Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

így évszakos megújulás keretében:

Ava: Witcher 3 Geralt
Banner: Dragon Age Inqusition concept art
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

No, hát sikerült 1, azaz egy nap után avatart cserélnem, de ennek egyszerűen nem bírtam ellenállni. 4chanra linkelt valaki egy Naruto paródia-képet és ez a hülye fej annyira kikészített, hogy muszáj volt avatart csinálnom belőle. :D

(Aláírás Yokohama Kaidashi Kikou.)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

^Pffft. :lol:

Ha már frissítés, akkor én sem maradhatok ki. A mostani avatarom Yona és a cuki kis mókus.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akkor sorban... XD
ViharTáncos írta:Ava: Witcher 3 Geralt
Csak jelenne már meg a játék, ugye... :lol: Bár én a regényekkel lettem a franchise fanja, de persze a game-et is várom. :) (Mondjuk dizájnra a 3-ban Geralt nekem már egy kissé túl "nyúzott" így a képek/videók alapján, talán a legjobban az első játékbeli dizájnját bírtam, azóta mintha minden résszel egyre megfáradtabbra csinálnák a dizájnerek. ^^" XD) Amúgy a könyveket te is olvasod belőle, vagy csak a játékot gyűjtöd? :)
Junchi írta:No, hát sikerült 1, azaz egy nap után avatart cserélnem, de ennek egyszerűen nem bírtam ellenállni. 4chanra linkelt valaki egy Naruto paródia-képet és ez a hülye fej annyira kikészített, hogy muszáj volt avatart csinálnom belőle. :D
Tényleg elég fárasztó. XD (Bár én leginkább annak örülök, hogy mióta végre befejeződött ez a szutyok, máris jóval kevesebbszer jön szembe Facebookon, meg egyéb animés helyeken. XDDD)
Rui-chan írta:Ha már frissítés, akkor én sem maradhatok ki. A mostani avatarom Yona és a cuki kis mókus.
Hmm, melyik animéből van? Mert mintha rémlene, hogy láttam őket valahol, de nem tudom, hogy nem keverem-e valami mással, mert ez a "cuki csaj + a "mascotja"" párost elég sok helyen ellövik ugye. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:Akkor sorban... XD

Csak jelenne már meg a játék, ugye... :lol: Bár én a regényekkel lettem a franchise fanja, de persze a game-et is várom. :) (Mondjuk dizájnra a 3-ban Geralt nekem már egy kissé túl "nyúzott" így a képek/videók alapján, talán a legjobban az első játékbeli dizájnját bírtam, azóta mintha minden résszel egyre megfáradtabbra csinálnák a dizájnerek. ^^" XD) Amúgy a könyveket te is olvasod belőle, vagy csak a játékot gyűjtöd? :)

Bár lenne elég erőm olvasni esténként :D

Nem sajnos csak játékokkal játszottam pedig jó lenne a könyvet is megszerezni.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Bár lenne elég erőm olvasni esténként :D

Nem sajnos csak játékokkal játszottam pedig jó lenne a könyvet is megszerezni.
Pont most rakták ki Facebookra, hogy elkészült a honlap, ahol mindig látható a hazai megjelenés aktuális állása, ha érdekel. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:
Pont most rakták ki Facebookra, hogy elkészült a honlap, ahol mindig látható a hazai megjelenés aktuális állása, ha érdekel. :)
Neked amúgy mennyire tetszik ? Hasonlít a játék hangulatára?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:
Rui-chan írta:Ha már frissítés, akkor én sem maradhatok ki. A mostani avatarom Yona és a cuki kis mókus.
Hmm, melyik animéből van? Mert mintha rémlene, hogy láttam őket valahol, de nem tudom, hogy nem keverem-e valami mással, mert ez a "cuki csaj + a "mascotja"" párost elég sok helyen ellövik ugye. XD
Akatsuki no yona
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Neked amúgy mennyire tetszik ? Hasonlít a játék hangulatára?
A játékkal ugyan még egy percet nem játszottam (csak meg van véve mind a kettő XD), viszont a könyveket így két és fél regény után is (jelenleg azokban itt tartok XD) imádom még mindig. :D Hangulata van, épp azért szeretem, gondolom a nem ritkán fekete humoros, cinikus párbeszédekre, szórakoztató karakterekre, illetve 18+-os jelenetekre célzol, mert ha igen, azok a könyvben is mind megvannak. XD Sőt, ezt kevesen tudják, de a regények készültek el jóval hamarabb, a játék már azoknak az adaptációja, szóval nem az volt, mint a többi game-nél általában, hogy ha elég sikeres, akkor elkezdenek hozzá side story regényeket kiadni, meg képregényt, meg hasonlók dolgokat, hanem itt már kinn volt talán végig a sorozat (de 4-5 kötet biztosan), mire egyáltalán elkezdték csinálni a legelső játékot. :)
A mordályos nyul írta:Akatsuki no yona
Köszi! :) (Hmm, így rákeresve mégsem ismerős, akkor valszeg kevertem valami mással.)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:
A mordályos nyul írta:Akatsuki no yona
Köszi! :) (Hmm, így rákeresve mégsem ismerős, akkor valszeg kevertem valami mással.)
Közben már Nyul megválaszolta, de azért megerősítem. Igen, az Akatsuki no Yona főhősnőjéről van szó. Az őszi szezonban kezdődött az anime, de még átcsúszott az idei évre is. Mutat némi hasonlóságot a Cross Ange-val, azzal a különbséggel, hogy ez legalább jó, nem a hülyeségeken röhögök, hanem a poénokon és Yona igazán kedvelhető főhősnő, emellett szépen összeszedett karakterfejlődést mutat be, nem 2 pillanat alatt lett Rambo.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:
A játékkal ugyan még egy percet nem játszottam (csak meg van véve mind a kettő XD), viszont a könyveket így két és fél regény után is (jelenleg azokban itt tartok XD) imádom még mindig. :D Hangulata van, épp azért szeretem, gondolom a nem ritkán fekete humoros, cinikus párbeszédekre, szórakoztató karakterekre, illetve 18+-os jelenetekre célzol, mert ha igen, azok a könyvben is mind megvannak. XD Sőt, ezt kevesen tudják, de a regények készültek el jóval hamarabb, a játék már azoknak az adaptációja, szóval nem az volt, mint a többi game-nél általában, hogy ha elég sikeres, akkor elkezdenek hozzá side story regényeket kiadni, meg képregényt, meg hasonlók dolgokat, hanem itt már kinn volt talán végig a sorozat (de 4-5 kötet biztosan), mire egyáltalán elkezdték csinálni a legelső játékot. :)
Fene belé kell még több könyves polc akkor :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Közben aláírást is váltottam: Tokyo Ghoul. Nagyon megtetszett ez a színezett kép a mangából, cuki a csapat. ^^
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1261
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Új MaxMilia, mert ezeknek a fejeknek sem tudtam ellenállni. XD
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ava csere, ezúttal az Owari no Seraph főszereplője, Yuuichirou került terítékre. Best expression of the spring season. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Ava csere, ezúttal az Owari no Seraph főszereplője, Yuuichirou került terítékre. Best expression of the spring season. :vigyor:
Akartam is kérdezni, hogy miből van, mert ez a fej tényleg díjnyertes. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nem tartott ki túl sokáig Yuuichirou, mert Izana instant win, főleg a cicával a kezében. :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Aláírás csere volt, Erin és Lilan a Kemono no Souja Erinből, amit nemrég fejeztem be és egyből ment a kedvencek közé. :D
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Új ava, új aláírás: Mivel a Cross Game egy rettenetesen addiktív cucc, így tisztelgek előtte egy avatar formájában.

Az aláírásomban pedig az a két karakter, akik továbbra is életben képesek tartani ezt a hulladék Akame ga Kill mangát. Egyébként egy friss ropogós ofisal art és most már biztos vagyok benne, hogy a cucc rajzolója is Wave×Kurome shipper.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Már nem bírtam tovább, ezt fel kellett töltenem. :D (Azért felismerhető ilyen kicsiben is? XD)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta: (Azért felismerhető ilyen kicsiben is? XD)
Hangyanyit. :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:
Titkos írta: (Azért felismerhető ilyen kicsiben is? XD)
Hangyanyit. :dirr:
:thumb:
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Péter »

Na, cseréltem már én is. Quality Goku, avagy GoQ. :mosoly:
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Péter írta:Na, cseréltem már én is. Quality Goku, avagy GoQ. :mosoly:
ROTFLOL :dirr: Ezen tényleg hangosan felröhögtem.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az a legjobb, hogy hamarabb láttam meg Offtopicban az avád, mint a neved és elsőre megrémültem, hogy esetleg jött valami "régi-új" DB fan, aki szerint ez még jól is néz ki és most erről fogja osztani az észt, de szerencsére megnyugodtam. XD (Most ne röhögjetek, de pl. a Narutóban volt az a rész, amiben Pain szinte "folyékonnyá vált" a harc során, "Woody Woodpecker"-feje lett mozgás közben, stb. Na, láttam olyan narutardot, aki még akkor is teljesen komolyan azt állította, hogy szerinte az egy jó animáció, amikor sorozatban mutattam neki a gifeket abból a részből. Ezek után simán el tudom képzelni, hogy sokan "Quality Gokut" is királynak találják. :dirr: )
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Péter »

Bocs ha megijesztettelek, bár annak szerintem nem sok esélye van, hogy egy ennyire hardcore DB fan ide keveredjen. :D Ha mégis, szerintem nem sokáig bírná az iramot. :)
Kép
Válasz küldése