Fushigi Yuugi

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

A Harukanaru Toki no Naka De-ből én megnéztem kiváncsiságból az első részt.Ha nem láttam vona a FYt,akkor biztos tetszett volna,de így nem. De azért van benne egy kis IY koppintás is,mert itt nem könyvön,hanem kúton megy kerszetül a csajszi. :-P
A fő kedvenc pedig Tasuki. ::daisuki:: Én az ő fanklubjába lépnék be. :D
Az OVAkat pedig nem néztem meg,ahhoz túlságosan megszerettem,hogy elrontsam vele.
Néha kicsit már olyan volt ez az anime,mint egy brazil szappanopera sorozat azzal a sok szerelmi csavarral,szeretlek-nem szeretlekkel,és vmi mindig a szerelmünk útjába áll-al.De ezzel együtt imádom ezt a sorozatot! ::jthrill::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Tasuki a kedvenced? Nekem is a Császár és Nuriko mellett. A bandita típust mindig is szerettem, de az ő feltünése... igen, azt hiszem állíthatom, hogy fordulatot hozott.

A manga alapján szerény sejtésem volt, hogy romantikus szál van az animében, azért meg akartam nézni, mert voltak benne szép rajzok. Mikor elkezdtem, azt állapítottam meg, hogy ez egy nagyon vicces történet, dőltem a röhögéstől. És azt hittem, hogy ez így megy majd tovább… aztán a romantikus szál már-már túl bonyolítva, az anime második részétől már untam ezt a se veled, se nélküled játékot. Megható jelenetekben is része volt, habár én csak akkor adtam bőgésre a fejem, amikor pici homokos kedvencemet elragadta az ellenség kozta csúnya halál. Itt adtam fel… Ilyen jól koncentráltan bukkantak elő a jelenetek. Pár részen át humor, aztán romantikus egyveleg, és itt következett a következő szakasz, vagyis hányan és hogyan akarjuk megerőszakolni a főszereplőt egyébként a jók oldalán álló lányt. Már kicsit idegesítő is volt, hogy a]gonosz oldalról mindenki perverz, és arra pályázik, hogy elvegye a szüzességét így nem tudja megidézni Suzaku-t, aki teljesíti 3 kívánságát) mivel azonban minden próbálkozás kínos kudarcot vallott, tovább folytatódott a civódás, vicces részek, és a hozzájuk tartozó idióta képábrázolás, amely még élénkebbé tette az animét. A vége felé újra izgalmasak lettek a dolgok, amikor is a két főszereplő már minden módon kimerítette a szakítás és együttlevés fogalmát. Megküzdöttek, és nehéz harcban legyőzték azt az idegesítő szőkét, aki esetünkben a csonka gyerekkorú szupererős extragonosz szerepét töltötte be. A két szerelmes és módot talált, hogy időt, dimenziót és a könyv és való határait átlépve együtt
egyenek.
Itt is lenne a happy end…

Ám az OAV-ban ismét szembe kell nézniük ellenségeikkel.Vagy éppen egy a gonoszok oldalán álló illúziómester tér vissza, hogy mindenkit halálra hipnotizáljon a csalfa látomásaival, vagy egy új főgonosz tűnik fel, aki a keserűségükből akar erőt gyűjteni, hogy istenné váljon. Féltékeny nők, akik irígyek Miakara, mert neki megadatott, hogy jó pasija legyen, és ezért minden tisztességtelen eszközt latba vetni, hogy a szeretett férfi, ne a szeretett lány mellett legyen, hanem a nevető harmadik kaparintsa meg, azt felelve a miért kérdésre, mert szereti, és nem akarja, hogy a másé legyen. Ha el is tekintek attól, hogy jól összekavarták a dolgokat az eredeti sorozathoz képest, és a figyelő észreveszi, hogy nem stimmel, még egész jó volt. egészen addig, amíg el nem jutottam a 3. ováig, és ott fel nem tűnt, a számítógépes besegítés. Ez nem is lett volna baj, mert többség ilyen, de a számítógépes szörnyek, és utánzataik sokkolták pici rajzos alapokra épülő fejem, és azon gondolkodtam, hogy kinek volt az jó, hogy így oldották meg. Mikorra sikerült túltennem magam ezen a sokkon, végetért az OAV.

Harukanaru Toki no Naka De - sok koppintás, de azt hiszem a zöld hajú, akinek a haja egy gömb alakú izébe van kötve lesz a kedvencem. Vagy már az is.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Igen,Tasuki a főkedvenc,és persze Nuriko. :-P
A mangát én is olvastam,azt a melyik a mangazinon van fent,és már nagyon várom a folytatást. :D
A Genbu Kaident olvasta vki? Én azt is elkezdtem,és nekem az is nagyon tetszik,rem annak a fordítását is hamarosan folytatják.Bár van benne egy számomra homályos rész az elején. Csak azt sajnálom,hogy a FYból már kiderült,hogy mi lesz a Takiko sorsa. :(
Nakagot,amikor kiderült a múltja,egy pillanatra megsajnáltam,és kicsit jobban megértettem a tetteit,de amúgy ki nem állhatom. :mad:
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Így igaz! Nakago nem egy szeretem szereplő. De nem szabad mindenit elítélni, aki vele van. Pl. fuvolás fiú, égő nem emlékszem a nevére miután Miaka meg akarta menteni ő is jobbára jó lett, ha lehet így mondani. Mégis akit a legjobban utáltam a festett arcú illúziómester. Tudom nem szép dolog, de olyan csúnya volt!
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

A furulyás fiút Amiboshinak hívták. Én őt megkedveltem a vége felé,örültem neki,hogy jól végződött a sorsa. ::^_^::
Tomo nekem se volt a kedvencem,de sztem nem volt csúnya. :-P
Akit én nem nagyon nem szerettem,az Miboshi.Olyan gonosz volt,amit szegény Chirikoval tett. :(
Én Ashitare-t sajnáltam egy kicsit,Nakago nagyon szemét módon bánt vele. Eldobta,mint egy használt pzs-t,miután már nem volt rá szüksége. :neutral: Bár azt nem bocsátom meg neki,amit szegény Nurikoval tett. ::argh::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Tomo... Hogy neki mennyire irritál a hangja, mintha vmi homi lenne...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Végül is Nurikót nem személyesen látmadta meg, éppen ezért ezt nem kenem rá. A farkast hibáztatom mindenért, akármilyen rossz élete volt is annak, nem szabadott volna a rossz oldal mellé állnia. Ha én Seirju-nak születtem volna, és látom Nakago milyen elvetemólt, tuti Suzaku-ék oldalára állok valami olyasmivel, hogy hello én egy Seirju vagyok, de Nakago gonosz, ezért nem állok mellé, másrészről Nuriko olyan édi! MÁr az ő kedvéért sem.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Nakago is csak a múltja miatt lett ilyen gonosz, szóval én egyáltalán nem utálom őt. Általában mindig így születnek a gonoszok, dehát végülis ők is csak emberek, emberi hibákkal. Az más kérdés h mi van ha Seiryu harcosának születik valaki. Ahogy én kivettem, már nem emlékszem pontosan, Seiryu valami háborúisten volt, szóval ez is biztos lökött a dolgon, hogy most a rossz vagy jó oldalon fog állni az ember. De szerintem ez sem jelenti azt h elrendeltetett a dolog. Amiboshi is végül a jó oldalon kötött ki. Persze Nakago és a többi seiryu harcos egyértelműen a negatív oldalon állt, hisz a gonoszságot a cselekedetek határozzák meg, és lássuk be, nem voltak túl kedvesek Miakáékkal. Viszont szerintem az emberi oldalukat is figyelembe kell venni. Mint ahogy minden jóban van rossz, minden rosszban van jó.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

A rossz dolgok, amelyek az életben érik az embert, nem szolgáltatnak indokot arra, hogy valaki gonosz legyen. Az, hogyha valami rossz történt az életben még nem tesz gonosszá valakit. Ahm... pont én beszélek..."és ördögi vigyorra húzódik a monitor előtt ülő lány szája"
Nakago... hogy milyen volt szőkesége, nem tudom már... vagy mégis? Erősen emlékeztetett a Slayer idióta Gourry-jára, talán azért, mert mindkét animét ugyanaz a stódió csinálta.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nakagot én sem utáltam, sőt, eléggé kedveltem :) Yuit spec. sokkal kevésbé csíptem :). Nagyon érdekes, hogy évek alatt az ember ízlése mennyire megváltozhat. Anno a FY egyik első animéim közé tartozott, 9-10/10-re értékeltem anno, aztán mondom megnézem jobb minőségben is, és csak a felééig jutottam... értéke is leesett 7,5-re. Vicces meg minden (második felében meg szomorú :)), de kicsit túlerőltetett, szóval másodjára nem tartottam olyan nagynak (maga al alapsztori jó lenne, csak ezek az eltúlzott poénok és eltúlzott gyilkosságok egymás után.... ^^"").
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Narumi írta:Tomo... Hogy neki mennyire irritál a hangja, mintha vmi homi lenne...
Én úgy tudom, ő valóban az is volt...azokkal a szőrös boákkal....brrr, kicsit hátborzongató...
De nem hizsem, hogy itt különösebb jelentősége lett volna a szereplők beállítottságának, elvégre Nakago is lekapta Tamahomét, minden gond nélkül. :P

Amúgy nemrég megnéztem a Fruits Basket-et és hát semmi köze ehhez a sorozathoz, de mintha újra Tasukit láttam volna Kyo személyében... ahogy kiabálni tudnak, ahh... :)
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Sztem Nakagonál az is közre játszott,hogy gyerekként élte át azokat a szörnyűségeket,és egy gyerek másképpen és nehezebben dolgozza fel sztem.Bár én sem tudtam szeretni. :? Túlzott hatalom vágyban szenvedett...

Én most nézem a Fruits basketet,és előtte néztem a FYit,és nekem is Tasuki jutott eszembe Kyoról. ::hehe:: Nem véletlenül lett Kyo a kedvecem(meg persze másért is) Tasuki és Kyo 4ever! ::jthrill::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Azt hiszem lemaradtam. Nakago mikor kapja le Tamahomét? Azt hittem az Nuriko volt!
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Ellie17 írta:Azt hiszem lemaradtam. Nakago mikor kapja le Tamahomét? Azt hittem az Nuriko volt!
Olyan is volt! A Nuriko-s még nagyon az elején, kb. akkor, amikor színre lépett.
Nakago akciója meg már a sorozat második felében - pontosan nem emlékszem, mikor, de az biztos, hogy Nuriko távozása után; azt hiszem, Miakaék épp Genbu ékszerét keresték vmi templomban (ha az volt a második ékszer), de lehet, hogy tévedek...

Nakagonál az a fura, hogy a bosszúja nem csak a gyerekkorában őt zaklató császárra terjedt ki, hanem az egész világra.
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Ha jól emléxem,mielőtt Yui megidézné Seiryu-t,akkor kapja le Tamahomet Nakago.De lehet hogy nem jól emléxem :?
Sztem azért terjed ki az egész világra a bosszúja és nem csak a császárra,mert mindenki kiközösítette őket,és ezért az egész világot megútálta.
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Peorthita írta:azt hiszem, Miakaék épp Genbu ékszerét keresték vmi templomban (ha az volt a második ékszer), de lehet, hogy tévedek...
A második ékszer (aka Shinzaho) az már Byakko no Miko-é volt, azt keresték abban a templomban/várban. Genbu no Miko Shinzaho-ja pedig egy hegyi barlangban volt.

És az meg már annyira klisé, hogy úgy születnek meg a gonoszok, hogy kiskorukban megtört a lelkük, rosszul bántak velük egész életükben, és ezért a rossz oldalra fordulnak, hogy már néha unalmas...

Amúgy meg AyaDiddel szemben és második nézésre szerettem meg nagyon a sorozatot, elsőre alig bírtam végignézni.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Azt hiszem a sorozatot akkor újra kéne néznem... Köszi az infót.
Avval én is egyetértek, hogy klisé, ha gyerekkori bántalom miatt lesz valaki gonosz. Biztos vagyok benne, hogy léteznek igazi, rosszakaratú lények is, akik azért gonoszok mert. Nem volt rsosz az életükben csak szimplán gonoszok. Tényleg mit gondoltok a mi vikágunkban is jelen van a gonosz? Mármint nem a rosszakaratúságra vagy piszkálódásra értem, hanem, hogy valaki szimplán sötét mint az éjszaka és a gondolatai is azok.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Sztem nem.Legalábbis nem hiszem,hogy valaki alapból gonosz. :? Sztem mindig van vmi kiváltó ok. Bár az is lehet,hogy én vagyok túl naív. :-P
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Egyetértek Yadanával. Minden ember tisztának és ártatlannak születik. Szerintem a neveltetés és a gyerekkori környezet dönti el, hogy milyen felnőtt lesz. Hogy létezik e olyan, h valaki vmi kiváltó ok nélkül lesz gonosz, annak ellenére, hogy rendes családban nő fel... hát nem tom. Bocs az offért, de engem a Hősökben gondolkoztatott el Sylar, akinél az egyetlen kiváltó ok az volt, hogy különleges akart lenni mert szürkének, egy senkinek érezte magát. Tehát semmi gyerekkori sérelem, vagy trauma nem érte, hanem vhogy ilyen volt a személyisége. Ki akart törni, és ezt úgy érhette csak el, ha ártatlanokat gyilkol. Itt megkérdőjeleződött bennem az elméletem, hogy valóban nem létezik spontán gonoszság. Lehetséges vajon h valakinek a gonoszság a génjeiben van?
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Darken írta:Lehetséges vajon h valakinek a gonoszság a génjeiben van?
Én hiszek ebben. Nakago-t igen, azért tette ilyenné a sors, mert gyűlölték őt és a népét, és a pici szőke kisfiú nem értette. A legtöbb gonosz talán azért válik ilyenné, mert volt valami rossz a gyerekkorában. De biztos vagyok benne, hgoy valaki a génjeiben hordozza... várjunk ez már az örökléssel van kapcsolatban, és ha a szülök rendes emberek...

Tasuki és Nuriko! Még mindig imádlak benneteket! Néha Nuriko nekem olyan Kuramás. Mi a véleményetek?
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Kuramás? Lehet,hogy azért,mert Kuramát sokan lánynak nézik,és sztem nem csak a hangja miatt,hanem mert néhol tényleg kicsit lányosan néz ki. És Nuriko is ugye lányosan néz ki,pedig pasi. XD Szerintem is van köztük hasonlóság. :wink: Én mind a 2t nagyon szeretem. :D ::jthrill::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

hát igen. A két karakter hasonló és szerethető is egyben. Nuriko, mikor megelent, azt hittem, hogy csak egy idegesítő nő lesz, aki csak bonyolítja a dolgokat, lásd Tamahome és Miaka. Persze látszott, hogy azért csinálja, hogy idegesítse a lányt. Hotohori iránti szerelme világos volt, és mikor kiderült, hogy ő is férfi... nem megdöbbentem, hanem inkább megszerettem. Olyan aranyos volt, és kedves.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Lehet, hogy aranyos volt, de nem tudok (csendben nevetve) nem együttérezni Hotohori-val, amikor rájött, hogy Noriko voltaképpen kicsoda. :-) Az arckifejezése mindent elárult. :-)
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Szegény... :-P Nagyon sajnálom ::uhoh:: Tényleg szörnyű lehet,ha van még egy olyan pasi,aki olyan szép,mint te ::jhihi:: ::japhaha::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jah, de ezért bírom Hotohori narcisztikusságát... Életben nem bírom a beképzelt férfiakat, de egyszerűen ő mindig így tud elereszteni egy poént, hogy az odaillő legyen. XDD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Válasz küldése