Sekirei

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Sekirei

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Ennek a most indult sorozatnak az érdekessége, hogy meg se próbál eredeti lenni. De én azért mégis nyitok neki egy témát, mert egy kliséhegyből is lehet érdekeset kihozni. Mindenesetre az első rész alatt folyamatosan olyan érzésem volt, hogy az egyes jeleneteket már láttam korábban a Love Hinában, az Ah! My Goddessben, a Girls Bravóban, a My-HiMÉben, a Kannadzuki no Mikóban, a Fate/stay Nightban, a ...

A történet eddig röviden annyi, hogy a főszereplő lúzer Minato búslakodva sétál hazafelé miután sokadjára nem vették fel a Toudai-ra, amikor is a nyakábaesik egy nagymellű és lengén öltözött leányzó. A leány elájul így kénytelen hazavinni. Viszont a lakásába elvileg nem vihet fel lányokat és ez természetesen ki is derül, úgyhogy onnan is kiebrudalják szerencsétlent. És még ha mindez nem lenne elég kiderül az is, hogy a lány egy különleges faj(?) tagja, ő egy sekirei. A sekirei-ek 108-an vannak és mindegyikük keres magának egy "gazdát" vagy ahogy itt hívják egy ashikabi-t. Egy ashikabinak több sekireije is lehet, és a lényeg most jön (bár gondolom már mindenki sejti) a végcél legyőzni a többi ashikabit és sekireijeiket.

"Röviden" tehát egy ecchi-hárem-fanservice-kyounyuu-battleroyale-superpower-magicalgirlfriend anime.
Kép
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Re: Sekirei

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Az alapfelállás nagyon szimpi (fanservice minden formában :D), ezért is nézem.
Bár mondjuk jobban örülnék ha a lolinknak több screentime jutna... ^^
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: Sekirei

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Omg. És mi a bíztatás? :D Ez alapján nincs kedvem megnézni
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Sekirei

Hozzászólás Szerző: paTKany »

amcsi írta:Omg. És mi a bíztatás?
Bíztatáshoz egyelőre várok a szőke tsunderére, hogy szerepet kapjon. Benne látok igazi potenciált.
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: Sekirei

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Van benne Tsundere?! *drools* :D
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: Sekirei

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Láttam 1 részt, és nagyon szar^^' Nagyon sablonos, és nagyon ecchi
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Sekirei

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Nekem az első évad tetszet, tisztára beleéltem magam olyan harem pokemon anime volt!
Követem még ongoing volt és a leirás szerin egy harem&ecchi animet vártam de meglepödtem nem azért mert kevés volt benne a megemlitet hanem ez mellett még a történet is lekötött és azért be kell hogy ismerjem ritkán ilysemi egy ecchi&fanservice animenál!
A harcok is jók mint ahogy emlitetem tiszta pokemon (azokat szeretem) az egész csak itten olyan jó "izomban" lévő csajokkal :)

A második évad elikezdödött 5 rész lett leforgatva eddig, de nem néztem meg, majd valószinüleg ha befejezödik.
The world is my country, science is my religion.

Kép
Válasz küldése