Kyoshiro to Towa no Sora

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Kyoshiro to Towa no Sora

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Azt hiszem megéri hogy kapjon egy topicot. 12 részre tervezik ha jól tudom. Most tartunk a 8-nál. És a történet szerintem legalábbis még csak most kezd beindulni.

és mufurc igazad lett amiről szó volt a megható jelenetekben :) Tetszett ez a rész bár várható is volt ami történt benne. Kazuya hangja pedig nos...Ken NARITA... :D Akit már Sesshoumaruként is imádtam.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Jah, most már kezd vmi sztori kialakulni, kicsit sajnálom is, mert kevesebb a LULZ... de az a borzasztó, hogy kezdem megszeretni ezt az animét. :D Annyira őszintén és ártatlanul idétlen, hogy belopta magát a szívembe. xD Most már tényleg kezd érdekelni, lesz-e valami érdekes a sztoriból.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát én sem vettem túl komolyan. Pláne,hogy főhősünk ugye...elég khm...fura :) Meg még fehér lova is van...és szőrén üli meg mint winnetou :wink:

Nem idétlenkedek na. Csak kíváncsi vagyok mert nem igazán állt össze a kép hogy merre is tartunk. Eddig vicces volt meg aranyos és most jön gyanítom a "dráma" meg a "bonyodalom". Azért nekem bejön ez a vörös haj a sárga szemekkel. :-P
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Dráma, meg bonyodalom?! Nem is mertem továbbnézni (már csak azért sem, mert nehezen szánom el rá magam, csak leamortizált állapotban megy XD), az 5. rész környékén leragadtam, nekem már ott is túl sok volt a "komolykodás".
Egyébként továbbra is tartom, hogy ennyire rosszat nem sűrűn látok és nem is igazán szoktam magamtól ilyesmiket (ilyesmik alatt értsd azon animés-jegyek összességét, amiktől általában a falat kaparom :D) nézni, csak azért kezdtem bele, mert egy kolléga ajánlotta azzal, hogy az ilyen agyatlan marhaságok nekem biztos bejönnek. ^^ Ez igaz is lehetne, de ez nekem nagyon tömény és minden csak úgy lóg a levegőben, nem tudom hová normálisan elhelyezni az eseményeket... De nem adom fel, hiszen sokan olyan pozitívan álltok a témához, biztos csak én nézem mindig rossz passzban. Ha meg nem, legalább majd fikázhatok egy jót. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Dráma? Hogy ne lenne ebben dráma, a legújabb epizódban már térdig tocsog az ember a melodrámában. xDDD Nagyon súlyos. Yay szerelmi háromszög! (Nem mintha eddig nem lett volna, de most végre kimondták. xD) Rég láttam egy epizódban ennyi angstet... :D

De a kedvencem a Herceg volt (most már tényleg nem hívhatom Kyoushirou-t hercegnek, a fenébe xD). Sz'al az a pózolás ahogyan megjelent... KÉSSZ.... xDD Ráadásul megtudhattuk, hogy az Ayanokouji család a brit királyi család része.... legalábbis el nem tudok képzelni más okot, amiért a Herczignek pont a Rule Britanniára kellett materializálódnia. XDDDD (Ettől eltekintve mondjuk megint nagyon tetszett a zene ebben a részben.)

És szegény Kyoushirou. xD Hiába, most már nem kis shota, már nem érdekli a bátyját. xDD Hja kérem, egyszer minden shota felnő.... XDDD ("Sokat beszéltem a bátyámmal... a szívemben. Ő megért engem." Aha, persze. xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát igen a Herceg szó szerint beszállingózott a sorozatba. Nagyon jó kis megjelenés volt... tetszett. Bár hosszú hajjal sokkal impozánsabb lett volna. A szőke botos hölgyikéről fogalmam sincsen hogy kicsoda. Tudja valaki esetleg?
Szegény Kyoushiro-t jól "földhözvágta" a bátyja megjelenése... :wink:

Reménykedem,hogy mivel már nem lesz túl sok rész talán nem fogják túlnyafogni a dolgokat.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ynah írta:Hát igen a Herceg szó szerint beszállingózott a sorozatba. Nagyon jó kis megjelenés volt... tetszett.
De MIÉRT a Rule Britannia?! XDDD A francia himnusz nem volt kéznél? Vagy milyen jó lett volna az "Oh Canada~~" vagy a "Deutschland Deutschland über alles~" is... xDDDD

Amúgy a szőke hercegnő sztem szintén egy zettai tenshi, legalábbis őt is mutatták mikor a zettai tenshikről meséltek. (Btw, Kyoushirou reakciója a bátyjára annyira, annyira gay volt.... xD;;; jó, mit várjon tőle az ember, mikor gyerekkorában a bátyja félpucéran fetrengett vele az ágyban, de akkor is. xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

*nevet*

Féélpucéran...:) A takaró alá nem láttunk :wink: Ki tudja mi volt ott alvás jogcímén.

A szőke hercegnő..hmm. Lehet igazad van. De az is lehet, hogy ő is egy a megszokott jövőbelátó,mindent tudó, néma és sejtelmesen/sokatmondóan mosolygó médiumok közül akik az efféle sorozatokban meg szoktak jelenni. Az a vakító rózsaszín rúzs amit felkent...arról gondolkodtam,hogy az azért kellett vajon,hogy lehozhassa a herceget? :) Kyoushiro reakciója olyan...Tamakis volt. ( legalábbis néha Haruhival szemben :P dehát ő alapból LOL ) és azért számomra kicsit muris volt ez a fél óráig döbbenet a szemekben aztán kitárt karokkal rohanás...

Rule Britannia. Hát igen. Lehet, hogy kiderül majd még, hogy szereti a Herceg a Yorkshire pudingot. Más kapcsolatot nem nagyon tudok elképzelni. vagy, hogy esetleg az angolok bérelték fel, hogy létrehozza a tökéletes Zettai Tenshit. XD
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

9. epizód röviden:

Most megtudtuk, milyen lenne Suou Tamaki mint evil overlord.

JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ. XDDDDD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

mufurc írta:9. epizód röviden:

Most megtudtuk, milyen lenne Suou Tamaki mint evil overlord.
OMG, ezt a sorozatot most nagyon gyorsan folytatnom kell XDDD
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Hmm érdekes, az anime szereplői MEGLEHETŐSEN hasonlítanak a Kannazuki no Miko anime szereplőire (és a ugyanúgy mecha is, csak abban van yuri is, bár a Kyoshirot nem láttam)
Wikipedia szerint is, mert ebben az animében sok elem van Kaishaku előzőleges műveiről. Asszondjátok jó ez az anime? A Kannazuki nem volt az.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

amcsi. Esetleg nézz bele aztán eldöntöd. Wikipedia helyett célszerű bele-belenézni magukba a sorozatokba hogy dönts és ne mások döntsenek helyetted.

Csak én éreztem egy óriási LOL-nak a herceget? Mert bevallom őszintén hihetetlen pozőr volt...tényleg hirtelen azt hittem néha, hogy Tamakit látom azok a mozdulatok, a hang, az egész. Ehh. Eddig sem vettem komolyan ezt az egész animét de ezután... már nem is lehetne. Meg Kuu is. Meg a szőke spiné a botjával. Lefárasztott. De legalább hozott néhány vidám percet is.
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Én kérek elnézést Ynah, hogy úgy gondoltam, hogy ez egy fórum, ahol meg lehet beszélni dolgokat PÉLDÁUL kikérdezni mások véleményeit a sorozatról.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

>Ynah
Te, én végigröhögtem ezt az epizódot. xD A herceg KÉSSZ (sztem egy az egyben Tamaki xD a pózolás, a hanghordozás, azok a nyálas szövegek, amiket levág... xDD), a herceg x Kyoushirou jelenetek nagyon ott voltak ("Shirou, hisashiburi ni yaru ka? ^o^)" XDDDD), a chello of death jelenetnél meg már szó szerint vinnyogtam a röhögéstől. XD

Klasszikus KyouSora epizód volt, na. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

POntosan. Tamaki vörös hajjal. Annyira... egyszerűen én sem tudtam mást tenni mint nevetni rajta mert hát bőgni nem lehet ugye. Ahogyan beszélt...meg azok a balerina mozdulatok. Már csak a tütü kellett volna hozzá. Egyszerűen... pfff... letaglózott ez az extrém "herceg". :shock: :)
Mondjuk bevallom a sárga szeme piszkosul tetszik :wink:

amcsi. Ez a 15-ik bejegyzés. Könnyen végigolvasható a vélemény és nem is olyan sokféle :) szerintem hogy ne legyen egyértelmű a vélemény az animéről.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A sárga szem + vörös haj kombi nem rossz, meg a rucija is jópofa, de ezzel a stílussal egyszerűen nem tudom értékelni a fickó külsejét. xD (Főleg hogy mindig azt várom, hogy leessen a fejéről a vörös paróka. xD) Komolyan nem értem ezt az animét. Időnként úgy tűnik, mintha az Utena stílusát próbálná utánozni, de nagyon nem megy neki. xD

Az angyalka meg.... jáj. Hogy ő Kuu lelke? WTF? Akkor miért van teste? O_o Mármint, oké hogy android (...), de egy lelket hogy a fenébe.... sz'al.... még ha a szíve lenne vagy mittomén....... Ja, és Ultimate Kuu/Cielo borzalom. xD Vki túl sok Ultramant meg Kikaidert nézett. xD

(Ja, és már nagyon fárasztó a sok "ég" pun. Igen, Kyoushirou to towa no sora, igen, Kuu, igen, Cielo, FELFOGTUK. o____o)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Csak én vettem úgy észre, hogy ennek a 10-es résznek a grafikája...hogy is mondjam hagyott némi kívánnivalót maga után? Lehet csak fáradt volt a szemem?
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Hát vége... A véleményem az, ami az eleje óta - ha nekem ezt egyhuzamban kellett volna megnéznem, sírógörcsöt kaptam volna :D De hétről hétre egy epizód belefért (bár sajnáltam, hogy a vicces fanservicehalom eltűnt a végére...)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Válasz küldése