Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Ssdorib
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.08. 19:31

Hozzászólás Szerző: Ssdorib »

én most a Narutot nézem sztem nagyon jó, most a 185.résznél tartok :vigyor:
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Ssdorib írta:én most a Narutot nézem sztem nagyon jó, most a 185.résznél tartok :vigyor:
Nekem nem lenne energiám nekilátni egy ilyen endless animének. :-P
Most a Shuffle! című animét nézem, ami egyenlőre az Ai Yori és a FMP Fumoffu keveréke eddíg. Bár ahogy olvastam Patkany leírását a végén komolyabb lesz. Csak ne legyen olyan szomi vége mint a Green Green-nek volt mert akkor tényleg elsírom magam!!! :sobsob:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na befejeztem a Shinigami no Ballad-ot..nekem nagyon tetszett, kellemes kis anime, nem mondom h kihagyhatatlan, de nekem utana olyan nagy mosoly ult az arcomon..azt hittem h 6 teljesen kulonallo sztori lesz, de nagyon tetszett h a Kouta 2szer is szerepelt benne..es az is nagyon jo, h Momo tenyleg annyira emberi, h sir, meg neha "szorakozik"..a macska engem kicsit idegesitett a szemtelen stilusaval, de nem akkora gaz..
Most elkezdtem a Gunslinger Girls-t, egyszer neki futottam annak is, csak "rossz helyen es rossz idoben", a She, the Ultimate Weapon utan, es akkor nem ereztem szukseget annak, h most sok olyan kislanyt nezzek, akibol gyilkologepet csinaljanak, de igy kis szunet utan, tetszik (mondjuk meg csak a 3.resznel jarok ^^), ami nem tetszett eddig h a 2.reszben ujra visszajatszottak az elso resz felet kb.. :weh:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Samurai Champloo - letöltöttem :dirr: az első részt és nagyon jó... Ugye Rita majd hozod? :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mondtam en.. :-P (sztem nem lehet tole elszakadni, legalabbis nekem nem nagyon sikerult.. :D )..elnezest ha ez nagyon off!
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Maison Ikkokut nézem. 40. résznél tartok. Semmi eksztra, szép csöndben csordogál, nagyon aranyos poénok vannak benne, szóval semmi egetrengető, csak az, hogy leülök nézni, és csak a 6-7. résznél jut eszmbe, hogy holnapután vizsgázom :-)

Közben néztem a Midori no Hibit, azt viszont annyira nem ajánlom...legalábbis, mangában sokkal jobb volt
Avatar
Ssdorib
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.08. 19:31

Hozzászólás Szerző: Ssdorib »

Kurz Weber írta:Maison Ikkokut nézem. 40. résznél tartok. Semmi eksztra, szép csöndben csordogál, nagyon aranyos poénok vannak benne, szóval semmi egetrengető, csak az, hogy leülök nézni, és csak a 6-7. résznél jut eszmbe, hogy holnapután vizsgázom :-)

Közben néztem a Midori no Hibit, azt viszont annyira nem ajánlom...legalábbis, mangában sokkal jobb volt
:D Sok szerencsét a vizsgádhoz!! Én is szoktam ilyet csinálni!
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Én az Escaflownet nézem és nagyon ajánlom mindenkinek! Nekem legalábbis nagyon tetszik!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Végignéztem a Shakugan no Shana-t és arra a következtetésre jutottam hogy bár nincs új a nap alatt (->az első részből elmesélem az egész történetet), azért tetszett (:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Host Club-ba kezdtem bele.... mert már annyian mondták hogy jó :-)

egy kis ajánlás: nem tudom hogy bárkinek újat mondok-e vele, de vasárnap esténként a MTV-n (music television :-P) GITS Stand Alone Complex megy ha jól láttam.. + ha már tv-nél tartunk,valami Tele5-német csatornán van dbZ... hazajöttem és megnéztem mi megy a tévében :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csak gyorsan, még így blogolás előtt...

Juuousei 10 - WAAAAH, kimaradt két kedvenc jelenetem! T__T És volt egy nagyon wtf jelenet is... Maa, mindegy. :3 Thor Angst megvolt, Third Angst megvolt, Zagi fanservice is megvolt (anélkül nem létezhet epizód!)... és a következő rész az utolsó! ::bawl::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2006.06.16. 15:40-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
magic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.06.16. 08:47

Hozzászólás Szerző: magic »

én az Elfen Liedet nézem 15szörre de nem tudom megunni!
az inuyasha és a Yu yu hakushot is szeretem remélem más is így van ezzel.

magic a kezdő :gurul:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára magic 2006.06.17. 11:18-kor.
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Higurashi no naku koro ni-t néztem meg két nap alatt.Nekem spec bejött,bár kíváncsi lennék hogy ógy mégis melyik korosztálynak szánták...
Hanatarou desu.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nézted?? Ha tetszett akkor még nézni fogod mivel 26 részes lesz ^^ Amúgy nekem nagyon tetszik eddig. Hihetetlen jó hangulata van. Amúgy sztem erősen 18+-os az anime....volt egy két olyan jelenet mikor a hideg futott végig a hátamon....nem gondoltam volna, hogy egy animét ilyen ilyesztőre is meg lehet csinálni O.o
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

OFF:26?Animenewsnetwork azt írta h 13... :D azzal fog telni a nyaram,hogy minden este frászt kapok a tücsökciripeléstől :oops:
Hanatarou desu.
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Karasu !

Nézd meg egy kicsit jobban: http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... hp?id=6134

Ugyanis én ott 26 epizódosnak látom a kiírást, ami meg a 13-s számot ileti, annyinak van meg a pontos címűk ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Ok,éjjel kettőkor,hat óra feliratolvasás után az ilyesmi már nem jön át... :oops: :-P

Amúgy köszi...
Hanatarou desu.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Rábukkantam néhány Mushishi DVD-ripre (így az utolsó rész előtt jó emlékeztetőnek), és letöltöttem, mert kíváncsi voltam, milyen a DVD-verzió... és azóta is itt ülök, teljesen lenyűgözve. Valami hihetetlenül gyönyörű ez az anime. Azt eddig is tudtam, hogy a zene és a rajz csodaszép, de így, normális(abb) minőségben látva egyszerűen lenyűgöző. (Miért nem olcsóbbak a japán DVDk, a fenébe is.) És hát, erről eszembe jutott, hogy reklámozni kéne a Mushishit, mert nem olyan híres, mint amennyire megérdemelné.

És még egy kis (ön)reklám: ezt az animét is nézze mindenki, mer' jó. Nagyon.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A DVD-k közötti rendrakás közben akadt a kezembe a D.N.Angel.El is felejtettem hogy megvan. :shock:
Gyorsan neki is estem és csak az áramszünet szólt közbe.Kicsit sem káromkodtam... :neutral:
Most így másoszori nézésre még jobban tetszik de hogy miért?
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

most fejeztem be a GTO-t amit ein ajánlott, hát nagyjából minden második részen meghatódtam.. nagyon tetszett, úgyhogy most ilyet akarok még még még :mosoly:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ma délután megnéztem a Grave of the Fireflies-t. Egész nap "csodás" hangulatom volt (értsd: pocsék), na ezzel meg végképp rátettem. Ezt egyszerűen tényleg nem lehet zsebkendő nélkül megúszni. :sobsob: Ott szorult meg a szívem igazán először, amikor Setsuko temette a szentjánosbogarakat, és közben mondja, hogy az édesanyja is már sírban fekszik. Meg a legvégén, amikor a bátyja elhamvasztja. Na ott már kész, elsírtam magam. ::bawl::
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Én is elkezdtem nézni a Mushishi-t és valami elképesztően szép :D

De nem csak a kivitelezése fogott meg, hanem az a furcsa (valahogy nyugodt) hangulat is ami az egészből árad. A zenét is csak dícsérni tudom, nagyon szép és kellemes. A történet pedig..hát fantáziadús, az biztos. A zajevős/csöndevős rész kölönösen tetszett.
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

A Gungrave-et mindenkinek ajánlom, aki vágyik egy kis maffiás anime-re.
Real World Espada
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Chidori írta:Csak ne legyen olyan szomi vége mint a Green Green-nek volt mert akkor tényleg elsírom magam!!! :sobsob:
annak az lett a vége hogy yusuke megdugta mindkét csajt...szánalmas volt... Amiről te beszélsz az a 12.epizód(télleg szomorú volt de nekem tetszett, hogy bevállalta) a 13.rész egy félig hentai műmosoly happy endes csalódás, oda nem illő jelentetekkel és illúzióromboló befejezéssel
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, megnéztem a Strawberry Panic 11-12. részét... A 11 aranyos volt, bár ellettem volna kevesebb loli fanszervisszel. :P De a bátorságpróba nagyon jó volt, Tamao-chan meg scaary. xD

A 12. rész már jobban tetszett, már csak azért is, mert Shizuma és Nagisa végre-valahára eljutottak valameddig (bár azért az úszómedencénél romantikusabb helyet is el tudok képzelni első csóknak...). Plusz, Shizuma nagyon szép volt ebben a részben, és még a Traumereit is játszotta Schumanntól. *_* Csak ezért már érdemes volt megnézni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése