víz.
Igen, észleltem, gondolom az valami sav/könnyen gyulladó cucc, de ettől függetlenül az értelmes döntés szerintem továbbra is az kellett volna, hogy legyen, hogy elmondja a bátyjának, hogy mi van, nem pedig egyedül megy neki a harmadik típusú találkozásnak a potenciális emberevő szörnnyel. Esetleg ha ráerősítettek volna valahogy arra, hogy a csaj úgy gondolja, hogy kérdés nélkül megölnék és félti, valami miatt?
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Cruel Angel írta:Egyébként attól, hogy fentebb felhoztam mint negatívum és sokat írtam nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem tetszett a cucc. (Ha nem tetszett volna, akkor nem néztem volna végig d: )
Pont azért írtam, hogy látszik, jól meg tudtad fogalmazni a problémádat az animével kapcsolatban. Ennél is párszor előjött, hogy ha szereted, akkor te vagy a 10 animét látott kezdő, meg aki nézi úgyis csak a hype miatt teszi. Ilyenkor azért nekem is már kicsit rage módba kapcsolt az agyam. Holott pont Scineram írta, hogy neki is tetszett, pedig ő nem egy 12 éves vérfan. XD
Cruel Angel írta:Igen, észleltem, gondolom az valami sav/könnyen gyulladó cucc, de ettől függetlenül az értelmes döntés szerintem továbbra is az kellett volna, hogy legyen, hogy elmondja a bátyjának, hogy mi van, nem pedig egyedül megy neki a harmadik típusú találkozásnak a potenciális emberevő szörnnyel. Esetleg ha ráerősítettek volna valahogy arra, hogy a csaj úgy gondolja, hogy kérdés nélkül megölnék és félti, valami miatt?
Mondjuk nekem is az a meglátásom, hogy szólhatott volna valakinek. Még ha nem is a bátyjának, valami felnőttnek, hogy legyen biztosítéka arra az esetre, ha bejön a tippje és tényleg emberevő szörnyeteg a srác. Viszont az is eszembe jutott, hogy talán nem akart senkit belekeverni, mert konkrét bizonyítéka még nem volt. Ebben az esetben ő meghal, de senki másnak nem kell - legalább is miatta. A történetnek ebben a szakaszában pedig még csak a nyomozás elején járnak és azt sem a normál rendőrök, hanem valami titkosabb egység végzi.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:A klisékről még annyit, hogy talán a mai világban jóval többnek tűnik benne az ilyesmi, pedig maga az alap már nem olyan fiatal, a manga a 90-es években futott. (Ezért is csodálkozom, hogy ~20 év elteltével elővették újra.)
Wow, ezt nem is tudtam! O_O Mondjuk helyes, vegyenek csak elő régebbi cuccokat, anno sajnos sok manga nem kapott animét, mert akkoriban még jobban szelektáltak, de manapság, amikor kapunk egy csomó "futószalagon gyártott" light novel adaptációt, meg hasonló sorozatokat, el bírnék viselni szezononként 1-2 ilyen "oldschool stuffot" is. :)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Magi

A "magi" szó többes szám.....................

Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

A Kiseijuu eddig valóban zseniális, nálam valsz animu of the year lesz, pedig ez az év most kivételesen nem olyan gyenge (Nozaki, Ping Pong, ZanTerr).

Mondjuk a legutóbbi epizód csodálatos dialógusán egyelőre nem tudok kiakadni, lévén még nem csekkoltam, de ha tényleg bele kéne kötni valamibe, akkor én azt az OST-vel kezdeném. Szerintem rettenetes a zenei anyag ehhez a cucchoz, ráadásul sokszor elég furcsán választják meg az egyes songokat az egyes jelenetekhez, ami a rendezőt is minősíti picit. Nah.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Engem pedig előszőr pont a zenéje fogott meg, hiába van benne pl. ez a dubstep elektronikus katyvasz, nagyon emlékezetes, tetszik. :D Azzal viszont egyetértek, hogy túl randomul pakolják a számokat, néha elég WTF helyre, de összességében még nem zavart.

Viszont év animéje?? Huhu, látszik, hogy alig nézte valaki a Nobunaga Concertót (persze megértem, mert erősen rétegcucc, de pl. Junchi felsorolásából csak a Ping Pongot nem láttam, a Nozakiból pedig még 1-2 ep hátra van, de egyik sem lepett úgy meg - semennyire -, ellenben a NobuCon), ami a lolwut cg-jével, kapkodós történelmével és lezárást mellőzve is totálisan zseniális lett! Ha valami nálam ütött idén, akkor az ez!
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A dubstepet éppen csak szódával elviselem, szóval nagyokat pislogtam, amikor meghallottam az első részben ezt a fajta aláfestőzenét. (Mondjuk Jakker mutatott pár jobb fajta dubstepes feldolgozást, de nem lett a kedvenc műfajom.) Azóta már hozzászoktam és a legfrissebb részbe mintha jóval inkább a helyzethez illő muzsikákat pakoltak volna. Csak az zavar, hogy át fog lógni a jövő évre, ilyenkor meg mindig bajban vagyok az év végi értékeléssel. Nem baj, majd 2 év legjobb animéje lesz. XDDD Nyugi, poénkodok! Vagy nem. :P
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Rui-chan írta:A dubstepet éppen csak szódával elviselem, szóval nagyokat pislogtam, amikor meghallottam az első részben ezt a fajta aláfestőzenét.
Nálam általában attól függ hogy az adott szám éppen mennyire jól sikerül (ami részben attól függ hogy mennyire messze áll attól, hogy csak egy rakás egymásra dobott WUBWUBWUBWUB legyen), és szerintem például a Jojo's Bizarre Adventure második arcja, a Battle Tendency jól használta ezt a stílust amin mondjuk eleve sokat dobott az hogy a BT talán a legbizarabb az eddigi három adaptált arc közül. A Parasyte-ból eddig csak két részt láttam szóval nem tudom hogy azóta változott-e a színvonal, de annál a sorozatnál viszont nem igazán látszik működik a dubstep: egyrészt azért mert maga a zene sem nagy szám, másrészt azért mert nincs annyira eltúlzott vagy "kúlos" a sztori hogy megférjen és természetes legyen benne a dubstep, mintha azt mondatná az összkép hogy a Madhouse csak azért választotta ezt a stílust mert mostanában "trendi".
Kép Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Surci »

AgK! ep. 22

Na úgy látszik már csak végignézem ezt az izét... Ez a rész még nem is lett volna olyan gyökér, sőt azt kell mondjam hogy szerintem ez volt az első normálisan előadott harcjelenet... Pontosabban ez lett VOLNA, ha nem kerül elő az a kőóriás vagy mi a franc. De persze már megint el kellett cseszni valamivel az eddigi kb. legnormálisabb részt... Most olyanokba nem is megyek bele hogy ja, teljesen életszerű hogy Wave csak úgy hagyja elsétálni a szerelme gyilkosait elintézve azzal, hogy oké, hát nem egy oldalon állunk ugyan, de ezt meg kellett tenniük... (eleve marhára nem jön le hogy a két oldal között valami komoly ellenségesség lenne). Az se világos hogy miért nincs semmi más megoldása a Vörös és Feketeszem közötti "konfliktusnak", már ha ezt lehet egyáltalán annak nevezni, és nem csak egy idióta plot device a sisterfightra. Mert szvsz nagyon is az, azért annyira nem követett el nagyon húzós dolgokat Akame hogy az átállása egy ilyen szituációt eredményezzen. Még az is más lett volna ha lelépése előtt megöli Kurome szerelmét/mesterét/összes barátját vagy valami hasonló. Mindegy, az én hibám hogy folyton logikát keresek ebben a cuccban, nem kéne. Néznem se kéne... :dirr: Főleg hogy a prológusban már a kis hülyegyereket is bepakolják valami hegyméretű mechába... Bele se merek gondolni hogy a Miniszterelnök Úrnak milyen idióta teigut találnak ki. Az art minősége is romlik szépen a vége felé, ebben a részben is voltak eléggé QUALITY fejek. :D Titkos valahol írta hogy bele akar nézni, hát tényleg csak biztatni tudom :D

Mindegy, nézem helyette a Steins; Gate-t. Ebben viszont nagyon pozitívan csalódtam. Amilyen idiótának tűntek a karakterek elsőre, meg amilyen lassan indult a sztori, annyira jó lett a közepére. Van egy fordulat a 10. rész környékén, addigra meg pont fel vannak építve annyira a szereplők és a sztori, hogy 1. izgulni kezdjek értük, de azért ne menjen át melodrámába a dolog, 2. az időutazós vonal is egyre érdekesebben alakul. Eleve a CERN mint főellenség ROFL :dirr: Gondolom egy fizikus szépen bele tudna kötni az időutazás elméleti hátterébe, de szerencsére én nem vagyok az, úgyhogy ezen nem is nagyon agyalok, elfogadom amit megkapok magyarázatnak, több meg nem is kell. Remélem végig ilyen jó lesz. Egyetlen dolog zavart, hogy a szereplőket megint 18 évesnek akarják kihozni, nemtom miért nem fért volna bele a 21-22 év Okarinnál, Makisénél és Darunál, a 18 meg Mayushii-nál. Simán hitelesebbek lennének így egyetemista végzősként, mint elsőévesként. Amúgy érdekes, hogy ezt is a White Fox stúdió jegyzi, akár az AgK!-t, mégis milliószor minőségibb animációt és artot kapunk mint a másik sorozatnál, pedig ez már 3 éve készült. Akame ga Kill jajj :crazy: :rozsaszintancoloelefant:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta:AgK! ep. 22
Ja, itt hátrébb én is írtam, hogy engem is az a semmiből előkerülő izé akasztott rohadtul ki. Miért is kellett? Ja, hogy legyen, aki elintézze Kurome két bábját, mert egyébként Akame nem bírta volna. Ja, hogy legyen valaki, aki ellen a sister-ök összefoghatnak. Ja, hogy PONT páncélos izé legyen, akiről először Kurome lehámozza a réteget, hogy aztán Akame a one-hit killerrel le tudja vágni. SRSLY...

A másik, hogy látszik, mennyi minden lényeges dolgot kihagytak a mangából. Ott Wave egész egyszerűen kiherélte volna a Night Raidet, ha csak rosszat pislantanak Kuromére, itt meg... Oh well, a 23-as epizód megalulz-faktora szerintem kárpótolni fog mindenért.
Surci írta:Mindegy, nézem helyette a Steins; Gate-t.
Excellent choice, dear sir!
Surci írta:Gondolom egy fizikus szépen bele tudna kötni az időutazás elméleti hátterébe
Van egy-két furcsaság/némi fantasy benne, de összességében véve meglepően korrekt, az elméletek mind rendelkeznek valós alappal, ráadásul a párhuzamos univerzumok miatt az időutazós paradoxonok egy részét is szépen kikerülik.
Surci írta:Remélem végig ilyen jó lesz.
Még jobb is lesz, mint volt. Főleg az utolsó 3 rész az, ami kiugróan zseniális.
Surci írta:Egyetlen dolog zavart, hogy a szereplőket megint 18 évesnek akarják kihozni, nemtom miért nem fért volna bele a 21-22 év Okarinnál, Makisénél és Darunál, a 18 meg Mayushii-nál.
Jah, Okabét én is kihoztam volna legalább egy 20-ra, mert az ábrázata meg van hozzá. Mayuri viszont maradjon csak 15, de még az a korosztály sem viselkedik ilyen feltűnően retardul, mint ő.

Ja, még egy jó tanács ide a végére: Ha befejezted a sorozatot, nézd még meg az OVA-t is, viszont a filmet kerüld el nagyon messzire!
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Dodgers írta:Nálam általában attól függ hogy az adott szám éppen mennyire jól sikerül (ami részben attól függ hogy mennyire messze áll attól, hogy csak egy rakás egymásra dobott WUBWUBWUBWUB legyen), és szerintem például a Jojo's Bizarre Adventure második arcja, a Battle Tendency jól használta ezt a stílust amin mondjuk eleve sokat dobott az hogy a BT talán a legbizarabb az eddigi három adaptált arc közül. A Parasyte-ból eddig csak két részt láttam szóval nem tudom hogy azóta változott-e a színvonal, de annál a sorozatnál viszont nem igazán látszik működik a dubstep: egyrészt azért mert maga a zene sem nagy szám, másrészt azért mert nincs annyira eltúlzott vagy "kúlos" a sztori hogy megférjen és természetes legyen benne a dubstep, mintha azt mondatná az összkép hogy a Madhouse csak azért választotta ezt a stílust mert mostanában "trendi".
A leírás alapján rosszabbra számítottam, de ez egész kellemes dubstep cucc, meg nem is ül rá nagyon a jelenetre. Mondjuk, hogy maga az anime mennyire elborult, nem tudom, mert JJBA-ból csak a Stardust Crusaderst kezdtem el nézni, aztán még az első felénél leragadtam.
Az a szerencse, hogy a Parasyte azért nem csak dubstepet használ, hanem van benne zongoraszóló, ami egészen kellemes a fülnek. Illetve a romantikusabb jelenetek alá sem pakoltak be "mosógépnyaggatást". Az egyik fele tényleg az lehet, amit írsz, hogy pusztán azért rakták bele, mert menő. Másrészt rákerestem a zeneszerzőre és ez Arai Ken első anime OST-je, vagyis az ürge elég erőteljesen próbálkozik valami stílust összedobni.
Surci írta:Amúgy érdekes, hogy ezt is a White Fox stúdió jegyzi, akár az AgK!-t, mégis milliószor minőségibb animációt és artot kapunk mint a másik sorozatnál, pedig ez már 3 éve készült. Akame ga Kill jajj :crazy: :rozsaszintancoloelefant:
Mondjuk az ilyenre szoktuk mondani Titkossal, hogy valószínűleg a stúdió is annyira veszi komolyan a munkát, amennyit szerintük ér a cucc. XD Ha már itt tartunk, azért a Trigger sem áll a helyzet magaslatán 2014-ben, ilyen Tom&Jerry animációt jó régen láttam. Tudom, hogy most erre lehet azt mondani, hogy direkt csinálják, de akkor ne őket tekintsük az ipar megmentőjének.
Junchi írta:
Surci írta:Gondolom egy fizikus szépen bele tudna kötni az időutazás elméleti hátterébe
Van egy-két furcsaság/némi fantasy benne, de összességében véve meglepően korrekt, az elméletek mind rendelkeznek valós alappal, ráadásul a párhuzamos univerzumok miatt az időutazós paradoxonok egy részét is szépen kikerülik.
Akartam is mondani, hogy Junchi erről biztos többet tud mondani, de beelőzött. :D A legtöbb tudásomat más időutazás filmekből csipegettem össze, ami baromira nem tudományos háttér, viszont kellően képzett lettem ahhoz, hogy ne vakarjam a fejemet anime nézés közben. Nekem nagyon tetszett a párhuzamos idővonal elmélet, ezzel tényleg el lehet kerülni a paradoxonokat.
Junchi írta:Ja, még egy jó tanács ide a végére: Ha befejezted a sorozatot, nézd még meg az OVA-t is, viszont a filmet kerüld el nagyon messzire!
Ezt csak megerősíteni tudom, az OVA aranyos és tök jól lezárja az sorozat szálat. A film... nos, az már egy másik kategória. Bár engem nem borított annyira, mint Junchit, de szvsz az a cucc sértés a franchise-ra nézve. :dirr: És ott már lazán felrúgják az időutazás szabályait, amit olyan szépen lefektettek a sorozatban.
Kép
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Nekem tetszett a film is... szóval rögtön különböző 3 vélemény (a nagyon utálom, a kicsit utálom, és a szeretem) után tényleg csak azt lehet erre mondani, hogy ha megnézed, kiderül, neked speciel mennyire jön be :)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Rui-chan írta:Bár engem nem borított annyira, mint Junchit, de szvsz az a cucc sértés a franchise-ra nézve. :dirr: És ott már lazán felrúgják az időutazás szabályait, amit olyan szépen lefektettek a sorozatban.
Körülbelül. És itt már nem csak az időutazás szabályait rúgják fel, de még a sorozat rule-jaira is köpnek nagy ívben, felháborító módon.

Szükségszerűen rossznak amúgy nem mondanám a filmet, lévén egy tüdőbeteg 5-öst azért odaítéltem neki, szal a karakterfejlődés része például nagyon a helyén volt, ahogy ez a kis mellékszál egyike volt a nagyon keveseknek, ahol Suzuhát (többé-kevésbé) értelmes módon tudták beleintegrálni a sztoriba.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Elkezdtem Akame ga Kill-t nézni! :lol: Junchi és Surci két eltérő véleménye annyira bejött, hogy gondoltam ezt nekem is meg kell lesnem. Sajnos nekem nincs akkora erőm, mint Surcinak, 2 nap alatt bőven elég volt 6 rész, még több is, mint amennyit bírnék, de visszaolvasva a 6. epizód már-már legendásan sz*rnak volt beállítva, úgyhogy azt nem hagyhattam ki. :dirr:

Az agyam úgy leolvadt, mint az atomreaktor Chernobilban, és még messze járok a végétől... omg, mi lesz addigra velem, bele se merek gondolni. ^^" Viszont a Cross Ange legalább kapott vetélytársat, így szépen elmorfondírozhatok, hogy melyik tudott nagyobb agyérgörcsöt okozni. Sz'al itt Akamééknél is van az, hogy egyik percben literszámra ömlik a vér, utána pedig mintha valami retardált gyülekezetet látnék a képernyőn. Idióta humor, amin nem tudok röhögni, inkább csak fogom a fejem. Tatsumi olyan mintha valami Naruto klón lenne, aztán meg jön ezzel az "brutális gyilkos vagyok" fejjel, bár igazából ez a legtöbb szereplőről elmondható. Sheele ugyebár amolyan tipikus ügyetlen meganekko csajszi, de persze kiderül róla, hogy a gyilkoláshoz mesterien ért. Ugyan már, mi sem természetesebb ennél! X'D Esdeath még csak meg-megjelent a képernyőn, szóval róla nem igazán tudok nyilatkozni, viszont azt már látom, hogy Junchi miért hívta őt "nazi coldb*tch-nek". Eljátszották, hogy van az az északi nagy hadvezér, aki a legerősebb szuperfegyvert birtokolja és lám nem sokkal később már meztelenül nyalja Esdeath csizmáját. Oh, well... :dirr:
A GoT-féle karakterhalál mennyiség pedig úgy érzem nem fog zavarni, mert eddig egy olyan karaktert sem találtam a cuccban, akiért könnyeket fogok hullatni. Amúgy ez a 6. rész tényleg extra facepalm kategóriás volt. Seryu már lassan az egész testéből fegyverarzenált csinált. Na meg nála is el kellett sütni, hogy az "igazság és becsület" cuki kis harcosa, aztán pedig egy pszichopata állat lesz belőle. Az a kutya vagy mi ritka idiótán nézett ki, főleg amikor ilyen Schwarzenegger karokat növesztett magának.

Emlékszem egyszer Péter írta, hogy ha a Freezing elé betesszük a brain szócskát, akkor tökéletesen jellemzi az animét. Nos, szerintem ez ide is jó esz: Akame ga brain kill :vigyor:
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Rui-chan írta:Elkezdtem Akame ga Kill-t nézni
Őszinte részvétem. Nyomjad nyugodtan tovább, egyre nagyobb baromságok lesznek benne. :D
Junchi írta:Jut is eszembe, a 23-as részt elfelejtettem kommentelni. Ja, nem, dehogyis, tl;dr-t szült volna a baromság-mennyiség.
Na azért csak lássuk. Először is mi a francnak az a bazinagy hegy méretű mecha, ha csak annyi a funkciója, hogy egy sugarat tud mindössze kilőni? Persze a hülyegyerek lerombolja a teljes fővárost, amolyan "nekem mindegy alapon". Pfff.... Aztán ott van Wave, aki csak úgy átáll az NR-hez, MIUTÁN AZOK MEGÖLTÉK A SZERELMÉT WTF?!?!??!!!444 Run is csak úgy átáll. Hogyne. Magára a harczra nem is térnék ki, röhej a köbön, de a vége... Szal EXTRA SPOILER RUI! elintézik a hülyegyereket, aztán a főszereplő abba hal bele hogy zuhanás közben fel akarja tartóztatni a hegyméretű izét, nehogy agyonnyomjon valami teljesen random embereket. Különben nem tudom eldönteni hogy körlevelet küldjek-e a japán animestúdiónak, hogy ezt a rendezőt kávéhordónak se alkalmazzák soha többé, vagy Oscar-díjra terjesszem fel az általam eddig ismert egyik legretardáltabb főszereplő kinyúvasztásáért. Már szinte sajnálom hogy vége lesz a jövő héten, bár ezt a szintű retardáltságot már nem hiszem hogy lehet überelni. Nem akarok találgatásokba bocsátkozni, de szerintem Eszüdeszü és Akame is meghal, és Wave örökli a világot :D
Rui-chan írta:Viszont a Cross Ange legalább kapott vetélytársat, így szépen elmorfondírozhatok, hogy melyik tudott nagyobb agyérgörcsöt okozni.
Hát az Ange baromságain legalább röhögni lehetett (már a szánalmas produkción, a poénokon ott sem igazán), itt meg a permanens headdesk miatt új íróasztalt kellett rendelnem.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Megnéztem a Genshiken új szezonjából (Nidaime) is 3 részt. Ez az évad onnan indul hogy a régiek lediplomáztak és dolgozni kezdenek, és Ogiue lesz az elnök, egyedül Ohno marad a régi brigádból. Persze megint azzal indul hogy év eleje van és új tagokat kell toborozni, de mostmár javarészt lányok lesznek a jelentkezők + 1 trap. Hát.. Nem is tudom, annyira nem tetszik, pedig az első két évadnak nagy rajongója vagyok. Hiányoznak a régi arcok, főleg Madarame és legeslegeslegfőképp Saki, az előző részekből ő volt a kedvencem, főleg ahogy idomította azt a nyomi bandát :D Van viszont helyettük Kikuchi, az egyik legellenszenvesebb és legirritálóbb karakter akit eddig animében láttam. Nemtom mi lesz vele, lehet hogy becsületből továbbnézem, de ez már nem az a Genskiken.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jaja, már nem az igazi az új brigáddal a sztori... (kíváncsi vagyok a mangát meddig fogja még velük húzni). Ennek ellenére nézd meg a Nidaimét is vagy legalább a 11. (vagy 10-es?) részt a nagy Saki&Madarame beszélgetésért!! :D Imádom (mondjuk nagy fájdalmam is az ő száluk a sakixmadarame pártfogásom miatt). Persze Kousaka is majd hozza magát és azért akad még pár tetszetős baromság is, szóval jee. :D Jött ki a sorozathoz ova vagy special is, amiben szintén szerepelnek a régiek. Tetszett. Ami még fájt az újban, hogy bár Madaramét viszonylag sokszor behozzák, mindig BL-ezve teszik Hatóval. Pedig ennyire igazán nem kéne!!!!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta:nagy fájdalmam is az ő száluk a sakixmadarame pártfogásom miatt
o.O Saki+Madarame? :osdob: Van olyan ebben a világban, akinek ez a párosítás megfordult a fejében? :D

Amúgy még nem mondtam le róla, csak érezhetően nem olyan igazi genshikenes már, mint a régi sorozatok. És Kikuchi sok. Túl sok.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hehe, persze, és nem vagyok egyedül vele. Elég nagy fantáboruk van nekik is. XD Amúgy reálisnak természetesen semennyire se gondolom, de na. Nézhetjük, ahogy Madarame hány részen át vacakol mire rájön, hogy tetszik neki, aztán hány részen át kínlódik plátóin, de ilyen überpoénviccesen. Saki pedig menő csaj, aki mindenkivel korrekt (épp ezért aranyos a nidaime róluk szóló epizódja). :D Ettől még örülök az anime felállásának, de nem volt nehéz mást is hozzágondolni.

Amúgy a SakixMadarame fanjait elégíti ki viszonylag a mangaka a Spotted Flower mangával, mely egy házaspárról szól. A férj, otaku, a feleség nem és épp az első gyermeküket várják. Mindegyik fejezet arról szól, hogy a nő szexet akar, de a pasi ekkora hassal már nem akarja ágybavinni. XD A karakterek Madarame és Saki, legalábbis totál úgy viselkednek és úgy néznek ki, leszámítva a nő haját (nem véletlen nem is nevezi meg őket a mangaka). Feltűnik 2-3 másik szereplő is, akik szintén hajaznak valamelyik karakterre a brigádból.
Válasz küldése