Code Geass

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:(Ez a készülő spin-off meg olyannyira nem érdekel, hogy nagyon.)
Az lassan bekerül nálam a "hiszem, ha látom" kategóriába, mert már minimum egy éve ígérik, de semmi érdemlegeset nem láttam róla azóta (hír, trailer, bármi...). Persze biztos lesz, a Trigun movie is kész lett úgy 5-10 évnyi ígérgetés után... XD Azt egyébként kétlem, hogy a Lulus széria sikerét meg tudnák vele ismételni, ahhoz nagyon oda kellene tenni magukat, meg egy Geass sem ártana valaki szemébe, mert ha egy sima felkelős-ellenállós-háborús cucc lesz (ilyesmi rémlik az eddig csak pár mondatban felvázolt sztoriból), akkor sanszos, hogy pár rész után dropolni fogom, bár belekezdeni tuti belekezdek.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Btw, a Star Driver véleményem szerint hasonlóval próbálkozott volna, szintén ilyen uniszex fanservice + school life + mecha + vígjáték kombó akart lenni, csak sajnos a sztori/dráma maradt ki olyan csúnyán, hogy kb. mintha az utolsó 2-3 részben jutott volna eszükbe, hogy "Te, azért valami lezárást csak írnunk kéne neki, ha már egész idáig lazsáltunk." És a slusszpoén, hogy még így is hányan végignézték, én is! XD
Nekem valahogy a Star Driver jobban bejött. Talán mert az kevésbé akarta komolyan venni magát, mint a Code Geas, és sose volt olyan érzésem amikor nevettem egy jelenten, hogy most csúnya vagyok, mert ezt komoly pillanatnak szánták (bevallom én Yuffy géppisztolyos megmozdulását is végigröhögtem, meg a második széria majd összes nagy pálfordulását ^^'). A Code Geas-nél már túl sokat akartak beletuszkolni a sorozatba, és egy idő után szerintem, még ha akaratlanul is, de átcsúsztak önparódiába.

Egyébként SB-vel értek egyet, piszkosul szórakoztató volt a sorozat, és ha elkészülne a beígért spinoff még meg is nézném (csak Suzaku nem legyen benne please!), de valahogy nem visz rá a lélek, hogy kijelentsem, hogy jó anime volt.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Szóval a népszerűsége szerintem abban keresendő, hogy mindenki talált benne 1-2, vagy akár több olyan dolgot is, ami megfogta.
Nekem többek között meg pont az volt a bajom, hogy túl sok minden akart lenni és igazából semmilyen lett. Nem tudtam komolyan venni a időnként felmerülő random poénkodások miatt, de vígjáték sem volt (ami általában amúgyis megfekszi a gyomrom, ha nem különleges módon tálalják, mint pl Penguindrum). Az olyan részeknél, mint pl amikor a Zero fejére illő maszk pont rápasszolt a macskára, olyan heves facepalmot nyomtam, hogy ma is sajog tőle az arcom.
Úgyhogy azt hiszem, még pihentetem a második szezon kérdését, bár gyanítom, hogy idővel azért majd sort kerítek rá, hogy teljes legyen a sztori.
Light noveleket valaki olvasta egyébként?
Ahogy néztem, kb pont a sorozat eseményeit veszi végig....
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

anubys írta: Az olyan részeknél, mint pl amikor a Zero fejére illő maszk pont rápasszolt a macskára, olyan heves facepalmot nyomtam, hogy ma is sajog tőle az arcom.
Óóóó én akkor visítottam fel, amikor az egyik karakter az egyik mechában elmondja, hogy milyen támadást láttunk. XD Ott majdnem meghaltam a röhögéstől.
Nem egy Gundam sorozatot láttam, és legfőképp nem ilyen 26 részeseket, de ha megszakadok sem jut eszembe, hogy hallottam-e volna ilyet azelőtt.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Az idei nyári szezonban kezdődik a Code Geass Gaiden: Boukoku no Akito

+ Előzetes (kapcsoljátok ki a hangot, mert a zene egyenesen förtelmes)


Azon kívül lesz egy Nunnally in Wonderland OVA is, ami már a ruhák alapján egy agyrém :shock:

Emellett bejelentettek egy Code Geass anime-filmet az eredeti sorozat alapján :cool:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Mariko »

-OJ- írta:Azon kívül lesz egy Nunnally in Wonderland OVA is, ami már a ruhák alapján egy agyrém :shock:
Cica-CC-nek honnan "nő" ki a farka?! :shock:

Szerk.: LOL! Most nézem, hogy lesz Code Geass Musical is, és férfiak fogják játszani az összes szerepet benne, még a lányokat is! XD Way to please fujoshi! :lol:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Jobb nem tudni :wink:


Nunnally in Wonderland OVA képek

Most vagy a készítők vannak beállva, vagy Én. De vki biztosan :wwall:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Oké, most már teljesen biztos vagyok benne, hogy a Gayass önmagát parodizálja. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Úgy látszik, ez is olyan állóképes megoldás lesz, mint a Picture Drama-knál.
Avatar
sallylla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.04.19. 18:21
Nem:
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: sallylla »

Csak egy kérdés: Miért kell az animékhez "XY in Wonderland" címmel ilyen idétlen/gáz OVA-kat csinálni? Kezdték a Kuroshitsuji-val, most meg jön ez. Az az új sorozat (?) az én érdeklődésemet nem igazán keltette fel, az OVA-ba majd belepillantok, mindenesetre nem várok tőle túl sokat. Az a Code Geass Musical meg... no comment. :hammer:

Az R1-et egyébként most rewatcholom, kíváncsi vagyok, hogy így pár év után milyen irányban mozdít majd az eddigi megítélésemen. A Clamp karakterdizájnját viszont változatlanul felemásnak találom: a lányok esetében egész jól sikerült, a ruhák is gyönyörűek, de ezek a nyújtott-anorexiás bishik nem éppen az eseteim.
Kép
TumblrMAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Engem rohadtul nem érdekel egyik sem. ^^" Jó, a Gaidenre azért majd rálesek, hogy mégis milyen sztorival/főhőssel szeretnék eladni (meg némi lulz is becsúszhat), de a többi... >____> (Az a Nunnaly in Wonderland OVA iszonyatosan néz ki...)
sallylla írta:de ezek a nyújtott-anorexiás bishik nem éppen az eseteim.
Végre valaki, aki csajból van és nincs elájulva Lulukától és társaitól. (Bezzeg a helyi IRL ismerőseim... >_>)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Mariko »

sallylla írta:Csak egy kérdés: Miért kell az animékhez "XY in Wonderland" címmel ilyen idétlen/gáz OVA-kat csinálni?
Amennyire én tudom a japánok imádják az Aliz csodaországban-t, úgyhogy nem nagyon lehet belebukni egy ilyen OVA-ba. Egyébként szerintem már a Kuroshitsujis is gáz volt. ^^'

Junchi: Énisénis! Én se vagyok oda a CLAMP féle anorexiás bishikért. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én vagyok az egyetlen, aki ezt az OVA-t kifejezetten várja, már csak a macska CC, a nyuszi Karen, meg a for the lulz miatt? :D Most őszintén, a képek alapján ezt a készítői sem veszik komolyan, akkor meg? :D Az új sorozattal szemben már szkeptikusabb vagyok, "félek" az új sztoritól/szereplőktől, de azért azt is várom. :)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Meg félsz, hogy nem lesz benne geass, csak sima mechás politikai kavarás... Bár ha ez megnyugtat, a trailer alapján vannak potenciális "monogrammnevű" emberkék. (Ergó azok, akik adják a geasst az embernek)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Meg félsz, hogy nem lesz benne geass, csak sima mechás politikai kavarás... Bár ha ez megnyugtat, a trailer alapján vannak potenciális "monogrammnevű" emberkék. (Ergó azok, akik adják a geasst az embernek)
Na igen, ha azt kihagynák, kb. megölnék számomra a sorozat több, mint felét. :? Érted, miért lenne Code Geass, ha se code, se geass nincs benne? Mondjuk a honlapon lévő kép számomra most elég biztató, legalábbis elkönyveltem a csajt "Geass-adónak", a srácot pedig "vevőnek". :D
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Junchi írta: Végre valaki, aki csajból van és nincs elájulva Lulukától és társaitól. (Bezzeg a helyi IRL ismerőseim... >_>)
Én seeeeem! Sőt a barátnőm is értetlenül állt anno a Rürü-imádat előtt.

A mordályos nyul írta: Meg félsz, hogy nem lesz benne geass, csak sima mechás politikai kavarás...
Titkos írta: Na igen, ha azt kihagynák, kb. megölnék számomra a sorozat több, mint felét. :?
Én viszont ekkor nézném. Mechás politikai szarkavarás by Sunrise, nem tudtam, hogy lesz még egy Gundam! :o
Botsáska, de ha gayass jut eszembe, akkor mindig ott van mellette az a nagyon meghatározó Gundam-íz is...
Titkos írta:Érted, miért lenne Code Geass, ha se code, se geass nincs benne?
Meséltem már, hogy eleinte a Portal 2-be igazából sem a portálvetőt, sem GLaDOSt, sem Chellt nem akarták beletenni? Ezek után semmin nem lepődnék meg. Simán lehetne ez úgy Code Geass, hogy azt a vackot csak említés szintjén veszik elő. Késő van címeken agyalni, de nem ritka az, hogy elneveznek egy történetet valamiről, és egész végig ezt a valamit keresik, hogy végül kiderüljön, hogy nem létezik/legenda/egész végig XY-nál volt/stb. Na így szerintem izgibb is lenne. :D
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Én viszont ekkor nézném. Mechás politikai szarkavarás by Sunrise, nem tudtam, hogy lesz még egy Gundam! :o
Botsáska, de ha gayass jut eszembe, akkor mindig ott van mellette az a nagyon meghatározó Gundam-íz is...
Mechás politikai szarkavarás már a legelső Geass sorozatban is volt, más kérdés, hogy neked az nem annyira jött be a Gundamhez képest. XD Nem is mondom, hogy most vegyék ki az új sorozatból, sőt! Csak amellett, hogy van valamilyen sokszereplős, politikai sztori, azért legyen ott az a bizonyos jel valaki(k) szemében... :D
Sárkánybaby írta:Meséltem már, hogy eleinte a Portal 2-be igazából sem a portálvetőt, sem GLaDOSt, sem Chellt nem akarták beletenni? Ezek után semmin nem lepődnék meg. Simán lehetne ez úgy Code Geass, hogy azt a vackot csak említés szintjén veszik elő. Késő van címeken agyalni, de nem ritka az, hogy elneveznek egy történetet valamiről, és egész végig ezt a valamit keresik, hogy végül kiderüljön, hogy nem létezik/legenda/egész végig XY-nál volt/stb. Na így szerintem izgibb is lenne. :D
Mondtad, én meg még nem reagáltam rá Mangazinon, de ahogy te is írtad: "szóltak nekik, hogy jó-jó, de ez így ebben a formában még kevés lesz". Itt is ezt érzem, oké, lehet előzménysztorit meg akármit kitalálni a Geass-hez, de szerintem azért sokkal unalmasabb lenne az egész, ha a nagy manipulálóerőt mondjuk csak a legvégén kapnák meg. Ez olyan, mint a Star Wars. Van belőle klasszikus trilógia, előzménytrilógia, expanded universe a classic után, sőt, még 40.000 vagy hány évvel ezelőtti történetek is pl. a Star Wars játékoknak köszönhetően. Viszont vannak olyan elemek, amik nem változnak, akárkik a szereplők, és akármikor játszódik a sztori: vannak Sithek, Jedik, Erő, és szemben álló felek, legyenek azok politikaiak, vagy éppen az Erő két oldalán lévők.

A Geass-el is ugyanígy vagyok, kivehetnek belőle dolgokat, játszódhat tőlem évekkel korábban vagy később is, lehet spinoff sorozat, de az ilyenek, mint Geass, Code, politikai ellentétek, mecha, fanservice, maradjanak meg, mert mind olyan dolgok, amik az eredeti sorozatot naggyá tették (már akinél ugye... XD), és nehezen hiszem el, hogy ugyanúgy tudnám élvezni az új sorozatot is, ha a fentiek bármelyikét kivennék belőle.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Mivel alapjában véve szeretem a mecha stílust, ezért rávitt a lélek és megnéztem minkét évadot.
Hát mit is mondhatnék mechák egy kicsit nagyon eltulzottak voltak a számomra, de alapvetően amíg nem repkedtek addig elfogadható volt az egész.De az energia szárnyakat már túlzásnak éreztem.
A szereplők közül a C.C. volt az abszolút kedvenc egy kicsit sunyi, de mégis szerethető karaktere volt a sorozatnak, és be kell valljam a pizza imádata miatt is megszerettem, hiszen aki szereti a pizzát rossz ember nem lehet. :D
És ha már a szimpatikus karakterről szó eset azt is el kell mondjam, h az "erő sötét oldalán álló karaktereket" is jól eltalálták, én bennem legalábbis nagy ellenszenvet váltott ki "Britfather" A.K.A. Charles és a többi söpredék.
Amúgy nekem már az első geass használat után az egész sorozat úgy hatott, mint egy mechákkal kiegészített Death Note-t néznék.
Erről jut eszembe ezen a képen szakadtam:
http://kino18.deviantart.com/art/Geass- ... -101353338

Röviden szólva egy nézhető sorozat volt a részemről.A folytatásról pedig annyit, h belenéztem a R3 mangába és rohadtul nem jött be az a fémkezű ninja faxkalap, meg az egész story sem.Szerintem ehhez a sorozathoz, azért szervesen hozzákapcsolódtak már a knightmare-ek, anélkül már nem olyan a feelingje.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kashim 2012.01.28. 12:03-kor.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Kashim írta:De az energia szárnyakat már túlzásnak éreztem.
Heh. :D Mi barátnőmmel csak pillangónak hívjuk. XD
Amúgy már nem emlékszem, de az energia szárnyak miatt repült a Knightmare, vagy repült ÉS energiaszárnya volt?

De ezek a szárnyas mechák elég régi Sunrise dolgok. Nem, nem a Freedom, még csak nem is a Wing. A Hi-Nu Gundam.
Mondjuk én szárnymániás vagyok, szóval a Sunrise ezirányú megmozdulásait teljes mellszélességgel támogatom. :D Bár az is igaz, hogy egy szárnyas mecháról a fentiek egyike jutna tutira az eszembe. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kashim írta:A folytatásról pedig annyit, h belenéztem a R3 mangába és rohadtul nem jött be az a fémkezű ninja faxkalap, meg az egész story sem.Szerintem ehhez a sorozathoz, azért szervesen hozzákapcsolódtak már a knightmare-ek, anélkül már nem olyan a feelingje.
Ezt nem merem 100%-ra mondani, de asszem a készülő TV sorozat nem ugyanaz lesz, mint ez a manga. Aminek nagyon örülök, mert olvasva ennek a mangának a sztoriját, bennem sem keltett túl nagy izgalmakat, viszont a tévét még kifejezetten várom.

Edit: Ja, ha már minden második postban előjön itt lassan a Gundam - CG párhuzam... XD Nem lehet, hogy a CG pont direkt nem lett annyira kidolgozott/komoly? Ahogy fentebb is írtam, nem az volt a lényeg, hogy az egész CG minden ízében ki legyen dolgozva, hanem hogy hányféle "műfajkeveredést" (school life, mecha, romantika, akció, stb.) tudnak úgy belerakni, hogy azért még ne essen szét a sorozat. Ha ezek bármelyikét nagyon eltúlozzák (mondjuk a mecha-szálra úgy rámennek, mint egy Gundam sorozat), akkor azzal elriasztják az olyan potenciális fanokat, akiknek mondjuk "robotallergiája" van. Mivel a Sunrise mondhatjuk, hogy "önmagától lopott", nyilván csinálhatta volna egy az egyben olyanra, mint a Gundam, de mégsem tette, szerintem nem hanyagságból, hanem tudatos tervezésből. Valami mást akartak, valami jóval fanservice-esebb cuccot. XD Itt most arról a sorozatról beszélünk, aminek már a főhősét is úgy dizájnolták, hogy japán fiúbandák tagjait vették alapul: "While developing the character designs for Lelouch Lamperouge, the protagonist of the series, Clamp had initially conceived of his hair color as being white.[2] Ageha Ohkawa, head writer at Clamp, said she had visualized him as being a character to which "everyone" could relate to as being "cool", literally, a "beauty".[2] During these planning stages, Clamp and the Sunrise staff had discussed a number of possible inspirations for the characters, including KinKi Kids and Tackey & Tsubasa.[2] They had wanted to create a "hit show," a series which would appeal to "everyone."[2]"
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Naja. Mondjuk én nem szeretem az ennyire vegyes házasságokat. Nekem elég, hogyha két-három dologról szól egy anime, de arról egészen mélyen. A sok témával könnyen el lehet rontani bármit. Mindegyiknek csak a tetejét karcolják, mindenről szól, de csak kicsit, az ember csak kapkodja a fejét, hogy most éppen mi történik. Mint én korábban mondtam, a CG nekem ez volt. Ha a gayass ment, nem érdekelt a háború, ha a háború, akkor meg nem érdekelt a gayass. Számomra olyan nagyon nem tudták a kettőt összhangba hozni, hogy na.
Még egy Gundam dolog, és igyekszem végleg befogni. :^_^: Zeronak is azért van ám maszkja, mert ez a Sunrise-nál hagyomány. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Titkos írta:Ezt nem merem 100%-ra mondani, de asszem a készülő TV sorozat nem ugyanaz lesz, mint ez a manga. Aminek nagyon örülök, mert olvasva ennek a mangának a sztoriját, bennem sem keltett túl nagy izgalmakat, viszont a tévét még kifejezetten várom.
Na ez legalább jó hír, mert nekem nagyon nem jött be a manga R3....
Egyrészt a középkori Japán style (asszem)
Hülye ninja gyerekek (már már kísérteties a hasonlóság egy bizonyos agyilag gagyi ninja gondolkodásmódjával.)
100 évekkel ezelőtt élt ősök új néznek ki, mint az eredeti sorozatban (Gino gyerek rokona)
Nem volt benne semmi geass, csak egy nyomorult átok vagy mi a fax.....

Hát kb. ez a 4 dolog amiért azt mondtam, h ez fika...
Mondjuk kíváncsi leszek, h mi lesz majd az 3 évadban, de mivel a "boszorkány és a társa" is hallhatatlan lett így nem zárom ki a kissé távolibb jövőt sem. :)
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Én is úgy voltam vele, hogy ha valaki le akart volna ültetni Gundam-et nézni, akkor elszaladtam volna jó messzire. Viszont ez a kis tapasztalatlan szememnek pont megfelelő volt, a robotokat "ki lehetett bírni", a kavarás nagyon bejött, a poénokon meg elnevetgéltem. És most, hogy ezt megnéztem, már nem is tűnik olyan hihetetlennek, hogy valaha egy másik mechás cuccba is belenézzek. Valszeg ez volt a célja a keveréknek, hogy a kevésbé hardcore rajongóknak is tetszen. Akinek meg ez kevés/sok, az nézzen hígítatlan sorozatokat, Gundam, vagy To Love Ru, vagy randombishparádé-sorozat stb, kinek melyik típus jön be a legjobban.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Hát én is azért néztem, hogy úgy legyen véleményem, hogy láttam, ne anélkül.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Code Geass

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Titkos írta:Én vagyok az egyetlen, aki ezt az OVA-t kifejezetten várja, már csak a macska CC, a nyuszi Karen, meg a for the lulz miatt?
Nem vagy egyedül vele, mivel amikor az alapsorozatot befejeztem, én is elkezdtem nézelődni, h nincsenek-e még OVA-i az alapsorozatnak, és akkor találtam rá erre.Mit is mondhatnék kb akkora nagy hülyeségre számítok, mint amit a HOTD OVA-ban láthattunk már, kb. 0,1 értelem / 99,9% hülyeség arányban.

De ha már a hülyeségeknél tartunk akkor:
http://gallery.fanserviceftw.com/_image ... 20yoda.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_le3a8 ... o1_500.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs40/f/2009/ ... olifox.jpg

Az utóbbi képhez annyi kérdésem lenne, és ez főleg hardcore colásokhoz szól, valóban létezett Coke C2?Csak mert az orange-ról nem akartam elhinni, de valóban kiadták 2007-ben limitált kiadásban. XD
Válasz küldése