Paradise Kiss

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Paradise Kiss

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nos én most fejeztem be épp ebben a percben ezt az animet :P nem tudom ti hogy vagytok vele, de én oda vagyok ezért az animeért :D amikor megláttam Geroge.ot majd elájultam tőle.. miért rajzolnak ilyen jo pasikat??? és a seiyu hangaj csak mégjobban megadta a varázsát :D i'm in love ::daisuki::

aki látta mondhat véleményt :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Mikor először megláttam, kicsit ledöbbentem. Igazából egy plakáton láttam meg, amikor volt egy nap, mikor az Oden moziba anime bemutatókat tartottak, és köztük volt a Paradise Kiss. Végül leadtak a 3 részt. Még nem néztem végig a felénél elakadtam, de amint csak tudom megnézem :) Szép bishounen karakterek vannak benne, és aki szereti a japánok ötletes divatirányzatát, valamint kíváncsi a mai fiatalokra, azoknak tökéletes limonádé a Paradise Kiss
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Én is végignéztem már, sztem azok a részek marhajók benne, amikor Yukari magában gondolkodik. Olyan szépeket mond(gondol). Mindig kiráz a hideg olyankor :sobsob: :D
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én Georgot nem tartom jó pasinak. Már a rövidhaja miatt sem. Hosszú hajú fiúkat kedvelem. Valóságban és az animében is. Viselkedése sem jön be. Nem igazán tudja mi az, hogy örökre egy lánnyal maradni.

Op és end nagyon jó lett, alapsztori is jó lenne, de hozzá a körítés már nem jött be. Anime lassú, legtöbb helyen nem szól semmi zene, szereplők Seijin kivűl nem igazán szimpik.
Anime jobb lett volna, ha szerethetőbb szereplők lennének benne, vagy ha több váratlan fordulat lenne .
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

George nekem sem jön be, de ebbe az anime-ba tökéletes sztem. :cool:
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Hmm és Yazawa Ai mangáit szeretem, és ezért belenéztem a Paradise Kiss-be is, de elsőre elég brutálisnak tűnt a rajzolás.. Majd adok neki még egy esélyt, csak valami NANAszerűbbre számítottam. ^^"
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

ParaKiss... *_*
Rendkívül jó anime , csak a befejezés "enyhén" rossz... :?
Kedvenc Koizumi after all... ^^
Őt bírom a legjobban , azután meg Arashit...
A többiek nem naon jönnek be...
Főleg nem Yukari...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

huuuha. látom megoszlanak a vélemények. ami azt illeti a vége nekem sem tetszett annyira.. vmi romantikusabbra számitottam. de azért george könnyei kicsit megleptek.. nem gondoltam volna rola.. meg idegesitett h yukari háta mögött ugy beszélt rola mint vmi futo kalandrol, a szemébe viszont egyfolytában csak azt mondta h mennyire szereti meg hasonlok..

miwako viszont nagyon aranyos karakter és arashi is tök jo fej. amugy vki mondta h jobban szereti a hosszu haju pasikat :P én is :P de geroge-ot nem azért szerettem ahogy kinézett, hanem a személyisége miatt.

kicsit spoiler:idegesitett h isabella pasi..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

nekem tök tetszett a vége, mert végre a megszokottól eltérően nem az lesz a vége h összejönnek és boldogan élnek amíg meg nem halnak, hanem elválnak útjaik. És így sokkal valóságosabb is a történet.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Elhaym írta:Én Georgot nem tartom jó pasinak. Már a rövidhaja miatt sem. Hosszú hajú fiúkat kedvelem. Valóságban és az animében is. Viselkedése sem jön be. Nem igazán tudja mi az, hogy örökre egy lánnyal maradni.

Op és end nagyon jó lett, alapsztori is jó lenne, de hozzá a körítés már nem jött be. Anime lassú, legtöbb helyen nem szól semmi zene, szereplők Seijin kivűl nem igazán szimpik.
Anime jobb lett volna, ha szerethetőbb szereplők lennének benne, vagy ha több váratlan fordulat lenne .
Énis pont ezt akartam mondani. :lol:

Én csakúgynaggyából láttam ezt az animét.George -ot énseszerettem de az a másik lány (a rózsszín kétcopfos-nemtudomhogyhívják) a sráccal nagyon aranyos volt. Teccett :wink:

Az pedig ahogyan vége lett az egésznek szerintem is jó volt.Nem az a nyálas heppi end hanem egy olyan ööö'beletörődött' bocs, nemtudok jobb szót rá. :P
Ja és.. a karakterdizájn és a divatvilág miatt néztem úgyahogy, és nekem nagyon tetszett az egész kivitelezés.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

matsuo-chan írta:meg idegesitett h yukari háta mögött ugy beszélt rola mint vmi futo kalandrol
Hát tulajdonképpen Yukari valóban csak egy futó kaland volt George számára!!!!!
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

lool mán... mi az h futo kaland? akkor minek mondta h szerelmes belé? meg mik voltak azok a könnyek a végén? sztem csak george nem volt az a fajta ember aki leköti magát.. de mégis kicsit elletétesen viselkedett a saját szemáélyiségével.. (huu ezt jol elmagyaráztam.. remélem értitek :P )
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Szerintem mindketten szerették egymást, csak mindkettejüknek volt más fontos dolog is az életében ami megvalósításra várt és emiatt alakultak úgy a dolgok ahogyan. De a végén olyan boldog voltam és ott zokogtam, hogy Isabelle vele ment. T_T
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

engem kicsit meglepett :) de vagány volt tényleg h isabelle vele ment :) nem tom, igy valahogy az az érzésem h legalább biztonságban ment el, mert mellette volt egy nagyon jo barátka aki makd vigyáz rá :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Engem annyira meghatott kettejük kapcsolata. Amikor kicsik voltak és amikor George csinált neki ruhát és ezért van Isabelle születésnapja nyáron...majdnem zokogtam azon a részen, olyan gyönyörű volt. És a legvégén mikor vele ment...én úgy éreztem, hogy ez valahol így természetes. Nekik együtt kell maradni...
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Engem az ő kapcsolatuk annyira nem hatott meg. Mármint tényleg megható volt és szép meg minden, de nekem a fő itt Yukari és George volt. Rajtuk hatódtam meg :D ::^_^::
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én is rii mellé állok :P igazábol sztem teljesen fölösleges volt azt a részt betenni, vagyis nekem kicsit oda nem illőnek tünt.. főleg azért mert az utolso részekbe tették bele.. még ha az elején szurják be valahova... de igy teljesen nem oda illő... szal nem erről szol az anime. ugy még megérteném ha minden szereplőre szánnának 1 részt, de pl arashirol szinte semmit nem tudunk.. én pl arra is számitottam h majd lesz 1 koncertje is amit mutatnak, nah de ebben is hiába reménykedtem.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

tegnap óta paradise kissben látom a világot. :crazyy:
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Hát igen. Arashira én is felettéb kiváncsi lettem volna. És mindig csak próbálni ment, de egyszer sem mutatták fellépés vagy próba közben. Én is vártam, hogy bevágnak egy-két fellépős jelenetet, de sajnos ezen a téren csalódnom kellett.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Rii írta:tegnap óta paradise kissben látom a világot. :crazyy:
amiota megnéztem azota kicsit én is :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Én is hozzászolnék a témához, mert a Paradise Kiss az egyik kedvencem.

George nekem a favorit, szerintem a valóságban is bírnám!
A végén, hogy nem ment vele Yukai...hát, végülis mondhatnánk, hogy
George adott neki álmot, hisz a csaj előtte azt sem tudta, mit kezdjen az életével. Mikor találkoztak, akkor döntötte el, hogy modell lesz (ezért nem ment vele, mert már megvolt a saját élete).
Biztos, hogy szerette a lányt, mert hívta és elfogadta a döntését, mikor nem ment. Meg a hajón is várta, csak a lány nem ment ki.
Szerintem ez egy tök szép történet!
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Vannak olyanok is, akik még nem látták végig az animét (pl. én :D ), úgyhogy kérlek titeket, ha spoilert írtok, azt jelezzétek.

Szóval... engem is egyre inkább érdekel a PK. Nem az én műfajom, mégis tetszik. Az animáció nagyon bejön, a zene hangulatos, a sztori érdekes. Majd meglátjuk, mit sikerül kihozni belőle.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Egyedül az tetszik benne, hogy Franz Ferdinand van a végén...
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Nekem az egyik kedvencem(sztetek mér ez az avatarom :D )A ruhák teccenek a legjobban és a story se rossz ::jsmile:: De sajnos én se láttam végig.... :cry:
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Bocsi, azt hittem mindenki látta már!

Amúgy, ami most volt hétfőn a tv-ben, az egyik kedvenc részem az összes közül (6). Szerintem az ismétlését is meg fogom nézni!
Nektek melyik a kedvenc "felvonás"otok?
Válasz küldése