Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Junchi
Fanatikus
Fanatikus
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2018.11.24. 09:56

Titkos írta:
2018.11.24. 05:33
Viszont ha már úgyis írtál ide, megkérdezem, hogy az avád miből van? :D Már nézegetem egy ideje ezt a "moe mögött rejtőzik a masszív letargia" karit. XD
Original art, nem konkrét mangából van, bár one-shotban elolvasnék én is valami hasonlót. Vagy egy olyat, amiben lemegy az éppen aktuális moe-biznisz, aztán, a "forgatás" után mindenki lekapja magáról a maszkot vagy visszaállítja az arca természetes mimikáját olyanná, mint amilyen az avimon is van, cigi elő, szókimondó stílus on, stuff. Édes pofon lenne a sok waifutardnak és moetardnak. :D

Titkos
Grafomán
Grafomán

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2018.11.24. 20:06

Junchi írta:
2018.11.24. 09:56
Original art, nem konkrét mangából van, bár one-shotban elolvasnék én is valami hasonlót. Vagy egy olyat, amiben lemegy az éppen aktuális moe-biznisz, aztán, a "forgatás" után mindenki lekapja magáról a maszkot vagy visszaállítja az arca természetes mimikáját olyanná, mint amilyen az avimon is van, cigi elő, szókimondó stílus on, stuff. Édes pofon lenne a sok waifutardnak és moetardnak. :D
Hehe, én is valami ilyesmire gondoltam. :D Esetleg ilyen We Happy Few-os "kötelezően boldog" társadalom, miközben meg... :D
Kép

Ricz
Sensei
Sensei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2018.11.24. 20:37

Mondjuk ja, nem lenne rossz, csak az a baj, hogy sokkal nagyobb kiaknázást látnak rendszerproblémák kifigurázásában, amibe aztán nemlétező mélységet magyaráznak (*krákog majd tüdőváladékot a földre köp* zombiföldi eposz), minthogy ebből ne csak paródiát, de valamilyen szinten pszicho-thrillert kanyarítsanak, a la Perfect Blue. Mert az ötlet magában hordozza ennek a lehetőségét is, míg az álarc lehullása egy pofoncsapós kezdő gag-löket lenne.

Közben akkor már leváltottam a sajátomat is. Avatarnál már egy ideje visszaköszönt a Kyousougiga, ami itt most épp az általános neurális állapotomat tükrözi. Az unottan megfáradtat és valamelyest csalódottat, aminek a java igazából FWP (first world problem).

Aláírásba meg betosztam valami régi aláírásképem még 2012-ből jobb ötlet híján, mert nem találtam nekem tetsző új képet. Oda Nobuna no Yabou sorozatból a loli Date Masamune. Na, nem mintha annyira kajálnám a lolifikációt, de ez a hadúr talán a legfrankóbb mind közül, mindegy milyen iterációt kap (Sengoku Basara, Sengoku Otome, Tono to Issho... Egyszerűen nem tudják eltolni, szemben Oda Nobunagával, aki sokszor elég hit-and-miss módra sikerül).

Válasz küldése