Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

mivel nem láttam ilyen témát ezért ugy gondoltam nyitok neki 1et :D

amikor ajánlották nekem akkor csak azért kezdtem el nézni mert tele van bishikkel XD de mellesleg a románc terén ne legyenek senkinek nagy elávársai. ez az anime arrol szol h hogyan probáljunk meg csunya lánybol szépet csinálni (pontosabban az anime mottóját idézve: the path to become a lady). nos 4 fiatalember meg is probál birkozni a feladattal, ami elég nehéznek bizonyul... ugyanis a leányzo nem szivesen akar kikerülni a saját sötét, groteszk és horrorisztikus világábol

ez egy olyan anime ami tele van komikus elemekkel, aki egy jot akar nevetni annak ajánlom h nézze meg.

a rajzolás elsőre picit furcsának tűnhet, de hozzá lehet szokni. én melegen ajánlom minden nevetni vágyo anime rajongonak :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára matsuo-chan 2007.12.29. 19:52-kor.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

A címet én "shichi henge"-nek ismerem o_O

Mgen, a férfiak rajzolata engem eléggé taszított (ezért is hagytam abba), de sztem leszedtem mégegyszer, ha jól emlékszem, elég vicces volt =)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

elnézést :D elirtam :P de már kijavitva
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Miharu04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.12.30. 08:13

Hozzászólás Szerző: Miharu04 »

Egyszerűen imádom ezt az anime-t ^^ Annyira helyesek a fiúk, hogy ááá xD Rengeteget nevettem rajta. Kedvenceim Kyouhei és Sunako ^^ Már a manga nagyon tetszett :D Ahogy megtudtam, hogy lesz belőle anime, tudtam, hogy bármi áron hozzá kell jutnom xD
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Miharu04 2008.01.02. 14:09-kor.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

aranyos vagy miharu04, de spoilerezni nem lett volna muszály :P sztem sokan még nem látták és nem biztos h jol jön nekik ha lelövöd a poént :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Michiyo-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.27. 10:24
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok....^^"

Hozzászólás Szerző: Michiyo-chan »

Én eddig csak a mangáját olvastam, de az nagyon tetszett. A kedvenc részem az az amikor Sunakot elviszik fotózni és a végén Yukit beöltöztetik lánynak ::jhihi:: Engem egy kicsit zavar, hogy olyan nagy szeme van a 4 fiunak, de ez egyéni vélemény... Meg tudná valaki mondani nekem, hogy mi a cím pontos fordítása? (Y.N.S.H.)
Megfigyelés alatt tartalak. Most olvasol. ^.^
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nos.. pontos forditást nem tudok, csak annyit h angolul valami olyasmi volt a cime, h Pefect Girl Evolution
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Miharu04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.12.30. 08:13

Hozzászólás Szerző: Miharu04 »

Kitöröltem azt a részt ^^ Mégegyszer gomen ::reliev::
Avatar
Michiyo-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.27. 10:24
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok....^^"

Hozzászólás Szerző: Michiyo-chan »

Azt a fordítást az USA-ban használják. Angol címe: The Wallflower. Magyarországon 2 variációt is használnak: A tökéletes nő fejlődése és Sárgaviola. Honnan lehet leszedni a részeket? Tudna nekem valaki segíteni ebben? Előre is köszönöm! ::gome::
Megfigyelés alatt tartalak. Most olvasol. ^.^
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

@ Michiyo-chan: torrenttel pl. =D

Sikerült közben végignéznem a sorozatot, és tényleg nagyon vicces! Kedvenceim között lenne... ha a rajz nem lenne olyan rettttttenetesen igénytelen, hogy még a Naruto Shippuuden-t is übereli x_O Mármint, a sorozatban a négy pasas bish akar lenni, de nagyon nehezen lehet ezt úgy elhinni, ha ennyire csúnyán ábrázolják őket >____< Arghhh.
A manga viszont szépnek és igényesnek néz ki a képek alapján (+ még be sincs fejezve), szal azt elkezdtem.

A legnagyobb fun sztem a négy gothloli csaj xD Gosu gosu, rori rori~

Yamato Nadeshiko amúgy az átlagos japán elképzelés egy ideális nőről, a Shichihenge meg asszem vmi szójáték akar lenni, amit nem nagyon értek... A henge vmi szellem, de a shichihenge egyben meg vmi növény. Nemtom...
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Jah igen, külön pirospont még, hogy két általam kedvelt seiyuu-t is betettek főszerepre, Morikubo Shoutaro-t (Kyouhei) és Sugita Tomokazu-t (Takenaga) <3
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

a goth lolikon én is sokat nevettem : )) mindig érdekes pillanatban jelentek meg. ami kicsit zavaro volt számomra az egészben az a tuldramatizálás volt :P főleg az a rész amikor minden csaj csak kyouhei-t akarta.. majdh nem megerőszakolták.. nah ez számomra eléggé irreális.. nem mintha 1 anime reális kéne legyen.. csak nah :P ez már átlagon felüli dráma volt szvsz
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Jah, az engem is zavart néha >_>; De hát végülis paródia, úgyhogy belefér.

A manga még nincs befejezve, remélem, kidobnak még egy szériát belőle animében =)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

tyűűű .. lehet számitani még 1 szériára?? én álmomban se gondoltam volna, de most belámültetted :p nem tudom emlitettem e már, de ami már nagyon zavart az a minden részes orrvérzés volt.. egy ideig még vicces.. de amikor már egyfolytában az megy akkor már nagyon idegesitő
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

A Wiki-n úgy látom, hogy 2007 márciusában fejezték be a sorozatot, a manga pedig 2000 óta megy, már kijött 19 kötet is, szal anyag is lenne, nincs akadály... Infó azonban nincs még arról, hogy indulna második széria u_u Hát, talán =X

/useless

Nekem már fura lenne, ha Sunako ránézne vmelyik palira és nem lenne vér =D
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Michiyo-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.27. 10:24
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok....^^"

Hozzászólás Szerző: Michiyo-chan »

Vagy hogyha bármelyik lány nem nézne rá a 4 fiúra és nem kezdene el folyni az orra vére....^^"
Megfigyelés alatt tartalak. Most olvasol. ^.^
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

most kezdtem, az 5.résznél járok és nem tudom abbahagyni! Zseniális XD!!!
néhány jelenetnél majdnem megfulladtam a röhögéstől- mondhatták volna hogy kajálás közben nem tanácsos nézni xD
nagyon bírom őket- annyira morbid az egész hogy öröm nézni :lol:
szerk: Goth goth loli loli XDDDD
Avatar
Kate
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.10.12. 12:19
Tartózkodási hely: Kunhegyes
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kate »

Én is előbb a mangát olvastam el.. később kiderült h van anime.. OMG szedjük le - nézzük meg.. XD
A rajzolása eleinte nem naon győzött meg.. bár tudtam h "csillogó bishik" lesznek benne.. de a szájuk.. OMG.. kicsit megijesztett. XD

De nem csalódtam.. :lol: nagyon jó volt, rengeteget nevettem. A vége eléggé befejezetlennek tűnik.. :weh: jó lenne ha majd egyszer folytatnák. :lol:
Válasz küldése