Samurai Deeper Kyo

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki volt a kedvenc karaktered?

Kyo
4
67%
Kyoshiro
0
0 szavazat
Yuya
0
0 szavazat
Benitora
0
0 szavazat
Migeira
1
17%
Egyéb
1
17%
 
Szavazatok száma: 6

Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

én láttam és nekem változatlanul tetszik :cool:
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

madfist--->nekem is az ending tetszett jobban :)
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

először is;
madfist, grat. az ismertetőhöz...

másodszor;
szerintem én elfogultságomban megadtam volna neki a 8ast(a kapcsolatrendszere miatt); de hát nem vagyunk egyformák. :roll:

végülis;
megértem a 6osaitokat, mert télleg tele van hiányosságokkal :cool:

DE! ettől függetlenül nem tom nem szeretni :wink:, ja és télleg jobb az ending
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

én sem tudom nem szeretni, a karaktereket csak imádni lehet, de akkor is a cselekmény néhol nagyon lapos
hé...mondjuk ha rövidebbre csinálták volna a sorozatot (pl mondjuk 13 részesre), lehet, hogy sokkal minőségibb lett volna az egész, sztetek nem?
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

de erre én is gondoltam már. Ha esetelg elhagynak egykét gagyi kiabáló monsztát akkor kevesebb részből is ki lehetett volna dolgozni, mert szerintem amennyire kifejtették a karaktereket, annyira 13 rész is elég lett volna.
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

Egyetértek!!

A kevesebb több lett volna.. nekem is voltak olyan pillanataim, hogy pffff, de uncsi...sokszor sokat kellett várni a lényegre
sztem egy film (1,5óra) hossz alatt is frankón átadhatták volna a lmondanivalót... mondjuk, akkor biztos kapkodtam volna a fejem, h "mi van??" :cool:

kb úgy , mint az angel sanctuary...-nál. az a három rész elég ütős volt, mondjuk ott hosszabb volt egy rész, mint fél óra.. jó, akkor a másfél óra télleg túlzás, de a 3 40 perces rész az télleg ütős lett volna
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sakuya 2006.08.22. 21:37-kor.
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

najó bevallom én is.......... egy jó kis izig-vérig izgalmakkal teli mozifilm is elég lett volna a történetből.... de igy se rossz :cool:
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

fúú, annyi szereplő lett volna, hogy meglett volna az a határozott érzésem, hogy a háttérben egy sokkal nagyobb történet bújkál. nem tudom értitek-e mire gondolok.. ; pl: a sok kapcsolat miatt eléggé piszkálná a fantáziád, hogy a múlban mi is történt pontosan... huhuhuhuuuuu.. hát az naggyon komoly lett volna :wink:
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

na erre most mit irjak........... akkor kettő mozifilm :-P vagy néhány OVA ami pl. 3-4 részes.....

(Angel Sanctuary-ról: bár a topic nem erről szól- csak annyit hogy folytatni kellett volna.... mert igy semmi értelme)
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

((Angel sanctuary-hoz annyit, hogy azt hallottam létezik valahol folytatása__no mindegy sztem jó volt -no de télleg nem ez a topic...))

visszatérve a kyora; biztos nagyobb nézettségre tett volna szert, ha egy kicsit odafigyelnek a csinálói... és megnyirbálják :neutral:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

az outtakes disc-eket, vagy mifenéket megnézte valaki? mik azok? angol szinkronnal voltak, úgyhogy letöröltem őket.
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

Azok szinkron "bakik" ... volt amelyiken durván röhögtemmm--azért van angolul :wink:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

"Moments like these help me remy help remind me reminding myself of me"
na így már legalább volt értelme, én is bekészültem egykettőn, főleg a narrátor szövegein, meg amikor a sikítás után a színész elkezd köhögni :D :D :D Ja meg Migeira hangja és dumái vááá ez totálkész, ennek a rövid összeállításnak 10 pontot adnék :D
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

nah ezt nekem is meg kéne néznem :D
csak a Berserkből láttam ilyen outtakes-eket, de az is kész volt :D

[amúgy én nem hallottam semmi olyasnit, hogy az angel sanctuarynak létezik valahol folytatása, sztem ez nem igaz]
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

(lehet, hogy csak szimplán rosszul emlékeztem, vagy csak bemeséltem magamnak, hogy ááá, biztos van folytatása..az a.s-nek--- bocs a téveszmémért :-P )

én még a kyo outtakes-ein kívül nem láttam másikat... eléggé elcsodálkoztam, mikor rádöbbentem, mit nézek.. aztán átadtam magam a röhögésnek.
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Na úgy döntöttem leporolom kicsit ezt a jórég halott topicot, nálam ugyanis újra aktuális lett....mivel a conon sikerült beszereznem néhány kötetet a mangájából. És meg kell hogy mondjam, élvezetesebb mint a sorozat, ami nem csoda hisz mindössze 26 részes a 38 kötetnyi mangához képest. Szóval több minden van benne...így azt is mondhatnám, hogy az animét igencsak összecsapták....pedig szerintem érdemes lett volna még egy kis időt belefektetni, és több részesre tervezni :cool:
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

:weh: most igen kíváncsivá tettél. megkérhetlek rá, hogy némi információmorzsát hints róla?!



zzzzzzzzz.. nah jó; vettem magamnak a fáradságot és utánnanéztem/ olvastam.
A manga tényleg öö viccesebb és érdekesebb, egyszóval élvezetesebb :o

köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet!
Válasz küldése