ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Spoiler:
Szerintem nagyon szemét dolog Yuuko részéről, hogy Yuu-t hibáztatja a szenvedéseiért. Tény, hogy borzalmas dolgokat élt át, de hogy mindezeknek Yuu legyen az oka, nagyon durva túlzás. Yuu-nak meghalt a húga, természetes, hogy ezt fel kellett dolgoznia, és senkinek nem akarta megengedni, hogy a testvére helyébe lépjen. Yuuko miért nem Amamiyát gyűlöli? Miért megy vissza hozzá? Nem azt mondom, hogy szúrja le azzal a tőrrel, de miért nem fordul a rendőrséghez, vagy miért nem szökik meg legalább? Yuu lelkét akarja szaggatni ezzel? Szenvedjen ő is? Igen, ő maga mondta, hogy ez a bosszú... De így semmivel sem különb Yuu-nál, sőt, még rosszabb, mert szándékosan és igazságtalanul kínozza, és ez undorító. Mintha Amamiya kegyetlensége az ő lelkét is megfertőzte volna... Ha pedig tényleg fontosabb a büszkesége és az, hogy ne szégyenüljön meg, ha kiderül, hogy mit tettek vele, mint a testi-lelki épsége, és ezért nem kér segítséget, akkor vállalja a következményeket, mert innentől kezdve az ő döntése az, hogy nem akar változtatni a helyzeten, és ezért csak saját magát vonhatja felelősségre!
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Yuuko: igen, elég valós tény, éppen Yuuko nem túl tisztességes lány. Remélem lesz még magyarázat, alátámasztás vagy meggondolás a sorozat folyamán.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Nem vagyok Yuuko! XD
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Whoops
az már rossz jel, ha kezdem téveszteni az animéket a valóságtól xD
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

off:amcsi,nálam gyakran összemosódnak a napok,sőt,egyszer elfelejtettem,hogy hová akartam menni( a suliba kellett volna,végül eszembe jutott..) /off
on:nekem tetszett a sorozat,de a vége felé vettem észre,hogy a két cselekményszálat összemostam,és nemtudom hogy,de ettől ezután kicsit school days utánérzésem lett.De aztán sikerült kettéválasztanom a cselekményszálakat. :hammer:
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Spoiler:
Yuuko megérdemelte a pofont a 8. részben, de könyörgöm, miért megy vissza Amamiyához?!
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: ef - a tale of memories & ef - a tale of melodies

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Ja, semmi logika nincs benne :/ Még ki is mondják, hogy Amamiya nem kényszeríti a csajt, és a csaj is kimondja, hogy amit Amamiya tett vele, az rohadtul bántotta őt^^"
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Válasz küldése