Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én is váltottam ismét, ha már hallottam, hogy lesz rendes Girls' Frontline anime, akkor már vegyük fel újra a fonalat a játékkal, max. nem fogok eventezni a gépen emulált Samsung Galaxy S20-assal. Szóval avatar-aláírás is ebből van, pontosabban az Heckler&Koch UMP45 géppisztolyának "taktikai bábuja".
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Junchi írta: 2021.02.13. 18:47 Új avám van, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy itt is megmutassam azokat a szerintem zseniális Ariás artokat, amiket twitteren osztott meg shycocoa, aki egyben a készítő is: Akari, Aika, Alice, Alicia, Akira, Athena.

Amellett, hogy parádésan részletgazdag és baromi jók (+ in character) a ruhák, még a karik eredeti kinézetét is kiválóan kapta el, ami csak kevés Ariás fanartistnak sikerült eddig.
Ezek annyira szépek, hogy gyorsan felpakoltam a listára az Ariát. Remélem jó ajánlód : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Új aláírás. :lol:

1. Mert így közel két év után meguntam, hogy az aláírásom egy placeholder "kép" szöveg és amíg nem ásom bele magamat a gifszerkesztés rejtelmeibe, addig ez is tökéletesen megteszi. (Plusz most kiderül, hogy "Mr. Imgur" megbízhatóbb szolgáltatónak bizonyul-e majd, mint elődje volt. XD)

2. Mert Kumoko dorkosan edgelord személyiségének hatalmas fanboya lettem, így amikor megláttam, ahogy az új endingben elkezdte vágni a hülye fejeket, nem bírtam tovább... XDDD

3. Mert ilyen Mushokuk és hasonlók árnyékában némileg mintha kezdene elsikkadni az év eddigi valóban legjobb/legeredetibb isekaija. :twisted: :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Avatart váltottam, ezúttal Nobara lett a választottam a Juujutsu Kaisenből. :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az avatárom smug!Lum, az aláírásom pedig játszótéri-Lum a ma debütáló új UY sorozat tiszteletére. :D (Mindkettő az openingből, ami önmagában megérne egy 10/10-es értékelést.) Természetesen magáról a sorozatról is íródni fog hamarosan egy ilyen "első benyomás az első epizód alapján" jellegű post a topicjába, addig is maradjunk annyiban, hogy hálistennek ezért megérte kivárni ezt az egy évet... :D
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Titkos lejött a WoW-ról és animét néz.
SPOILER
Kép

Btw, ha már avatar-csere, akkor én is. Általában van egy olyasmi szokásom, hogy tematizált oldalakon olyan avatarral/profilképpel/etc-vel nyomom, ami adekvát, ergo animés site-on animéssel, filmesen filmessel, stb. Na, ez mostanság egyre gyakrabban borul meg, szóval abszolút nincs lelkiismeret furdalásom a mostani Saul Goodman miatt (előtte meg Sullivan volt az Uncharted játékokból, szal...). Aki nem tudná, ő a Breaking Bad prequel Better Call Saul sorozat főszereplője, a nagy dumás zugügyvéd, és mivel mind a karakter, mind a sorozat baromi nagy hatással vannak momentán rám, ezért telespameltem szinte minden netes felületet, ahol megfordulok a fickó fizimiskájával.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta: 2022.10.14. 07:16 ^Titkos lejött a WoW-ról és animét néz.
SPOILER
Kép
::japhaha:: Most adná magát a válasz félig poénból, félig igazságból, hogy: "Naná, mert végre adnak is valamit, amit megéri nézni.", esetleg "Kivártam a visszatérésemhez méltó sorozatot.", de igazából nem jársz messze a valóságtól, mert mostanra sikerült kb. úgy-ahogy "kimaxolni" a WoW Classicot (már amennyire egy "végtelen" játékot ki lehet maxolni ugye... XD), meg amikor úgy szeptember körül volt már dátum, hogy október 14 az UY premiere, akkor direkt bele is húztam és kb. épp kész lettem mindennel. XD Szóval ja, bár továbbra sem leszek az a "30 szezonos címből 20-at követek" jellegű fazon, de azért a heti egy UY kötelező lesz, plusz mellette talán majd befigyelnek egyéb sorozatok is, amik időközben már végig kijöttek. :)
Junchi írta: 2022.10.14. 07:16Aki nem tudná, ő a Breaking Bad prequel Better Call Saul sorozat főszereplője, a nagy dumás zugügyvéd, és mivel mind a karakter, mind a sorozat baromi nagy hatással vannak momentán rám, ezért telespameltem szinte minden netes felületet, ahol megfordulok a fickó fizimiskájával.
Egyik sorozatból sem láttam egyetlen részt sem, viszont ez a videó egy bő 10 perc alatt így is egyből meggyőzött afelől, hogy ez a fazon egyszerűen egy arc, szóval abszolút meg tudlak érteni. XD
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Junchi azért vehetted volna a fáradtságot, hogy manga stílusú inkarnációját/illusztrációját használd Saulnak.

Ehhem, ehhem, lásd az én Bill Cipher (Gravity Falls) schoollolim.

::smug::
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ayla írta: 2022.10.19. 18:05 Junchi azért vehetted volna a fáradtságot, hogy manga stílusú inkarnációját/illusztrációját használd Saulnak.
Jóvanazúgy.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Teljes váltás nálam is. :D Felbátorodtam azon, hogy Junchi se animés avatarral nyomul.
Részben stílusos akartam lenni és október 31-re időzíteni a cserét, részben pedig totál elfelejtettem, pedig már a hónap közepe körül terveztem. XD

Avatar alanyomnak Jack Russell-t (igen, tényleg ez a neve) választottam a néhány hete megjelent Marvel rövidfilmből, a Werewolf by Night-ból.
Az aláírásomra pedig Steven Grant került a Moon Knight-ból. Mindenképpen olyan képet szerettem volna, ahol körbeveszi az érdeklődési köre, vagyis Egyiptom. (A színezést nem én csináltam, ilyen volt a banner, amit találtam.)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

D-d-d-dupla! (Több, mint 1 év után. X'D)

Ismét változásokat eszközöltem, az avatart és az aláírás képemet is lecseréltem. Az avatarom már korábban átesett egy cserén, Sakura Futaba volt rajta a Persona 5-ből.
Jelenleg Shima Rin (Shimarin) a választottam a Yuru Camp-ból, az aláírás képemen pedig Hibiki és Hamzou szerepel az Idolmaster-ből. :D
Kép
Válasz küldése