Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Nem én vagyok ő...
De ha ennyien vagyunk, lehet, hogy a Skizo jobb névválasztás lett volna...? ::uhoh::
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

rofl, énis azt hittem már hogy az a Shizu.. Jó hír hogy te nem az vagy, bár amilyen gyakran aoizok, nekem mindegy
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
FeroxX
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.08.07. 19:43
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FeroxX »

Sziasztok FeroxX vagyok ::jeye:: ::jeye:: ::jeye::

Ha visszaemlékezem igazábol Dragon Ball volt az alap :D, de az első anime amit láttam a Ghost in the Shell volt, ami akkor tetszett, de számomra sok újat, (sajnos már Matrix után láttam, persze Matrix jól le is degradálódott a szememben utána :)) a gyönyörű ábrázoláson kívül nem nyújtott..elmaradt az anime katarzis, és éveket kellett várnom, amíg ismét a képernyőmre akadt a dolog, pedig ha 8-ban megfogadom haverom szavát, hogy nekem biztosan tetszene az NGE :roll:, de akkor nem tettem...aztán nyáron exem linkelte elfen lied-et, rögtön megtetszett a beteg légköre, és ez a groteszk feeling, hogy romantikus kis mese, meg brutalizmus+erotika :oops:, tetszett az egész és akkor
egy nyári unalmas percben, eszembejutott, hogy a régi osztálytársam, ő mesélt egyszer valami NGE-ről amiben sok atomrobbanás van, amiket én nagyon szeretek és hogy ez milyen jó :D..kb...ilyen elvárásokkal szedtem le xD rofl...végignéztem, és olyan élményt tudott nyújtani amit addig semmi más :wink:...és most néztem meg frissen AKira-t ami ugyancsak teljesen lenyűgözött (és jól le is kicsinyítette a szememben az Elfen Lied-et a durva lopás miatt.....-> mutánsok, bezárva, pszi öldöklés, emberi evolucio, gyakorlatilag csak ezek a dolgok tetszettek az elfen lied-ben amik, mint kiderült számomra, már 16 éve megírtak :cool: ..)

Most meg egy "lazább" animét nézek, a sokak által kedvelt Death Note-ot :] tetszik tetszik, még ha nem is cyberpunk, apokaliptikus, elvont állatság :lol:

nah kb. ennyi ::jthrill::
Avatar
Bendzsi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.11.11. 19:38
Tartózkodási hely: Doboz

Hozzászólás Szerző: Bendzsi »

Üdv mindenkinek. :lol:

Rólam csak annyit, hogy 18 éves Békés-megyei fiú vagyok, élek és halok
az animékért, mangákért és valamiért nagyon érdekelnek a "főleg" kézzel rajzolt régebbi animék.
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl! (vágatlan) :wink:
Még szivesen eljátszom a konzolos játékokal, főleg a japán kiadásúakal.
Egyenlőre ennyi.
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl.
Avatar
Kentaro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2007.11.06. 09:37

Hozzászólás Szerző: Kentaro »

Konnichi wa!

Én a 84-es évfolyamból való vagyok, nevem ógörögül "paraszt (na jó, földműves)", úgyhogy ilyen (japán)baráti társaságban inkább a Kentaro névre hallgatok. Szabadidőm egy részében a Legends of the Five Ring nevű japán-kínai-koreai mitológián alapuló kártyajátékkal jáccom, (a karakterem egy varázsló (shugenja), aki egyben nindzsa is. Most éppen gyúrok, hogy az általunk rendezett versenyeken elért pontjaimmal én lehessek a Skorpió Klán Soshi családjának a daimyója-ebben a klánban 4 család van: Bayushi, Shosuro, Soshi és Yogo).
Animés múltamról annyit, hogy az rtl2 volt a 2. ik topcsatornám az hbo után. Először 91-ben láttam a Cat's Eye-t, aztán magyar dragonball, végül vissza a friccekhez: digimon 1-2-3, detective conan, dragonball z, stb. A japán kultúra imádatom is ekkor kezdődött, amikor új osztálytársam érkezett, aki gigaprofi szinten képregényeket rajzolt Marvel comics stílusban. Ergo: ha ő is, akkor én is. Szuperhősök helyett inkánn nindzsákat választottam (anyag és fegyvergyűjtés-egész szép a surikengyüjtim). Aztán a MAT megalakulásának évében az őszi seregszemlétől kezdve ott vagyok minden con-on. Küldtem be két rajzot (harcos pikachu=rambochu, tűz pikachu=pirochu), és az őszi-n versenyen kivül bóklásztam Saygram elvtársként (há' persze ,hogy Linácskával is összefutottam! :gun: ::beer::
A tavaszi con-ra craft-versenyre megyek vele, ill. egy csoportot is szervezek.

Kentaro
Avatar
Tom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.23. 11:35
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tom »

Üdv mindenki!

asszem még most az elején írok bemutatkozót!

17 vok és nagy-nagy kedvencem az anime és most már a manga is kezd azzá válni. kb. 2 éve animezek tudatosan...(elötte Dragon Ball és társai voltak amikről akkor még nem tudtam, hogy azok)..akkor sikerült rátalálnom egy kics, de nagyon jó anime fórumra, ott összebarátkoztam azzal a pár emberrel akik voltak (mai napig jóbarátok vunk^^')
aztán egy ideje rajzolok.....(a sok animezés hatása)..most épp egy pár oldalas mangán dolgozok

nagyon kedvenc anime/mangáim: One Piece, Bleach, Kaleido Star, Slayers, és még sorolhatnám, mer nagyon sok van^^'

asszem röviden ennyi lenne bemutatkozásom^^'

Tom
Avatar
Albel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.12.20. 11:48

Hozzászólás Szerző: Albel »

Heyho !
Nevem Albel és 20 éves vagyok. Nemrégen érkeztem ezért gondoltam bemutatkozok. Mangákat és animéket fordítok hobbiból, kedvenc animém jelenleg a Haruhi Suzumiya no Yuuutsu! Budapesti vagyok de eddig csak conon találkoztam animésekkel.
Asszem ennyi elég lesz.
Avatar
Yume22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.12.25. 18:02

Hozzászólás Szerző: Yume22 »

Sziasztok!
Hol is kezdjem a bemutatkozást? Nevem a Kaleido Starból kölcsönöztem, Sora kishúgától. Így már el is árultam, hogy egyik kedvencem ez az anime. Az oldalt már elég régóta látogatom, de még nem kezdtem fórumozni. Most azonban úgy gondoltam, az új évben változtatni fogok, nem akarok egyike lenni azoknak az anime rajongóknak, akik szobájuk magányában ismerkednek az új és régebbi művekkel. :)
Még nincs kialakult véleményem a különböző műfajú animékről, mert bár több mint 10 éve láttam az első animét (amiről már tudtam, hogy az), sajnos nem volt lehetőségem arra, hogy bármilyen formában többet ismerjek meg annál, amit a tévében láthattam. Ez a helyzet idén jócskán megváltozott, :oops: és minden szabad percemben igyekszem pótolni a hiányosságaimat. Álmodozó típus vagyok és a 'shoujo' animéket szeretem, ugyanakkor személyiségemből fakadóan a búskomor, komolyabb, nem happy end-del végződőeket is.
Mangák közül még kevéshez volt szerencsém, vagyis inkább csak virtuálisan találkoztam néhánnyal, illetve kölcsönben volt egy-két papíralapú is. :)
Ha úgy alakul, remélem, hogy a következő életemben elismert mangarajzolóként születek újra. :D
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Azt hiszem én kifelejtettem a bemutatkozást. Most pótolnám. :oops:

Tehát, jelenleg 19 vagyok, orvosira járok és nagyon elegem van a tanulásból. :? Szeretek olvasni, animét nézni, mangáért kevésbé vagyok oda, szeretek még szerepjátékozni és nyelveket tanulni. Könyvek közül a fantasy témájúakat kedvelem leginkább, de elég nyitott vagyok mindenfélére (úgy egyébként is). Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha kihagytam valamit, ami érdekelne nyugodtan kérdezz. :)
Kép
Avatar
Zi-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.02.06. 00:58
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Zi-chan »

Sziasztok

Hú nem vagyok jó az önbemutatkozásban...nah hajrá

Szóval, 20 éves..(jesszusom már 20?!) lány vagyok. Az animéket egész kiskoromban ismertem meg, gondolom mint a legtöbbek a korosztályomból, dragonball és sailor moon magyar formájában. Aztán ez újra előjött, ezúttal sokkal igényesebb és értelmesebb animék közreműködésével. Mára már egész kis gyüjteménnyel rendelkezek (jó nem mindet veszem meg, bevallom).
Az animék mellett a mangák is nagy szenvedélyem, és örömmel látom, hogy egyre több magyar változat jelenik meg a könyvesboltok polcain. ^^

Eltértem a tárgytól, szóval...én...igazából mások jellemzésén alapul a kijelentésem, hogy alapjáratban kedves, jótakaró és aranyos vagyok, persze türelmem az nincs, kicsit naív és olyakor nyűgös^^; Akkor inkább a háttérbe húzódom és megvárom míg elmúlik.
Jelen pillanatban, a szegedi tudományegyetem büszke tanulója vagyok (programtervező szak ha valaki nagyon kíváncsi), de a végcél az az animátor illetve a grafika szak lenne, ahová mint tudjuk, lehetetlen a bejutás.

Hú, hobbijaim...nos mindenek felett a rajzolásért élek-halok, mindig van nálam egy kismappa tele lapokkal és a tolltartóm tele grafittal. Ezt egyetemen is előnyben részesítem egy egy unalmas, álombaringató előadáson. Ezt a körülöttem ülők értékelik (mert így ők se unják anynira), a tanár kevésbé.
Hobbim még a fotózás. Nem profi szinten, de eljátszogatok a képekkel. Ehhez tartozik még a másik kedves szenvedélyem, a figura, illetve babagyüjtés. Eléggé rövid még a lista, de haladok. Babák terén meg, az ázsiai spec gömbizületű (anime beütésű de nem kifejezetten az) babákra lehet gondolni. (toborzó hadjárat, akarom mondani, több infó: http://broken_dreams.extra.hu )

Hát, azthiszem elég rendesen kifejtettem milyen is vagyok ^^;
Ha kihagytam volna valamit, akkor nyugodtan kérdezzétek meg, nemharap a néni^^
[img]http://angels_den.extra.hu/sig3.jpg[/img]
[url=http://angels_den.extra.hu]Angel's Den[/url] | [url=http://broken_dreams.extra.hu]Broken Dreams[/url] | Last Generation
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Éljenek a szegediek! :D Üdv itt! ::sugoi::
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Zi-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.02.06. 00:58
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Zi-chan »

Heh köszi^-^ Túl kevesen vagyunk szegediek ahogy elnézem^-^"
[img]http://angels_den.extra.hu/sig3.jpg[/img]
[url=http://angels_den.extra.hu]Angel's Den[/url] | [url=http://broken_dreams.extra.hu]Broken Dreams[/url] | Last Generation
Avatar
playerbal
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.12.25. 08:07
Tartózkodási hely: a Pokol

Hozzászólás Szerző: playerbal »

Nevem Balázs, 15 vagyok és metalt halgatok. Mit gondoltok?
Avatar
NiuKy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.02.09. 20:13
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: NiuKy »

Hi!
20 éves lány vagyok. elsőéves fogtechnikustanoncként tevékenykedem főállásban. Zenét nem nagyon hallgatok, inkább filmeket nézek és/vagy olvasok. Szeretem az állatokat. Van két tengerimalacom egy kutyám és négy halam + pók a sarokban.
Animekről... Nincs kifejezetten kedvenc műfajom, de a romantika és a psziho dráma nemigazán fekszik nekem. Inkább az eseménydús cselekményt részesítem előnyben, valamint nagy rajongója vagyok Hayao Miyazaki összes alkotásának.

Azthiszem ennyi ::jeye::
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Üdv néktek =)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Arxur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.02.27. 11:47
Tartózkodási hely: Szeged-Baja

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Sziasztok!

Üdvözletem küldöm Szegedről. Mit is mondjak magamról? Hááát...

Előbb-utóbb úgyis kibontakozik a személyiségem itt a fórumon, persze csak ha szerencsétek van... :hammer:
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Hát akkor én is bemutatkoznék....
16 éves vagyok,középsulis,és nagyjából másfél, két éve animézek,bár az utóbbi időben egyre kevesebb időm van rá.Szabadidőmben(ami elég kevés) regényt írok,azt is már három éve :roll:
Gyakran elfelejtek dolgokat,éss van bennem egy jó adag angst.
Kinézetileg eléggé siralmas vagyok,általában fekete kabát,nyáron bélés nélkül,télen meg avval,ha nem az,akkor farmerjakó,lejárt és koszos cipő,farmernadrág,szemüveg,és vagy egy fekete válltáska(NEM RETIKÜL!),vagy egy összefirkált táska.Jellemző még a kifejezéstelen,szomorú tekintet.
Egyébként Budapesten, a 17 kerben lakom,hamarosan azonban kiköltözünk Gyömrőre.Egyéb tartózkodási helyek a "Hol vagytok fellelhetőek?"(remélem jól tudom a nevét) nevű topicban.
Röviden ennyi.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

üdv :D :D

és legyen csöppet több önbizalmad....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Én igyekszem,ahogy csak tudok.Köszi a bíztatást. :)
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
BlueSeraphim
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.04.25. 00:20

Hozzászólás Szerző: BlueSeraphim »

Sziasztok!
Kb. négy éve vagyok rendszeres látogatója az Aoianime.hu-nak, de a fórumba csak most regisztráltam (lusta). Úgy tűnik, hogy jó a csapat. :)
Üdv! BS
Avatar
Songá
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.02.17. 17:43
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Songá »

Hali!
Itt az ideje bemutatkozni xD

14 éves vagyok,Songá. :-P
Talán másfél éve ha animézek,elég "új" vagyok a műfajban,de hát kissebb korban el se lehet kezdeni,mert ugyse érdekelnének se a történetek,se a conok, se semmi.

Vezetek egy honlapot,járok conokra,és cosplayezem.
Kedvenceim: Kenshin,Death Note,Fate/Stay Night, Rozen Maiden és még sorohatnám de most talán elég ennyit.

Téleg olvassatok el hotdogon: http://tagok.hotdog.hu/Jezzy
Ez szinte az egyetlen hely,ahol értelmesen ki is töltöttem az adatlapot^^ :oops:
Tervezz,rajzolj,töltsd fel: http://www.songafanart.hu
Avatar
Kawaii Neko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.19. 17:17
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kawaii Neko »

Sziasztok!
Kawaii Neko vagyok (legalábbis itt ezt a nevet használom - jobb nem jutott az eszembe :roll: ), 17 éves, és lány XD Szabadidőmben szívesen írok, olvasok vagy nézek valami animét, számítógépezem... Bár kisebb koromban is néztem animéket (ki nem? :wink: ), akkor még nem is nagyon tudtam olyanról, hogy anime, csak jóval később... Nagyjából 3 éve vagyok anime - és mangafan; azóta nézek animéket, olvasok mangát, járok conokra (bár a mostanin nem voltam).
Asszem, ennyi, ami most fontosnak tartottam elmondani, ha valakit érdekel valami más is, kérdezzen nyugodtan ::jeye::
Kép
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Akkor én minden úncnak boldog,és banolásmentes postolást kívánok.Én is anno csak nézegettem a topikokat,de aztán kattant a fejemben a bad sectoros vinya,és regeltem.Nem bántam meg.. :D
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Sziasztok.
Nos, én sem olyan régen regisztráltam a fórumra, de az oldalnak már régóta látogatója vagyok. Már túl vagyok a második X-en, jelenleg magyar-történelem szakos egyetemista vagyok. Szabadidőmben szívesen olvasok, animézek, vagy találkozgatom a barátaimmal. Megrögzött kutya- és lóimádó vagyok. Én is még kiskoromban néztem az első animéimet, persze akkor még nem tudatosan. :) Kedvenc sorozataim: Full Metal Panic, Death Note, Zero no Tsukaima, Air, D.N.Angel, Spirál, Kaleido Star, Tsubasa Chronicle, stb, még van egy pár. :lol:
Kép
Avatar
Yukka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:53

Hozzászólás Szerző: Yukka »

Sziasztok!
Yukka vagyok. Imádom az animéket mangákat. Már régóta vagyok látogatója az Aoianime.hu-nak, csak most regiztem ide a forumra is. Szeretek olvasni, írni, diabolózni. Kedvenc animéim: Kaleido Star, Fullmetal Alchemist, Kiddy Grade, Uta-Kata, Haruhi Suzumiya no yuutsu... Asszem ennyi elég magamról. Megyek is. Pápá ^^
Diaboló mániában szenved
Nana Kitade ~ Kanashimi no Kizu
Kép
Válasz küldése