Death Note

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

L antipatikus? :shock: Mit ártott neked az a szerencsétlen?Nekem ő az egyik kedvencem (másik még csak mangában alkotott nagyot :-P )
Hanatarou desu.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

6. rész ismét üt. Kicsit lassabb, de nagyon jól felépített. Kívácsi vagyok, mi lesz a csajjal, olyan érzésem van, hogy még fontosabb szerepe lesz a sorozatban, nem fog meghalni a következő részben. Ha meg már végképp nem bírom türelemmel, nekikezdek a mangának.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Karasu írta:L antipatikus? :shock:
Elismerem h zseni, meg alairom h nagy koponya..de egyreszt ijeszto ah kinez, masreszt meg minden mozdulata olyan mint egy majome (ah ul a fotelben, te jo eg)..de ha meg kene fogalmaznod neked miert nem az? Kedves, baratsagos, vidam, kozvetlen, humoros, helyes sot bishi..stb?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

[off]
IloveRenji írta:de egyreszt ijeszto ah kinez, masreszt meg minden mozdulata olyan mint egy majome (ah ul a fotelben, te jo eg)..
én pontosan így nézek ki XD

[/off]

egyébként ma estem neki ennek a sorozatnak... olyan baromi jó hogy már kezdek félni, hogy elcseszik a végét... az a baj hogy nem tudom kinek drukkoljak... mert mindkét szereplő ellenszenves és elismerendő egyéniség... majd meglátjuk...
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Cruel Angel írta:én pontosan így nézek ki XD
rotflol!

Én is a sorozat rabjává váltam, a kettő közül L-nek fogok drukkolni szerintem. Azok a szemek elég gázak, nem aludhat túl sokat... :D Amikor meg "mosolygott", megijedtem XD
Raito az elején még szimpatikus volt, de a kétszínűsége és a kegyetlensége miatt nem tudok drukkolni neki többé.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én amikor a mangában megláttam L-t, eléggé furcsának tartottam, szegény úgy néz ki mint egy számítógépfüggő^^' Aztán megláttam az animében is, mondom uhh... :shock: Emlékeztetett pár ismerősömre...:dirr:

@anubys:
most majdnem spoilerezni akartam, de nem mondok semmit..^^
és olvasd a mangát is szerintem! ;)
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Helló!

Szerintem is nagyon jó sorozat, már az első rész után éreztem, hogy tecceni fog, és igen Kira a kedvencem, egyszerűen imádom az ajjaságát, a fondorlatosságát, volna még mit tanulnom tőlle, mert nem tudok eléggé gonosz lenni annyira, mint ő pedig igyekszem :D
Sagara ready for Action...
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

IloveRenji írta:
Karasu írta:L antipatikus? :shock:
Elismerem h zseni, meg alairom h nagy koponya..de egyreszt ijeszto ah kinez, masreszt meg minden mozdulata olyan mint egy majome (ah ul a fotelben, te jo eg)..de ha meg kene fogalmaznod neked miert nem az? Kedves, baratsagos, vidam, kozvetlen, humoros, helyes sot bishi..stb?
Kifejezetten nem bishi,de nekem bejön az ilyen girhes,überintelligens,különc, geek típus.És vicces is...akkor szerettem meg végleg,mikor telepakolta cukorral a kávéját...mert én is úgy iszom :-P
Hanatarou desu.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Amugy az telleg vicces volt..nem tudom, en sotet utcaban sikitva menekulnek L-tol..
@Cruel Angel: nem irigyellek :-P
7.resz..SPOILER!! Megijedtem megintcsak Reito-tol..ijesztoen zsenialis, es majdnem elsirtam magam szerencsetlen non, amikor rajottem h neki kb 2 masodpericig, amig meg tiszta volt az elmeje, akkor leesett, h mekkora kelepcebe lett csapva..(majdnem csunyabbat mondtam..:))
A masik meg h hol azt kivanom h kapjak el Reito-t, hol azt h nem..pedig nagyon nem ertek vele egyet, de kivancsi vagyok, milyen elborultsagok lesznek meg, h probalnak egymas eszen tuljarni..
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én L-nek szurkolok, bár lehet hogy sötét utcában énis megijednék tőle. ^^'
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

GO GO RAITO!! xD

Imádtam a mangában. Egyik kedvenc szereplőm lett =P Animében pedig mégjobban átjön a karaktere ami egyszerűen fenomenális :D Tama-Chan da best!!!!! xD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Light az elején szimpi volt. Magasztos eszme. Tisztítsuk meg a világot, az eszköz megvan hozzá. Aztán valahol nagyon elcsúszott. Egy ilyen tervbe persze előbb-utóbb bejön a paranoia.
Úgyhogy a szememben gyors zuhanásnak indult, most már ott tartok, hogy nála gennyesebb karaktert nem is ismerek. Főleg, hogy a filmből tudom, mit fog még művelni. Ráadásul még mindíg az elején tartunk, úgyhogy ha életben akar maradni, egyre trükkösebben kell "dolgoznia", szóval nem is merek belegondolni, mire fog még vetemedni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én olvasom a mangát,kábé 50. fejezetnél tartok,csak annyit mondok,hogy el sem tudjátok képzelni,mik fognak itt még történni :-P
Hanatarou desu.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:mad:
Már így is szemezgetek a mangával (már lejött az egész), erre ráteszel még egy lapáttal.
Azt sejtem, hogy bonyolódni fog még a dolog, mert a film végén feltűnt egy másik shinigami.

Edit:
7. résztől besokalltam. Lehet egyáltalán ezt még fokozni?! Hátra van még 30 rész, szerintem ez így nem mehet tovább, be kell jönnie valami másik szálnak is. Light-ot sikerült már megútálnom a 3. rész környékén, de ez már tényleg nagyon durva volt. (Tény hogy azért csinálja,mert életben akar maradni, de nagyon szemét volt, hogy a legutolsó pillnatban megmondta, ő Kira :shock: )
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

IloveRenji írta:Elismerem h zseni, meg alairom h nagy koponya..de egyreszt ijeszto ah kinez, masreszt meg minden mozdulata olyan mint egy majome (ah ul a fotelben, te jo eg)
Én inkább mókushoz hasonlítanám, és nekem is ő az egyik kedvencem. A másik Raito, és nehéz eldönteni kinek drukkoljak (főleg mivel tudom mi lesz a manga vége). Mindketten zseniálisak, szóval a döntés igen nehéz és nem akarok egyikük felé sem hajlani.
Mellesleg megnéztem végre a movie-t és azt kell mondanom, zseniális. Tényleg jó munkát végeztek az alkotók, mind a sztori, mind a karakterek tekintetében. Szóval aki még nem látta, hajrá!
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez a movie eloszereplos (ezt en nem tudom honnan szedem..)? Meg mikor "erdemes" megtekinteni? En nem olvasom a mangat, tehat nem tudom mi fog tortenni, ugyis megnezhetem?
Nekem Raito-rol msot mar teljesen egyertelmu a velemenyem..Ray Penbar utan is az volt, de most mar meginkabb..egy kocsog..most mar nemcsak elmebetegnek es pszichopatanak tartom hanem szemet alaknak is..es h en kit szeretek? Ryuk-kot..a legnagyobb arc!!:D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

amennyire én utána olvastam a movie élőszereplős és az elejétől kezdi ... sejtéseim szerint egy két kötetnyimangát dolgozhat fel max, nem többet...
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

A történetet a film (élőszereplős) a 9. részig (contact) viszi el, de már elkészült a 2. rész is. Kérdéses viszont, hogy azt mivel zárták le, ugyanis kijönne belőle négy ilyen film is, de ahogy hallottam, le van zárva a történet. Szóval vagy erőteljesen átalakították, vagy belepasszírozták a "megmaradt" majd 30 részt egy két órás filmbe.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Na végre rájöttem...ma délután egy szabad félórámban gyönyörűen megfogalmaztam,hogy miért rühellem annyira Light-ot.Azt most nem fogom ideírni,mert unalmas,és mert van egy sokkal viccesebb oka is:

Yagami Light megölte Ray Penbart.És ki volt Penbar hangja?Ishikawa Hideo,ugyanaz,aki a drága,aranyos,überkedvenc Ukitakéé is (Bleach). :oops: Ez akkor nem tűnt fel,mert a feliratot figyeltem,de ma elolvastam a szereposztást az ANN-en.
:D
Hanatarou desu.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

IloveRenji írta:Ez a movie eloszereplos (ezt en nem tudom honnan szedem..)? Meg mikor "erdemes" megtekinteni? En nem olvasom a mangat, tehat nem tudom mi fog tortenni, ugyis megnezhetem?
Nekem Raito-rol msot mar teljesen egyertelmu a velemenyem..Ray Penbar utan is az volt, de most mar meginkabb..egy kocsog..most mar nemcsak elmebetegnek es pszichopatanak tartom hanem szemet alaknak is..es h en kit szeretek? Ryuk-kot..a legnagyobb arc!!:D
Igen, mivel a movie összesen a 6. kötetig követi a mangát. És még lesz egy film és igen, élőszereplős. Amúgy Raito sokkal de sokkal összetettebb, mint az most látod. Fog még dolgokat művelni, de nem árulom el miket. Ray Penber neve a movie-ban nem Penber, hanem más, de most ne kérdezd mi, mert nem tudom. Ja innen tudod raw-ban leszedni a movie-t, www.death-notes.com Regizni kell, aztán tudsz szedni.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Direktbe is le lehet tölteni? Akkor "fölöslegesen" seedeltem fel belőle már több, mint 16 gigát?

Mindíg elfelejtetem feltenni egy kérdést, de most megteszem. :D
A Death Note ugyebár egy füzet. Ha annyira lelkesen dolgozik Light, hogyan lehetséges, hogy nem akar betelni. Ráadásul több lapot már ki is tépett + egy csomó olyan halál volt, amit hosszan, részletesen írt le és egy csomó sort elfoglalt!
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ezen en is gondolkodtam, plane amikor most is a kiscsajnak regenyt irt h mikor hova mit..de aprosagokon nem akadunk fel :D (raadasul Ryuknek is kellett bele elotte azert vmit irogatnia..)
Hat koszi Andro..csak en a raw verzioval nem igazan skra megyek, a japantudasom kimerul annyiban egyenlore h Ez itt egy toll? Telleg? Igen..szal meg varok egy kicsit hatha vki feliratozza majd..
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

szerintem teljesen valószinűtlen hogy valaha is be tudjon telni egy death note... mert ezzel végessé tenné a noteszt bírtokló shinigami életét....
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Najo, de pl mondjak h a Ryuk-nek is tobb van..szal sztem betelik, es akkor siman ujat kezdenek..bar nem tudom, lehet h mash van, meg a mangaban bele is van irva..meg a shinigami-k rovid dolgokat irkalnak bele, es kevesszer, mert soksok evvel meghosszabbithatjak a sajat eletuket egy beirassal..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Életemben először nekikezdtem egy mangának. (Mire rá nem vesz ez a Death Note!)

3. chapter elején hangzik el, hogy be tud telni a füzet, szóval kíváncsi vagyok, lesz-e ebből később gond (nagyon körültekintően van felépítve az egész világ, nem hiszem, hogy pont erre ne gondoltak volna).
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése