Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Higurashi no Naku Koroni

Nem hittem volna hogy valaha egy anime miatt fog a hideg végigfutni a hátamon de ennek a sorozatnak sikerült ezt elérnie!Nagyszerű sorozat, jópárszor sikerült ledöbbentenie és kiakasztania is párszor! :shock:

Közben haladok a Narutoval is,eleddig a 98. részig jutottam(óriás beszélő meztelen csiga rulz! :? ) Nem rossz, eddig ez is tetszik.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Darker than Black 1 - OOHH YESSSS. Nagyon szép animáció, nagyon jó, de nem beleapofádba zene (duh, Kanno), nagyon kellemes karakterdizájnok, és az egész borzasztó hangulatos és stylish. A sztori egyelőre semmi hű meg ha, de mindenesetre kellemes kis akció-noirnak ígérkezik. GIMME MOAR.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Röviden az eddig elkezdődött sorozatokról:

Hitohira - most leszögezem, hogy akármiről is fog szólni EZ EGY YURI. A klubvezetőnek Nono-nak olyan erős aurája van, hogy szerintem akár a legheteróbb nőt is képes lenne átállítani a másik oldalra. Mugi a főszereplőnk már attól szétvörösödött, hogy felsegítette. De arra is van egy százasom, hogy a rivális drámaklub (ebben az iskolában kettő is van) kakkoi vezetője is titkon Nono-t szereti. Tehát azt mondom, hogy érdemes megjegyezni Ichinose Nono nevét, valószínűleg méltó lesz az olyan elődeihez, mint Satou Sei, Fujino Shizuru vagy Jinguuji Kanade.

Hayate no Gotoku - ezt csak azért néztem meg, hogy megértsem a hype-ot ami körülveszi. Nem sikerült megérteni. So-so, de semmi nem volt benne ami kiemelné az átlagosból.

Onegai My Melody Sukkiri - elkezdődött már, de még nincs rawom belőle.

Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS - folytatja a Nanohaverzum hagyományait, vagyis akció, akció, akció. Ugyan a főszereplőink már felnőttek, de lesz helyettük új loli a történetben.

Idolm@ster Xenoglossia - *_* Ribbons *_*

Kono Aozora Ni Yakusoku Wo - az ígéret elhangzott az első részben, de nem lesz könnyű dolga a férfi főszereplőnek a betartásával. Rinne (vagy Rinna?) nem is tsundere, hanem egyenesen egy angry bitch akit meglehetősen nehéz lesz betörni. (Aztán persze lehet, hogy két-három rész múlva már tenyérből fog enni...)

Nagasarete Airantou - a végére hagytam a legjobbat. Ez a sorozat már egy rész alapján WINNER. Mázlista srác főszereplőnk Ikuto már az első részben több vért vesztett a sok nosebleed-től, mint egy egész vérellátó központ tartaléka. Megvan az új kedvenc ecchi komédiám.
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A maradék négy sorozat is elkezdődött amit még felírtam magamnak:

Emily of New Moon - pontosan azt hozta amit vártam tőle, tipikus 20. század eleji északamerikai vidéki történet, remélem tunkolhatok majd a melodrámában könyékig amíg nézem. Mellesleg gyönyörű HDTV raw van belőle.

Kamichama Karin - egyet mondok: Himeka FTW!!! Jól mondta az az Anonymous ma 4chanon róla, hogy Himeka olyan, mintha (CCS) Tomoyo egybe lenne gyúrva (Higurashi) Rikával. Nos ez a két említett loli külön-külön is az elit krémje, úgyhogy el lehet képzelni mennyire figyelemmegragadó hatása volt rám Himekának már egyetlen résztől.

Lucky☆Star - én Akiyuki Shinbou-val csináltattam volna ebből animét, ő fel tudta volna dobni váratlan képi hatásokkal az amúgy erősen a szövegre, a párbeszédekre épülő poénokat. Úgyhogy ezt a sorozatot jelen formájában csak fansubbal fogom követni.

Terra he... - ha tartja az első rész színvonalát akkor ez a sorozat EPIC lesz. Már az első részben belecsapott az akció közepébe, de azért még van hová fokozni a feszültséget. Ha sikerül akkor egy igazi klasszikus sci-fi fog kerekedni belőle.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, én is megnéztem a Terra he-t... hát, az epic sci-fiben nem lesz hiány, de engem nem igazán nyűgözött le az első epizód. :/ Mármint, a sztori egy dolog, de asszem elkényeztetett a Bones-féle minőség (végig flashbackjeim voltak a Juuouseire, ami már csak azért se nehéz, mert voltak hasonlóságok), mert se az animáció, se a rendezés, se a zene nem volt különösebben megkapó... ebből főleg az animáció zavart. Nem az, hogy rossz, csak nem szép. ^^;; Na mindegy, ez legyen a legkisebb gond.

A Seto no hanayome 2. volt legalább olyan fárasztó, mint az első ep, bár túl sok volt a "komoly" rész... na mindegy. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Tactics: Egy nagyon jó 20. század eleji kis anime démonokkal, ogrékkal és sok humorral ahogy azt kell. A grafika nagyon szép, és az opening/ending is csodálatos.
Kép
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Én most tartok az Ayashi no Ceres felénél. A legszebb anime amit eddig láttam!
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Jelenleg csak egy animét nézek (leszámítva a most futó sorozatokat)

Puchi Puri Yuushi - Nos ennek az animének is túl vagyok nagy részén...és tetszik :)
A főszereplőnk egy 17 éves lány, aki 10 évesnek néz ki, valamiféle átok miatt...és mivel ez nem tetszik neki, szeretné megszerezni az "Eternal Tiara" nevű legendás tárgyat, ami bármely kívánságunkat teljesítheti.
Ehhez Platina Princessé kellene válnia, viszont nagyon keveseknek adatik meg rá a lehetőség. De nem kell aggódni, ő pont beleesik ezen kevés jelöltek közé.
Nem lesz egyedül a célja elérésében, ugyanis 4 lány lesz a riválisa 4 különböző világból - szerencsére mindben megtalálható valami, ami miatt tetszene.
Szóval nem egy világmegváltó anime, de nagyon aranyosak benne a főszereplő (lolik) izé hercegnőjelöltek, a történet kellemesen emészthető, úgyhogy számomra jó szórakozás.

Futó sorozatok közül pedig a Lucky Star OP-ján borultam. Az már önmagában is nagyon bejön, már csak a sub hiányzik hozzá.
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Bármily meglepő, de Utenát nézek, és iszonyatosan tetszik úgy mindenestül. Sőt, ez enyhe kifejezés: igazából annyira lenyűgöző, hogy alig tudok ujjongás nélkül írni róla :D, már most az elsőszámú kedvencem, pedig még csak 18. résznél tartok...
Hát, ad gondolkozni meg értelmezgetni valót rendesen... :cool:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Rossi írta:Bármily meglepő, de Utenát nézek, és iszonyatosan tetszik úgy mindenestül. Sőt, ez enyhe kifejezés: igazából annyira lenyűgöző, hogy alig tudok ujjongás nélkül írni róla :D, már most az elsőszámú kedvencem, pedig még csak 18. résznél tartok...
Hát, ad gondolkozni meg értelmezgetni valót rendesen... :cool:
De jó, még egy Utena-fan! Én is imádom bár a movie-t még nem voltam képes végignézni. Azt a felénél otthagytam. De a sorozatot imádom, úgy ahogy van. XD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Az elmúlt héten a következő animéket abszolváltam:

Hachikuro ll: Na erre nem tudom, mit mondjak. Nagyonnagyon hangulatos, nagyonnagyon kedvencem, DE MI A FRANCÉRT NEM LEHET NEKI EGY RENDES BEFEJEZÉST ÍRNI!!!??? Már ami a szerelmi szálakat illeti...Argh. Bár Takemoto és Hagu búcsúja nagyon szép volt. Ez már a második olyan anime, ami iszonyatosan jó, és még jobb lehetett volna, ha normális (értsd: nekem tetsző ^^) vége van. (A másik a Juuousei... Jajj.) De azért Hachikuro 4evah!!! ^^

Kashimashi:csak azért néztem végig, mert életem első yuri animéje volt, szal hadd lássam, milyen is az. Nem volt rossz, de sztem nem a jó animével kezdtem. A dolog romantikku-része OK volt, a problémát főként a karadesign testesítette meg, melynek legfőbb jellemzője a LOLI. Igen, az anime szerint a képen szereplő leányzók mind 17-18 évesek. Aha. A másik az alaphelyzet: egy fiúba belecsapódik egy UFO (!!!), majd lánnyá változtatják. WTF!? :shock: Na mindegy, azért a sorozat Special-ja egy kicsit helyretette a dolgokat, de a közeljövőben nagyon óvatos leszek az olyan animékkel, amelyben ilyenszereplők is megtalálhatóak.

Jelenleg a SoulTakert szemrevételezem, eddig tetszik (csak kicsit furcsa a Komugi-chan után ^^) + következőnek én is az Utenára akarok végre sort keríteni.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Surci: ha yuri animét akarsz nézni, lolik és egyebek nélkül, akkor ne olyat válassz, ami nyíltan férfi-közönségnek készült. :D;; Nézz Oniisama he-t. Az rulz.

---

Darker than Black ep 2 - OMG. Azér'... ha ezt a színvonalat tartják, akkor ez egy baromi jó sorozat lesz. Egyelőre tipikusan az a fajta cucc, ami első ránézésre nem egy különösebb hűha, de úgy egészében minden téren annyira színvonalas, és a részletek annyira jól összeállnak benne, hogy minden különösebb trükközés nélkül is kiváló és érdekes.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Több ember unszolására nekiálltam a Hunter x Hunter-nek, nem igazán lelkesedtem érte hogy megnézzem, de nagyon unatkoztam. Furcsa mód, már az első rész vége felé kezdtem rákattani, azóta végignéztem a sorozatot, és épp a második ova seriest nézem belőle. Ezekután mindenkinek csak javasolni tudom. Kifejezetten szórakoztató.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Mufurc: Köszi az info-t, utána fogok járni. Egyébként most az Utena lesz soron, aztán a Maria-sama ga Miteru-ra is kíváncsi lennék, arról is sok jót hallottam + olvastam a topicjaiban ^^.

Hogy ON is legyek: SoulTaker egyre jobb, egy anime, amiben (végre) pozitívan csalódtam. Még nem értem a végére, de remélem nem rontják el a befejezést.

Nézegettem a 2007 tavaszán startoló animéket (egyenlőre csak képeket) van benne pár érdekesebb darab, pl. az Emma ll-t biztos nézni fogom, Kissdum - Engage Planet is érdekesnek látszik a képek alapján, úgyhogy belenézünk. Egyébként úgy látom, az animefronton tovább folytatódik a loliinvázió, szal keleten a helyzet változatlan. XD

Jah, a legfontosabbat majdnem elfelejtettem: tegnap találtam EZT. DEAD LEAVES. EZ KÉSZ. Erre nem tudok mit mondani. Ilyen borult hülyeséget még SOHA ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM. Nagyon kész. Ezt látni kell. Mindenki nézze, méghozzá MOST AZONNAL.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Belenézegettem az új sorozatokba.

Tengen Toppa Gurren-Lagann
Kellemesen agyament, bár "néhol" kissé erőltetett. Az animáció és a zene megfelelő, de mostanság nem vagyok vevő az idiótaságokra, úgyhogy nem folytatom.

Seto no Hanayome
Na ez aztán végképp tömény baromság, de a fentebb vázolt okok miatt ezt sem folytatom. Az animáció és a karakterdesign amúgy teljesen jó, úgyhogy később, ha erre lesz hangulatom, majd megpróbálkozom vele.

Heroic Age
Ez valamiért megfogott. Igazából semmi eredeti nincs benne, de valahogy teremtett egy atmoszférát, ami számomra otthonos, úgyhogy egy pár rész elejéig még biztosan folytatom.

Claymore
Gyakorlatilag ez az első horror animém és nagyon tetszik. Eltalált karakterek, finaman adagolt izgalom, remek animáció (THX Madhouse), hozzá illeszkedő zene és kiszámítható történet. Remélem ez utóbbiban tévedek és lesz meglepetésben részem.

El Cazador
Annyi sok jobb indult most, hogy nem lesz kedvem időt tölteni vele. A western és a modern keverése mindenesetre érdekes egyveleget alkot.

Kotetsushin Jeeg
Az opening után kb. 2 perccel kénytelen voltam lelőni, annyira gagyi. Megtekintés szigorúan kiskorú felügyelete mellett. Lehet, hogy öregszem, de már nagyon nem vonz ez a nagy robot összeáll átalakítható járművekből szisztéma. Akkor inkább előkutatom a régi Voltron kazettámat és megnézem huszadjára is.

Darker than Black
Na ez már igen! Ezt az animációt bármelyik movie megirigyelhetné. Ha ezt a színvonalat képesek lennének tartani, elnézném még egy-két száz rész erejéig. Igazából semmi egetverő egyenlőre, de olyan hamar magába szippantott a világa, hogy elképszető. Minden egyensúlyban van benne, úgyhogy várom a folytatást!

Blue Dragon
Az opening közben kellemesen nosztalgikus Dragon Ball érzet fogott el, de a sorozat közbenn ebből egy csepp sem maradt. A karakterek mintha egy az egyben átjöttek volna (a biztonág kedvéért azért rájukeresztették a fodrászt), hangulata viszont sajnos nincs. Kizárt, hogy folytassam.

Bokura no
Egy újabb sablonos 10 év körüliek megmentik a világon sztori. És sajnos a robotok is elképesztően gyengén lettek megtervezve. Újabb sorozat, amire nem fogok időt fecsérelni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

anubys: annyit lespoilereznék a Bokurano - ból, hogy rohattul nem erről szól :D ^^
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Én már nem is nagyon kommentelem. "1 rész alapján megmondani, miről szól" for teh win!
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Future Boy Conan:

Ez az anime Hayao Miyazaki keze munkáját dícséri. Igaz, megvan vagy 30 éves ez a kis sorozat, de igazi kincs. Grafikailag mai szemmel nem szép, de a történet nagyon ottvan. Aki szereti a jövőben játszódó animéket azoknak kötelező darab.
A történet annyi, hogy 2008-ban az emberiség még a nukleáris energiánál is félelmetesebb fegyvert talált fel, amitől a Föld megsemmisült. Vagyis majdnem. A földrészek eltüntek és csak nagyon kevés embernek sikerült megmenekülnie. 20 évvel később egy kis szigeten él egy öregember az unokájával, Conan-nal ( a srác kb. 10 éves lehet). Conan egyik nap egy lányt talál a tengerparton. Először megijed, mert nagyapján kívül eddig még nem látott emberi lényt. Ám később hazaviszi az ájult lányt, akiről kiderül hogy a neve Lana és egy tudós, bizonyos Dr. Lao unokája. Tőle tudja meg Conan hogy sok ember túlélte a katasztrófát 20 éve és most kisebb-nagyobb szigeteken élnek. Egy nap repülő érkezik a szigetre benne három emberrel, hogy elvigyék Lana-t. Ugyanis Lana lehet a kulcs a nagyapjához, aki még tudja hogy kell használni a napenergiát. Conan nagyapja meg akarja állítani őket, de megölik. Conan pedig Lana után indul hogy megmentse akár az élete árán is.
Nekem nagyon tetszik ez az anime, látszik hogy régen is tudtak azért jó animét csinálni.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Yu Yu Hakusho
Gravitation
Aquarian Age
Elf Ban Kakyuusei


Egyelőre ennyi. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Arysa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.05. 19:11
Tartózkodási hely: /pill. otthon

Hozzászólás Szerző: Arysa »

Yomiko írta:Én most tartok az Ayashi no Ceres felénél. A legszebb anime amit eddig láttam!
Én is a legszebb animénak tartom. Nagyon megfogott benne valami. Aki csak teheti nézze meg, mert megéri.
Ki lenne képes szeretni annyira, hogy a saját, drága életét eldobja értem?
Ha valaki a tengerbe vetné magát értem akkor kiszabadulnék ebből a lakból és visszatérhetnék az életbe...újra élhetnék. De ha ez egy nap megtörténne, annak élete árán, aki a leginkább szeretett, akkor sírnék nagyon...magányosan. A kövemet keresve sírnék. Még ha vérem borként folyna is, mi haszna lenne? Nem hozná vissza a tenger fenekéről azt, aki a legjobban szeretett." (Le Portrait de petit Cossette)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Biiru Seijin írta:anubys: annyit lespoilereznék a Bokurano - ból, hogy rohattul nem erről szól :D ^^
Tény, hogy nem lehet eldönteni egy rész alapján, hogy miről is fog szólni, viszont újonnan indult sorozatok bőven vannak, időm pedig szűkös, ezért úgy döntöttem, egyetlen epizód után fogom eldönteni, mely sorozatokat folytatom , márpedig a Bokurano semmi egyedi élményt nem nyújtott ennyi idő alatt számomra...

On:

Befejeztem EVA moviekat is és meglehetősen hazavágott. Így elsőre annyira tömény volt, hogy nem is tudom, mit kérdezzek. Mindenesetre maradandó élményt adott, úgyhogy nagyon várom a remake-et (legalábbis úgy tudom, az lesz a Rebuild)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Jelenleg: Naruto
InuYasha
és nekifogtam a Bleach-nek...egy rész után: hűha!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Tény és való, hogy nem fogott volna meg az első rész engem se ha nem olvasom el előtte a mangát - de adj neki esélyt, mert szerintem nagyon megéri. (remélem hogy ügyesen dolgozzák majd fel. És a CG sztem rosszul néz ki benne - de nem azért kell nézni :D)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

SZuperrrr!!! :D :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

most fejeztem be az Ouran High School Host Club-ot- :D :D :D jajdenagyon... azt hiszem ez is olyan anime lesz amit korlátlan mennyiségben újra fogok nézni- ennél szórakoztatóbb nincs!- még a slayersre is ráver, pedíg nem hittem volna hogy ez lehetséges
aztén szintén most néztem meg: Ultra Maniac- nem fogtam tőle padlót, de azért aranyos volt
most a Fruits Basket 5. részénél tartok, és sanszos hogy bekerül a listámon az élmeznyőbe- azért nem sok anime van aminek rögtön az elején már kiborulok *____*
Válasz küldése