Lovely Complex

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Létezik barátság fiú és lány között?

A: Előtte, vagy utána?
3
8%
B: Hülye kérdés, egész életemben csak fiúkkal barátkoztam
1
3%
C: Nem, előbb-utóbb az egyik fél többet kezd érzni a másik iránt
16
40%
D: Igen, előfordul.
20
50%
 
Szavazatok száma: 40

Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Lovely Complex

Hozzászólás Szerző: sakuya »

még futó sorozat (mangáját nem olvastam..)

szerintem ez egy jó kis shoujo anime, no nem mondom, hogy felejthetetlen alkotás, de engem megfogott.

Koizumi Risa - a főhősnő, 172cm magas, amivel valóságos óriásnak számít a környezetében (Japánban :lol: ) . Otani - a főhős- pedig 156cm.. Koizumi ellentéte, legalábbis külsőleg. Jóbarátok. Körülöttük csak úgy pezseg az élet, és iskolaszerte "a komikus-páros"-ként ismerik őket.

182cm vagyok és vissza-visszaköszönnek jelenetek az életemből :cool: .. de szerintem az adja az anime értékét, ahogy megpróbálja körbejárni a fiú-lány barátság-ot és sorsát, ha az egyik fél többet kezd el érzni a másik iránt..
teljesen reális probléma.

várom a véleményeteket
"..ha egy történetben felbukkan egy puska, annak el kell sülnie." umibe no kafuka
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

15 rész után mondhatom, hogy nagyon megszerettem az animét.
kellően idióta és romantikus :lol:
a két főszereplő szinte ugyanaz a lélek (ez nem mellesleg a legjobb kapcsolat alapanyag XD). életszerű, hogy mennyire összezavarja a dolgokat egy jó barátságból szerelemre váltani (megértem Ootanit, nekem sem menne könnyen valszeg ^^"). és ott a nagy probléma, hogy a lány a magasabb- ami egyébként meg csak a társadalmi elvárások miatt probléma (jó nagy hülyeség...)
nahh. nagyon várom a végét, mert ha valakik, ők igazán megérdemlik a boldog összeborulást a végén.
hétköznapi témájú anime még nem fogott meg ennyire, szal én mindenképpen ajánlom a shoujo és a humor kedvelőinek. :D
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

wááá, ettől a Maity-senseitől a hideg kiráz
"..ha egy történetben felbukkan egy puska, annak el kell sülnie." umibe no kafuka
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Imádom a sorozatot^^ Tegnap néztem meg a 16-os részt RAW-ban..hát ezt az Ootanit nem értem..nagyon buta szegény :shock: de hát, látszik miből van. :cool:
Maity-t valahogy énsem bírom,legalábbis ezt a fanolást.^^' Live Actionben még borzalmasabb.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Maity egyértelmű hideglelés részemről is.... :osbleh: meg amit körülötte csinálnak...
utánanéztem kicsit a mangának XD szal ha ugyanaz lesz a vége akkor... de nem spoilerezek, már nincs hátra túl sok. mindenesetre azt már eldöntöttem, hogy nekem a manga KELL!
de az anime is beírta magát a kedvencek közé. felejthetetlen a pillanat amikor Koizumi a pofáraesés után játszik azzal a hülye játékkal- az mondja neki hogy had lássa azt a szép mosolyát- erre ő meg bevágja azt az idétlen lófejet... meghaltam a röhögéstől :gurul:
_________
edit: ez a Maity gyerek nem is olyan rossz arc. most így a mangát is olvasva meg többször nézve az animét. nagyon is azon van hogy előhozza Ootani érzéseit- a maga sajátos eszközeivel (és működik...). afféle bishinek álcázott jótündér- főleg amikor varázsol XD. viszont a fanclubtól rosszul vagyok- remélem abbafejezik...
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

tényleg; Maity azon munkálkodik, hogy ootani-t féltékennyé tegye. Nem hittem volna, hogy Koizuminak akart segíteni, de ami megbocsájthatatlan: L-O-V-E ... rávü májtii :D
"..ha egy történetben felbukkan egy puska, annak el kell sülnie." umibe no kafuka
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

:3 ep 17.- na végre idáig is eljutottunk :D a 18 rész nagyon érdekel (nameg a komplett folytatás) mert a mangából még ezen túl +1 fejezetet tudtam megszerezni, szal a következő résznek már nem ismerem csak az elejét (sajnos a 29.ch-től gyakorlatilag beszerezhezhetetlen a cucc T__T)
viszont már annyira beleszerettem, hogy megrendeltem az első két kötetét ami angolul megjelent eddíg, és valszeg az egészet beszerzem amint megjelenik ::japsmil::
Ootani cuukii XD
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

elérhető már a 18. is!! én tegnap délután néztem meg, csak annyit tudok mondani, hoyg kurvááára várom a 19-et!!!

a megvásárlás az én agyamon is átfutott :cool:
"..ha egy történetben felbukkan egy puska, annak el kell sülnie." umibe no kafuka
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

sakuya írta:elérhető már a 18. is!!
edit: ököööör- mármint én. 19-et akartam írni az előző postban ^^"
szal- a 18 -ig mangában is megvan, és a 19.nek van meg csak az eleje- de innen már nagyon izgi a dolog és sztem rendesen felpörögnek az események- bár még el fog tartani egy darabig az anime ha a teljes hosszát feldolgozzák a mangának- most tartunk a 7. kötetnél és asszem 16 van...
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Nem tudom miért, annyira nem vagyok shoujo-animés, de ebbe tényleg nagyon beleszerettem. :shock:
Huh, nem gondoltam volna hogy ilyen hosszú a manga is^^'

Nekem is nagyon tetszett a 18-as rész. Ootanin picit meglepődtem, de örültem. :3 várom a 19-et^^

edit: Nah, nem bírtam ki, sikerült megszerezni a raw-ot. Érdekes rész volt ez is, ja, és új szereplő bukkan fel. Így elsőre eléggé unszimpatikus.. :shock: most már a 20-at várom de mire az felirattal kijön...^^'
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

:33333
ep. 19...
::daisuki:: hát erre érdemes volt várni ^^ - viszont megjelent a legújabb sz@rkeverő, lesznek még bajok... végülis a történet közepén járunk, még nem mehet minden simán
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Bevallom nekem a manga tetszett meg még anno, aztán pár napja újra elkezdtem olvasni amikor egy véletlennek köszönhetően rábukkantam az animéjére (Éppen a "The Wallflower" animét töltögettem, és az oldal fejlécén ott virított a Lovely Complex ). Mondanom sem kell hogy megörültem.:D
Még csak az első részt végeztem ki, de tervezem éjszaka az egyhuzamban megnézését 1-20-ig. :twisted:
Nagyon aranyos történet az biztos.^^
Kép
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Azt szeretném megkérdezni hogy ennek le lehet valahol tölteni a mangáját? (magyarul) Nagyon szeretem a shoujo műfajt. Tehát ezért kérdezem, tudna nekem valaki segíteni? :oops:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

magyarul csak nagyon kevés található meg, 5 fejezet, legalábbis én csak itt találtam meg:
http://manga.hu/index.php?id=492&content=forditas
esetleg angolul tudok adni tovább is forrást, de végig nincs fent sehol- mindent felkutattam érte ^^"
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Sajnos az angol tudásom nem elég ahhoz hogy eltudjam olvasni T___T Köszönöm a linket , nem baj letöltöm az első 5fejezetet aztán hogyha ténleg ilyen jó megpróbálkozok az angollal :wink:

----------------------
Elolvastam az első 5 fejezetet a manga nagyon jó *__* Usteamen fennt van az anime?
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Tudtommal nincs, én torrentezek^^'
Megnéztem a 20-as részt..idegesítő ez a Mimi. >_<
Gyah,elvileg most nem lesz 21-es rész, csak valamikor szeptember 7-e felé...;_;
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Dakota: ide csak regisztrálni kell, közvetlen letöltés, viszont hiányzik egy pár fejezet, és csak 28-ig van fent, de amúgy jóhttp://www.narutofan.com/plus/manga/ser ... mplex.html
eddíg a 30.ig találtam, ha valaki tud további forrást szóljon légyszi ^^
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Segítséget szeretnék kérni a sorozattal kapcsolatban: Szükségem lenne a részekhez külső feliratra angol nyelven.
Egyelőre gyűjtögetem a részeket, és megnézni csak akkor fogom, ha teljes a sorozat. Viszont a Kiss-féle verzió szerintem borzasztóan túl van élesítve, ezért hosszas fontolgatás után úgy döntöttem, inkább a rawot választanám megnézésre, akár felirat nélkül is. Ennek ellenére nem jönne rosszul a felirat. Ha valaki tud segíteni, kérem szóljon.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

azt hiszem egyenlőre nincs hozzá külső felirat, legalábbis én sehol sem találtam. úgy tudom egy dark dreams nevű csapat is csinál hozzá angol feliratot a kiss-subon kívül, viszont az ő munkájukat is max már az animével együtt találtam meg. talán majd akkor lesz hozzá ha vége az animének- hátha addígra többek figyelmét is felkelti és csinálnak hozzá- most még elég nehéz bármit is találni vele kapcsolatban sajnos
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ep. 22- így abbahagyni valamit... ::bawl:: most aggódhatok egy hétig...
amúgy nem tudom ki hallott róla, de létezik egy ún. Lovely Complex Plus manga. mindössze 3 fejezetből áll. az első kettő arról az időről szól mielött Otani és Koizumi megismerték volna egymást, a 3. pedíg a manga története után játszódik- természetesen az all hanshin kyojin főszereplésével :D
nekem eddíg csak az első, Otanis fejezetet sikerült megszerezni, a többit lehetetlen, de ha valaki esetleg tudna forrást azt megköszönném
ha valakit érdekel az első fejezet innen leszedheti ( az elsőszámú fordítócsapat oldala, szal a folytatást is alighanem tőlük kell remélni ) http://konnichiwa.teake.net/index.php?o ... e&Itemid=1
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt szeretnem megerdeklodni h kinek ajanljatok ezt a sorozatot? Meg nem lattam belole semmit, csak az Op-et, ami felkeltette az erdeklodesem..de azer utanakerdezgetek mielott belevetem magam..olyasmi mint a Honey & Clover? Vagy mint a His and Her Circumstances? Vagy mint a Bokura ga Ita? Vagy ezek egyikehez sem lehet hasonlitani..mertha vicces-dramas, akkor megprobalkozom vele, viszont ha lelkizos akkor nem biztos... :roll:
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Hát, az elején még vicces romantikus, de csak 3 részt láttam még belőle. Azonban később elképzelhező, hogy megkomolyodik.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

én mindenkinek ajánlom akik szeretnének kicsit kikapcsolódni egy kedves, romantikus történettel. azok is bátran nekivághatnak akik annyira nem hívei a romantikának, mert abszolút nincs túlzásba vive, inkább a humoron van a hangsúly. vannak drámai részek is (főleg a közepe fele), de összességében annyira nem jellemző az animére. minden esetre érdemes belekezdeni, ha egyszer rákapsz a hangulatára akkor végig fogod nézni- legalábbis nálam így volt, nagyon beleszerettem :D
sajnos már vége, 24 epizóddal befejezték, így a manga felét kb kihagyták, de még így is nagyon jó lett
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Nem vagyok oda a shoujo-kért, de ez nagyon helyes, tetszik =) Már csak az uccsó rész kéne valahonnan, mindenhol csak óriásfelbontásban van, azt pedig Aoshi-kun nem bírja el u_u

Ma elkezdtem nézni a live action mozifilmet is belőle, de abbahagytam 20 perc után, a színészek elviselhetetlenek voltak, pedig dorama-edzett vagyok o_O Szal csak saját felelősségre ajánlom.
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

még csak 7 részt láttam de annyira joooooooo :D ::sugoi:: régen élveztem már ennyire egy animét. meg ha nincs is annyira nagy mondani valoja, de mégis leköt a story.


pár nappal később:

befejeztem ::daisuki:: sajnos... pedig nagyon tetszett. nos, ez az egyik olyan anime aminek nem vártam a végét... de eljött..
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése