Death Note

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Google -> "death note 34" -> 9. találat.
Neked is további jó melegedést.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

jaj... :cry: :cry: :cry: :cry:
ne csináljátok...
tudom hogy jo anime, énis imádom csak LOL...XD
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Susiegirlie írta:jaj... :cry: :cry: :cry: :cry:
ne csináljátok...
tudom hogy jo anime, énis imádom csak LOL...XD
Ezt az I'M A GAY -re mondod? Elég érdekes, és meglepő. (Bár nem érzem úgy, hogy Light férfiakra gerjedne XD) Egyetértek, hogy jó anime, végre tovább nézhetem :)
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

jajj nem hiszem el hogy leadják az Animax-on >___<
Bár...nagyon is kiváncsi vagyok hogy a 'nagyközönség' hogy fogja fogadni xDD
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

úgy, hogy: "YAAAAY!" meg "OMG IM K1RA!!!" meg "L EGY BISHÍÍÍ" stb. Persze ezt n00b nyelven. :dirr:
Avatar
DemonLadyElvira
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.07.13. 08:14

Hozzászólás Szerző: DemonLadyElvira »

Hát nem tudom,h ogy ki hogy van vele, d eén is eléggé félek, hogy vetítenif gojak az Animaxon. Remélem feliratos lesz és nem szinkronos. Amúgy nem tudom mi lol van a Death Note-ba . Szerintem igazi remekmű igaz a manga sokkal jobb, de azért az anime is jó lett. Mit írtam? Remekmű? Nah azt azért nem, mert miután meghalt (no spoiler) aztán eléggé meg lett nyújtva.
Az igazi szeretet nem kell és nem is lehet viszonozni.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Edina-chan írta:úgy, hogy: "YAAAAY!" meg "OMG IM K1RA!!!" meg "L EGY BISHÍÍÍ" stb. Persze ezt n00b nyelven. :dirr:
:dirr: meg conon ha valaki egy igénytelen fehér pólót magrakap szakadt farmerral és mellé egy kis fekete szemfesték és már mindenki szét fogja kapni mert hogy "Húúúúú hát ha ő ERÜ akkor ő jóóó pasííí X3"
..és itt most nem Cruelra céloztam, ő tényleg bishi :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Edina-chan írta:úgy, hogy: "YAAAAY!" meg "OMG IM K1RA!!!" meg "L EGY BISHÍÍÍ" stb. Persze ezt n00b nyelven. :dirr:
Na igen xDD A tábor másikfele meg nem győzi majd szapulni. Még nagyon is emlékszem hogy egyszer a Népszabadság hogy írt az animékről, meg hogy mekkora botrány volt némelyik "erőszakosabból" ( Persze az meg sem fordul a szülő fejében hogy akkor ne hagyja a 7 éves gyereket 16+ cuccokat nézni. Na meg MO. kereskedelmi TV csatornái is elkövették azt a fatális hibát, hogy az animéket meséknek kezelték -___-+ és persze innen áradt minden felháborodás.) De a Death Note a krimi szála mellett még őrült is. xD (hahh zseniális benne némelyik seiyuu ^w^) Szóval engem összességében érdekel, hogy hogy fogadják majd a gagyi A+ meg mittoménmilyen nOOb fancsoportok & az anime ellentábor az igényesebb animéket.
Viszont ha tömeghisztéria lesz Kira-ból (abból a seggből) én felkötöm magam >__<
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nyoh...félek visszaolvasgatni a topikban nehogy kapjak valami tömény spoilert...
végre nekifogtam ennek az animének :D nemistudom eddig miért nem kezdtem el nézni hiszen már voltak belőle részeim.
10 rész után....foh. Ez nagyon jó!
Az egyik kedvenc jelenségem hogy úgy van megcsinálva hogy nemtudom eldönteni melyik félnek szurkolok :D
L-t jobban birom, de talán egy bizonyos fokig Light-nak szurkolok...

Igazi, élő, hús-vér emberszereplős movie van beleőle...wow.Egy kérdés..az animéből csinálták a movie-t vagy egy különálló történet a Death Note keretein belül?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ayumie írta:Igazi, élő, hús-vér emberszereplős movie van beleőle...wow.Egy kérdés..az animéből csinálták a movie-t vagy egy különálló történet a Death Note keretein belül?
A mangából csinálták az animét
A mangából csinálták a két múvit

Míg az anime az úgy nagyjából végig követi a mangát (a második felét erőssen összesűrítve, de a főbb események meg voltak az animében), addig az első múvi közepétől kezdve erőssen eltér a manga történetvezetésétől. Tehát ha a mangához akkor az animéhez képest is eltér a történet.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

értem. Köszi.
:shock: 2 movie :shock:
dejóóó. :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

hm...érdekes ez a "Magyar TV-ben" játszás...
sztem bizti lesz belőle balhé..azért ez még az animék között is furcsa darab...
és igen tömény pszichológia van benne...szoval volt ebből balhé még Japán-ban is hatalmas...hát akko itt mi lesz :shock: :shock: :shock:
Susie
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Susiegirlie írta:hhát akko itt mi lesz :shock: :shock: :shock:
véleményem: semmi nem lesz. Nem főműsor időben fog menni és nem gyakran nézett csatornán. A nem animés közösség nagy része nem is tud A+/Animaxról. Eléggé "kisréteg" fogja nézni. (Pl. gyanítom hogy 8-10 éves kölykök mondjuk nem maradnak fent este 10kor megnézni a Death Noteot.) Ergó ha valamiért akarnának is balhét a balhézásra szakosodott nénik bácsik az nem ez a műsor lesz. (Ha a+ miatt akart volna bárki balhézni, akkor kiváló okot találhatott volna rá a Gravitation-ben. De senki nem háborodott fel olyan szinten hogy abból tv hír, újságcikk legyen.)
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Cruel Angel írta: véleményem: semmi nem lesz. Nem főműsor időben fog menni és nem gyakran nézett csatornán. A nem animés közösség nagy része nem is tud A+/Animaxról. Eléggé "kisréteg" fogja nézni. (Pl. gyanítom hogy 8-10 éves kölykök mondjuk nem maradnak fent este 10kor megnézni a Death Noteot.)
Ez igaz...bár próbálják reklámpzni. A Nyugatinál és a Moszkva tér felé is láttam Animax plakátokat/reklámokat. A mókás csak az, hogy attól még hogy rárakják "Animax" az emberek azon részének aki eddig nem nézte, továbbra sem lesz fogalma róla hogy az mi xD
Szerintem viszont ennek ellenére sem lehetetlen a balhé :/
Majd eldől mi lesz...
Kép
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

bocs hogy itt ezt hozom fel témának...de a Dragonball-bol is mi lett...tudom az egy népszerübb csatornán ment igaz...
de ha a szomszéd kölyök naruto cuccban ugrabugrál akko sztem már 1 kicsit terjedhet az anime dolog nálunk is...
és az 1ik nagy bevásárló lánc (5 kék betű) Aug-tol elkezdi árulni a Death Note alakú, kinézetű füzeteket..(remélem nálunk nem veszik el majd el mint Kínában XD)

:lol:
szoval én reméelm hogy felfigyel-nek rá, bár ittm odnjuk nem áll fenn a veszélye hogy a kiskölykök vmi hülyeséget csinálnak, hogy repülni akarnak vagy ilyesmi...
maxium elkezdenek irogatni egy füzetkébe...
jesszusom mi lesz akko :shock: :shock: :shock: a gyerekek irogatni fognak te jo ég... :shock: :shock: :shock: XDDD
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Susiegirlie írta:bocs hogy itt ezt hozom fel témának...de a Dragonball-bol is mi lett...tudom az egy népszerübb csatornán ment igaz...
A DB-nál nem az volt a fő gond, hogy népszerű csatornán ment, hanem hogy reggel, a gyerekmesék között, amiket a 6-10 éves kiscsókák néztek. Arra ugyan nem emlékszem, hogy volt e rajta 12-es korhatár, de a főgond mindenesetre a műsoridő és a besorolás volt. Megfelelő korhatárral ellátva és megfelelő időben sugározva, akárki pampoghat hogy milyen beteg vagy elmerongáló a DN, a vitát ígyis-úgyis elveszti majd :D
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

[off]DB délután ment amikor a kölykök (köztük én is) hazajöttünk a suliból, és az még abban az időben volt mikor még 12es karikázás ki se volt még találva.... a hétvégi gyerekműsor időben a pokemon volt[/off]
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A DB témát akár be is lehet fejezni. ;) Egyébként is van ennek megfelelő topik, ott lehet folytatni a beszélgetést.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

megnéztem az animét és a movie-t is.Nagyon tetszett mindkettő de movie rúlz :D Egész jól megoldották; a vége... meg úgy általában jó az egész film.Nemis hiányzott Mello meg a többiek..erről jut eszembe-az végig nagyon idegesített hogy L úgy evett és olyan csokit mint Mello.Azt azért nemkellett volna összekeverni....
Nagyon örültem hogy a Shinigamik pont ugyanúgynéztek ki =) Rem nek azonban az animében női hangja volt míg a movie-ban férfi ...furcsa.
A grafikája különösen tetszett. (az animének) :wink:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

mert amúgy :roll: Ren női shinigmai szoval sztem ultragáz a film...Ryuk meg oan izé...szoval tök csúnya filmben...Raito-t teljesen elcseszték...L meg hát öhm..jo szinész a srác imádom de L-nek...(amúgy a Sex voice and Robo-ban sass meg...na az illik hozzá)..meg összevissza kavarászták...Ray Penbar amerikai volt erre betolnak egy japot...meg az a jelenet miko L meghal..tejooég :shock: :shock: :shock: majdnem elsirtem magma annyira vacak...
nekem marad az anime bocs.a filmet meg azt szném hinni hogy nem is láttam.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ízlések és pofonok. kellékeket illetve színészeket ami azt illeti énistudnám kritizálni hajnalig...de most nemfogom.a Mello-s példám csak egy volt a sok közül...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

aug 31 - DN 3 órás special. :cool:
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Susiegirlie írta: Ryuk meg oan izé...szoval tök csúnya filmben...Raito-t teljesen elcseszték......Ray Penbar amerikai volt erre betolnak egy japot...
nekem marad az anime bocs.a filmet meg azt szném hinni hogy nem is láttam.
Ezekben egyet tudok érteni. Amit láttam belőle, nem is borzadály, nem is olyan rossz, DE itt van ez a DE. Mert lehetett volna sokkal jobb is, sőt XD. Ryuuku megalkotása pocsék, én megkívántam volna egy részletesebb kidolgozást, hiszen mégis csak japánoknál vagyunk, az Isten szerelmére! És vannak benne furcsaságok is. Ray Penbar valóban amerikai volt, és sajnálom, hogy nem egy amerikaival játszatták, kíváncsi lettem volna, hogy beszél japánul :). Light nem volt olyan rossz, de nem tudják visszaadni Light ördögi és angyali mivoltát, a szinkronhangja (animében) fantasztikus, egyszerűen imádom Mamorut! Zseniális, egyszer szenvedő alanya saját hibájának (ilyenkor üvöltözik), máskor meg olyan selymes a hangja, hogy azt hiszem, egy angyal :). Voltak változtatások is, de lényegében megtartotta az eredeti sémát, amit eddig láttam belőle, mert mondom, annyira nem vonz, hogy végig nézzem...
Avatar
Marina4
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.07.18. 16:34
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Marina4 »

Végignéztem az animét és sztem nagggyon szép a vége. Vagy ez rossz kifejezés rá? :roll:
Én elQször azt hittem, h az Animaxot kevesen nézik, de itt Bp.-n 10percenként látok plakátokat az utcán, amik a csatornát reklámozzák. Szóval lehet h népszeru lesz, de attól függetlenül ha vetíteni is fogják ott a Death Note-ot, nem hiszem h tömeghisztéria lesz belole pont azért, mert késo este fogják adni és biztos kiteszik a 16-os karikát.
Avatar
Bambimezo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.05. 16:05
Tartózkodási hely: Itt, ott, amott...

Hozzászólás Szerző: Bambimezo »

Ez az egyik kedvencem. Ezen kivűl, remek karakterek vannak benne. Kivéve Matt akit szívesen jobban megismertem volna, ha ... na aki nem láta annak nem mondm ::reliev:: Aki viszont látta tudja mire értem. Ja és L a leg jobb ::jthrill:: A vége pedig gyönyörű. A színek és a képek. Az utolsó részekre nekem ugy tünt, hogy elfogyott a kölcségvetés, mivel alig láthatam azokat a szép képeket :( de ugylácik a fináléra tartogaták, azokat a gyönyörű képeket ::tenshii::
Válasz küldése