Samurai Deeper Kyo

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki volt a kedvenc karaktered?

Kyo
4
67%
Kyoshiro
0
0 szavazat
Yuya
0
0 szavazat
Benitora
0
0 szavazat
Migeira
1
17%
Egyéb
1
17%
 
Szavazatok száma: 6

Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Samurai Deeper Kyo

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Hali!

Ezennel megnyitom a Samurai Deeper Kyo témát! Ki látta? Írjatok! Egyáltalán tetszet valakinek?

-----

Ez az! Tudtam, hogy nem látta senki! :D
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ez az, írj csak ilyen postokat, hátha a moderátoroknak a témanyitó komolytalanságát látva törölni támad kedve a topikot...

Amúgy én kb. a feléig láttam, ott meguntam. Persze van benne csomó jó dolog, pl. Onime no Kyo egész kúlos, néha van egy-két Yuya-fanservice :dirr:, és végül, de nem utolsósorban, van benne Yukimura. :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Na igen, a Yukimura tényleg nagy egyéniség. A sorozat végéig kábé egyszer hervadt le a képéről a mosoly :)
De miért csak feléig nézted?
***
Sztem Onime no Kyo tök szar arc.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Folyamatban van nálam is, de én is unom egy pöttyet. Már egy hónapja nem néztem tovább. Vannak benne jó részek, de ez a minden részben lehentelek egy monsztát, állóképekkel meg hangzatos szavakkal... de azért majd kiváncsi leszek a végére, mert már most is elég zavaros (ep21). Már lassan nemtom követni ki kivel van.
Ja és nekem azért bejön Kyo, főleg, hogy legtöbbször nagyon hasonlít Alucard-ra (Hellsing) :D
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

madfist írta:Folyamatban van nálam is, de én is unom egy pöttyet. Már egy hónapja nem néztem tovább. Vannak benne jó részek, de ez a minden részben lehentelek egy monsztát, állóképekkel meg hangzatos szavakkal... de azért majd kiváncsi leszek a végére, mert már most is elég zavaros (ep21). Már lassan nemtom követni ki kivel van.
Ja és nekem azért bejön Kyo, főleg, hogy legtöbbször nagyon hasonlít Alucard-ra (Hellsing) :D
Legjobban az állóképek zavartak, nagyon olcsón volt megcsinálva egy-két harc jelenet. BEállunk egymás elé, kikerülünk 1-2 támadást aztán 10 percig dumálunk. Csak a szánk jár de a kezünk nem...
De a háttér meg a környezet kifejezetten szépen néz ki :D
Alucarddal én is ismeretségben vagyok. HEllsinget most néztem harmadszorra.
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

Én csak mindenkit arra szeretnék bíztatni, hogy ne adja fel, mert az igazán nagy dolgok bizony a végén történnek majd...
Lehetséges, hogy az alkotók azért nem dolgozták ki az akciójeleneteket, mert úgy gondolták, nem arra fektetik a hangsúlyt..., h nem az a lényeg.
Azt kell mondjam, hasonló a helyzet egy kicsit az X-ben látottakhoz-ha a "mi is a lényeg"-nél tartunk

Ez csak egy alternatív magyarázat arra, hogy miért is gyökér a harcijelenetek animációja, és mért van csak annyival elintézve, h mumyoujinpuryuu sasujin ken, mizuchi :D

-----

ja, és még valami; tele van jobbnál jobb karakterekkel....
Kyo, Yukimura-hát ő valami naggyon-nagy arc-, Akira, Migeira, ..és a többiek

nagyon jók a seiyuu-k, onime no kyo rlz :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Igazad van, tele van jó karakterekkel, mondjuk a negatív karakterek nem voltak olyan jól kitalálva.
A végén mondjuk történtek érdekes dolgok, az tetszett mikor Migeira megmutta nekik a jövőt :D
Meg még az is jó benne, hogy a szereplők valódi személyek, történelmi alakok, legendák a japán középkorból
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

télleg a "negatívokat" annyira nem tupírozták.
mondjuk én nem is nagyon hiányoltam belőle.. szegény Shatora-ról hangzik el talán a legtöbb dolog az ellen oldalról.
Nahát, meghogy történelmi utalásokkal van tele, hát ez naggyon komoly :cool:
a legvégén is, mikorkiírják, h 11 évvel később..csata benitora és Yukimura között... közben meg Yuya a medicine box-al.. hát az valami nagyon jó!!!!
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

kösszi, Wagner, igazán frankó!!!!

Okuni-ról nem gondoltam volna, hogy élő személy volt...
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Jah én se gondoltam egykét személyről h valóban léteztek :D
Amúgy Yukimura akciója a végén nagyon meglepett engem, szinte már elhittem neki a...na a tudodmit :D [nem akartam spoilerezni]
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

fú, én is elhittem!!! akkor, mikor Saizoval az történt ami... persze titkon reméltem, hogy nem is, hiszen egyszer bajtársak voltak, mint Kyo és akira és Hotaru és juppy, a végén minden úgy lett, ahogy lennie kellett.

Yukimura végig a saját céljai után ment, ezért is tartom naggyon nagy arcnak.... :cool:

Egyébként be kell ismerjem, a kedvenceim közt van, nyilván nem az animáció miatt. Nagyon sok okos gondolatocska hangzik el emberi kapcsolatokról és célokról, meghát a vége.. télleg Wágner , privátba megkérdezem, mit gondolsz róla....
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

hát végignéztem ezt is... Igazából az utsó 5-6 rész tényleg jobb volt egy kicsit, mint az előző 20. De azért bosszantott a "hagyjuk rá a nézőre" befejezés. Alapvető tanulságként azt vontam le belőle, hogy küzdj minden erőddel amíg te leszel a legjobb. Valahogy minden szereplője ezért tepert...
spoiler írta:Azért az nagyon kiütött, hogy a végén átugrnak a jövőbe vívni egy kicsit :?
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én még régebben láttam, kicsit belassul a közepén, de a végére újra felpörög. A jövőben játszódó harc kicsit fura volt.(Emlékeztett az X-re de biztos csak a Tokyo Tower miatt ^^)
Ami még érdekes az Migeira karaktere. Csak engem emlékeztet Kakshira a Narutóból?
Az opening kellemesen fülbemászó. Akit teheti nézze meg az amerikai szinkron bakikat, némelyik igen vicces. (Hogy kerültek jawák az erdőbe?) :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Ja mondjuk engem is eléggé emlékeztettek az Xre a végén a harc a tornyon, fasza volt :D
[Hé sakuya asszem egy hete irtam neked privit? miért nem válaszoltál]
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

A jövős jelenetet nem tudtam hova tenni.. egyébként... tény, hogy az X-re emlékeztetett engem is, de nem csak a torony miatt, hanem a Kamui-Fouma(foggalmam nincs hogy írják)---Kyoshiro-Kyo miatt is. hasonló érzést váltott ki belőlem

[Wagner, ment a privát üzi, és a magyarázat, h eddig miért nem] :cool:
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

sakuya, amúgy volt egy rész, ami nagyon nem etszett.
zöld dombok a háttérben, yuya, migeira és benitora harcol két idióta csaj ellen (lila és rózsaszín haj)
na az a szér sztem szánalmas volt, egy középkori japánban játszódó animéből nem néztem volna ki, hogy...namind1...vágod miről beszélek, nem?
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

hát igennn. azokról a "nővérkeruhás" csajokról beszélsz? hát igennn.

szerintem eleve az is gáz, ahogy "harcolnak" abban a részben.. mármint, hogy eleinte úgy kinlódnak, aztán pik-pakk
meg eleve, h yuya migeira-val megy ..csak azért is pff.

ja, azon már fel sem akadtam, hogy a középkori Jap-ban mi lehet, meg mi nem... Migeira "muramasa"-ja is épp elég volt :cool:
ettől függetlenül nem tetszett az a rész.. ha értem mire gondolsz :wink:
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

sztem Migeira muramasa-ja tök jó volt :) kellett egy ilyen figura a sorozatba, akiről szinte nem tudunk meg semmit :D
igen, a nővérkeruhás ribancokra gondoltam

amúgy csekkold meg a rajzomat:
http://img144.imageshack.us/my.php?image=kyorb9.jpg
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

húúúú!!!!

naggyon jó Kyo! ügyesen rajzolsz, hallod-e!!
hm.. látom lecserélted az avatárodat :cool:

maga migeira-val nem volt bajom, csak a muramasaját nem tudtam eleinte hova tenni, és sztem is jó volt, hogy végig olyen titokzatos volt...miguera az igazság bajnoka, aki jött hogy helyretegye a múltat?!!
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

köszi :)


migeira-rulez :)

most nem is tudom mit akartam irni, fáradt vagyok és álmos, de valamit azért írok...:P
őőőő
jah...mondjuk sajnáltam , hogy a negatív szereplők ilyen gyengén lettek kidolgozva, az Xben pl sokkal jobban meg voltak csinálva, ott minden szereplő ugyanolyan szinten be volt mutatva, mindegyiknek saját egyénisége volt, nagyon fasza volta az a sorozat.
a kyo-ban pl nem tudom miért lettek igy leegyszerűsitve a gonoszak, talán azért mert szinte mindegyik meghalt első találkozásakor kyo-val :)
húú de fáradt vagyok...nem is vagyok magamnál
nem is látok
nah szal, észrevetted-e, hogy yukimurának női szinkronja van? ugyanaz, mint kuramáé (YYH) és shinjié (NGE), szted ez miért van? én nem tudom , de sztem ez igy tők jó :) nagyon is illik yukimurához ez a hang XD
most össze vissza irogatok remélem nem baj?
a zenéje hogy tetszett? sztem az opening meg az ending tiszta jó, nagyon összefogja a sorozatot, meg ami harc közben szokott menni az is jó, feldobja a hangulatát az egésznek :)
nah 1előre ennyi jött ki belőlem
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

Mondjuk, szerintem az X-ben a föld sárkányai sem voltak negatívak.... elvileg mind a két csapat a jó ügyért harcolt, csak másképp épzelték.
De igen, ott télleg ki voltak dolgozva a karakterek rendesen.
Ennek ellenére, én bírtam, hogy a Kyoban csak úgy oda voltak dobálva, mert ettől is a "most mi van?!" érzésem erősödött. :cool:

pfff; Yukimurának télleg passzolt a női hang... az egyik részben, mikor nőnek öltözik, Saizo csak irul-pirul.. na, az naggyon durva :D nagyon meg kellett szoknom.. mert hát mondjuk azt már többé kevésbé megemésztettem, hogy fiatal fiúcskáknak női hangot adnak, de egy felnőttnek.. mégis azt kell mondjam, h illett Yukimurához.
Hogy miért adnak női hangokat férfi szereplőknek, na azt nem tudom :wink:
inkább nem asszociálok semmire...

A zenéje télleg nem rossz... :-P én is bírtamm
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

jah végül is igazad van, valahogy én is így gondolom, a Föld sárkányai sem voltak negatívak végül is, igazából az ő nézeteik nekem még szimpatikusabbas is voltak. /de ez már eléggé OFF :)

most látom, hogy madfist írt Samurai Deeper Kyo ismertetőt :), én is gondoltam rá, hogy írok, de madfist megelőzött :)
amúgy sztem én is olyan 6osra értékeltem volna
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

gomen, nem bírtam tovább várni vele, már legalább 3hete meg volt írva mielőtt felraktam. remélem nem húztam le nagyon ;) Egyébként a beszélgetésetekbe "beleszólva" a zenéből nekem az ending tetszett inkább, a háttérzene meg nem nagyon maradt meg. Ja és most már legalább tudom miért volt Yukimurának olyan "ráléptek a ..." hangja :) És igen szerintem is igénytelenek voltak az ellenfelek. Ilyern monsztákat ritkán látni, néha a hörgéseiktől, meg harcot megelőző szócsatáktól már a falat kapartam.
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Edzőtáborban, egy sátortársam mondta, hogy jó. Majd megnézem, remélem...
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Válasz küldése