Rockman.EXE avagy Megaman NT Warrior

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Maylu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.07.25. 09:29
Tartózkodási hely: Ott ahol van kaja

Rockman.EXE avagy Megaman NT Warrior

Hozzászólás Szerző: Maylu »

Úgy láttam, ehhez még nincs téma, gondoltam csinálok egyet, szerintem nagyon jó kis anime. Szerintem nem amerikából kellett volna megszerezni, mert szörnyű a fordítás. Amúgy nekem nagyon teccik a sztori, a szereplők... szóval úgy az egész!!!
Szegény Maylu a Streamben nehéz sorsa lesz hálla Jasmine-nak (lotyó)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

ööö... sajnos különböző véleményen vagyunk :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

mondjuk úgy, h... khm... többet is ki lehetett volna hozni... másik rendezés, új forgatókönyv, legalább plusz fél év munka... de annak már nem ez lenne a címe... :?
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Hát a játékok után eléggé hideg zuhany volt... de attól függetlenül azért nem teljesen élvezhetetlen, ha épp odakapcsolok azért megnézem :)
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Maylu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.07.25. 09:29
Tartózkodási hely: Ott ahol van kaja

Hozzászólás Szerző: Maylu »

Szerintem nagyon aranyos! Főleg amikor Yaito és Enzan veszekednek! A tegnapi részben, mikor beszorultak egy liftbe, és Yaito túl sok epres tejet ivott és kicsit rosszul volt, és miután kiszabadultak, Enzan küldött egy e-mailt neki, hogy: -Inkább halgass a navidre, és ne igyál olyan sok epres tejet, aztmondják megnő tőle a homlok. - Kész voltam tőlük!!!!
Szerintem összeillenek ketten, olyan kis cukik!!!
Szegény Maylu a Streamben nehéz sorsa lesz hálla Jasmine-nak (lotyó)
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Erre a részre pont emléxem :D (vagyi inkább csak erre a jelenetre ^^") Aranyosnak tényleg aranyos, azzal nincs semmi gondom, ezért is nézem meg amikor rátalálok, csakhát végigvittem a legtöbb MMBN-t (kivéve 6 Falzar-t) és nekem nem jön át az a hasonló érzés mint amikor jáccok vele. Sok apróság ami nálam az anime értékét nem de a közét a játékhoz azért erősen csökkenti a szememben. (a kedvencem a "lézerágyú battle chip be"... a chip pedig egy shotgun chip... mandjuk ez tényleg nem nagy dolog ,de hát ez van :D) Azt azért sajnálom h ftpken még nem láttam, a torrenthez meg már késő van...
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Maylu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.07.25. 09:29
Tartózkodási hely: Ott ahol van kaja

Hozzászólás Szerző: Maylu »

Még az volt aranyos jelenet, amikor másztak a létrán, és Yai nyavajgott, hogy ő fél, és Chaud lemászott utána, és amikor egymás mellett ott áltak a létrán, Chaud úgy nézett Yai szemébe mint valami hősszerelmes!!! Azthittem kikészülök!!! Amúgy tegnap a vihar miatt megkárosodott a csatorna, és nem tudtam megnézni, mert valami román vagy milyen nyelvű A+ tv-t adtak!!! (szerintem román volt, ugyanis néhány szó ismerős volt, mivel vannak erdélyi rokonaim, meg különben is, a blue gender volt fél kilenckor, és ott ilyenkor fél tíz van és a blue gender elég morbid anime) Nem tudtam megnézni a rockman.exét!!!!
Szegény Maylu a Streamben nehéz sorsa lesz hálla Jasmine-nak (lotyó)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

aranyos anime, nem tartozik a kedvneceim közé,de azért láttam végig. vannak benne jópofa jelenetek. a kedvenc amikor vmi jelmezbálba mennek és Len majomhercegnek öltözik és úgy is viselkedik
amúgy abból a szempontból érdekes, hogy előfordulhat hogy a jövőben a világ tényleg ennyire "számítógép vezérelt" lesz... bár addíg még van mit fejleszteni
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nos... szerintem erősen korfüggő, hogy kinek mennyire tetszik... nekem semennyire...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

persze hogy az mint minden. próbálnál megnézetni egy elfen lied kaliberű anime-t egy 11 éves gyerekkel...(aztán próbáld meg kioperálni az anyja táskáját a hátadból :dirr: )
úgy gondolom aranyos, egészen biztos hogy 14- nak készült,de háttérzajnak,meg nagyon pihenésnek jó
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én szeretem de csak azért mert yaoista vagyok :P najó nem csak azért :dirr: kedvencem enzan meg blues^^ netto és rock is rules^^ amúgy én ezt az animét az rtlIIon láttam anno... és akit a legjobban rühellek az maylu az a hülye kis ugráló bitch :mad:
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Nekem Gyufafej a kedvencem...
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Maylu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.07.25. 09:29
Tartózkodási hely: Ott ahol van kaja

Hozzászólás Szerző: Maylu »

K@e-chan írta:... és akit a legjobban rühellek az maylu az a hülye kis ugráló bitch
Hát éppen nem ő az aki nagyon pattog, ugyanis a Stream közepe-végefelé lesz egy csajszi, Jasmine, aki majd "ráhajt" Netto-ra, és Meiru ezt nagyon fogja rühelleni, még Anetta is próbál majd segíteni

Edited by Rage: Nem működő image linkek eltávolítva.
Szegény Maylu a Streamben nehéz sorsa lesz hálla Jasmine-nak (lotyó)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

na az a másik bitch. de akkor is maylu sucks >.< de nem én vagyok az egyetlen egy aki útálja :D a haverom is pedig ő fiú és amelyik nőt én útálom azt ő szereti =D de ő ezt a p*cs*t szintén rühelli ^^
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

A Megament is meg szoktam nézni, de a vége fele mindig elvesztem a fonalat.Pl.:Most ki a tökéletes program? A Fáraó v. Megamen és Protomen
::jhuh::
Válasz küldése