Ergo Proxy

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
aquana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.08.07. 15:37

Hozzászólás Szerző: aquana »

EDIT: Most látom, hogy ez itt az első postom. Mi a fene. O_o

No, én tíz perce fejeztem be az utolsó részt. Nekem nagyon bejött - piszokul tetszenek a karakterek design-jai. A jellemekkel egy picit baj volt az elején, ugyanis Vincent-et annyira, de annyira utáltam, hogy meg tudtam volna rúgni. Aztán kinyitotta a szemét, és beleszerettem. @_@
Real... huh. Az elején utáltam, de aztán megbarátkoztam vele. Aki nagyon bejött még mint karakter, az Daedalus volt. Mekkora arc a srác xD Bár egy ideig elgondolkodtam rajta, hogy ez most fiú vagy lány... Iggy-től viszont az agyam is kifolyt.

Történet: én nem érzem nagy nullának. Figyelni kell, és néha egy picit fárasztó, de sztem érthető. A "vágópistás" rész meg szerintem nagyon poén volt, még nem láttam ilyen megoldást sehol. ^^

Szóval, nekem bejött. Kb. három alkalom alatt lezavartam az egészet, mert nem tudtam abbahagyni. Egy négyes osztályzatot adnék neki :D

(Ja, és én a 14. rész után mindenféle vegyes felirattal néztem, de talán a Pino-no-Usagi nyomja a legjobban.)
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Bocsánat, rég jártam erre és lusta voltam írni... Mindenesetre nekem nagyon tetszett az Ergo Proxy és punktum!
aquana írta:No, én tíz perce fejeztem be az utolsó részt. Nekem nagyon bejött - piszokul tetszenek a karakterek design-jai. A jellemekkel egy picit baj volt az elején, ugyanis Vincent-et annyira, de annyira utáltam, hogy meg tudtam volna rúgni. Aztán kinyitotta a szemét, és beleszerettem. @_@
Dettó. :D Igazából csak a nyomisága, meg a nyafogása idegelt fel, néha meg egészen megsajnáltam, de összességében... Jót tett neki, hogy a szél összeborzolta a haját és hogy kinyitogatta a csipáit, na! :D Egyébiránt meg ő nézette velem a sorozatot, nagyon bejött az egész személyisége (amiről végül kiderült, hogy nem is egészen a sajátja XD), ráadás bónuszként pedig a hangját az egyik nagy kedvenc seiyuum adta. :)
aquana írta:Real... huh. Az elején utáltam, de aztán megbarátkoztam vele.
Dettó. Eleinte nem volt személyisége, aztán meg borzasztó sokat zsémbelt... Szerencsére aztán valahogy megjött az esze és abbahagyta az állandó flegmázást és lenézést. :)
aquana írta:Aki nagyon bejött még mint karakter, az Daedalus volt. Mekkora arc a srác xD Bár egy ideig elgondolkodtam rajta, hogy ez most fiú vagy lány...
Dettó, bár én őszintén szólva inkább hajlottam a lányra (tisztára olyan, mint Tatiana a Last Exile-ból) és sosem értettem, ki az a "herceg", akiről beszélgetnek XD
Iggy valahogy nem sok vizet zavart, bár inkább irritált, viszont a Romdeau "betegségeivel" tisztában lévő és ebbe kicsit beleőrülő Paul Creed figurája nagyon tetszett, sajnáltam is szegényt, amiért olyan csúnyán megjárta a végén.

A történet pedig szerintem sem olyan nehezen követhető (sok az utalgatás előre-hátra, meg őszintén szólva nekem is maradtak kisebb fehér foltok, de a fontosabb dolgokat lehet követni), bár most így egy héttel az anime befejezte után már nem sok értelmeset tudnék nyilatkozni róla. :lol: Azért a lényeget szűrni lehet és igazából nekem totál abbahagyhatatlan volt a történet. Nagyon érdekelt, mi lesz a vége és nem is csalódtam benne, még ha sokaknak nem is tetszett. Volt valami az egész anime hangulatában, ami nagyon megfogott, kellemesen nyomasztó és elgondolkodtató volt, vagy nem is tudom. Meg újszerű. Engem sem akasztottak ki különösebben a kilógó részek, a Smile Land-esnek meg kifejezetten bírtam a csattanós befejezését. :)
Szintén vegyes felirattal néztem, kezdtem Shinsennel, aztán a Pino no Usagival fejeztem be.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Válasz küldése