Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Auu.... :weh: Azért ez tényleg durva. Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből... Őszintén szólva nem kétlem, hogy Yazawa képes lenne levetetni a műsorról az animét, ha eléggé felhúzza a rajongókat, és azok bojkottálják a cuccot (japán fanek ijesztőbbek tudnak lenni, mint a nyugatiak :/)... kérdés, hogy ez neki miért lenne jó, hiszen a mangára ugyanúgy rossz hatással lenne, ha az írója ilyesmibe keveredne.

Meh.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:kérdés, hogy ez neki miért lenne jó, hiszen a mangára ugyanúgy rossz hatással lenne, ha az írója ilyesmibe keveredne.
Jaja... (de lehet hogy ez megmagyarázza, miért sikerültek úgy a legutóbbi kötetek - 13-14 - mint ahogy sikerültek... -_-). Viszont ilyenről még nem hallottam, szóval engem nagyon meglepett o_o.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nekem még mindig semmi bajom a 13-15-ös kötetekkel. És még azért aggódtam mostanában, hogy túl kritikus vagyok mindennel ^^""", úgy látszik, mégsem. A manga még mindig tetszik, és szerintem ez max. akkor fog változni, ha nem jön be a befejezés. (Ettől függetlenül megértem, miért nem tetszik sokaknak.) Az anime is tetszik, örülnék, ha maradna, csak ne szúrják el.
A hír meg érdekes... kiváncsi leszek, mi lesz még ebből.
Egyébként Air Gear-t és Good Witch of the West-et nézek (meg Sugar Sugar Rune-t, mikor épp kijön egy új rész) még, utóbbiból csak az elsőt sikerült végignéznem, de érdekes sorozatnak tűnik. Az Air Gear pedig még mindig nagyon jó. A mangát is folyamatosan olvasgatom, eléggé eltér, de nekem eddig mindkettő nagyon tetszik. (Simca arca jobban tetszik animében. Nem tudom, miért, de tetszik.)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Még mindig Witch Hunter Robint nézem, a történet egyre érdekesebb, és az OST-je is nagyon bejön.

Ergo Proxy: második rész után most pihen, majd ha WHR-t befejeztem, akkor majd folytatom.

One Piece: jön, szépen, nézem, és baromi jó :D

Naruto: Nézem, de a mangát szívesebben olvasom. Legyen vége a fillereknek. :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat most fejeztem be az FLCL-t...erdekes :D
Meg megneztem a Gakuen Heaven elso 6 reszet is..hat ennyi ugyanolyan pasit en egy rakason nem lattam :shock: Megkulonboztetni oket mar onmagaban leterhelo komolyan mondom...
Meg az ujabbakbol varom epekedve a Jyo Oh Sei 5.reszet, de eddig meg nem jott ki :(
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

IloveRenji írta:Meg megneztem a Gakuen Heaven elso 6 reszet is..hat ennyi ugyanolyan pasit en egy rakason nem lattam :shock: Megkulonboztetni oket mar onmagaban leterhelo komolyan mondom...
Szerintem csak megjegyezni az összeset leterhelő, de mindegyik teljesen eltérő személyiség. Amúgy a sorozat eddig egész kellemes, az opening-be rögtön beleszerettem, az előzeteseket hírdető ham-ham hörcsögök mókásak és a grafika is szép. :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:Szerintem csak megjegyezni az összeset leterhelő, de mindegyik teljesen eltérő személyiség.
Mármint úgy érted, teljesen eltérő sztereotípia... :3 Sok "egyéniséget" nem sikerült felfedeznem abban a cuccban. Az Ouran koukou Rengéje imádná... :3

Apropó Ouran koukou, 7. rész.... JAJ. xD Dzsungel fight! De ami ennél is jobb: a köv. rész a tengerpartos lesz... *_______* Mindennel, ami azzal együtt jár. ;) (nyahaha... Kyouya........ xD;;; )

ETA:
sorry, nem tudtam megállni.... xDD (egyébként igen, ezeket a kifejezéseket használják)
Kép
Shota iirc nincs, de a koakuma kei ikrek csak éppen nincsenek a képen... xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Még mindig MÄR és még mindig fantasztikus. :D Innen már nem is valószínű, hogy ezt el lehetne rontani, egyedül a befejezéstől félek kicsit, de remélem azzal sem lesz gond.

Továbbá belekezdtem a Mai HiME-be, eddig egész jó, bár ahhoz képest, hogy mennyien szeretik, kicsit pörgősebbre számítottam. (17 rész már lement a 26-ból, és még most kezdődik el az igazi történet, a szereplők és a fanok szerint is) Szerencsére a poénok és a szereplők miatt nem volt unalmas, és eddig is találkoztam már meghökkentő jelenetekkel. :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

FMP - Fumoffu. Könnyed móka, kacagás késő estére :D .
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Tovább folytattam a Grenadiert de csak 3 részt volt erőm megnézni.Amikor a kiscsaj a leesett bugyija miatt nem tudott harcolni na az totál kész volt! :?
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Gantz-ot meg Naruto-t :roll: meg ha lesz időm Love Hina-t is befejezem :?
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:FMP - Fumoffu. Könnyed móka, kacagás késő estére :D .
Én is elkezdtem, ha már egyszer megy az A+-on, nem valószínű, hogy nagy kedvencem lesz, de sokkal jobb, mint az első sorozat volt. :D
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Nekem tetszik a Fumoffu(a diáktanács igazgatója kifejezetten érdekes és figyelemfelkeltő jelenség :-P )
Hanatarou desu.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

raz86 írta:Tovább folytattam a Grenadiert de csak 3 részt volt erőm megnézni.Amikor a kiscsaj a leesett bugyija miatt nem tudott harcolni na az totál kész volt! :?
Abba en is sokszor belekezdtem, de vhogy nem igazan tudott soha lekotni, pedig ari kis sorozat..a foszereplo meg nekem is tetszik a nagy szempillajaval, pedig lany vagyok :D
Es ugy ereztem h most h itt a vizsgaidoszak ramfer egy kis Excel Saga, ugyh most azt nezem, hadd szivja meg le az is az agyam..
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Hát hogy is mondjam... Kaleido,+ Inu a többire manapság nincs időm néha még hangulatom sincs. ::reliev:: :ossad: :ossad: :oops: :oops:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:Mármint úgy érted, teljesen eltérő sztereotípia... :3 Sok "egyéniséget" nem sikerült felfedeznem abban a cuccban. Az Ouran koukou Rengéje imádná... :3
Igen, ez így igaz. :D Szinte a létező összes sztereotípiát beletették egy sorozatba, de ettől nekem még tetszik, olyan szórakoztató. ^^ Mondjuk feleennyi szereplő is elég lett volna...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Juuousei 6 - csak egy gyors megjegyzés (az egész annyira gyors :/ és már csak öt epizód van hátra! T___T), Thor új hangjával kapcsolatban...

Nyilvánosan megkövetem Doumoto Kouichit (majd a blogban is, de itt is), amiért valaha is röhögtem azon, hogy seiyuu lesz. m(_ _)m Minden várakozásomat felülmúlta. Jól játszik, és nagyon jó hangja van, nagyon megy Thorhoz (bár más, amit vártam, de így még jobb). A mai nap tanulsága: csak mert egy boyband tagja vagy, még lehetsz jó hangszínész is!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Lehet, hogy hülye kérdés de a Juuousei nem yaoi ugye? ^^'''''' Mert ha nem belekezdek ^^

Amúgy a Nanával kapcsolatban. Amit Makó írt az valóban durva és remélem nem lesz ebből nagy balhé =S Én csak most kezdtem a magnát és nagyon tetszik. Ugyanezt eltudom mondani az animéről is. Tetszenek a szinkronhangok, az animáció és az opening meg egyenesen katarzis élmény rofl XD
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A.Hidekai írta:Lehet, hogy hülye kérdés de a Juuousei nem yaoi ugye? ^^''''''
Öö, nem az, ezt honnan szedted? :shock: Shoujo, mindennel, ami azzal jár. xD;; De messze nem yaoi vagy bármi, sz'al tessék belekezdeni, egy ilyen remek animét többen kellene hogy nézzenek. >_<
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Gantz rewatchot tartok.
Hihetetlen!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Öö, nem az, ezt honnan szedted?
Hááát mivel mostanában sok ilyen bl sorozat indult, nomeg eddig 3 ember említette meg itt a fórumon és mindhárom szereti a bl dolgokat (Mufurc, Pal-chan,IloveRenji). Szal ezért gondoltam, hogy jobb megkérdezni, nehogy belefussak valami dzsungelben játszodó hardcore yaoiba :p

Amúgy belenéztem az első részbe és egész ígéretesnek tűnik. Mindjárt lekapom az 5-ik részt is, aztán neki esek ^^
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem, ez nem dzsungel brutal yaoiXD (ez nagyon tetszik..)
De remelem tetszeni fog, nekem nagyon bejon, most meg megint varhatok 4-5 napot, mire lejon a sub verzioja a 6.resznek, pedig nagyon kivancsi vagyok :(
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nem dzsungelyaoi, de ha véletlenül találsz olyat, szólj. :D

>IloveRenji
Olvasd a blogot, ott úgyis le van írva, miről szól. xD;; (jó, nagyjából xD;; )
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jo, csak az lelovese a poenoknak..inkabb turtoztetem magam..es hosiesen varok.. :hammer: (ahogy ismerem magam, eme szilard elhatarozasom egy napig fog meg tartani, aztan ugyis elolvasom :-P )
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

InuYashát próbálom levadászni hétvégén, amikor van időm :roll: , a Cowboy Bebopot is nagyon sztem, bár nem tudom, adják-e most épp az /+on... :oops: Egyszer majd megnézem a Fumoffut is... :neutral:
és a Scryedet is megpróbálom becserkészni... (nem itthon) :-P
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Válasz küldése