Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Aki újonnan regisztrált fórumtag, és szeretne köszönni, esetleg bemutatkozni, itt megteheti. Itt köszöntjük az új tagokat.
::jcheers::
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Hát én már nem vagyok újonc, csak annyi, hogy állati jó ötlet ez a téma, már hiányoltam; joo hogy van! ;)
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

én csináltam eg hasonlót az anime topicban^^
Kép
Avatar
Cloud
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.07.21. 18:41
Tartózkodási hely: Betwen Hell and Heaven

Hozzászólás Szerző: Cloud »

Én leszek az első :wink: .
Bár egy ideje regisztráltam magamat nem nagyon használtam,
mert sajna a modem elkezdte az utolsókat köhécselni :( így egy ideig megszűnt a net-kapcsolatom.....de helyette lett egy jó LAN :D .

Igazából nem tudok sokat írni magamról csak annyit, hogy szeretem a mangákat, a fan artokat.Játékok körében Final Fantasy rajongó vagyok :)
::jthrill:: Final Fantasy Forever!!! ::jthrill::
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Hát ez nekem kimaradt. Most meg már nem vagyonk annyira újonc. mIRCen is rendszeresen ott vagyok, meg ide is beszoktam nézni :)
Na mindegy.... ::vic::
Pár éve mér animezek... A manga kevésbé köt le, de azért az is van pár. Sajna nem kézzelfoghatóak, de majd azt is szeretnék :wink:
Animekben leginkább a filmekhez kötődöm inkább, de volt már pár kedves sorozatom :) Felsorolást nem kezedek, mert az sok lenne ;)
Amúgy Sopronban lakom 19éves vagyok és szerelmes... (bár ez így szerintem senkit sem érdekel) ::daisuki::
Ennyi... utálok magamról írni :)
The last Angel...
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Üdv All!

Nem rég regeltem magam a fórumra, igaz az oldalt nagy redszerességgel látogattam azelőtt is! :) Most meg itt vagyok, mindenki nagy örömére. :P
Magamról annyit, hogy 17 éves vagyok, imádom az RPG-ket, Anime-ből még nem volt sokhoz szerencsém, mivel a netem elég lassú ahhoz, hogy egy nagyobb lélegzetű videót leszedjek... :cry:
De az EVA-t sikerűlt beszerznem, eredeti DVD-n (!), így elmondhatom magamról, hogy szerencsém volt az egyik legjobb anime-hoz. :)

Mást mit is mondhatnék, örülök, hogy itt lehetek, remélem ez fordítva is így van... :P

Bye!
Kép
Avatar
Dosetsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.10.28. 19:14
Tartózkodási hely: pont ott...

Hozzászólás Szerző: Dosetsu »

Nos nemrég itthagytam az újonc korszakot( ::jhihi:: ) de azért bemutatkozom. 14 éves pécsi srác vagyok, animéket kb. 2 éve nézegetek, eddig amik nagyon lefogtak az az EVA, Scryed és a Video girl Ai volt. Sportolni szeretek, 2 éve neki álltam taekwon-dozni, elég jól megy. Ja és a jó öreg sega megadrive-on nőttem fel(6-tól 10 éves koromog ezzel nyomtam), aztán jött a PSX, aztán a PS2, és itt vagyok. ::jumph::
táráá pont.
kk-krisi

khmmm....

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

Hikari nagy ötlet volt ez a topic ^_^ csak egy kicsit elöbb is el lehettet volna indítani ^_^

Nah mivel nem nagyon hallatott magáról senki sem túl sok információt én most dobálózok egy kevéssel ^_^ (persze csak sajáttal, ami mások számára érdektelen valószínűleg, de nem érdekel ^_^)

Tehát:

Tények:
kor: 19
foglalkozás: ismeretlen (feltételezhetően diák)
IQ: ismeretlen (túl alacsony, nem mérhető)
származási hely: ismeretlen
öltözködés: elegáns (szeretne lenni ^^), alapszín: fekete
zenei stílus: metal
Exp w/ Women: none/virgin [like GTO :lol: ]

Karakter főbb vonásai:

Mások szerint:
kellemetlen, idegesítő, idióta, pesszimista, intelligens (<-- ezt nem tudom miért mondják), félelvont kretén. Állítólag mindent leszólok és nincs egy átkozott pozitív kijelentésem sem. Ráadásul lenéző a tekintetem... erről már annyit vitáztam velük, de semmi eredmény.

Saját vélemény:
személyiségzavaros (Freud véleménye: Es illetve Id, gyógyíthatatlan, már eluralkodott rajta a legalsó "én". be kell zárni. elhelyezés: Szanatórium a világ egyik legeldugottabb pontján vagy azonnali likvidálás. jelenlegi státusz: ismeretlen/szökésben), enyhe anime/manga mánia (enyhe ^^), furcsa vonzódás az irodalomhoz és történelemhez (ez nem jelenti azt, hogy tudok is valamit), tudatlan, néhai hardcore gamer (RPG/RTS)

Megjelenés:
barátságtalan. általában fekete bőrkabát kombinálva fekete inggel és farmerrel + fekete félcipő (télen sálat is visel és a félcipőt bakancsra [no acélbetét] cseréli^^) hosszú fekete (inkább sötétbarna) haj - lófarok. üres tekintet (állítólag inkább agresszív, de ezt csak addig állítják amíg nem látják az agresszívet ^^) - ismerősökre mosolyog, ami nem szép látvány általában.

azt hiszem ennyi elég is lesz, mert mindenkinek elmegy tőlem a kedve ^^, mondjuk eddig sem kedvelt senki szal nem zavar ^^
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sok minden igaz rám is ezekből... :lol: A megjelenés nem :wink: , de a belső tulajok igen :roll:
Na jó...majd holnapután részletesebben magamról, most fáradt vagyok...Holnap meg színház... ::jumph:: Éjfél után hazaesek, reggel meg kelek 5-kor...
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Nekem könnyű dolgom van. Nézzétek meg a GitS-t, és képzeljétek el ennek
<-- az úriembernek a tökéletes ellentétét (bár az én szemem is kb. ilyen üveges). IQ-ról pedig annyit, hogy egyszer lemérte a katonaság, de inkább nem közölném az eredményét. Bár a jogsimat legalább meghagyták :P.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

nyeh...a belsőmről annyit hogy a depis korszakom utám már annyira nem vagyok pesszimista^^ néha kissé csöndes, néha kissé hangos, lázongó, igazi érzelmi hullámvasút :lol: egyébként meg én is ezt az elegáns megjelenést részesítem előnyben, kombinálva egy kis sportosabb stílussal(pulcsira póló) szal én is ilyen szövetkabát meg félcipő meg kockás ingek meg ízléses(?) pulcsik...hmmm..a hajam most növesztem mer a rövid hajat naon utáltam és különben is hülyén állt :D ja és egy tök mókás szemüveget hordok ami napfényre besötétül 8)

zenei ízlés: ált dallamos metál, de mindent meghallgatok, csak igényes legyen(szal ilyenek hogy rap meg nyálas popzene meg tüc-tác kizárva) de pl a pop zenék között is vannak igényesebbek, ezeket szívesen meghallgatom(végül is anime-k zenéje is J-pop általában^^)

aztán még....hát sportokban nem igazán jeleskedem, de nem vetem meg őket, bár jelenleg nem űzök egyet sem...szabadidő: rajzolgatás,(utóbbi 2 hónap óta) írogatás(na jó ezt még csak mostanában kezdtem el) zene, persze(csak hallgatni, próbáltam tanulni gitáron de túl lamer voltam:) olvasgatás, japán rpg-k...
és persze animek, amiket nyár óta töltök le usteamről(azóta van netünk :D

ja és fiú, 16 éves, Jedlik Ányos gimi büszke tanulója^_^

hát naygjából ennyi^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LeWish 2003.11.16. 20:58-kor.
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Shukuhai írta:Nekem könnyű dolgom van. Nézzétek meg a GitS-t, és képzeljétek el ennek
<-- az úriembernek a tökéletes ellentétét (bár az én szemem is kb. ilyen üveges). IQ-ról pedig annyit, hogy egyszer lemérte a katonaság, de inkább nem közölném az eredményét. Bár a jogsimat legalább meghagyták :P.
Azért ennyire nem vészes a helyzet...legalábbis szerintem, de lehet, mivel elég...hogy is mondjam...szokatlan jelenség vagyok, egyszerűen csak nem tűnt fel... :D

Eddig nem akartam betolakodni az újoncok közé, de, ha már más is megtette, hát rajta...

Családi név: Szigorúan bizalmas
Keresztnév: Szigorúan bizalmas
Születési idő: 1982. 10. 24.
Születési hely: Budapest
Lakcím: Szigorúan bizalmas
Foglalkozás: Hallgatói szolgálat a Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Karán, történelem szakon

Leírás:

- Külső tulajdonságok: civil szemmel nézve feltűnő viselet, ami katonai gyakorlóöltözéket, surranót, taktikai mellényeket, időnkét fegyvereket (kardok, botok, kések) foglal magába. Rendkívül barátságtalan tekintet, ortopéd kezelésre szoruló arcszerkezet, kellemetlen hanglejtés.

- Belső tulajdonságok: türelmetlenség, önfejűség, makacsság, nemtörődömség, a lehető legrosszabb százalékelosztásban. Külső források szerint ezt némileg ellensúlyozza az alapvetően higgadt gondolkodás, és az átlag feletti kitartás, de ez utóbbi csak szélsőséges esetekben nyilvánul meg.

Na, körülbelül ennyi, aztán majd kidobja a moderátor... 8)
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Ez rendes tőled, de hidd el nekem, kellő képpen lesújtó tudok lenni. Pl. múlt szombat óta nem borotválkoztam Kép.
A leírásodból pedig csak az öltözékkel tudok egyetérteni. Az tényleg nem mindennapi. De sebaj, ha kihirdetik a szükségállapotot, simán beolvadsz a sok honvéd közé :wink:.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Shukuhai írta:Ez rendes tőled, de hidd el nekem, kellő képpen lesújtó tudok lenni. Pl. múlt szombat óta nem borotválkoztam Kép.
A leírásodból pedig csak az öltözékkel tudok egyetérteni. Az tényleg nem mindennapi. De sebaj, ha kihirdetik a szükségállapotot, simán beolvadsz a sok honvéd közé :wink:.
Inkább kiülök, és mosolyogva megnézem az atomvillanást. Olyat úgyse látok többet... 8)
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Őrnagy írta:Inkább kiülök, és mosolyogva megnézem az atomvillanást. Olyat úgyse látok többet... 8)
Helyes, de csak napfogyatkozásos papírszemüveggel, vagy kormozott üvegen át! És vegyél fel WW2-es német rohambilit. Annak direkt peremes a széle, hogy ilyenkor ne follyon a sisak a szemedbe.
(na jó, azt hiszem használatba veszem az ásd-el-magad felszerelésemet Kép)
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Ahoj:D
NA, ha már máshova egyenlőre nem tudtam nagyon mit írni, gondoltam legalább itt tiszteletemet teszem egynéhány mondat erejéig.

Én, ahogy lácc, ha az utcán megyek:
Minusz tíz fokba is fekete levágottszárú gatya, lábaimon ellentétes színű hosszúzokni, szürke bőrkabát, jobb esetben semmitmondó, bamba, rosszabbik esetben az idiotizmusssal határos arckifejezés.
Én, ahogy otthon vagyok, és ahogy nem lát senki:
Levágottszárú farmer, fekete póló, zord/kritikusan hülye tekintet, és két Hatalmas, zöld békás mamusz.... -.-'

A belső tulajdonságokról nem érdemes szót ejteni, mint ahogy az intelligenciáról, az IQ szintről, a feladatmegoldóképességemről, a másodfokúfüggvények egyenletek megoldókulcsáról-sem per pillanat.:D

Az animével kb 3-4 éve ismerkedtem meg, és azóta rentgeteg kellemes dolgot loptt a hétköznapjaimba:D úgyhogy imádom őket:D ^____^'

Ajja, már megint sikerült kisregényt írnom....Gomen^^'
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Minna-san, hát itt lennék!

Eltartott egy idejig, míg itt is megjelentem. A helyzet az, hogy az anime már úgy 7 éve legalább foglalkoztat. Köszönet az RTL2nak, dehát mindenki kezdi valahol :D .
Első nagy élmény ilyen térem a Rose of Versailles volt, azaz Lady Oscar, ami mai napig nagy kedvencem. Aztán perszet jött a mindent elsöprő Sailormoon ::jthrill:: . Imádtam és imádom! És ott kezdődött a manga iránti szeretet. Aztán jött az Angel Sanctuary és vele Yuki Kaori sensei istennő több műve is, ami veretlenül a kedvenc mangakam. Az Angel Sanctuarynél pedig tökéletesebb mangat számomra nem írhatott volna senki. Ekkortájban még kissé nehézkes volt hozzájutnom bármihez, mivel mucsa tanyán élnék, ott meg ugye mindenki azt hiszi, hogy kis metyéket nézegető sátánista őrült vagyok. Dehát ez van! Őszzel sikerült végre valahára többmindent animeileg beszereznem, tehát mostmár merészkedtem beleszólni a nagyobb tudásúak dolgában. Lassan, de biztosan szerzek be sokmindent. Kedvencek újabban az X, a Fruits basket, a Gensou maden saiyuki, Hellsing, Vampire hunter D - Bloodlust és persze a Get Backers :vigyor: .
Sokat elvesz az időmből, hogy fő állású fangirl lennék (egyébként néha egyetemista), szóval oda meg vissza vagyok a japán zenéért. Visual kei és j-rock a tökéletes drog számomra! (No meg azok a dögös és felháborítóan gyönyörű nénibácsi real life bishounenek *droolez*.....) És másfél éve tanulok japánul, aminek sajna még nem sok a látszatja, de hát majdcsak egyszer. Több kéne heti két óránál! No meg szenvedélyesen rajzolok, festek. Állítólag egész jól.... Szeretnék mangaka lenni! Tudom, álmodik a nyomor, de hagy álmodjon, ha egyszer képes rá. Hát próbálkozom, de a stílusom elég borult, így nem igen mindenkinek jön be. AnimeConon hallgatni az embereket, ahogy a festményeim alapján elemzik lelki világomat nagyszerű volt :gurul: . Az a harmadik hely a versenyen azért jó kezdet volt 8) .
Szóval kis időm, ami marad ezeken kívül, az az anime nézés, manga olvasás sajátja.
Ennyir rólam röviden ^^".
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

mayu írta: Ekkortájban még kissé nehézkes volt hozzájutnom bármihez, mivel mucsa tanyán élnék, ott meg ugye mindenki azt hiszi, hogy kis metyéket nézegető sátánista őrült vagyok.
lol, ez a mondat nagyon ütött :osgrin:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tenshi vagyok, 17 éves, Bpi lány. Életben kevésbé vagyok szó kimondó. Nem szeretem le szólni az animéket kifejezésekkel, inkább megpróbálom kifejteni, hogy mi a bajom az animével. Lehet, nem látszik, de nem szeretem a konfliktusok, ha bárki bántónak venné, amit postolok, akkor nyugodtan el lehet felette siklani, mert önszántamból, és direkt nem áll szándékomban senkit megbántani, vagy megsérteni. Szeretek mindenkit. 8) Kedvenc manga-kam Tanemura Arina és Shirow Masamune, nem szeretem Yuki Kaorit :^_^:
És a példaképem Excel :mrgreen: és Tomo-chan, na meg Naaga és Belldandy, és Rally és Arina-sensei és Shirow-sensei és most kecerjétek őket össze. Ha nem is láccik, és nem is mutatom élőben, de a mélyben nagyon bonyolult elme lakozik :twisted:
Ennyit magamról.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

aki kíváncsi az én személyemre(lol) dióhéjban, és van tevéje :dirr: az nézze meg ott az Al-emet^^
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

WishM írta:
mayu írta: Ekkortájban még kissé nehézkes volt hozzájutnom bármihez, mivel mucsa tanyán élnék, ott meg ugye mindenki azt hiszi, hogy kis metyéket nézegető sátánista őrült vagyok.
lol, ez a mondat nagyon ütött :osgrin:
Jah :^_^: ! Dehát ha egyszer így van! ::japhaha::

--------
Tenshi Rally Vincent írta: Szeretek mindenkit. 8) Kedvenc manga-kam Tanemura Arina és Shirow Masamune, nem szeretem Yuki Kaorit :^_^:
Akkor csak van valaki, akit nem szeretsz :^_^: ! És valoszínű engem sem szeretnél, dehát ilyen az élet. :wink: Na jó, csak hülyéskedtem.... (Yuki Kaori-sensei istennő rajongó ::jthrill:: )
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

mayu írta:
Tenshi Rally Vincent írta: Szeretek mindenkit. 8) Kedvenc manga-kam Tanemura Arina és Shirow Masamune, nem szeretem Yuki Kaorit :^_^:
Akkor csak van valaki, akit nem szeretsz :^_^: ! És valoszínű engem sem szeretnél, dehát ilyen az élet. :wink: Na jó, csak hülyéskedtem.... (Yuki Kaori-sensei istennő rajongó ::jthrill:: )
Én pedig Tanemura Arina goddess fan ::jthrill:: Imádom a történetei, főleg, mert a Side Talkjaiban visszalehet következtetni, hogy, miért írt egy bizonyos történetet. A Full Moon mangától meghalok. Még nincs meg végig és már most összeszorul a gyomrom, mert nem tudom mi lesz a vége.
Amúgy ismerőseim nagy többsége Kaori fan, és imádom őket, 'szal szerintem veled se lenne semmi bajom. :mrgreen:
Amúgy meg még annyit magamról, hogy animék terén mindenevő vagyok, és annó a Sailor Moon volt az első hivatalos animém kb. 6, de inkább 7 éve (már előtte is volt sok kedvencem, de addig nem tudtam, hogy az). 8)
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Tenshi Rally Vincent írta:Amúgy ismerőseim nagy többsége Kaori fan, és imádom őket, 'szal szerintem veled se lenne semmi bajom. :mrgreen:
Én a rajzaimra és a történeteimre gondoltam. Kissé érződik rajtuk, hogy ki nekem a sensei 8) .
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

mayu írta:
Tenshi Rally Vincent írta:Amúgy ismerőseim nagy többsége Kaori fan, és imádom őket, 'szal szerintem veled se lenne semmi bajom. :mrgreen:
Én a rajzaimra és a történeteimre gondoltam. Kissé érződik rajtuk, hogy ki nekem a sensei 8) .
Nem baj az. Nekem amúgy az abszolúút sensei Masamune Shirow :shock:
De rajzolatilag és történetileg Arina Hime-samahoz vonzódom. 8) Illetve mindkettőjükhöz, csak Arinat még úgy ahogy bénázok egyet, viszont Shirowt, azt nem. :^_^:
Kép
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

Üdv mindenki

Most nézem h ilyen is van :)
Szoval.... 16éves pécsi csákó vaok... szeretek viccelödni/lehet h néhányan nem is bírnak emiatt..../ imádom az animeket igaz csak 1 honapja (vagy 2) jöttem erre rá.... eddig csak szerettem :D Láttam a NGE-tésEoE-t (aminek nagyrészt köszönhetem a rajongásomat), Ninja Srcoll-t, most nézem a TRIGUN-t /ami nagyon bejön/, Cowboy bebop-ot, GITS-t, Mononoke Hime-t...... 1Nlöre ennyi..... jamegpersze amit adtak TV-be pl. DragonBall....

Gyakran elytek hejesírási hibákat :D ezt tessék 1/2-re nézni :)

röviden ennyi :)
Kép
Válasz küldése