Death Note

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ak:
1 sztem a victimre úgy nagyjából mindenki rájött d:
2 a manga is így ment... bár kicsit lasabban, és talán néha lehet, hogy érthetőbben
3 ha arra gondolsz hogy Mikamit kiszúrta Near a tévében... na az azért tényleg kicsit kijebb volt fejtve a mangában
Már nem emlékszem egész pontosan, de úgy rémlik úgy volt, hogy Mikami még nem lépett kapcsolatba Takadával, se Lighttal közvetlenül, de már nála volt a Death Note utasításokkal és már egy ideje gyilkolászott is. És valami kapcsán felmerült benne a kérdés, hogy ezen helyzetben mit is csináljon. Ezért elment a kb. Balázs só színvonalú műsorba, ahol már nem elösször volt néző, és egy faja imának, vagy fohásznak álcázva feltette a kérdését. Kb. így "Ó Kira, mondd mit tegyek én ki hű szolgád akarok lenni, ebben és ebben a szituban." Mindegy, nem egészen így, lényeg, hogy úgy próbálta, hogy senki ne vegye észre, csak az igazi Kira. Light észlelte is és meg is oldotta. Viszont Near késöbb mikor bönégszte a sok csatorna felvételeit Kirás műsorokról szintén kiszúrta Mikamit, hogy gyanus volt ezen beszólása. Ráeresztette egy emberét, és beigazolódott. Bár tény és való, hogy Near rendelkezik L egójával, szal már akkor biztos volt mindenben, mikor meglátta Mikamit. :dirr:
4 ha felülsőt jelölte volna meg akkor az egyrészt látszódhat rögtön mikor Light odanéz felülről is, és kiszúrhatja, másrészt nem lehet tudni, hogy egy-két lapot lehet, hogy elhasználnak valamire hivatalosan is, viszont ha alulról eltűnik az azt jelenti, hogy egész tömböket fogyasztottak el. (máskérdés, hogy akkor hogyan cserélték ki.)
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Jól van na. :P (Még korán van :D )

Még mindig nem logikus a tömb :dirr:, egy pár perces beszélgetés alatt elhasználni egy akkora tömböt (sőőt 2öt), nem kis feladat. Külön ki volt hangsúlyozva, h a szobaszervíz még nem járt a szobában, tehát ha elhasználtak 2 tömböt és ott egy új 2 tömb van, akkor alapból magukkal kellett, h vigyenek 2 tömböt, aminek megint semmi értelme mert akkor arra is írhattak volna. Meg amúgy az egész szitu itt kicsit hülyeség. L-től többet vártam, elsőnek amennyire frappánsanak tűnik az, h leveleznek egymással, mert nincs kamera, annyira veszélyes is. Mit csinálnak az írásos bizonyítékkal? Ennél több nem is kell, L-t vinnék is kivégzésre, ha akár az egyiket is megtalálják. A kukába nem dobhatják ki a kuka/szemét átvizsgálás miatt, L nem viheti magával, mert ugye őt bármikor bárhol át kell, h tudják nézni a legkisebb gyanú esetén is, tehát neki túl kockázatos, maradt Takada, akinek az egyik testőre Near embere és Aizawától tudják, h nincs kamera, így levelezhetnek egymás között..., ennél már az e-mail is "titkosabb" lett volna, de mindegy.

Azért még mindig tetszik, de L-ig volt a legélvezhetőbb, Mello és Near a nyomába nem léphetnek
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

LOL minden csapat ami angolra forditott (köztük Kuro-Hana is) 35. rész után a VIZ media nyomására dobta a fordítást. Igényes, hogy 2 résszel a vége elött ilyet bevállalnak. Annyukat.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

"Annyukat" igen, de azért ha te kaptad volna azt a C&D levelet, gyanítom, te is hasonló módon "igényes" lennél.
Azt hittem, ez alapvető dolog, de: a fansub nem alanyi jogon járó "juttatás", hanem néhány ember ingyen végzett munkája azért, hogy mások is élvezhessék az adott sorozatot. Amennyiben ez nem tetszik, lefordíthatod te is a maradék két részt, semmi sem akadályoz meg benne.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Azt egy kicsit viccesnek találom, hogy miután kuro-hanáék az oldalukra, az irc csatornájukra és a fórumukra is nagybetűkkel kiírták, hogy "leállt a projekt srácok, nem fogjuk folytatni, vegyétek meg a VIZ szinkronizált verzióját", azért csak fölkerül tokyotoshora a 35 HQ verziója.
Szóval, annyira nem lepődnék meg, ha véletlenül lesubbolnák a 36os és 37es részeket...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

SoonDead:
Az utolsó két részről volt szó , h nem subbolják...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Ryou írta:SoonDead:
Az utolsó két részről volt szó , h nem subbolják...
haha xDD Mert sokkot kaptak rajta! :D
wahh Near go go! *fanvigyor*
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Bizonyára emlékeztek az Akatsuki subsra, mikor Fujinnal suboltunk Shippuuden részt. Nos, úgy döntöttünk hogy mivel úgy nézett ki nem lesz angol sub az utolsó 2 részhez, megcsináljuk. El is készültünk a 36-dik résszel, jó szórakozást ;)

Death Note 36 Xvid égetett angol felirat
http://www.datorrents.com/torrents-details.asp?id=22561

Akit érdekel, van h264 softsubos verzió is.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Rage írta:"Annyukat" igen, de azért ha te kaptad volna azt a C&D levelet, gyanítom, te is hasonló módon "igényes" lennél.
Azt hittem, ez alapvető dolog, de: a fansub nem alanyi jogon járó "juttatás", hanem néhány ember ingyen végzett munkája azért, hogy mások is élvezhessék az adott sorozatot. Amennyiben ez nem tetszik, lefordíthatod te is a maradék két részt, semmi sem akadályoz meg benne.
Félreértesz, illetve félreérthetően fogalmaztam sorry. Viz mediat szídtam igazából. A sub készítő csapatoknak legmélyebb tisztelettel adózok, főleg azoknak akik időt és energiát nem kimélve a rész vetítésének másnapjára megcsinálják a feliratát.
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Arigatou Zols ^_______^ remek~
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

nincs mit :)

Közbe egy kis frissítés innen mindenki letöltheti azt a verziót ami neki tetszik: http://ruberia.extra.hu
Avatar
nasty
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.07.29. 14:11
Tartózkodási hely: Budapest City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nasty »

Pár nap és vége. Azért picit szar érzés, hogy nem lesz meg a heti DN anyagom. :(

Viszont maga az anime valami hihetetlen amit művel így a vége felé. (Végre pörgés ezerrel mint régen!)
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

igen..pörgés!!!!!!!!!!!!!!!
jesszus és mien izgi...én meghalok hnapig....főleg h.nem olvastam a mangát..dirket h.izgi legyen a vége...jáj... :-P
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Én nem nézem meg a 36. két okból:
1.megvárom amig kijön a 37. és akkor a kettőt egyszerre...
2.nincs lehetőségem , mert nem vok otthon :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Én a 25.ödik epizód óta várok már arra hogy vége legyen, és egybe tudjam megnézni. :D
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

36-ot még én sem láttam, talán a 35-öt sem.. (eh,lustaság.. :dirr: )
Hmm,énis kíváncsi vagyok..hogy ugyanaz lesz-e a vége, mint a mangának. o_ó
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Elkészültünk a 37. rész hardsubos xvid verziójával is, jó szórakozást.

http://ruberia.extra.hu

Szomorú vagyok a történések miatt is, és azért is mert vége az egyik kedvenc animemnek. :( Pár részt leszámítva szinte minden rész izgalmas volt.

Ja igen, és nemtom mennyire igaz a hír, de animaxon állítólag Death Note és Bleach is menni fog magyar szinkronnal. :?
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Hellóka tudtok valami ötlete adni, esetleg feltölteni egy 34-es részt, mert az hiányzik ahhoz, hogy folytatni tudjam :( sajnos a törlés miatt lemaradtam rólla nem voltam itthon épp amikor kijött a 34, és mire hazaértem katt és kijött hogy nem létezik a link mert törölték, és akkor olvastam a sajnálatos és egyben útálatos hírt hogy már megint valamit Licenselnek ami jó még mielőtt befejezhetnénk a nézését :( ...

"Szerencsére kevés animénél sikerül ilyet bele &#@zni"

Ui: Köszi srácok az erőfeszítésért, hogy befejeztétek ezt a kircsi sorozatot. TY ::jthrill:: ::bawl:: ::japhaha::
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sagara6 2007.07.08. 08:23-kor.
Sagara ready for Action...
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

na kérem lehullt a lepel...ha vissza felé olvassuk a Yagami-t akko...érdkes dolog derül ki...XD
I AM A GAY
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Susiegirlie írta:na kérem lehullt a lepel...ha vissza felé olvassuk a Yagami-t akko...érdkes dolog derül ki...XD
I AM A GAY
*röhög egy sort* xDD Szerintem ez enélkül is teljesen egyértelmű volt xD De ez megerősítés...ezt direkt csinálták.Tuti xDD
Nem hinném hogy a japán mangakák meg írók a sok bl között ilyeneket ne vennének észre... haha xDD Bár némelyik nagyon ki tud bukni amikor meglátja a mangájából készült doujinokat meg fanartokat :D

Szerintem az animében Raito nem halt meg elég szánalmasan >.<+
A mangában sokkal jobban tetszett ahogy vége lett -.-
Csak...ez a rohadt anime meg megsajnáltatta velem őt :( Végülis higgadtan végiggondolva, szerintem az animének sem lett rosszul összerakva a vége.
És L-t látta utoljára~ hihi ^^
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Inkább úgy h I'm a gay mert az I am a gay ben van + 1 a...
De nem hiszem...
Spoiler-chan írta:Egyébként arról én elfeledkeztem h Ryuk azt mondta h ő fogja megölni Raito t...
Szerintem jól végződött...
Nem tudtam volna elképzelni h Matsuda v vmelyik megöli Raitot , jobb h Ryuk ölte meg...
Meg szép volt Near től h beismerte , h egyedül nem olyan jó mint L , de Mello val igen , sőt lehet h jobb is...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ryou írta:Inkább úgy h I'm a gay mert az I am a gay ben van + 1 a...
De nem hiszem...
Neeee XD Már megint ilyenkor kell aoit olvasnom XD
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ja , izé , nem gay , csak Yagami fordítva I"m a gay... ^^"
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

ROFL??

Amúgy szerintem a Death Note nagyon jó anime :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Köszi Rage ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sagara6 2007.07.08. 18:53-kor.
Sagara ready for Action...
Válasz küldése