Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Én nem tudom mennyire számítok új tagnak... :oops:
Ezt rátok hagyom :wink: Annyira nem vagyok újonc, de régi sem...

Szóval, engem az anime a Sailor Moon-után és közben kezdett el érdekelni, de kicsi voltam, kb 6 éves így még kisgyerekként nem nagyon jártam utána, meg nem is volt lehetőségem.
Így 13 évesen kezdtem el komolyabban érdeklődni az animék iránt. Bevallom nem sokat öregedtem azóta, az is lehet, hogy én vagyok itt a legfiatalabb a kis 15 évemmel, de ez nem tántorít vissza semmitől :-P
Büszkén jelentem láttam az NGE-t is :)
Amúgy engem inkább az animék kötnek le mint a mangák, de ha valamit igazán megszeretek annak igyekszem elolvasni és lehetőség szerint meg is szerezni a mangáját :)

Hát úgy ennyi :wink: Remélem senki nem gondol rólam rosszindulatú dolgokat csak, mert fiatal vagyok. Én úgy hiszem, h nem a kor számít ebben a dologban, attól függetlenül, hogy az animék nem gyerekeknek készülnek :!:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^ Mert a Parappa, Nils Holgerson, Barba pappa gyerekeknek készült.
Nem akarok kötekedni csak megjegyzem, hogy ne minden anime készül idősebbekne, vannk köztük külön gyerekeknek szánz hisz nekik is jár a rajzfil /sőt inkább nekik/
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

hát igen...de ált.nem....ismerek oan szülőt aki odaadta a kölyöknek a Bleach-et hogy tessék nézd mert rajzolva és akko gyerekeknek van... :shock:
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Jó, nem azért mondtam amit. Csak azért gondolom nyílvánvaló mindenkinek, hogy nem Parappa-t, Pokemon-t meg hasonló "dolgokat" nézek... :neutral:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Eper
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.04. 16:11

Hozzászólás Szerző: Eper »

Sziasztok! ^^

Gondoltam, ha már beregeltem és közeljövőben írogatni is fogok ide azért egy rövid akármivel ide is betolom a profilomat..Nem vagyok egy nagy magamrólírokhosszasan egyénzet, úgyhogy igyekszem a tényekre szorítkozni..XDD Lassan sajnos 18-ba hajló szombathelyi leány vagyok, infantilis lélekkel és nem túl rég óta tartó anime-manga-Japán érdeklődéssel megáldva (egyesek szerint inkább verve, dehát próbálunk szemet hunyni afelett, amikor az emberek olyasmit szidnak, amiről alig tudnak valamit -.-"). Mint talán pár délután unatkozó kisovisnak nekem is az első animém a Sailor Moon volt, teljes fellángolás volt a matrózruha meg a hold irányába..XD Aztán egy időre elcsendesült a lelkesedés az internet világával meg szépen vissza is jött, azóta próbálom kideríteni milyen stílusú/témájú művek is valók nekem, de csak annyira jutottam, hogy írtam egy kilóméteres listát arról mit akarok majd a közel vagy távoli jövőben meglesni..Eredmény, hogy rendszerint azt sem tudom merre nyúljak a következőhöz.
De nem zavar, komótos tempómban haladok mindenfélével..XD Most éppen a Nanát nézem. Animék mellett nagy Final Fantasy rajongó is vagyok, nem vetem meg (sőt) a jó zenéket, filmeket, onlájn szerepjátékokat, kikapcsolódást, sötöbösötöbö. No takarékra teszem magam, ha valakit valami véletlen érdekelné kérdezze meg ^^
Mindenkinek szép napokat a továbbiakban is :)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Sziasztok!
Itt még új vagyok, de az animék világában már egyáltalán nem. Több, mint egy éve fórumozok, Narumi beszélt rá, hogy regisztráljak ide is. ^^
Az igazi nevem Judit, 20 éves vagyok, a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának gyógyszerész szakán tanulok. Ha megengeditek, az animével való megismerkedésem történetét inkább bemásolnám, mert elég hosszú (de egy-két dolgot átszerkesztettem, hogy aktuális legyen). ^^'
Az első nagy kedvencem a Sailor Moon volt (persze még mindig az), de előtte is láttam már animéket, csak akkor még nem tudtam róluk, hogy azok. A SM előtt a Candy Candy-t néztem, de emlékszem, volt Mila szupersztár és Hello Sandybell is. Amikor kiskoromban néztem a tévét, és valamelyik olasz vagy német adón megláttam egy-egy japán rajzfilmet, már akkor feltűnt, hogy ezek valahogy nem hasonlítanak a többi rajzfilmre, csak akkor még nem tudtam, hogy a japcsik csinálták őket. ^^' De aztán idővel persze kiderültek a dolgok.
Hatodikos koromban három barátnőmmel együtt Sailor Moon mániásak voltunk. (Ők már rég kinőtték, én nem... ^^' ^.~) Meg voltunk róla győződve, hogy mi vagyunk az igazi tündérek (én Vénusz tündérnek képzeltem magam), vártuk a csodát, hogy megjelenjenek a macskák, és adjanak nekünk varázspálcát, és minden nap legalább egyszer átváltoztunk az iskola folyosóján... XD Persze mindenki rajtunk röhögött, de minket nem érdekelt. Még most is azt mondom, hogy életem egyik legszebb időszaka volt. Lehet, hogy égő, de úgy éreztem, ezt el kell mondanom. ^^ Aztán a barátnőim rájöttek, hogy ez az egész hülyeség, egyik napról a másikra magamra maradtam. Persze azért most már én sem hiszem azt, hogy én vagyok Vénusz tündér, de még mindig nagyon szeretem a Sailor Moon-t. Szóval a többiek "észhez tértek", én meg azt vettem észre magamon, hogy még mindig nem tudok meglenni nélküle. Aztán rájöttem, hogy nem csak a Sailor Moon-t szeretem, nagyon tetszett a többi anime is, mindig lestem, hogy adnak-e a tévében. A Sailor Moon idejében is néztem más animéket is, pl. a Manóvári manókat nagyon szerettem. A Dragon Ball-t csak akkor néztem, ha a Sailor Moon előtt adták, ha utána volt, akkor nem néztem meg. ^^' Annyira nem csíptem, azt nálunk a fiúk bámulták az osztályban, még Dragon Ball-os újságot is csináltak, a suliban árulták (ha jól emlékszem, 50 Ft volt egy példány), és a bevételt az iskolának adták... A Lili, a virágangyalt néztem, de csak azért, mert nem volt más, nagyon haragudtam rá, mert a Sailor Moon helyett adták, és ráadásul gagyi is volt. XD
Szóval szép volt az a Rajzfilm Klubos korszak. De elmúlt. A Sailor Moon képregényekkel vigasztalódtam (most már az összes megvan), de aztán megszűntek a Sailor Moon füzetek, és 2001-ben már a SM újságnak is hiába vártam a januári számát... Emlékszem, fel is hívtam a szerkesztőséget, hogy most mi van, aztán jópár átkapcsolás után egy nénivel beszélhettem, aki elmondta, hogy azért szűnt meg az újság, mert nem vették elegen... Egyébként nagyon aranyos volt a néni, nem volt bunkó egyáltalán, de ettől nem lettem sokkal boldogabb... Írtam is egy névtelen levelet a szerkesztőségnek, hogy mennyire csalódott vagyok, és hogy hogy képzelik, hogy csak úgy megszüntetik az újságot, még hogy nem veszik elegen, bezzeg a Holdposta rovatban az állítólagos "Luna" mindig arra panaszkodott, hogy ne küldjünk be annyi rajzot, vagy ne sértődjünk meg, ha nem jelenik meg a rajzunk az újságban, mert rengetegen küldenek... Ezek szerint sokan is olvassák az újságot! Vagy ha mégsem veszik, lehet, hogy azért, mert drága. Emlékszem, az első példány megjelenése óta az utolsóig 100 forintot drágult az újság, és az akkor még nem volt elhanyagolható. És a nyomdahiba is mindig sok volt benne... Szóval ezeket mind rázúdítottam a szerkesztőségre. ^^' Nem tudom, elolvasták-e egyáltalán, de abban biztos vagyok, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki levélben is kifejezte csalódottságát.
Ezután a pangás időszaka következett számomra, körülbelül két évig. SM újság már nem volt, internetünk akkor még nem volt, a tévében nem nagyon adtak animéket. Igen, voltak elvonási tüneteim. ^^' Mindenhol azt lestem, van-e anime, a Cartoon Network-ös rajzfilmek végén azt figyeltem, van-e japán a készítők között... Az meg kész gyönyör volt számomra, amikor kiderült, hogy a nyaralóhelyünkön van RTL2, és ott néha tudtam nézni délután animéket. A Wedding Peach-et is ott láttam először, rögtön feltűnt, hogy "enyhén" hasonlít a Sailor Moon-ra... De akkor csak az számított, hogy anime.
Aztán 2003 februárjában beköltözött hozzánk a modemes internet. Egy új világ tárult fel előttem, hihetetlenül örültem neki. Onnantól kezdve megállás nélkül szörföltem a különböző animés honlapokon, és amióta már majdnem másfél éve szélessávú internetünk van, még több dologhoz tudok hozzáférni. És azóta az animék is visszalopták magukat a tévébe. Bár A+-om nincs, de van internet. Éljen a tudomány és a technika! ^^
Nos, ez lenne az én történetem. Még kiegészíteném annyival, hogy nagyon szeretem a kelta és a viking kultúrát. Kilencedikes koromban még Egyiptomért voltam oda, de aztán az érdeklődési köröm valahogy áthelyeződött észak-nyugatra. Kedvenc filmem A rettenthetetlen (hú, de utálom leírni ezt a szót ^^'), többek közt azért, mert gyönyörű a zenéje. (James Horner rulez.) Ha már a zenénél tartunk, a kedvenceim: Enigma, kelta zene, Tyr (viking metál :vigyor: ), filmzenék és természetesen anime zenék. Mit írjak még? Nagyon szeretem a macskákat Kép és nagyon szeretek lustálkodni. Kép
Szerencsére megadatott nekem, hogy sokszor járhattam külföldön, de van még két álomúticélom, ahova nagyon szeretnék eljutni. Az egyik Skócia (már eldöntöttem, hogy oda megyek nászútra Kép ), a másik pedig természetesen Japán. ^.~
Azt hiszem, egyelőre ennyi elég is lesz belőlem. Bőven. ^^' Köszönöm, hogy elolvastátok. Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Új vagyok :D

22 éves szerveskémiabolond vegyészmérnökhallgató (specialized in crown ethers), aki minden szabadidejét az YPP-n tölti, és mikor azt már unja, animét néz... A metrón és a vonaton pedig olvas :D Emellett nyelvőrült is, de japánul még sajnos nem tud, szeptemberben tervezi kezdeni. Eddig angolul, spanyolul, portugálul, németül, hollandul tanult/tanították hol több, hol kevesebb sikerrel.

Debrecenből eredeztethető de már Pesten lakik, remélhetőleg egy bő éven belül már házas (Zsuzsikával együtt :D ), amikor már diplomája is lesz.

Teljesen gyagya (legalábbis szereti ezt hinni magáról), amit a hétköznapokon nem nagyon van alkalma kimutatni (mert laborbann felrobbanni nem túl mókás, volt már olyanja is...), ezért fórumfüggő lett a kalózos játékának a flag-forumjában, ahol egy hónap alatt number 1 poster lett (csak 2 év előnyt kellett legyőznie mondjuk...)

Szeret főzni, és mivel a barátnője nem, ezért kell is. Mosogatni viszont nem... Már rakott fel kimosott függönyt pucéron, mert hát kinek jutna eszébe, hogy az ablakon be is lehet látni...

Szereti nagyon Pedro Almodóvar filmjeit, amik mind meg is vannak neki letöltve. Szereti Lars von Trier filmjeit is, de ezek nincsenek letöltve...
Emellett filmes műveltsége nagyon szűk, és azokat a filmeket sem látta, amiket mindenki alapnak tart... De sok spanyol filmet látott, amik szinte mind elnyerték tetszését...

Kedvenc írója Murakami Haruki, akinek a könyveibe szerelmes, legionkább a Kafka és a Wind-up bird chronicles tetszett neki azok küzül, amiket olvasott (Kafka a tengerparton, Szputnyik szívecském, ezeket magyaraul, a többit angolul: The Elephant Vanishes (novellák), Wild Sheep Chase, The Wind-up Bird Chronicles, After the Quake (novellák), Dance Dance Dance). Emellett nagyon szereti Márquezt, Vargas Llosa pár regényét, Paul Austert, Bulgakovot, Dosztojevszkijt, Csáth Gézát, Sánta Ferencet, Salman Rushdiet, Octavio Pazt (akitől az aláírását is kölcsönözte) és még rengeteg más bácsit-nénit akik könyvet írtak.

Kedvenc animéi a Hikaru no Go, a Haibane Renmei és a Memories: Magnetic Rose, és ezek mellett még sok más, eddig kevés volt ami nagyon nem tetszett neki...

Kedvenc színei a fekete és a fehér. Igazán megbízható forrásból ( http://www.blogthings.com/ ) tudhatjuk róla a következőket:
-69%-ban tiszta (hazugság...) http://www.blogthings.com/the100questionpuritytest/
-55%-ban normális http://www.blogthings.com/hownormalareyouquiz/
-a lajhár hányada 46% http://www.blogthings.com/howmuchslothdoyouhavequiz/
-a szenvedélye kék http://www.blogthings.com/whatcolorisyourpassionquiz/
-előző életében jegesmedve volt http://www.blogthings.com/whatanimalwer ... tlifequiz/
-ő egy olaszkaja http://www.blogthings.com/whatkindoffoodareyouquiz/
-a kalózneve Skull Crusher Jack of the Baltic http://www.blogthings.com/piratenamegenerator/
-ő pókember http://www.blogthings.com/whatsuperheroareyouquiz/
-az anyja Teri Hatcher nem találta hozzá a linket (nem is kereste...)
-ő egy németjuhász http://www.blogthings.com/whatbreedofpuppyareyouquiz/
-ha kisállat lenne, madár lenne http://www.blogthings.com/whatkindofpetwouldyoubequiz/
-az agya zöld http://www.blogthings.com/whatcolorisyourbrainquiz/
-az agya 60% férfi és 40%-ban nő http://www.blogthings.com/whatgenderisyourbrainquiz/
-a melleinek a neve Love Muffins http://www.blogthings.com/boobienamegenerator/
-a férfiasságának a neve Phantom Lord of Ultimate Darkness... http://www.blogthings.com/penisnamegenerator/

Nagyon szeret a mondatai végére három pontot tenni...

És most ennyi hülyeség jutott eszébe saját magáról...
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Sziasztok!

Akkor én már a nem tudom hány hozzászólásommal csak kiöregszem ebből a topicból, de illene egy bemutatkozást tartanom.

A Nicknevem Aiko, melyet már időtlen idők óta használok, mióta ez az egész anime valamint manga mániám megkezdődött. (A név jelentése egyenértékű japán Szerelem istennőjével, tudtommal XD, egészen véletlenül találtam erre a névre). 16 éves leszek, és jelenleg az Élet nagy dolgain töprengve mangákat olvasok, fordítok, és igyekszem kellemes dolgokkal tölteni az időmet, melyek között van a netezés, a honlap és képszerkesztés, melyeket hobbi szinten űzök, és a sétálás, mindenféle múzeumi látogatás, tudománnyal való határtalan ismerkedés (Állatokat valamint a történelmet és szinte mindent nagyon szeretek a fizikán kívül XDD)

Jelenleg két nyelven tanulok: angolul és olaszul, ezek mellett tervezem, hogy spanyolul, németül és japánul is megtanulok valamicskét. Az angol tanulását igyekszem magasfokra tenni azáltal, hogy mangákat fordítok, de emellett interaktívan olvasok is XD.

Akkor egy rövid, lényegretörő írás, hogy Bettike, mert ez a becses nevem :), mikor kezdett ismerkedni az animék világával. Körülbelül akkor, mikor a Sailor Moon futott, nem tudom, hogy hány éves lehetettem, fiatal, az biztos. Emellett, későbbiekben beleszerettem az Inuyashában, de nem vagyok olyan anime rajongó, aki azonnal megnézi az aktuális trendnek megfelelő animéket... (pl. Bleach, Death Note). Inkább a rövidebb sorozatokat választom (Ouran High Host Club), és azokat nézem meg, ha időm engedi XDD.

Hú, remélem ennyi elég. Életre szóló ambicíóim pedig határtalan skálán mozognak... XD Majd kialakul :))
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Sziasztok! Azt hiszem én is írok egy bemutatkozást.

17 éves vagyok (leszek, pár nap múlva :) ), 1 éve és pár hónapja ismerkedtem meg az animékkel, legelső ismeretségem pedig az Inuyasha volt :) , ami azóta is egy kedvencem. Az egész sorozatot netről töltöttem, így eltartott egy fél évig, míg végignéztem. Persze láttam már előtte is néhány animét, amikről akkor még fogalmam sem volt, hogy más műfaj mint Superman vagy Tom&Jerry. :) Ilyen volt az Ezüstnyíl, ezt nagyon szeretem, néhány rész Pokémon és Dragonball Z, valamint Sailormoon, de mivel akkoriban még nem volt RTLklubbunk (igen, ilyen emberek is vannak), nem tudtam sokat nézni ezeket.

Inuyashától azonban nem volt megállás, mindig nézek vmi animét, de azért még közel sem annyit láttam, mint szeretnék. Rengeteg van még amít meg akarok nézni. Kedvenceim, Fullmetal Alchemist, Death Note, Inuyasha, Elfen Lied, A vándorló palota stb.

Kedvenc karaktereim, Sesshoumaru, Ed (FMA), Envy és Lust (FMA), Light és L (DN).

Más kedvencem, Harry Potter (reméljük egyszer csinálnak belőle animét :) ), addig pedig ott a könyv, nagyon imádom!

Filmekben, könyvekben inkább a sötét, komolyabb témájú műveket szeretem, nagyon odavagyok a scifikért (főleg a posztapokaliptikus témájúakért :D ) és a fantasykért, de Eragontól kíméljen mindenki.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Hali mindenkinek!
Hááát nem a legújabb emberkék között vagyok,de azért a nevem alatt még mindig az 'újonc'szó áll! :roll: Ezért írok ide..
Én sem tartozom a legidősebbek közé...(15 vagyok pont holnap :oops: )
A legelső animém a sailor moon volt, és amikor megnéztem az utolsó részét(talán, nem igazán emléxem),akkor összetört vmi bennem ezért csak kb. 3 éve nézek újra animékat. Inuyasha!! :wink: A mangákra pedig 1 fél éve kaptam rá,de nagyon! ::daisuki::
Ezenkívűl imádom az alternatív rockot és a macskámat ::neko::
Most leszek gimis,aztán angolt és franciát tanulok...sajna a japán az most kimaradt :( (sebaj majd egyszer..)
Ennyi! Tessék beérni ezzel itt! ::vic::
Ja, és mindenkitől elnézést a szóismétlések miatt,....sajnálom rég volt suli :roll:
Avatar
ramiii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.07.20. 13:41

Hozzászólás Szerző: ramiii »

sziasztok
a nevem rami - cseles...:P
15 éves vagyok.
szeretek mindent ami japán. zene, kultúra, manga, anime...stb.
legfőképpen gazette-t, miyavit és alice ninet hallgatok
nem japán együttesek, pedig inkább killers.
imádom miyazakit és totorót.
járok koncertekre(japán együttesekére, de amúgy is:P)
bulizgatok iesmik. érdekelnek a művészetek és belső építész szeretnék lenni.
elkezdtem tanulni japánul, de közben hajt a suli.
száraz információk, de ezek a legfontosabbak. :wink:
lolita-chan is born to be free
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Üdv itt. :cool:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Hi!
Tegnap sikerült regelnem, úgyhogy első hozzászólásként bemutatkozom :wink:
19 éves, főállású hallgató vagyok, leggyakoribb előfordulási helyeim (kis falumon kívül, amit úgyse ismer senki :lol: ) Győr, Pápa, Pest, Fehérvár és ezek kombinációi akár egy napon belül.
Animéket én is már akkor néztem, mikor még azt se tudtam, hogy ez egy külön műfaj (mese-mese alapon). Ezek az elsők voltak a Múminok, a Sailor Moon, a Dragon Ball, meg amiket még magyar tv-ben látni lehetett. (asszem a Mila, a szupersztárnál meg egy kicsit elment tőlük a kedvem :cool: )
Aztán "másodszorra" - kb fél éve - a barátom révén ismerkedtem meg a műfajjal, azóta rendszeresen nézegetem őket. Mivel sajnos időmilliomos nem vagyok, próbálom kiválogatni a komolyabb hangvételű és mondanivalójú dolgokat, de azért közbe becsúszik egy-egy pihentetőbb darab is. ::jsmile::
Szal az eddig látott (és szeretett) animék: Miyazaki ha nem is összes, de soook, NGE, Haibane Renmei, Cowboy Bebop, Inuyasha...hű csak ennyi? :shock: - majd pótolom :wink:
Meg sok sorozatból láttam pár részt, mivel van Animaxem,de jobb szeretem a japán szinkront, úgyhogy inkább csak kedvcsinálónak használom.
Nah asszem elsőre elég is lesz ennyi...
Teccik a fórum, örülök, h itt vagyok ::vic::
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Üdv a fórumon!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Helló itt shizu! :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Helóó ^^
Tom.. énse vok új.. mivel több, mint mint másfél (basszus, mndjárt 2-ő :O)
Éve vok regizve ^^
Az elején nagyon kis szorgos voltam hihihi ^^
De aztán köhömm. közbejött eggyes más.és igen... nagyon sokáig nem voltam. De most szeretnék újra aktív tagjává válni a csapatnak :D

Tehát az újaknak Üdv, Régieknek (akinek vééletlen ismi a nevem :D) De rég taliztuuunk ^^:p :wink: :oops: :lol: :D :D

Jesszus!:O
MIntha anno több hozzászólásom lett volna ...^^"^^" XDXD
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Yay, akkor már én is ^_^ Öhm, kezdjük az alapokkal:
Szem: barna
Haj: szőkés-barnás-vöröses (ezt a hármat hallom leggyakrabban, úgy néz ki színváltós)
Magasság: túl alacsony
Súly: nem merem megnézni
Kor: fiatalabb fórumozó-réteg tagja
Kedvenc...
¤étel: tökmindegy, csak a zöldséget hanyagoljuk
¤ital: ice tea?...
¤szín: kék, magical-girl animékből (nem mintha olyan túl sokat néznék..) is mindig a kék a fav ;)
¤énekes/együttes: The Rasmus, Enya, Eiko Shimamiya, BoA, Kokia
¤seiiyu: Ogata Megumi, Jouji Nakata, Katsuyuki Konishi
¤anime (aktuális): Higurashi no Naku Koro ni
¤manga: Hellsing
¤anime/manga karakter: Sir Integral Fairbrook Wingates Hellsing - Hellsing
¤opening: Higurashi no Naku Koro ni, Mermaid Melody PPP Pure
¤ending: Le Portrait de Petit Cossette, Higurashi no Naku Koro ni Matsuri PS2 játék 2. endingje

Gimnáziumban tanulok, spanyol kéttannyelvű, örülök neki, szeretem a csokit, szeretem elmondani amit gondolok -> ezt általában jól a szemébe valakinek...nem szeretnek érte, szeretek gép előtt poshadni, ha nincs itthon senki énekelni is, és ha valami nagyon érdekel azt megkérdezed ^_^
További szép napot
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Üdv itt :wink:

ja és... énis éneklek de nemérdekel ha vannak körülöttem emberek :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Ayumie írta: ja és... énis éneklek de nemérdekel ha vannak körülöttem emberek :dirr:
Én nem akarom megkínozni őket :lol: Ez a "szereti csinálni, de nem ért hozzá" kategória ^-^"
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

kikérem magamnak! :dirr:

Bemutatkozás végett akkor elmondanám hogy két kórusban is énekelek és az egyikkel CD is jelent meg amit a POSTICUM ad ki. Megvásárolható 1400 forintért. :D

szóval asszem nemérdekel ha mást kissé piszkál ha énekelek mellette ha zene megy : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

shizu írta:Hi!
Tegnap sikerült regelnem, úgyhogy első hozzászólásként bemutatkozom :wink:
19 éves, főállású hallgató vagyok, leggyakoribb előfordulási helyeim (kis falumon kívül, amit úgyse ismer senki :lol: ) Győr, Pápa, Pest, Fehérvár és ezek kombinációi akár egy napon belül.
Animéket én is már akkor néztem, mikor még azt se tudtam, hogy ez egy külön műfaj (mese-mese alapon). Ezek az elsők voltak a Múminok, a Sailor Moon, a Dragon Ball, meg amiket még magyar tv-ben látni lehetett. (asszem a Mila, a szupersztárnál meg egy kicsit elment tőlük a kedvem :cool: )
Aztán "másodszorra" - kb fél éve - a barátom révén ismerkedtem meg a műfajjal, azóta rendszeresen nézegetem őket. Mivel sajnos időmilliomos nem vagyok, próbálom kiválogatni a komolyabb hangvételű és mondanivalójú dolgokat, de azért közbe becsúszik egy-egy pihentetőbb darab is. ::jsmile::
Szal az eddig látott (és szeretett) animék: Miyazaki ha nem is összes, de soook, NGE, Haibane Renmei, Cowboy Bebop, Inuyasha...hű csak ennyi? :shock: - majd pótolom :wink:
Meg sok sorozatból láttam pár részt, mivel van Animaxem,de jobb szeretem a japán szinkront, úgyhogy inkább csak kedvcsinálónak használom.
Nah asszem elsőre elég is lesz ennyi...
Teccik a fórum, örülök, h itt vagyok ::vic::
Jéééé...egy Shiz!!!Végre itt is!Helloka!:D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát hol is kezdejem
Név:TOP SECRET(elég ha a nicknevemet tudjátok)
KOR:18
Hobbi:Anime+airsoft(Vicces mindkettő japán cucc de én nem vagyok japán)
Hajszín:Sötét Barna
Kedvenc szereplőim:Sousuke Sagara,Rei Ayanami,Gauron,Itachi Uchiha stb..
Kedvenc animéim:FMP,NGE,GNG,GDW,WR,Naruto,Blue Gender
Szabadidőmben szívesen játszok airsoft csapattommal vállveltve ahol jellenlegi rangom tízedes és beosztásom jellenleg lővész.Egyéb képzetség:Mesterlővészi és felderítési ismeretek.
Most már büszkén tartozom ehhez a fórumhoz is köszönöm a lehetőséget hogy tag lehettem.Bennem megbizhatok(ONE SHOT ONE KILL)
Üdvözlettel:Kashim-kun
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kashim 2007.11.02. 16:12-kor.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Üdv itt. ^^ És egy kedves ismerősömnek is köszönhetően most nem kellett azon gondolkodnom mi az az airsoft. ^^'
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Namiyo Kaminaga(Qinga) írta: Jéééé...egy Shiz!!!Végre itt is!Helloka!:D


Ööööhhh...itt is? lehet, h nem az vok, akinek gondolsz... ::jeye::
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

shizu írta:
Namiyo Kaminaga(Qinga) írta: Jéééé...egy Shiz!!!Végre itt is!Helloka!:D


Ööööhhh...itt is? lehet, h nem az vok, akinek gondolsz... ::jeye::
Nem az animecon fórumos Shizu vagy?O_o
Akkor sorry.........
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Válasz küldése