Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Evangelioner
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.16. 14:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Evangelioner »

Hello, a nickem: Evangelioner ^_^. Szerintem, senkinek sem kell bemutatni, miért.....

Legelőször pár éve találkotam az AoiAnime honlapjával és akkor még csak olvasgattam, mostmár regisztráltam is ^_^

A többi fórumon, amin rajta vagyok, általában mindenki lánynak néz, pedig nem győzöm mondani, hogy fiú vagyok XD.....
(Mondjuk lehet azért van, mert az ottani nickem: "Haku" ^_^)

Perpill, mos fejeztem be a 0.-at a kockaképzőben.... Csepelen..

Kedvenc animéim: Bleach, Naruto, Love Hina, és persze az Neon Genesis Evangelion (főleg az EoE.....)

Szeretek pontokat használni......

Kedvenc műfajaim: A rock a metál és a klasszikus zene....
Főleg Nightwisht és Tankcsapdát hallgatok, de egyéb, kissebb kedvenceim is vannak ^^......

Remélem, nem untattam titeket:

Evangelioner - Bakonyi Gergő ^^
Kép
Ájánámi Rej deszü
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: anubys »

Így 1000. post-ként írnék ismét kicsit magamról.
Lassan eltelt 3 év, hogy regisztráltam a fórumra, azalatt jópár dolog történt velem. Váltottam vagy négyszer munkahelyet, bár most úgy érzem, jóidőre megtaláltam a helyem az Ursus Librisnél. Amolyan mindenesként dolgozom, a könyvek szállításától kezdve a számlázáson át egészen a könyvek tördeléséig terjed a feladatom, szóval tényleg szinte mindenbe belelátok. Még új és izgalmas, rengeteg tanulnivalóm van benne, nagyon élvezem. Ráadásul pont olyan könyveket adunk ki, amik amúgy is érdekelnek.
Emellett pszichológiát tanulok, a könyveink jelentős része tankönyvként is szolgálhat a számomra. Most fogom kezdeni a negyedik évet, ráadásul egyre több gyakorlat jön, úgyhogy a java még hátravan.
Animék tekintetében inkább az elvontabbak érdekelnek, bár van azért példa az ellenkezőjére is.
Emellett még két legfőbb hobbim a filmek és az olvasás.

Azt hiszem, most ennyi elég is...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Renshi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.07.20. 14:24
Nem:
Tartózkodási hely: Jigoku

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Renshi »

Sánta Mariannának hívnak. Legtöbbször szeretek egyedül lenni, mert utálok a társaság központjában lenni. Sokszor csak hallgatok és akkor szólok amikor kérdeznek, Nagyon szeretek olvasni és táncolni. A kedvenc könyveim közé tartoznak Darren Shan és Meg Cabot könyvei. A kedvenc együttesem az Uverworld. Nem szeretem ha kibeszélnek a hátam mögött pláne akkor ha én nem tudok róla. Amikor nem táncolok és nem olvasok akkor jápanul tanulok mondjuk az csak az alapszavakat jelenti. Kevés barátom van, és nem is szoktam bulikba járni, hanem inkább otthon vagyok és új koreográfiákat próbálok kiagyalni kissebb nagyobb sikerekkel. Tanórákon nem igen figyelek mert történetirással hamar elmegy az idő. Hát ennyi lenne.
Kép
Van értelme az olyan szárnynak is mely nem képes repülni, mert magában hordozza azokat az emlékeket, mikor még képes voltak rá.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Hahó! Régóta keresek egy fórumot, ami kicsit talán több, mint egy sima fórum: nekem egy igazi kis cyber-közösségre lenne szükségem, ezért döntöttem az aoianime mellett. Próba szerencse. :mosoly: Hétköznapjaimat Szegeden töltöm, szociális munkás hallgató vagyok, emellett még kollégista is, szóval nagyon durván társaság-függő, ha röviden akarok fogalmazni. :) Mikor hétvégén hazamászok, eléggé egyedül érzem magam, mert ugye messze lakom a civilizációtól (értsd: gátőrházban a semmi közepén), és ezért keresek egy összetartó közösséget.

2007 decembere óta nézek animéket, az Elfen Lieddel kezdtem.

Nahh, szóval imádom a barátaimat, szeretek embereknek segíteni. Ha van időm olvasok, zenét hallgatok, filmet/animét/South Parkot nézek. Nagyon sok minden érdekel, nyitott vagyok, de főleg a valóság mibenléte, az öntudatra ébredés folyamata, a virtuális valóság, álmok, pszichológia (az egyik legdurvább tárgyam a jog és szociológia mellett) hoznak lázba.

Kb ennyi.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Üdv közöttünk! :) Jó helyre jöttél!
És dejó, mégegy szegedi. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Kösz, Narumi! ::^_^::
Éljen Szeged, a napfény városa, sálálálá.... :vigyor:
Avatar
Yami90
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.01.11. 21:53
Nem:
Tartózkodási hely: Tarján

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Yami90 »

Örülök neki, hogy én is csatlakozhattam. Igazán nem tudok sokat mondani magamról, csak azt hogy szeretem a MANGÁKAT :D és persze az animéket :D
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Üdv itt!

Yami? Erről eszembe jutott rögtön a Yugioh... Öcsimmel kitaláltuk, h ha törik, ha szakad, nekünk végig kell néznünk. :D

Amúgy honnan van a neved?
Avatar
Zaku-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 21:47
Nem:
Tartózkodási hely: Szobámban...XD

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Zaku-chan »

Hali minden újoncnak!!!^^ Lehet, hogy én is annak tűnők, de már jó pár hónapja itt vagyok... ::japtoun::
De azért leírom, hogy Ritának hívnak, Siófokra járok vendéglátós suliba. És életem a fic és regény írás!!! ::jnotes::
Ha a sors becsuk egy ajtót, nyit helyette két másikat. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.... én mindig a rosszabbat választom...XD De nem könnyű az élni, de épp ezért folytatom!!!
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Én is üdvözölném az újoncokat,ahogy láttam,az utóbbi időben rendesen megszaporodtak a regelések,ami örvendetes,szerintem.
Zaku-chan,mióta írsz?Én már ha jól emlékszem három éve kezdtem el a könyvemet.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Yami90
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.01.11. 21:53
Nem:
Tartózkodási hely: Tarján

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Yami90 »

Amúgy a Yamamura-t rövidítettem le egy kicsit, ugyanis szerintem túl hosszú lett volna :D és képzeld el milyen lett volna ha Yama-t írok...hát éppenséggel nem a YYH-ból Yamára gondoltam :D
Amúgy már legalább 4 éve vagyok anime és manga őrült :D
ui: Én meg Marcsi vagyok Tarjánból (Tatabány mellett)
Avatar
Hime
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.02.21. 15:33
Nem:
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Hime »

Sziasztok!
Tegnap regisztráltam ide, ezért én még eléggé újonc vagyok itt.
Én egy debreceni lány vagyok, jelenleg 14 éves, és nagyon nagy anime-manga rajongó vagyok. Szeretek mangákat olvasni, rajzolni, zenét hallgatni, táncolni, szerepezni, és imádom a macskákat, és az aranyos dolgokat. Kedvenc animéim: Bleach, To Love Ru, Kamen no Maid Guy, DearS, Shuffle, Haruhi Suzumiya. Conokra sajnos ritkán jutok el, mert elég sokat kéne hozzá utazni, vagy csak elfogynak a jegyek mire észbekapok..
Azthiszem ennyi elég is belőlem, örülök hogy csatlakoztam a fórumhoz. ::jsmile::
"Ahol az álomnak vége szakad ott kezdődik a valóság."
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Üdv, remélem, bírni fogod majd a fórumot. :)
Avatar
Hime
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.02.21. 15:33
Nem:
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Hime »

Köszönöm, egyenlőre úgytűnik bírom! :wink:
"Ahol az álomnak vége szakad ott kezdődik a valóság."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: anubys »

Üdv Hime a fórumon! ::^_^:: (Megkésve bár, de törve nem)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Muddy Blood
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.03.03. 17:08
Tartózkodási hely: Akira cilindere

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Muddy Blood »

Hyhy, csak gondoltam első postként beköszönök ide (pezsgőbontást konfettit szerpentinágyút kérhetek?)
Szóóval, miért is ne rontsam kicsit a levegőt errefelé? Olyan régen fórumoztam már, hogy tisztára berozsdásodtam, ami azt illeti. Amúgyiból tessék óvakodni tőlem, megveszekedett My Little Pony-fan vagyok, jellemzőm még, hogy képtelen vagyok egyetlen animét (vagy doramát, sorozatot, egyre megy) 8 epizódnál tovább nézni, akármilyen érdekesnek is találtam az elején. Aki meg tudja fejteni, miért van ez, csókoltatom (pszichológus kerestetik). Ja és tegyük hozzá hogy általános vélekedés szerint egyáltalában nem vagyok normális, egy szóval jellemezve Furcsa. És büszke vagyok rá so very much :vigyor:
~*Früzmücc Pucsító Pancsicsillag*~
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Muddy Blood írta:My Little Pony
Az ilyen cukimukiságok közül nagyon kevés van, amik alatt nem akarom kibelezni magam egy popcornos zacsival, az egyik ilyen az Arashi no yoru ni, vagy kevésbé japánul az A Stormy Night. A többi ilyentől rám törnek a szuicid hajlamok.
Muddy Blood írta:képtelen vagyok egyetlen animét (vagy doramát, sorozatot, egyre megy) 8 epizódnál tovább nézni
Attól függ, mikkel próbálkoztál. Mondjuk egy Naruto-t én is képtelen lennék tovább nézni, de ha egy Evangeliont nem tudsz, akkor bajok vannak. :P Persze csak hülyülök, nekem amúgy is elég elborult az ízlésem, szal ez most totálisan szubjektív volt. Nahh meg bizonyos kor alatt nem is szabad EVA-t nézni, mert kiégeti az agyad és a lelked, főleg a vége. Amúgy ajánlok izgalmas, fordulatos animéket megtekintésre, hátha felkeltik az érdeklődésed, és nem tudod abbahagyni őket. :) Mondjuk, sablonos, de pl a Death Note ilyen. a 25. részig tuti nem bírod majd abbahagyni. :)
Muddy Blood írta:nem vagyok normális
Helyes. A normalitás unalmas.
Muddy Blood írta:büszke vagyok rá
Helyes, helyes. (Detto.)

Jahh, amúgy üdvözlet errefelé!
Avatar
Muddy Blood
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.03.03. 17:08
Tartózkodási hely: Akira cilindere

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Muddy Blood »

Hmm EVA-hoz sztem sosem leszek elég érett (ártatlan pillangólelkű tündérke maradok örökké -- ez vajon már Peter Pan-komplexusnak számít?) Amúgy téényleg, defnóttal már mióta szemezek.....vagyis a mangával (inkább mangát olvasok, az jobban leköti a nem létező figyelmemet) csak rájöttem, h egyáltalában nem rendelkezem megfelelő mennyiségű pénzzel ahhoz, hogy elkezdjek venni egy újabb sorozatot :roll:

Hú közben eszembe jutott, az egyetlen amit majdnem végignéztem (az utolsó részt nem, azóta se tudom, mi lett a vége) a Gankutsuou, talán annak köszönhető, hogy pont előtte olvastam a Monte Cristót (rohadtul loveolom azt a könyvet.......neki kéne állni nosztalgiázni és nyáron megint elolvasni)

Ja és amúgy tnx :vigyor:
~*Früzmücc Pucsító Pancsicsillag*~
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Üdv köztünk Muddy Blood!

A Gankutsuou tényleg nagyon jó, mondjuk én még nem olvastam a Monte Cristót, pótolnom kéne valamikor.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Muddy Blood írta:csak rájöttem, h egyáltalában nem rendelkezem megfelelő mennyiségű pénzzel ahhoz, hogy elkezdjek venni egy újabb sorozatot
Nekem sincs elég tőkém, szal letöltök v onlány olvasok. :)
Muddy Blood írta:Hmm EVA-hoz sztem sosem leszek elég érett (ártatlan pillangólelkű tündérke maradok örökké -- ez vajon már Peter Pan-komplexusnak számít?)
Tényleg nehéz egyx darab, én pont emiatt imádom. Hmm, Wendyhez van szerencsénk a Peter Panból? :P Van pár ilyen gyermeklelkű ismerősöm, igaz, nem egy a világunk, de mindig feldobnak.
Muddy Blood írta:Hú közben eszembe jutott, az egyetlen amit majdnem végignéztem (az utolsó részt nem, azóta se tudom, mi lett a vége) a Gankutsuou, talán annak köszönhető, hogy pont előtte olvastam a Monte Cristót (rohadtul loveolom azt a könyvet.......neki kéne állni nosztalgiázni és nyáron megint elolvasni)
Ja és amúgy tnx
Nem nézted meg az utsó réééészt????? Én kivégeztem két nap alatt, annyira fasza volt, meg is haltam volna, ha úgy kell visszamennem a koliba, h nem tudom meg, mi lesz a vége. :) Bár a könyvet nem olvastam.

Not at all. :)
Avatar
Muddy Blood
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.03.03. 17:08
Tartózkodási hely: Akira cilindere

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Muddy Blood »

Óóh hátde a monitorról olvasás olyan illúzióromboló.....és egy újabb olyan tevékenység amihez nincs türelmem (OMFG tényleg ilyen rigolyás lennék?)
Pl hiába a No1 kedvencem a Sailor Moon, nem bírom végigolvasni a mangát a gépen ha beledöglök se (pedig van benne crossdresser Yaten...aww, szerelmes vagyok ::daisuki::)

Amúgy a lelkecském felecskéje csupán a csillámpillangó, lakik benne egy nazgulszerű figura is aki néha előmászik, Tomikáról (khm khm) pedig már ne is beszéljünk......
~*Früzmücc Pucsító Pancsicsillag*~
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mariko »

OFF: A Sailor Moon végigolvasása nekem is problémát okozott, de nem is annyira a monitoron olvasás miatt, hanem mert minden fellelhető scan az amcsi kiadványról készült, amit nem elég, hogy tükröztek, de még amerikanizálták is benne az összes szereplő nevét. :roll:

Ja, és tényleg összehasonlíthatatlanul jobb papíron mangát olvasni, de hát szegény ember vízzel főz.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:szegény ember vízzel főz
és kézzel nőz! (á lá Prosectura) :vigyor:
Avatar
Konomi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.10.18. 09:08
Nem:
Tartózkodási hely: Nagoya

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Üdv.
Nem túl aktív a tömeg, de azért ha már itt vagyok.

Szóval. 24 éves, szőke, alacsony nőszemély vagyok. Elvetemült fangirl voltam valamikor XD Japánban élek, ezen kívül nem nagyon csinálok semmit. Néha vásárolgatok, néha szépelgek az uram mellett, néha pedig csak úgy ücsörgök a felhőmön és lógatom a lábam...

Yoroshiku.
Kép
「それにアタシには霧笛な呪文が有るじゃないか ~ぜったい大丈夫~」
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: anubys »

Üdv, Konomi!
Egy pillanatra azt hittem, hogy egy régi-új fórumos társhoz van szerencsénk, ugyanis hajdanán használta valaki ezt a nicket...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése