Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Junchi
Fanatikus
Fanatikus
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2018.11.24. 09:56

Titkos írta:
2018.11.24. 05:33
Viszont ha már úgyis írtál ide, megkérdezem, hogy az avád miből van? :D Már nézegetem egy ideje ezt a "moe mögött rejtőzik a masszív letargia" karit. XD
Original art, nem konkrét mangából van, bár one-shotban elolvasnék én is valami hasonlót. Vagy egy olyat, amiben lemegy az éppen aktuális moe-biznisz, aztán, a "forgatás" után mindenki lekapja magáról a maszkot vagy visszaállítja az arca természetes mimikáját olyanná, mint amilyen az avimon is van, cigi elő, szókimondó stílus on, stuff. Édes pofon lenne a sok waifutardnak és moetardnak. :D

Titkos
Grafomán
Grafomán

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2018.11.24. 20:06

Junchi írta:
2018.11.24. 09:56
Original art, nem konkrét mangából van, bár one-shotban elolvasnék én is valami hasonlót. Vagy egy olyat, amiben lemegy az éppen aktuális moe-biznisz, aztán, a "forgatás" után mindenki lekapja magáról a maszkot vagy visszaállítja az arca természetes mimikáját olyanná, mint amilyen az avimon is van, cigi elő, szókimondó stílus on, stuff. Édes pofon lenne a sok waifutardnak és moetardnak. :D
Hehe, én is valami ilyesmire gondoltam. :D Esetleg ilyen We Happy Few-os "kötelezően boldog" társadalom, miközben meg... :D
Kép

Ricz
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2018.11.24. 20:37

Mondjuk ja, nem lenne rossz, csak az a baj, hogy sokkal nagyobb kiaknázást látnak rendszerproblémák kifigurázásában, amibe aztán nemlétező mélységet magyaráznak (*krákog majd tüdőváladékot a földre köp* zombiföldi eposz), minthogy ebből ne csak paródiát, de valamilyen szinten pszicho-thrillert kanyarítsanak, a la Perfect Blue. Mert az ötlet magában hordozza ennek a lehetőségét is, míg az álarc lehullása egy pofoncsapós kezdő gag-löket lenne.

Közben akkor már leváltottam a sajátomat is. Avatarnál már egy ideje visszaköszönt a Kyousougiga, ami itt most épp az általános neurális állapotomat tükrözi. Az unottan megfáradtat és valamelyest csalódottat, aminek a java igazából FWP (first world problem).

Aláírásba meg betosztam valami régi aláírásképem még 2012-ből jobb ötlet híján, mert nem találtam nekem tetsző új képet. Oda Nobuna no Yabou sorozatból a loli Date Masamune. Na, nem mintha annyira kajálnám a lolifikációt, de ez a hadúr talán a legfrankóbb mind közül, mindegy milyen iterációt kap (Sengoku Basara, Sengoku Otome, Tono to Issho... Egyszerűen nem tudják eltolni, szemben Oda Nobunagával, aki sokszor elég hit-and-miss módra sikerül).

Dodgers
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dodgers » 2018.12.18. 01:29

Első öt rész alapján a Yagate Kimi ni Naru a szubjektív szezon éllovas, úgyhogy időszerű volt egy avatarváltás, ami az egyik főszereplőt (Yuu) valamelyest valótlan módon prezentálja.
Kép Kép

Junchi
Fanatikus
Fanatikus

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2018.12.25. 19:10

A teljes szettet (avatar + aláírás) átküldtem Nier Automatásba, csak hogy kifejezzem, mennyire bejön az egész cucc úgy általában.

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2019.01.04. 23:40

Még mindig Heichou, most a legújabb fejezetből (hm, lehet a következő hónapra is választok majd egyet).
MAL AniList
Wei Wuxian to Lan Wangji: "HanGuang-Jun is too strong and the YiLing Laozu has lost miserably.
They shall fight again next time!"

Risa
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Risa » 2019.01.16. 21:23

Harminchat fokos Mo Dao Zu Shi lázban égek a regény miatt, úgyhogy csere. :D (Kár, hogy avának nem tudtam eléggé lekicsinyíteni a gifet. T__T Aztán majd ha lesz időm fanartot válogatni, talán azokból választok valamit~)
Kép
“What stage has your relationship progressed to?”
“The things that should have been done have been done. The things that shouldn’t have been done have also been done.”

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2019.02.07. 21:17

Nem bírtam tovább én sem, mert az új Mo Dao Zu Shi trailer annyira megihletett, hogy le kellett cserélnem a manletwitheyebrow-t.
MAL AniList
Wei Wuxian to Lan Wangji: "HanGuang-Jun is too strong and the YiLing Laozu has lost miserably.

Rui-chan
Hikikomori
Hikikomori
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rui-chan » 2019.03.09. 18:41

Újfent avatar váltáson estem át, jelenleg Kagamine Rin szerepel a képen. Különösebb oka nincs, csak szembe jött velem a gépen és gondoltam most jó lesz ide.
Kép

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2019.04.12. 08:12

Most nincs se elég időm, se elég motivációm :knife: a shingeki topicba írni (majd talán a következő hónapban), pedig ez a mostani fejezet kifejezetten tetszett, és kellően hatásos volt.^^ Kedvenc momentemet addig is jelezze ez a Pieck profilkép.
MAL AniList

Válasz küldése