Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Gyerekek, muszáj volt... :dirr: :lol: (Az aláírásban lévő amúgy gifben még jobban mutatna, de azt én nem tudok szerkeszteni, amit meg készen találtam, annak nem tudom a méretét változtatni, szóval ez egyenlőre így marad. ^^" XD)
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Titkos írta: 2018.01.17. 07:19 Gyerekek, muszáj volt... :dirr: :lol: (Az aláírásban lévő amúgy gifben még jobban mutatna, de azt én nem tudok szerkeszteni, amit meg készen találtam, annak nem tudom a méretét változtatni, szóval ez egyenlőre így marad. ^^" XD)
Kép
:thumb:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Á, örök hálám, cseréltem is gyorsan! :D
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Hosszú idő után avát váltottam én is, purest child ever Natsume helyére ideiglenesen(?) szegény Jinshi-sama (Kusuriya no Hitorigoto) került.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Újabb váltás, Merlin a Nanatsu no Taizaiból. Tetszik ez a sárga szem, kékes lila haj kombináció.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv nálunk, Tex! :)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Aláírásban Yuru Camp. Ez a kép (még ha csúnyán le is kellett vágjak belőle) odakívánkozott.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Elnézést mindenkitől, de a jurionájsz hölgyek közül most Anya volt nálam a soros, róla pedig ez a legrelevánsabb kép.X'D
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Avatarnak Fate/GO-ból Mary Read, akinek a történelmi hátterét izgalmasnak és érdekesnek találom.
Aláírásban pedig Strike Witches-szériából Hanna-Justina Marseille, aki "a Luftwaffe fekete bárányának" tartott ászpilóta, Hans-Joachim Marseille, "Der Stern von Afrika" ("Afrika csillaga") egyébként.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Offtopicban anno:
Ricz írta: 2018.02.19. 18:34
Titkos írta: 2018.02.19. 15:32 ettől a creepy-szemű Alitától minden alkalommal frászt kapok... :lol:
Legalább tudom, hogy mire kell avatart váltanom április elsején. :lol:
És megtette, és megtette! :lol: Köszönöm, zseniális, pláne ezzel az aláírásképpel együtt. XDDDD (Több topicba is akarok írni, Vreenek a kártyáról, Killing Bites-ba az animéről, stb., ezek is lesznek majd, viszont ez most nem várhatott. XD) Amúgy naná, méghozzá csakis 4DX-ben, ahol minden alkalommal női sikolyokat, meg villámlást raknak az összes olyan jelenete alá, ahol manganagyságúra nyitja a szemeit. XDDD
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2018.04.01. 06:23 És megtette, és megtette! :lol: Köszönöm, zseniális, pláne ezzel az aláírásképpel együtt. XDDDD (Több topicba is akarok írni, Vreenek a kártyáról, Killing Bites-ba az animéről, stb., ezek is lesznek majd, viszont ez most nem várhatott. XD) Amúgy naná, méghozzá csakis 4DX-ben, ahol minden alkalommal női sikolyokat, meg villámlást raknak az összes olyan jelenete alá, ahol manganagyságúra nyitja a szemeit. XDDD
Örülök, hogy bejött. :lol: És megörökítettem azoknak, akik lemaradtak volna róla. Visszaálltam az előzőre.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ricz írta: 2018.04.01. 23:09 Visszaálltam az előzőre.
でもなんで?!?!?!?

Kár volt, az Alitás mindent vitt, többek között a havi röhögésadagomat (ami nagy szó, lévén április elsején született a post :dirr: )
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na Surci, úgy látom, a Postimage.org cserbenhagyott minket, legalábbis ugye neked meg nekem volt onnan linkelve a gifes aláírásunk (táncikáló Hitomi, illetve lángoló Araragi) és most egyiket sem látom, mindkettő helyén csak egy szöveg van az aláírásunkban, hogy "kép". (Vagy az én gépem hülyült meg, de most nem valószínű. XD) Mivel másoknak is van gifes aláírása itt (OJ, Risa, stb.) és az övéké továbbra is rendesen látszik, ezért ez szerintem inkább lesz Postimage-es, mint Aois probléma. Viszont a vicc az, hogy az ő képtárukban meg rendesen látszik a kép, tehát nem ők törölték, csak valahogy nem "linkelődik át" ide normálisan. Ötlet?
Kép
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Risa »

Nekem mindkettőtök bannere látszik. :o
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Szolgáltató vagy böngésző függő is lehet, esetleg vmi hülye tűzfal beállítás(?). Nekem most pl. Ricz és Risa szignóképe nem látszik, Titkoséké igen (melós Firefox, az otthonin mindenkiét látom), de volt ez a felállás már nálam is fordítva (illetve úgy, hogy pl. Surci gifje csak állóképként jelent meg, a többi pedig rendesen animálva). Androidon operán és chromon is aszem jól látszódtak.
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Nekem is postimg.org-os bannerem volt, nem töltötte be már pár napja, így inkább lecseréltem imgur.com-osra (vélhetően nem elérhető már/átmenetileg az a szervere a Postimage-nek, ahol ezeket a képeket tárolták). Ha valakinél még látszódnak, az nyomjon Ctrl+F5-öt, rögtön eltűnnek nála is. xD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Csak a szokásos: néha vacakol a szolgáltató szervere, aztán minden visszatér a rendes kerékvágásba. Nálam Araragi már lángol és a végén zuhan is, ahogy szokott :D

Váltottam én is, bár Azu-chan hiányozni fog, de ha már az isekai volt a téma, ahhoz épp kapcsolódik egyik legkedvencebb pszichopatám.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi a kommenteket srácok! :) Én mondjuk továbbra sem látom sem Surciét, sem a sajátomat, de akkor ez már valszeg így marad. ^^"
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Miről írsz? Mert nekem pl. laptopon látszódik mindkettőtöké, de mobilon nem. xD A többiekével semmi gond.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akosss írta: 2018.04.17. 13:40 Miről írsz? Mert nekem pl. laptopon látszódik mindkettőtöké, de mobilon nem. xD A többiekével semmi gond.
Sima asztali gépről, Win 10 alól, Firefox böngészővel. :) Mondjuk valami azt súgja, hogy Annarancsnál lesz a megoldás:
annarancs írta: 2018.04.16. 09:39 Nekem is postimg.org-os bannerem volt, nem töltötte be már pár napja, így inkább lecseréltem imgur.com-osra (vélhetően nem elérhető már/átmenetileg az a szervere a Postimage-nek, ahol ezeket a képeket tárolták).
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci, gratulálok az új aláírásodhoz. :D Mondjuk ez egy jó 10-15 éves, "klasszikus" EVA kép, szal nem tudom, hogy veled most először jött szembe, vagy valami más okból kifolyólag érezted úgy, hogy ezt most van itt az ideje kirakni, de mindenképpen poén. XD (Azért elsőre gyorsan csekkoltam, nem április 1 van-e megint... XD) Illetve némi infódömping (mert vicces XD): ennek a képnek az eredetije amúgy egy EVA hentai doujinból van, ami a "Renge Ver, EVA" címet viseli és nem kisebb fazon rajzolta még '96-ban, mint az az Isutoshi, aki később olyan rulez saját sztorikat is kiadott a kezei közül, mint pl. a "Slut Girl" című "kis" hatkötetes szösszenet, ami még az amcsiknál is ikonikussá vált, lévén az egyik első, hivatalosan kiadott hentai mangájuk volt, még 2000-ben. (Persze itt egy nálam profibb nyugodtan kijavíthat majd, de én nem tudok arról, hogy a 90-es években az amcsik tobzódtak volna a hivatalosan kiadott hentai doujinokban, szerintem még manapság sem... XD) Ja és mivel ahogy már írtam párszor, hogy engem ez az egész EVA-hype nem igazán tudott magába szippantani, ezért az is poén, hogy nálam "fordított kompatibilitással" jött szembe ez az infó. XD Vagyis elsősorban nem arról volt szó, hogy "LOL, EVA-ból még ilyen is van? XDDD", hanem: "Wow, ne már, még ezt az EVA-képet is Isutoshi rajzolta? XD Az egyik hentai-ősmester? Hogy mik vannak..." :lol:

Edit: Junchi meg látom az egyik világvége-lányt rakta ki most avának. :D

Edit 2: És Ricz aláírása is király! :lol: (Ma valami "váltós nap" van? XD) Az avája meg különleges: az első alkalom, hogy nem valamilyen moe-csajjal látom... XDDD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta: 2018.04.26. 17:01 Mondjuk ez egy jó 10-15 éves, "klasszikus" EVA kép, szal nem tudom, hogy veled most először jött szembe, vagy valami más okból kifolyólag érezted úgy, hogy ezt most van itt az ideje kirakni
Lövésem nem volt miből származik, de vagy 10 évvel ezelőtt még hátterem is volt jó sokáig, és egyszerűen nem tudtam ellenállni tömény zsenialitásának. Apropója nincs, csak épp az archívumot túrtam pár napja, és amikor szembejött úgy elkapott a röhögés hogy nem bírtam megállni, hogy ki ne tegyem. :D De egyébként is: a kép címe "shinji igaz álma.jpeg" és vegytisztán összefoglalja az Evangélium lényegét - de olyannyira, hogy aki eddig nem szemrevételezte a CUCCot, annak ezek után felesleges is :dirr:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta: 2018.04.26. 21:12...és amikor szembejött úgy elkapott a röhögés...
Engem meg most, ahogy újra ránéztem, aztán fölötte az idézet: "This time...I'll end it all!", alatta meg Shinji ki- és önelégült feje a két csajt ölelve... :lol: (Igen, vágom, hogy ez amúgy még a Homura-gifes idődből maradt ott, mint szöveg, de így is van ám jelentése, csak másmilyen... XDDDD)
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2018.04.26. 17:01 Edit 2: És Ricz aláírása is király! :lol: (Ma valami "váltós nap" van? XD) Az avája meg különleges: az első alkalom, hogy nem valamilyen moe-csajjal látom... XDDD
Hiába, no, mikor megkérdezik, hogy macskás vagy kutyás vagyok, azt felelem, hogy madaras. Az avatar terén meg... Ja, "bishounent" elég ritkán, szinte soha.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Válasz küldése