Tokyo Underground

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Tokyo Underground

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nagyon jó kis shounen-fight anime.Nekem nagyon tetszett.Nem valami hosszú csupán 26 rész, de szerintem jó a sorozat.Az egész a jelenkorban játszodik, s olyan emberek a szereplõk akiknek különleges képességeik vannak.Milyen meglepõ?
Az egész egy metró vonal végén való világban játszodik ami valahol Tokyó alatt van.Ebbõl szökik meg két lány : Chelsea és Ruri.Nekik is vannak képességeik.Chelsea jól tudja mozgatni a gravitációt, mig Ruri Élet lánya nevû lényeket hoz létre.Sikerül is megszökniük és egy fiú kertjében kötnek ki akit Ruminának hívnak.Rumina beleszeret Ruri-ba, méghozzá elsõ látásra. Rumina elhatározza hogy megvédi Ruri-t és meg mutatja neki a fenti világot, azaz a mi világunkat.Azonban amikor legelöször megvédi Ruri-t meghal, de Ruri feltámasztja.Ezután Rumina megkapja a szél erejét, ez azért érdekes mert az Alvilágban ez még senkinek se sikerült.Aztán jönnek a harcsorozatok, elöször amikor meg akarja védni Ruri-t akkor azt elrabolják, és az a cél, hogy õ kiszabadítja.Ezután már jönnek a harcok, meg minden szóval nagyon jó kis anime, nekem elnyerte a tetszésemet, aki már látta vagy hallott róla, az itt beszélhet róla és ajánlom mindenkinek, hogy megnézze mert megéri.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Ez az az anime, ami minden tekintetben atlagos. A tema, a szereplok, a sztori, a vilag, a kepessegek, a hangok, a grafika, meg az effektek es a vagas is a Saiyukira emlekeztetnek. Mint olyan nem rosz, de egy darab eredeti otlet, vagy egy cseppnyi fantazia, eredetiseg nincs benne, szoval ez szerintem keves...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Attól függetlenül nekem nagyon tetszett. :D És a kedvencem Rumina. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Nekem a 15-19 rész körül igencsak elment tőle a kedvem. Vártam is vele 2 hónapot mire végignéztem. Sztem sem tuti darab. Abszulút átlagos és végefelé már elég unalmas. Ahhoz képest mennyit utaztak meg szenvedtek, a befejezés nekem túl hirtelenre és rövidre sikeredett. Valahogy elvártam volna egy amolyan "ez lett a szereplőkkel" 2 perces összefoglalót.
Kép
Válasz küldése