Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerencsére találtam a japanizált Bolivarnál is nagyobb hülyeséget (részletek ezen post harmadik pontjában), úgyhogy le is váltottam "Prince Charming" Medivhre (ráadásul találtam egy szokásosnál is csicsásabb, fogfehérítős változatot belőle :lol: ), a bulikirály mágusra. :D
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Szóval ez ugyanaz a fazon, mint a filmben a jézusmerlin? :D A videó lol.

(szerk. közben avát váltottam én is, mert egy ideje már érett csak nem jött az ötlet, közben Vegiéket is elkavartam. Mindegy Fi most tökéletes.^^)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Szóval ez ugyanaz a fazon, mint a filmben a jézusmerlin? :D
Pontosan! :D Ő Jézusmerlin fiatalabb, alternatív, Hearthstone-os, bulibáró énje. :lol:
Catrin írta:(szerk. közben avát váltottam én is, mert egy ideje már érett csak nem jött az ötlet, közben Vegiéket is elkavartam. Mindegy Fi most tökéletes.^^)
Amúgy ő miből van? :)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta:Pontosan! :D Ő Jézusmerlin fiatalabb, alternatív, Hearthstone-os, bulibáró énje. :lol:
Azért is kérdeztem rá tutira, mert így, hogy tudom kihez kötni - JézusmerlinXD - még nagyobb LOL!
Titkos írta:Amúgy ő miből van? :)
Ja igen, ez lemaradt. Szóval Allison to Lilliából Fi, azaz Fiona, azaz Francesca, Ikstova királynője. Imádni valóan kedves, szép és tettre kész jellem, Noto Mamiko kiváló seiyuu hozzá, de a regényekben még érdekesebb karakter. Egy részben klisés, de megunhatatlan karakteres mese egyik főbb szereplője. Férjével - Carr Benedict, a hős - pedig olyan szinten egymásra vannak függve, hogy az már trollkodásnak számít a szokásos anime-romik közepette. (Magyarul normálisak, hiánypótlóak na.) Mindenkinek ajánlom az animét, a gyerekesség, az egyik kiakasztó elvarratlan szál, és a debil utsó eset ellenére is. Mondtam már, hogy az egyik kedvencem? És, hogy lassan a regényét is végigolvasom, ami félelmetesen jobb? :vigyor:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mostani avatar alanyom Velvet Crowe a Tales of Berseria játékból, illetve tiszteletét tette a Tales of Zestiria the X 5. részében is. Nagyon bejön ez a fekete haj, arany szemszín kombináció és maga a karakter is érdekesnek bizonyult.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mostanában többen is igencsak jó avákkal virítunk, itt van pl. rögtön a Catrin-Rui páros, akik mindketten meglehetősen attraktív hölgyeményeket választottak virtuális megtestesülésük tárgyaként, azonban a pálmát nálam "ebben a körben" most Junchi vitte, ugyanis tegnap óta (mióta először megláttam) röhögök az avatárján. :lol: Hold the Throne! :lol:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ja igen, el is felejtettem ide beírni a váltásokat.

Ava: Yepp, Hodor a Vastrónon. :D Hiába na, kár lenne tagadni, hogy a hatodik évad után erős HYPE lett úrrá rajtam a GoT-ot illetően.
Aláírás: Hata no Kokoro (Touhou). Ő van most a MAL-os profilképemen is; már majdnem elfelejtettem, mennyire rulz a designja. Kicsit olyan, mint Watashi a Jinruiból.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Már egy ideje váltottam ugyan, de ledokumentálom: Nyalókalány és a Farkas
Akartam volna loopolt gifet a sétájáról, de a neten nem igazán leltem megfelelőt, magamnak meg lusta voltam csinálni. Bár már így sem egy szemnyugtató látvány, lehet jobb is, hogy nem mozog. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ava: Johanna HotS
Banner: The Secret World Illuminati Faction
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hodortól (még) nem volt szívem megválni, viszont az aláíráscsere kicsit érett már. Az új kép original art, és nem, nem az éppen aktuális lélekállapotomat tükrözi vissza, egyszerűen csak megtetszett a stílus és póz, ezért összehoztam sig képnek. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers, most már csak megkérdezem: honnan van a mostani avád? :D
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

^A Popful Mail Sega CD-s verziója az egyik játék ami mostanában pörög nálam, és még az elején felbukkan az a karakter potré, amiből végül az avatarnak valót csórtam. Van egy másik avatar potenciálos portré ami a későbbiekben tűnik fel először (39:18 környékén), de addigra már annyira megtetszett az első választás, hogy nem volt szívem lecserélni. :)
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers írta:^A Popful Mail Sega CD-s verziója az egyik játék ami mostanában pörög nálam, és még az elején felbukkan az a karakter potré, amiből végül az avatarnak valót csórtam. Van egy másik avatar potenciálos portré ami a későbbiekben tűnik fel először (39:18 környékén), de addigra már annyira megtetszett az első választás, hogy nem volt szívem lecserélni. :)
Hehe, poén. :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Új avit tettem ki magamnak.
Pokémon - Jolteon kiscsajszinak megrajzolva ::^_^::
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Annak örömére, hogy megjelent a főoldalon a LoGH ismertetőm (igen, Libamáj én vagyok :P), legyen Oberstein az új avatarom, bár "enyhén" OOC megjelenítésben, de nah, ez lett az unatkozásom eredménye. :D
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

LOL, hát ez most rohadtul nincs összefüggésben (vagy rád éreztem vagy nem t'om), de pont ma váltottam én is LoGH avatárokra itt és malon is. A főoldalas dolgot pedig nem is figyeltem, de akkor mindjárt...
Nálam amúgy onnan jött az újdonsült függés, hogy múlthéten eldöntöttem előveszem a még hiányzó cuccait és pótolom még az új sorozat eljövetel előtt. Két filmjét már meg is néztem, és bemozdult minden fangirl sejtem, mondjuk pár hónapja hébe-hóba az új mangába is belelesek (mikor párom letölti a Young Jumpot a Kingdom legújabb fejezete miatt, ránézek Reinhardékra - innen amúgy a képek... annyira szokni kell a Shiki dizájnt basszus... Yang is ezen az aván mekkora shota már!XD).
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta:igen, Libamáj én vagyok
ROTFLOL XDDDDD Nehéz lenne szavakba önteni, hogy ezen mekkorát röhögtem :LOL: Ezt le kellett írnom, és azt is meg kell kérdeznem, honnan jött ez a már-már a zsenialitás határát alulról súroló nick? Az AMV-topicban "retard" meg is ugrotta a lécet, ezúton is gratulálok neki :dirr:

De hogy ne csak OFF legyek: mint nyilván mindenki realizálta, váltottam Orihara Izayára, mert rokonlelkek vagyunk. Homut viszont nem akarom elengedni, és ő van az aláírásomban is, ami túlzottan tetszik ahhoz hogy lecseréljem (egy másik Homurára :P ), Kyuubey túl jól nyomja a mostaniban.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:
Junchi írta:igen, Libamáj én vagyok
ROTFLOL XDDDDD Nehéz lenne szavakba önteni, hogy ezen mekkorát röhögtem :LOL: Ezt le kellett írnom, és azt is meg kell kérdeznem, honnan jött ez a már-már a zsenialitás határát alulról súroló nick?
Már azon túl, hogy a libamáj finom? :D Egyébként meg remélem, hogy DN-esként neked is megjelent egy kép a lelki szemeid előtt, ahogy Junchi a többi Aoi fórumos gyűrűjében áll egy elhagyott conhangárban (t'od, a "repülőgépesek"... XD), vörösen világító szemekkel felröhög, majd halkan csak ennyit mond: "Igen...ÉN VAGYOK LIVER!" :lol:

Viccen kívül:

1. Én többször gondolkodtam már azon, hogy ha Libamáj ennyi ismertetőt ír időről-időre a főoldalra, akkor a fórumunkat miért nem tiszteli meg jelenlétével, de így már értem... XD

2. Azt meg nem értem, hogy miért kell külön nicknév ismertetőíráshoz, meg fórumozáshoz, de ezt csak Junchi tudja... XD

3. Akartam is szólni, hogy "Remélem nézitek a főoldalt, Libamáj ezúttal több ember nagy kedvencéről írt egy 10/10-es értékelésű ismertetőt", de így már ez sem fontos. XD
Surci írta:Az AMV-topicban "retard" meg is ugrotta a lécet, ezúton is gratulálok neki :dirr:
Én meg ezért nem tudom komolyan venni, amikor akár itt, akár Péter blogján "bevéded" szegény Fangrillt, vagy bármelyik komolyan retardáltkodó gyökeret, amikor te meg gyakorlatilag hetek óta egy olyanon röhögsz, akinek csak a nickje az és amúgy nem is zavar sok vizet. :dirr: Btw, az a gyerek egy konkrét "brandet" épített erre, még amikor belinkelte az AMV-it, felmentem a YT csatornájára és ott meg valami "csekély értelmű ember", vagy milyen néven volt fent. XD (De ha már itt tartunk, a YT-s avatarját is ajánlom neked megtekintésre... XD) Szal na, nem mindegy, hogy valaki annyira hülye, hogy észre sem veszi magán (pl. Fangrill), vagy pedig tudatosan az, sőt, "márkanévként" használja (retard). :D XDDD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Az a nick túlzottan ÜT :D , be meg egyiket sem védtem, te tolod túl a hétinget.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na, ehhez a Libamáj dologhoz (most nem megyek át vele offba, jó lesz itt is): Hát, az úgy volt, hogy kellett valamire (dunno mire) anno a főoldal, ahová regisztráltam is a szokásos Jancsit, viszont utána valahogy elfelejtettem a jelszót, de nem is volt olyan nagyon érdekes. Aztán két éve, mikor megnéztem a Fancy Lalát, pont egy olyan fórumposztot sikerült összehoznom róla, ami kis kozmetikázással ismertetőnek is megállta a helyét (erre pont Hikari bátorított), viszont a korábbi Junchis regemmel nem jött össze a buli (új jelszót kérni meg lusta voltam). A dolog mókás része, hogy bár távolról sem vagyok az a nagypiás fazon, de azért én is szeretek néha kicsit felönteni a garatra. A többit szerintem nem kell nagyon részletezni, Libamáj pont a saját májpusztításom torzszülöttje, úgyhogy, ha a jövőben lesz még tőle ismertető (mert lesz, kicsit érzékenyen érint, hogy pont a top kedvenceimről nincs), az valójában tőlem van. :D

End of önanekdota.
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Az avatarom (eredetije) innen származik: https://youtu.be/vJ6QxEfcs3c

Az aláírás pedig Woody Allen Lelki jelenségek vizsgálata című könyvéből van, egészen pontosan ebből a kis bekezdésből emeltem ki:
"I. A tiszta félsz kritikája
Egy filozófia kifejtésénél az első kérdés mindig ez: Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani? Erre a problémára célzott Descartes, amikor ezt írta: »Elmém sohasem ismerheti a testemet, bár a lábammal igen jó ismeretségben van.« Mellesleg, megismerhetőségen nem olyasmit értek, ami érzéki észleléssel megismerhető, vagy gondolkodással felfogható, hanem inkább olyasvalamit, amiről állíthatjuk, hogy ismert, vagy pedig birtokában van az ismertségnek vagy megismerhetőségnek, vagy ami legalábbis egy barátnak megemlíthető."
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Nah, mivel malon állandóan késztetést érzek újabb és újabb profilképek kirakására, így leváltottam a szőkeséget is egy másikra. Viszont ezt annyira sajnáltam, hogy itt még egy kicsit lávolok vele. :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Nah, mivel malon állandóan késztetést érzek újabb és újabb profilképek kirakására, így leváltottam a szőkeséget is egy másikra. Viszont ezt annyira sajnáltam, hogy itt még egy kicsit lávolok vele. :vigyor:
De gondolom ez fanmade, vagy az eredetiben nyom el egy ilyen fangirlcsapda-pirulást? :lol:

Amúgy úgy látom, most többen is retróban nyomjuk, én meg váltottam Jonathan Joestar-ra a JoJo's Bizarre Adventure-ből, mert best JoJo! :vigyor:
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta:De gondolom ez fanmade
Nem, ez bizony teljesen eredeti. :3
SPOILER
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta:
Titkos írta:De gondolom ez fanmade
Nem, ez bizony teljesen eredeti. :3
SPOILER
Kép
Naigen, egy úriember MINDIG vállalja a felelősséget :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése