Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ajimu - Beach Story: semmi extra,csupán egy kis romantika a műfaj kedvelőinek..és csupán 4 részes.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Néhány napja végignéztem a GTO-t (Onizuka :))

Első rész közepén majdnem abbahagytam, mert úgy mást vártam, valahogy gyengusnak éreztem Onizukát. Szóval félretettem a dolgot, és pár nap múlva elővettem, és akkor PONT onnan ahol abbahagytam lett igazán jó! Kb ha két percet vártam volna előbb végignézem a sorozatot :D De nagyon nagy hülye voltam... Mindenesetre onnantól egyszerűen nem bírtam letenni a sorozatot... egyszer éjjel 4kor ébredtem rá h le kéne feküdni :)

Hihetetlen, a Karakter annyira erős, annyira jól megírt! Ahogy az az ismertetőben is szerepelt, jó volna ha tényleg létezne ilyen tanár, habár ez nem az emberen múlna szerintem :)

A Második Opening meg a Harmadik Ending meg beírta magát a szívembe :)

Csak azt sajnáltam egyedül h angolul tekinthettem meg, kiváncsi lennék az erdeti Japán szinkronjátékra...

----------------

Most pedig a Maburaho-t kezdtem el... úgytűnik egyelőre a 6ik rész után h kellemes kis egyszerű kikapcsolódás lesz ebből.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Te jó ég,ilyen gyorsan.. :D még engem is felülmúlsz...

A GTO-t én is csak ajánlani tudom: sírva röhögős,ötletes, izgalmas anime :D
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

az uj xxxHolic movie-t! Nagyon jóóóó! :thumb:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zline 2006.03.10. 10:43-kor.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

zline írta:az uj xxxHolic movie-t! Nagyon jóóóóó!
::jthrill:: ::jthrill:: :thumb:
Nem'tom, szerintem gyalázatos o_o. Az első 10p után levágtam, és végig se töltöm. Ez az új stílus nagyon nem fekszik animékben (ami jól néz ki a mangában, az itt... öö... :? Hogy Dory-t idézzem, "mit tettek Yuukoval... úgy néz ki mint egy NDK-s úszónő". És lám tényleg. Hogy a többiekről ne is beszéljek...).
Renee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.03.07. 13:54

Hozzászólás Szerző: Renee »

Szerintem a vadmacskakommandó az egyik legjobb anime :!: :!: :!:
Ha valakinek tetszik akkor írjon de kritikát is fogadok :!:
Renee és Zoey a legjobb szerintem :!:
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Chrno Crusade DVD minőségben sokkalll sokkallll jobb.... :wink: Aztán RG Veda, Saint Seiya, Tsubasa Reservoir Chronicles Movie... néha Bleach..sírva..fetrengve a fájdalomtól amit okoz
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Megnéztem tegnap a Shin Angyou Onshi című animét és nagyon tetszett. A sztori végig érdekes volt, a fő karakter Moonse szintén nagyon jól megvollt alkotva, bár nem sokat tudunk meg a multjáról de ennek ellenére tudunk vele azonosulni. A másik főbb karakter Tyun Hyan nagyon ott volt a szeren xD Fú azért félnék tőle lol...
A zene nagyon jó volt. Főleg BoA által énekelt dal volt kiemelkedő a film közepe felé. Na az szenzációs volt. Az animáció rettentően jó volt. Sokszor csak néztem magam elé hogy wtf de cool xD Nagyon sokáig halasztottam mire megnéztem..most csak annyit tudok mondani hogy hatalmas baka voltam =) Egyik legjobb anime movie amit láttam akció kategóiában. A film végén lévő rövid jelenet folytatást sejtet. Én mondjuk egy 26 részes sorozatot könnyen el tudnák képzelni belőle, vagy legalább egy 6 részes ova-t. Nagyon nagyon tetszett és nagyon de nagyon ajánlom erősen^^ mindenkinek.

Kedvenc részem a filmből-->
Spoiler:
A film végén a szigeten mikor a fiú(nemtom a nevét ) ráébredt arra hogy ő is már rég halott..egyszerűen annyira megható, szívbemarkoló volt az a jelenet, a párbeszéd mi lezajlott a főhősünk és a fiú között. Ez a jelent viszi nálam a pálmát messze. Tökéletes. =)
Kép
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Most trigun bár remélem nemsokára újra leadják a cowboy bebopot
Kép
Avatar
Miki-sama
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.04. 17:12
Tartózkodási hely: A csillagokban...

Hozzászólás Szerző: Miki-sama »

Genki!!!
Én most kettőt nézek úgy, hogy az nem az A+-on található, hanem letöltendő...
Ezeke pedig:
Shuffle! (nekem nagyon tetszik, amit eddig láttam az vicces és hát érdekes...)
Fruits Basket (ez valami kegyetlen, eddig amíg láttam... sztem nagyon vicces...)
Alig értek belőle valamit, mert ugye nem nagyarul nézem, de azért néha néha valami csak csak, de leesik... ::japtoun:: ::reliev::
Ja mata:
Miki-sama
A csillagokba csak feljutni lehet, de feltolakodni nem!!!
EZ VICCES... CSINÁLJUK MÉG!!!
Ismerek egy igazi szinkronszínésznőt!!! ISTENKÉM!!! SZERETÜNK LELLA!!! ^^"
Nagisa

Hozzászólás Szerző: Nagisa »

Nem rég láttam a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan-t, (nekem tetszettXD szerintem ez 100% angel kilkler faktorXD)
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

Én pedig nemrég néztem a Karin-t. NAGYON KIRÁLY!!! Mindenkinek -jó, a fiatalabbaknak nem- ajánlom!!!

És nemrég láttam a Pita-Ten-t is, az is olyan édes!!! Azt viszont, mindenkinek ajánlom!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Kanon - Bár az kedvenc animémre,az Air-ra nagyon hasonlít,mégis olyan unalmasnak tartom hogy nem bírom végignézni.. kb a 4. résznél elakadtam :cry: Úgyhogy most új áldozatot keresek :)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mushishi 15... a legszebb, legjobb anime-epizód, amit az elmúlt jó egy évben láttam. A Mushishi egyébként is egy fantasztikus anime, de ez a rész egyenesen gyönyörű volt, minden szempontból.

Aki még nem nézi ezt a sorozatot, kezdje el - nagyon hangulatfüggő dolog, és nem az akció/melodráma/fanservice kedvelőinek való, de aki elvan ezek nélkül, az egy csodálatos, nagyon hangulatos animét fog látni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Mushishi ohh... láttam screenshotokat..szépek voltak^^ Amúgy be van tervezve már rég óta csak sajna 9 anime mellet melyet most nézek nem igazán lehet beütemezni mégegyet oO ...majd ha mind a 9-et befejeztem lol -.-
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Gravitation-t és nagyon tetszik. Hihetetlen a zene, a képek, az egész. Arigato Ayumi :wink:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Interlude - most fejeztem be es nagyon tetszett..bar ahhoz h ertsem meg sztem minimum 2szer meg kene neznem..
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

En most vegeztem az AH! My GOODESS-el eleg kellemes egy anime volt, ami tetszet azok a hetkoznapi esemenyek voltak. Sokkal izgalmasabb volt mint mondjuk az akcio jelenetek, ezert szamomra a vege lapos volt. A japan hangok nagyon eltalatak, ugy oszesegeben olyan 85% -nak ertekelem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Sugar Sugar Rune 2-6.
Az 5. rész simán verte az edigieket. XD Végig röhögtem az egészet. Legjobban mégis a legelső kissé klisé poén tetszett, mikor Mochizuki-sensei feltett a táblánál egy kérdés, Chocola kirakira fénnyel jelentkezett, hogy "Ha~~i!", sensei nagy örömmel megkérdezte tőle, hogy tessék, mire Chocola ismét kirakira fnnyel "Wakarimasen.", senseiünk pedig lefejelte az asztalt. XD
Futari wa Pretty Cure MAX Heart! 2-3.
Egyelőre jobban tetszik, mint az előző sorozat. Sok még mindig nem derült ki, már nagyon várom a következő részt.
És végig néztem végre a Paradise Kiss-t. Meg kell mondanom, jobb lett a vége, mint amire az előzetes reviewk alapján számítottam. Mondjuk, a rajzok baromi rondák voltak (lehet, csak elszoktam az anime grafikájától), nagyon remélem, hogy a NANA nem ilyen lesz.
Kép
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

Eleg sok mindent, de azer a legjobbakat kiirom.
Amik fokozatosan jonnek ki azok kozul: Eureka Seven, Bleach, Yakitate Japan, Magikano, Kage Kara Mamoru, Tactical Roar, Ergo Proxy, Shakugan No Shana, Fate/Stay Night, Noein, Yomigaeru Sora ~Rescue Wings~, REC, Seint Seiya, Round Vernian Vifam, Shinigami no Ballad, ... . Nagyon sok van meg ez kb a harmada.
Ezeken kivul meg vannak azok amibol kinn van az osszes resz. Amiket most legutoljara lattam azok az: Iriya no Sora UFO no Natsu, Gundam Wing, Kidou senshi Gundam ~0080, 0083, 08th MS Team~, Koko wa Green Wood, most fogok ujbol megnezni a Sakura Diaries-t 2005-os kiadasat ami allitolag vagatlan (hat nemtom lattam az A4E kiadast es kivancsi vagyok miben mas a LIME ripje), es meg sok sok mas.

:D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Maburaho-t néztem... eleinte azt hittem hogy sikerül megszakítások nélkül végignéznem (azaz más anime nem szól közbe :)) De tévedtem...

Nem rossz anime, de nem is egy emlékezetes valami. Olyan egyszer megnézed ha éppen nincs más.

Ami igazán érdekes, hogy van benne egy kis Harry Potter feeling (bár azt nagyon utálom). Szóval akinek tetszik a varázslótanonckodás az próbálja ki (persze nincs olyan mélységekig kitalált világa mint a HPnek)

Az alapszituáció vicces, de a story lapos. Kb ennyit tudnék mondani róla...

Ami viszont megszakította a Maburahot nálam az a Genshiken. Még egy-két rész hátra van, de amilyen jól indult az elején olyannyira lett lapos így a végére. De ezt mindenképpen Ajánlani tudnám minden Anime fanatiknak... legalább látjuk, hova lehet jutni ha kóros Otaku-ness-ben szenvedsz (Ez aztán Multilanguage volt :))
Kép
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Aria - The Animation

Eddig a felét néztem meg (nem hosszú, csak 13 rész), egy nyugodt, lassan csordogáló, szép anime sorozat, bár én inkább az akciódúsabb filmeket részesítem előnyben, ez azért tetszik. Az AniDB-n van egy "Aria - The Natural" is címként bejegyezve (2006), remélem folytatásról van szó.
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

Igen, az Aria - The Natural a folytatas, de ha esetleg rakatintottal volna az anidb-n akkor a kep alapjan tutira rajottel felismerted volna.
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

ttbocx írta:Igen, az Aria - The Natural a folytatas, de ha esetleg rakatintottal volna az anidb-n akkor a kep alapjan tutira rajottel felismerted volna.
Szerinted honnan tudtam volna róla, ha nem kattintottam volna rá... :-P

Inkább az olyan akcióktól félek, amikor ugyanazon szereplőkkel valami más jellegű történet keletkezik (Mai Otome például). Folytatáson azt értem, hogy ne legyenek benne űrlények elleni csaták, meg világmegváltás, maradjon olyan majd az is, mint ez, olyan szép, nyugis... :wink:
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

Hat igen ez egy masik tema, de az animenfo oldalan ugyanazt a besorolast kapta miszerint Drama es SciFi lesz, epp ugy mint az elozo. Amugy latogass el a Crystal Nova irc csatornajara es kerdezz ra. Ha jol olvastam az odalukon akkor fogjak fansubbolni az Aria - S2-ot is.
Válasz küldése