Fushigi Yuugi

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Mikor Hotohorit megláttam, csak egy jutott eszembe. Milyen szép férfi! A leomló haja, a kimonója! Kár hogy császárként nem csodálhattam így, mert a fejdísz eltakarta szép haját, ami olyan vonzóvá tette. Aztán jött Nuriko. Azt hittem, hogy csak egy idegesítő nő, de aztán... el kellett ismernem, hogy miután kiderült, hogy férfi, felveheti a versenyt Hotohorival. Aztán túl is szárnyalta.

Kuramás hasonlóság pedig ott is kiéleződött nálam... szóval a testének az ábrázolásában. a sovány testalkat, (főleg Kurama sárga kimonós ruhájához igazítom az írásom) finom vonások.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hm.. szép elemzés ellie17 :D hotohori tényleg jo pasi :P nuriko pedig :D hát már mondtam h kedvenc :) sztem szemétség volt amit csinaltak vele..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Fúú, az ékszerekkel igazad van, valóban ilyen sorrendben voltak!

Nuriko testvére is nagyon szép gyerek volt, kár, hogy meghalt!
Éééés...észrevettétek, hogy Hotohori felesége mennyire hasonlít Nurikora?
Valahol azt olvastam, hogy talán ez a hasonlóság is közre játszott abban, hogy elvette feleségül...No meg ugye kellett egy császárné is...

[[Ami a gonoszság témáját illeti: szerintem sem csak úgy születik valaki, hogy na akkor én leszek a sátán fia/ lánya. Ha nincs valami trauma, és mégis gyilkolászik az illető, akkor ott már valami zizi van a fejecskéjében. Pont tegnap olvastam vmi orosz sorozatgyilkosról az újságban, aki meg akarta dönteni egy másik sorozatgyilkos "rekordját". Mindemellett megvan győződve róla, hogy a gyilkolás olyan, mint az evés, nem lehet nélküle élni és hűdeklassz dolog + ő egy szép, békés világba küldte az áldozatait. :S
A géneknek max annyi köze lehet a dologhoz, hogy -nem nagyon értek hozzá- de meghibásodnak vagy az öröklődés során rosszul másolódnak le és ez pszichés zavarokat okozhat. Szerintem...de tényleg nem tudom..]]
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Igen,nekem is feltünt a hasonlóság,de az anime szereplőinek is. :D Ha emlékeim nem csalnak,Miaka előszőr még azt is hitte,hogy ő Nuriko. (rem jól emléxem :^_^: )
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Válasz küldése