Bokurano

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Bokurano

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Valaki nézi ezt az animét?
Nemrég indult el, és 3 részes eddig.
Arról szól, hogy 15 asszem 13 éves korú fiú/lány van egy nyári táborban. Egyik nap járkálnak a tengerparton, és találnak egy barlangot, amibe úgy döntönek, bemennek. Meglepő módon, találnak egy termet, amiben számítógépek vannak, majd megjelenik egy szemüveges felnőtt férfi. Ő azt állítja, hogy programozó, és hogy egy rendkívüli játékot csinál, ami majdnem készen van, és megkérdezi a gyerekeket, hogy nem tesztelnék-e a játékot. Mind beleegyeznek egy kivételével, akik benne vannak a tesztelésben, meg kell érinteniük valami táblát. A férfi azt mondta, hogy 15 űrlény van, amitől meg kell védeni a Földet, és hogy az első harcnál demonstrálja, hogy mit kell csinálni, de onnantól magukra maradnak.
Kapnak egy nagy mechát, amit irányítaniuk kell, hogy megöljék az űrlényeket, és megjelenik az első ellenség, amit le is győz a szemüveges férfi, aki onnantól magukra hagyja a gyerekeket.
Közben kiderül, hogy ez a játék nem csak játék, eléggé élethű, tán túlságosan is... És valahogy össze van kötve a valós élettel.
Az openingje nagyon szép! A mangája tovább van készen, mint az anime. Szerintem jó eddig.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Sunyi Nyufi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.05.07. 08:11
Tartózkodási hely: Álom világ... vagyis izé, konkrétan ágy, mert alszom :P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sunyi Nyufi »

Eddig egész jó sorozat, bár a mechákat nagyon nem szeretem, de remélgetőleg továbbra sem ezen lesz a hangsúly ^^
Az a plüss izének tűnő vacak, aminek a hangja Ishida Akira iszonyatosan bizarr és ronda ^^'

3. részt is meg kéne már végre nézni, de mint sokan mások én is krónikus időhiányban szenvedek :(
Válasz küldése