Anime ismertetõk

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Ó, a Sangatsu no Lion-t szeretném majd megírni, mert nekem konkrétan top 10-es kedvenc lett. :D Csak fene tudja, mikor lesz rá időm, de igyekszem majd megírni, remélem le szabad foglalni. :oops: Mellesleg, Surci, rádtukmálhatom majd kihívásként? Cserébe jöhet valamelyik Sors széria, persze nem az Illya, de majd idővel... XD. Jó, tudom, most is le vagyok maradva az én részemmel (látom, már abszolváltad a Mononokét is...), szarul is érzem magam miatta, de megpróbálom összekapni magam. >_<
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akosss írta: 2017.03.30. 17:34 Ó, a Sangatsu no Lion-t szeretném majd megírni, mert nekem konkrétan top 10-es kedvenc lett. Csak fene tudja, mikor lesz rá időm, de igyekszem majd megírni, remélem le szabad foglalni.
Naná, akkor ez a tiéd, várjuk szeretettel :D Kihívást vmelyik nap megdumáljuk.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Eléggé esedkessé vált már néhány ismertető, van aki esetleg fontolgatja a közeljövőben a megírásukat?
Kép Kép Kép

Valaki?

Kép
Ez az enyém, de szerintem rám hárulnak olyan hálátlan feladatok is, mint

Kép, és Kép
, ha csak más nem szeretné megírni valamelyiket...
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ezekből részemről egyik sem (az Orange és a BokuDake pláne nem, meghagynám ezt a hálátlanul hálás feladatot [:D], a Shouwának meg nem lettem akkora fanja), ellenben viszont a Bakemonogatariról NAGYON kéne már ide ismertető, azt lehet vállalom, bár időpontot nem mondok egyelőre. Illetőleg gondolkoztam még az Initial D-n (az első évadán, legalább arról legyen), illetve a Berserk is erősen hiánycikk.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Inuyashiki, új Kino ismertető, valaki?

Illetve filmek közül tervez valaki Koe no Katachi, Kaze tachinu, Kimi no na wa ismertetőt?

Koe no katachi, kimi no na wa-t szivesen elviszem, de a többit jó lenne ha valaki vállalná.

Illetve 3-gatsu no Lion nagyon érik, valaki említette hogy vállalná, megvan még a lelkesedés?

Made in Abyss szintén jöhet, annak ellenére hogy majd jön az S2. Attól még simán írható.

Love Stage esetleg???

Ha senki, akkor majd én... csak nem akarom elvenni a lehetőséget, és örülnék, ha nem minden cikk tőlem jönne. Ugyanakkor kéne a content, és ezek sok más cím mellett megérdemlik hogy legyen róluk ismertető. Természetesen bármi másról is jöhet.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hikari írta: 2017.12.22. 12:46 Love Stage esetleg???
A márciusi számunkban valószínűleg írok róla, szóval ha március végéig senki se lesz szorgalmas, akkor ezt feltöltöm (de ez ne szegje senki kedvét, aki addig késztetést érzett!!:)). Tőlem más nem várható a közeljövőben.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Catrin írta: 2018.01.20. 10:14 A márciusi számunkban valószínűleg írok róla, szóval ha március végéig senki se lesz szorgalmas, akkor ezt feltöltöm
Nagyon örülnék neki, mert nekem is tetszett a sorozat, de nagyon sok egyébről is kéne írnom :)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

A fentebb ígért Bakemonogatarit részemről mindenképp hozom (ha már megígértem, és elvileg úriember vagyok vagy mi), a többit meg majd meglátom.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Köszi, az jó lenne :)

Tsuki ga Kirei-t ki emlegette itt anno, hogy írni akar róla? Vagy csak képzelődök? Ha senki, akkor megírom én...
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Sziasztok!

Írtam két anime ismertetőt már jó ideje. Mikor kerülnek fel az oldalra? Csak kérdem, mert már vagy 2-3 hete írtam őket.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Válasz küldése