D.Gray-man

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

na igen ^^" az egyik zavaró dolog ebben a történetben, amikor egyszerre több helyen zajlanak az események, és akkor vált helyszínt a cucc amikor kezd izgalmassá válni a dolog, és ott tipródhat az ember, hogy most mi a fene lesz... bosszantó, dehát ez van- bár Allen tápos új karját valóban nem kapkodták el, és erősen feszegeti az ember tűrőképességét amikor a többieket éppen pusztítani akarják ő meg még mindíg ott szerencsétlenkedik... sebaj, ha "összeszedi" magát onnantól kicsit pörgősebb lesz :D
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

spoiler: Na jam, Allen-kun kicsit kicserélődik, vagy épp szintet ugrik ^^ (na de ez nem játék XD).

Jelenleg úgy vagyok a D.Gray-man mangával, hogy megvárom, amíg kb. 5 rész felhalmozódik, mert a jelenlegi történet bonyolódását csak komplexen lehet csak értelmezni. (Akkor lehet, hogy meg kellene várnom a manga végét? :lol:) Szóval még ilyen kitartó korszakban vagyok, aztán majd kiélvezem a türelmem gyümölcsét. :)

Szerintem a D.Gray-man legnagyobb hibája, hogy bármennyire is jó a történet, és szereplők kialakítása, ha nem foglalkozik eleget egy figurával, vagy egy helyszínnel, akkor az már végtelen történetre nyúlik. (Gondolok itt Kandára, aki most kezd megint szerepelni). És ha a történet így halad, akkor mire megjelenik az utolsó Noah is, lehet, hogy elveszíti már a mondani valóját. Csak én érzem így...? ^^"
Mellesleg ebben egy kicsit a Bleachre hasonlít.
Én sajnálom, a sok szereplőt felmutató mű nem tér ki eléggé az egyes karakterekre, vagy épp elhanyagolja azokat. (A mangaka megtehette volna már a 140 rész alatt, hogy több múltat idézzen, de remélem, hogy ezt még orvosolja, és nem csak Allent teszi a középpontba ^^").
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ehhez nem annyira tudok hozzászólni, mivel a mangát nem olvasom, de amúgy amennyit eddig az animéből láttam, ott Kanda kivételével szinte mindenki elég szerepet kapott. :) (OK, a Generalok nem annyira, de ők még most jönnek majd. :D) Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem baj az, ha kicsit húzza, csak akkor tényleg foglalkozzon majd minden szereplővel, és ne az legyen, hogy azért húzza, hogy még több Allen-es fejezetet írhasson. ^^" Mondjuk túlzásba nem kell esni, nem akarok IY-féle 50 kötetes sztorit, de ahol most tartok, ott még nincs vele ilyen gond. :)
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Generalok már felbukkantak ^^ Szóval annyira talán még sem kellene aggódnom ^^ Csak itt is annyi szereplő van, hogy alig győzöm követni, de mivel már megtörtént az összröffenés (mangában), mindenki egyenrangú szerepeket tud kapni... Nekem csak ez a nagy deficit nem tetszett, ami volt (Kanda, meg más ügyben is ^^).

Húha, valóban, csak Yasha hosszúságú ne legyen a történet.... kicsit az túlzás lenne. Mondjuk még úgy 5 kötetet el tudnék képzelni, bár szerintem ennél jóval több lesz (a siker miatt is gondolom), mivel még a többi Noah-t is bele kell szőni a történetbe. Bár lehet, hogy valahogy másképp oldja meg a sensei ^^ Ki tudja? :lol:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ne aggódjatok, hogy nem fog elég időt szentelni a sok-sok szereplőre. nemsoká úgyis elkezdenek fogyni és akkor nem lesz ilyen gond :dirr:
azt én is őszintén remélem, hogy nem lesz horror hosszúságú- nem mintha nem élvezném, de jóból is megárt a sok (csakhogy egy kis közhelyet is írhassak végre xD)
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Ez a 69-es rész kiemelkedően rohadtjó volt! Az "események" is jók voltak, de elsősorban a rajzolásra gondolok: minden képkocka, minden vonal, minden mozdulat tökéletesen kidolgozva. A kivitelező emberkének kilobbiznék egy fizetésemelést =) Minden elismerésem!
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Érdekes, én pont úgy voltam vele még a rész elején, hogy 1-2 ember, aki hátrébb áll, elég igénytelenül van megrajzolva (gondolok itt Lao Fa-ra és a haverjaira), de utána tényleg kárpótoltak mindenért. :D Kedvenc pillanataim látványügyileg pl. amikor Bak bezárja a kapukat, vagy amikor Fou (mint "Allen"), és az Akuma összecsapnak. :) Azt meg én is aláírom, hogy a kivetelezők valami díjat érdemelnének, mert kisebb dolgoktól eltekintve az egész cucc animációja nagyon szép, főleg, ha azt nézzük, hogy hanyadik résznél jár, és nem is egy agyonhypolt valami. :wink:
A történet most tényleg jó volt, végre beindulak a dolgok. :D Az főleg tetszett, hogy Bak eddig inkább ilyen "Komui-pótlék" volt, viszont most ezzel a "vérmágiával" vagy mivel azért megmutatta, hogy mit tud. :D (Főleg, hogy én azt hittem, hogy az előző rész végén Fou azért hívta csak, hogy értesítse a behatolásról. Erre most itt előugrott, és kapásból elkezdte beindítani a védelmi rendszert, eléggé meglepődtem. :D) Viszont volt pár érdekes dolog:
1. Az Akumával közölte Tyki, hogy Allen Walker az őszhajú srác, és gondolom azt is, hogy most könnyű préda lesz, mert nem működik az Innocence-e. Ehhez képest le sem esett neki az átverés, vagyis, hogy "Allen Walker" ikerpengékkel a karja helyén támadja. :D Még ha nem lenne ez az "elvesztett Innocence" sztori, akkor hihetné azt, hogy Allenek ez a duplapenge az Innocence-e, de így... Mondjuk lehet én tévedek, és nem tud erről, mert érdekes volt, hogy még be is szólogatott neki, hogy "Csak ennyit tudsz?" Fél karral mennyit tudjon? :lol:
2. Allen a végén mitől ment át "SSJ"-be, ha még vissza sem jött a karja? Ha ez később kiderül, akkor semmi gond, csak kicsit fura volt, hogy még így is áttöri a falat, teleportál, és megmenti Fou-t. XD

Ja, és tetszett, hogy azért a poénokról sem feledkeztek meg, amikor Allen megzsarolta Bak-ot, azon jót röhögtem. XD (Allen ritkán szokott szemét lenni, de akkor nagyon. XD)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A 70-es részről nem tudok mást mondani, mint azt, hogy az egész ÜBERRULEZ volt. :D Végre visszajött Allen karja. :)
Gensou: Ha tetszett az előző rész látványilag, ezt feltétlen nézd meg. :D
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Titkos: igaz, jó volt a rajz, de annyira nem volt über, hogy szétdroololjam magam rajta, mint a 69-esen =D

70-esben nagyon tetszett az, hogy megrepedt a bőrük, jól nézett ki vmiért. Allen-nél meg kicsit meglepődtem az új kinézetén, elsőre úgy nézett ki, mint egy VK-énekes xD; Úgy látszik, általános shounen-szabály itt is megvan: felturbózott erő - felturbózott haj párhuzama =D Hm, majd megszokom.
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én azt bírom a cuccaikban, hogy egyik-másik szereplő úgy néz ki, mintha a Johhny's Entertainment-től lenne a stylish-uk. XD (Ez ilyen japán fiúbandákkal foglalkozó cég.) Szóval az egy dolog, hogy Debitto transzvesztita, és folyton női ruhákban mászkál, de most Allen új cucca sem semmi azzal a szőrmés gallérral... XDD Mondjuk nála legjobban a kezeit bírtam. :D Az egyik ilyen kesztyűs Miki Egér sílusú lett, a másik meg Freddy Krueger. XD
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Már várom a további cuccaikat. Talán Momusu-s nem lesz >.>

A 71-es részt meg messze Tyki vitte az uccsó előtti pár másodpercben! xD Egyben rá is jöttem, hogy a 69-esben is azt bírtam, hogy valahogy rohadt szépen csinálták meg a csillogást a szemben - ahogy ezt most is összehozták a végére Tyki-nél meg Lavi-nál.

Remélem, most lesz egy sokrészes übertáp fight, mert nagyon kell >__<
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Momusu? ^^"

A csillogás a szemben tényleg szép, nekem Lou Fa-nál tetszett a legjobban. XD Maga az epizód ilyen "kipihenős" volt, nem történt sok minden, és ráadásul "szemét" módon is lett vége (hogy lehet már így befejezni valamit, hogy Lavi fél kézzel rátámad az ellenfélre? XD), na de majd a következő rész remélem már tényleg pörögni fog. :D Nekem nem létszükségletem, hogy sok részes fight legyen (sőt XD), viszont mindenképpen legyen benne sok Noah, és Lavi, az sem baj, ha csak beszélgetnek 1-1 ütés között. XD Jah, és Allen most már tényleg csatlakozhatna hozzájuk, bár gondolom még pár epizódig utazgat most a Bárkával. Jah, és kit látnak szemeim a következő rész ajánlójában? :D Csak nem egy Kanda? XD Remélhetőleg nem csak annyiban merül majd ki a szereplése, hogy coolosan néz háttérben szálló virágszirmok előtt. XD

Edit: Közben szóltak nekem, hogy Momusu az a Morning Musume nevű lánycsapat. XD Szerintem azért olyan irányba nem megyünk el, az már nekem is sok lenne, meg a mangaka nő, szóval érthetőbb, ha inkább a kedvenc fiúcsapatainak a cuccait rakja be a történetbe. XD
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

az aimével még mindíg nem haladtam- lassú ez a letöltés... :S
minden esetre a manga szokás szerint überállat!! :D remélem gyorsan kijön a 150.ch...*__*
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Jam-jam ^^ Egyetértek.... Most jön az izgulós rész :P Úgy terveztem, hogy valamikor szünet tájékán, vagy a közelében (remélhetőleg nem lesz annyi teendő), neki esek a D.Gray-man részeknek ^^".

Most Rinali mártírkodását kell elviselni ^^". Na jó, megértem, hogy sok mindent meg akar tenni Komuiért, de annak a hülye Hitler imitátornak (tényleg úgy néz ki :neutral: ) csak a kínzások miatt kell szót fogadnia? Mondjuk Rabi nagyon aranyos volt ^^

Én inkább Rinali és Rabi párosának szurkolok. ^^" :oops:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

manga SPOILER: kínzásokról szó sincs. egyrészt a főnöke, másrészt pedíg jogos: Lenalee exorcist, a főhadiszállást épp evakuálják mert a level 4 akuma módszeresen rombadönti és nincs aki megállítsa, minden bevethető emberre szükség van- nem mellesleg a level4es épp Komuit készül kinyiffantani... szóval szerintem ez elég nyomós indok, hogy igenis tessék felvenni a kesztyűt- megint itt van, hogy mi a fontosabb, az egyéni vagy a többség érdeke- és Lenalee tudja mi a dolga, mégha fél is, hogy mi fog vele történni az újraegyesítéskor- nevezd mártírkodásnak ha akarod, sztem nem az
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem nagyon postolgattam, mivel nem akartam hetente beírni, hogy "ez a rész megint übberrulez volt", de a mostani megint nagyon jó lett. :) Az Earl végre kezdi komolyan venni a harcot, Allen a legvégén visszajött, Kanda pedig már pár résszel korábban, és hozta ő is a formáját. XD Lavi simán rulez, mint mindig, és a Noah-k is jól nyomják. XD Jah, meg kedvenc generalom is színre lépett. :) Várom a folytatást. :)
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Igen, és volt drámai hajkibontódás is xD
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jah, Kandánál? XD Én a végén lévő poént bírtam ezzel kapcsolatban, ahol Lenalee sírt, hogy már csak Kandának van hosszú haja. XD
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Kicsit döcögősen haladok az animével, de a szünetemet már erre fogom áldozni ;) Megnéztem az omake-ket, és nagyokat derültem rajtuk, főleg, amikor Kanda rendelni szeretni valami ehetőt, erre Allen félre löki, és torkoskodik... Aztán Kanda... na de nem mondom el a poént, tessék megnézni, kilinkeljem majd? ;)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

manga spoiler nahh, végre vége az ostromnak- azért elég kemény harcok voltak- jó lesz majd animálva... kicsit nyugi van de nem sokáig- a Noah-k megint mozgolódnak- Tikky egész jó bőrben van és Road is (sajnos ^^") asszem még messze nem közeledünk a sztori végéhez spoiler vége
anime merre jár most? követi valaki?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nézem hetente, csak már meguntam írni, hogy "ez a rész is rulez volt, meg ez is, meg ez is..." XDD Amúgy az animében most harapott fűbe Skin, a következő rész címe pedig Twins' Trap, vagyis Jasdebi. :D (Skin amúgy is durva emlékeire még rátett egy lapáttal a zene és a hanghatások. :shock: )
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Mindenesetre nem szimpatikus az a szereplő, és bár lehet, hogy nem a Hitler imitátor kínozta, Lenalee sok mindenen átesett. A legrosszabb az talán, hogy a szeretett bátyjától el volt szeparálva. Komui közelében azonban valóban mindent megtenne, habár szerintem minden szereplőben benne van a mártírkodásra való hajlam. Persze a barátokért mindent, de a legtöbb shounen műben erősen érzékeltetik ezt a "mentsük meg a világot" fílinget, és még nem szoktam meg. (Bleach-ben is vannak ilyen mozzanatok ^^"") (Vajon miért nem említettem, drága jó barátunkat, Kandát, aki nem épp az együttérzésréről híres XD?)

MANGA SPOILER:
156. rész nagyon jó volt. Habár technikailag is szebb, mint párjai, mégis csak kiadott mangában fogja visszaadni az igazi élvezetet (8. kötet páratlanul szép, és Miranda x Lavi fanservice mellett azért nagyon sok Lenalee-s is van XD Persze lehet, hogy ez csak baráti, de megint csak édes Ichigo barátunkat figyelembe véve, azért nem hiszem, hogy csak arról lenne szó ^^ Na de egy biztos, Bak-chan szereti Lenalee-t XD Többiek meg majd elválnak ;)), mert szebb lesz a papírminőség, a szkenn, szóval alig várom, hogy megvehessem ^^. Na de... Tikky Mick mellett azért van egy-pár Noah, és lehet, hogy nem is fogják őket mind felvonultatni... ki tudja, mindenesetre most már ki kéne derülnie egy-pár információ Allenről és Manáról.

És már látom is, hogy fent van a 157. rész ;), de erre még várnom kell.... ehh...
Avatar
Szilva
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.02. 14:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szilva »

O_O
Aikoval egyet értek abban hogy megvan az esély arra, hogy ez is rétestészta anime lesz. A Bleachet a sok filler mellet ezért hagytam abba. Számomra a D.Gray-man képi világa és története ugyan sokkal egyedibb, jobban tetszik, én is félek hogy túl sokat kell várni bizonyos dolgok megtörténésére, vagy egyes karakterek múltjának a feltárására. Kanda nagyon érdekes kari, annak alapján amennyit eddig láttam belőle -.- És piszkálja a csőröm miért ilyen antiszociális (Aiko a 157-es kötetben nem volt gyanús a Lenaleera vetett pillantása? O_o)
Jah a mártírkodásról csak annyit, hogy tényleg sok szereplőnél észrevehető, de nekem Lenaleet akkor is totál irritálóvá teszi. Úgy érzem a manga túlságosan ráfókuszált az utóbbi időben. Az pedig hogy megmentjük a világot és a barátainkért mindent, nálam nem egyenlő az idegesítő hisztis mártírkodással. Rendben hogy a lány sok mindenen keresztül ment, de... végülis mindegyikük. Miakától (Fushigi Yuugi) is a falat tudtam fejelgetni, ugyanez a helyzet Lenaval >_<
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Nyomokban spoiler tartalommal bír!

Nem találtam meg az említett jelenetet, ha ki tudod nekem linkelni, akkor tüzetesebben megnézem, hogy Kanda hova fókuszálta azokat a rideg szemeit.

Ezért mondom, hogy Miranda RULZ! Egyébként már rájöttem, hogy Allennek tökéletes lenne Lenalee, ugyanis hasonlóan gondolkodnak, éreznek, és látnak meg dolgokat. Persze nehéz lehet egy olyan ember mellett "dolgozni", aki mindig csak saját magát szapulja, ha valakit elveszít, vagy nem tud megmenteni. Azonban Lenalee pontosan ezért van, hogy Allen eme hibájára rávilágítson, és a későbbiekben jól tudjon vele harcolni. (Jól példázza ezt az utóbbi fejezetek). Már kezdem megszokni, hogy két ilyen, mindent feláldozó szereplő van, legalábbis náluk nagyon ki van hangsúlyozva. Végül is meg tudom érteni miyumét, mert sok igazság van az ő érvelésében is. De a maga értelmében mindannyian készek feláldozni magukat. Talán a 8. kötetben van szépen megjelenítve a flashbackes rész, amikor Lenalee ezt mondja nagyjából: neki a barátok jelentik a világot, így szörnyű, de hidegen hagyja, hogy épp mi történik vele, mert ha egy barátja meg is hal, akkor az ő világának egy része is eltűnik. Így már érthető, hogy miért ennyire harcos típus. A mártírkodást pedig úgy is értem, mint a mangaka túlságos karakter kihangsúlyázását. Mert ugyebár nem feltétlenül Lenalee hibája, hogy ilyen, amilyen. ^^ Lenalee-nak is vannak nagyon jó tulajdonságai, ezt nem is akartam kétségbe vonni, de más szereplők is léteznek a mangában. Talán ezért is ajánlom, hogy az animét, Szilvi, mert sok mindenre, bár csak csepegtetve, és a mangától eltérően, választ kaphatsz. Így nem tűnik dominánsnak Lenalee cselekedetei, mert Allen tompítja. Viszont Lavi mentalitása nagyon tetszik nekem: habár hidegvérűen gondolkodik, észérveivel meg tudja győzni Allent, hogy ne egyedül harcoljon, hanem számítson társaira. Bár éppen Lavi lesz az, aki a 8. kötetben mindenképpen meg akarja keresni Lenalee-t, és ekkor tartja vissza egy másik emberke, Miranda ;). Érdekes, hogyan reagálnak.

Kanda valóban egy különös jellem, bár nem tűnik észlénynek, sok mindenben tud reálisan gondolkozni, nem úgy mint társai. (Előnyben részesíti a meditációt) Így egy kontrasztív állításba keveredünk, mert az animében gyakorta vét olyan hibákat, mint például a Gladiátoros részekben, amelyek súlyos felelőtlenséget jelenti, és nem feltétlenül a karakter ostobaságát. Persze, ha a mangaka maga mondta, akkor üsse kő, de nekem még mindig szimpatikus. Kell egy ilyen durr bele, hű bamba karakter. ;) Kanda múltja homályosan itt-ott megjelenik a mangában, de nem sok minden derül ki. Igazából nem a küldetés érdekli sohasem, hanem az életben maradás, hogy megleljen egy embert. Itt jön a képbe a lótuszvirág, ami 1000 évente csak egyszer virágszik, majd álomba merül. Az anime szerint Kanda szobájában is van egy ilyen virág, és nekem úgy tűnt, mint a Szépség és szörnyetegben a megátkozott herceg meséje Kandának nagyon fontos a lótuszvirág, amelynek szirmai, épp úgy, mint a mesében, itt is addig hullatja szirmait, míg valami be nem következik. Mellkasán levő tetoválás se véletlenül van jelen. Mintha említette volna, ha elterjed a testén, akkor meghal. Nem hiszem, tehát, hogy bármi köze lenne Lenalee-hoz, szerintem inkább egy másik nőhöz... persze csak én reménykedem, hogy nem olyan hideg szívű ;) (saját állításomra megint csak rácáfolhatnék) Viszont szerintem tényleg egy átok sújtotta figura lehet, de remélem, hogy tényleg kiderül még valami róla....

Gomena a hosszú irományért!
Avatar
Szilva
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.02. 14:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szilva »

Ne haragudj azért nem találtad a jelenetet mert egy fejezettel korábban volt ^^"
http://www.dgraymananime.com/manga_gall ... 11.png.php
http://www.dgraymananime.com/manga_gall ... 12.png.php

Nem én sem úgy értettem mintha kibontakozna valami köztük. Csak nem tudom beazonosítani ezt az arckifejezést. Inkább dühösnek tűnt. Fogalmam sincs.

Én nagyon szeretem Allent, Isten tudja miért nem bosszant nála, ahogy más animékben más szereplőknél ez az egyedül-nekivágós viselkedés. Nem tudom megmagyarázni, szerelmes vagyok xD Khm.. Igen mindegyik karinak meg vanak a pozitív és negatív tulajdonságai, egyet értünk, Lenalee az Allennel folytatott párbeszédekor és a lvl 3-as Akumával történő összecsapásakor nagyon odatett. Talán nem is a meglátásával volna problémám. Inkább alkalmakkor húz fel annyira a túlzott önsajnálat (ami valóban annak tudható be hogy az egyik főszereplő, így sokat van középpontban), hogy nagyon megunom. Ilyen volt a hajóúton, mikor mély depresszióba esett Allen miatt. Mindenki más erőt vett magán ,Miranda owned, Lavi belső vívódása is ott volt, és ő akkor most kiakad. O_o Aztán a mostani animerészekben is esik-kel, a mangáról ne is beszéljek, mindig ott van mindenhol xD
Egyszerűen megfogalmazva : TÚL-SOK-LENALEE. Pár fejezet erejéig koncentrálhatna Hoshino más(ok)ra. Én így érzem.
Jah és ne beszéljünk olyanról hogy AllenxLena ! Kérlek ne mondd xD Mert rosszakat fogok álmodni. Bár kétlem hogy egy shounen mangában romantikus szál lenne, azért ne fessük az ördögöt a falra =D
Lavi az a karakter akiről érdekes módon sosem olvastam rosszat. Több forumon is szörfölgetek, de túlzás nélkül, egyetlen negatív véleményt nem olvastam róla. Rengetegen imádják, de én kicsit azt vettem észre ennek ellenére olyan semleges karinak számít. Lehet épp ez a cél O_o
Kép
Válasz küldése